Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Premiér Gross chystá omluvu

Premiér Gross chystá významné gesto, kterým by ještě mohl zachránit svou koaliční vládu: veřejnou omluvu za některé své kroky v aférách s bytem a podnikáním manželky. "Samozřejmě, že veřejnost je fórum, kterému chci sdělit některé věci a nepochybně tak učiním," říká šéf ČSSD.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Volten

Premier Gross chystá omluvu
-- je to snad ohlášení změny a doplnění  trestního zákoníku kdy lze  místo  objasňování   nějakého činu,vyhnout se jeho projednávání OMLUVOU ?  To si plno lidí oddechne.
 
0/0
4.3.2005 22:29

babacek

UPŘÍMĚ
Na www.microtime.cz  HLASUJÍ LIDÉ,ŽE TO STANDA MYSLÍ UPŘÍMĚ ???
0/0
3.3.2005 11:17

co je vám do toho

rázný krok
myslim, že tady demonstrace nepomůžou..Nevadí jim to..Onehdy když byla velká akce "děkujeme odejděte", tak se nic nestalo.. Tady pomůže jen pohled do české historie nebo Francouzké revoluce..naběhnout tam a aspoň 2 (nebo spíš jen) vyházet z oken na dlažbu..To by se jim sakra podlomili kolena:-))
0/0
2.3.2005 22:20

Vaclav Hanus

vlivna masmedia testuji svou
globalni "cenu na trhu". Paklize se prokaze, ze jsou schopni odvolavat premiery na zaklade lzivych medialnich kampani, jejich cena na "trhu" nesmirne stoupne. Nebude to ovsem cena na jakou jsme zvykli podle teorii klasickeho kapitalismu, ktere nam dnes a denne lije do makovic klaus a jeho klika. Nebude to cena va smyslu oceneni produktu (sluzby) kterou jini lide potrebuji, ale bude to vypalne pomoci ktereho si hrstka mistnich oligarchu bude tisk vydrzovat jako devku. Vlastnikum a vysokemu manazmentu MFD nejde o nic jineho, nez durazne pripomenuti, aby jim jejich pasak (high society) poradne platil , jinak pujdou proti nim.
0/0
2.3.2005 18:25

80E-seven

Re: vlivna masmedia testuji svou
lziva medialni kampan jo, ale lhal vylucne nenom premier.
0/0
2.3.2005 18:27

Josefprav

Re: vlivna masmedia testuji svou
Hanus znáš taky něco jiného než blbej neomylnej a jedinej světovej názor - marxák?
0/0
2.3.2005 20:29

Josefprav

Re: vlivna masmedia testuji svou
Tvoje názory jsou něco mezi názory jezuity a politruka. Za vším stojí kapitál, který by vytvořen prací dělnické třídy a ten tahá za nitky ovlivňuje obyčejné nesvéprávné lidičky. Vlastníkům nobvin jde o peníze t.j. náklad, aby se nobviny uživily vydělaly peníze. Novináři píší to, co zajímá občany a tzi si potom noviny kupují. Ty si to pořád pleteš s ideologickým a komunisty vydržovaným Rudým právem, Jsi vážně vůl a demagog. 
0/0
2.3.2005 20:37

jajaja59

Re: vlivna masmedia testuji svou
demagogickým debilem ses narodil, demagogickým debilem jsi a demagogickým debilem i zemřeš, jen ať je to co nejpozději, člověk se hned tak nepobaví jako s tebou
0/0
2.3.2005 23:53

merrygold

omluva
Omluva bude ve stylu "aby se vlk nažral a koza (Šárka) zůstala celá". Doufám, že ho potom lidovci vezmou na milost, asi to jinak nedopadne.
0/0
2.3.2005 17:40

Jerry_Meguaire

:-(
Jdete vsichni do pr........!!! (POLITICI)...jste tam jeden GROSSE BORDEL. Grossova žena si posteskne, že se v týhle zemi nedá podnikat!!!!!! No to si dělá legraci?!?!?! Zatím jsem slyšel jen o tom, kolik si kde pujčíla, kolik co kde bude stát, banka ji pujčí do tydne x-mega, nema stavební povolení a nic....ona si snad važne myslí, že je tak uspěšná podnikatelka:-)).....ale ja říkam není....je jen ambiciozní premierova manželka, která se veze na jeho vlně a to je pro mě nepředstavitelná věc. Měla by se věnovat charitě a dětem doma a tečka. Tohle už je silný kafe
0/0
2.3.2005 16:24

ibino

Re: :-(
 Já bych je oba taky nejrači kop do těch jejich pr.elí, ale teď bych to moc neškrábal. Jak se tam dostane Kalous s Tlusťochem bude ještě hůř.
0/0
2.3.2005 16:31

MarekDalik

Klausova Livie měla taky hysterické
projevy a to na náměstí, když Klaus padl. Ani náznak přiznání viny, jen obvinování ostatních z atentátu. A dnes sedí profesor na Hradě díky Grebeníčkovi - to si i velký blbec dokáže spočítat, že bez něj by tam sedět nemohl. To je větší bordel, než masážní salon v domě Barkové. Havel s komunisty nemluvil. Pak přišla změna. Klaus "vrátil důstojnost prezidentskému úřadu". Jak: tím, že je zavázaný bolševikovi. Masaryk se musí v hrobě obracet.
0/0
2.3.2005 17:11

duval

Re: Klausova Livie měla taky hysterické
souhlas,klaus byl vždycky namyšlenej debil,ale tímto výrokem překonal sám sebe
0/0
2.3.2005 21:22

jirka02

Samozřejmě!
Gross má co omlouvat, ale tyto omluvy nemohou nic změnit na všeobecné požadavku jeho odchodu z vedení vlády. Zdejší, podvodný, Marek Dalík se snaží Premiéra omlouvat, že už je to dávno co se vše stalo a jiní prý také nejsou lepší. Tak tedy nejprve. Chci-li něco komentovat, tak prosím pod svým vlastním jménem! Ne se schovávat za jiné, potom jsem podvodníkem především já. Za druhé premiér lhal a podváděl nedávno. Jeho žena úzce spolupracovala s bordelmama také ještě nedávno. A premiérovy výrazy "ještě na tom vyděláme" "ano spekuloval jsem a co je na tom špatného" jasně dokumentují způsob myšlení tohoto člověka. Ten musí odstoupit nejen proto, že lhal a podváděl, ale především proto, že nikdy premiérem být neměl. Vzděláním i povahou. Samozřejmě, že nemůžeme radit sociální demokracii koho si ponechá ve svém čele. Ale ve svém nejvlastnějším zájmu by se i nad tímto měla zamyslet. Za jeho spoluvelení a velení prohrála již troje volby. A chce-li prohrát i čtvrté má nakonec dobrou příležitost!
0/0
2.3.2005 16:13

ibino

Re: Samozřejmě!
 Vše co říkáš je fakt,ale, odstoupení premiera není sranda, padne vláda,bezvládí a zmatek pos.rou už tak pos.anou ekonomickou situaci a navíc, vždyť ti naši blbečkové se na ničem nedokážou shodnout. Bezvládí bude ubližovat zase jen nám z chdších a středních vrstev a vydělají natom zas jen syčáci.
0/0
2.3.2005 16:25

jirka02

Re: Re: Samozřejmě!
Správně! Když padne tato vláda je jenom a jenom dobře. A čím dřív tím lépe! Žádné bezvládí nenastane. Stará vláda pracuje do okamžiku ustavení vlády nové. Tedy pracuje! O této to už dlouho neplatí. Gross tahá z ohně své horké kaštany a vládu neřídí. Ostatní ministři nejinak. Takže včera již bylo pozdě!
0/0
2.3.2005 16:33

ibino

Re: Re: Re: Samozřejmě!
Tahle vláda pracovat nebude, jen udržovat, na nové se nebudou schopni dohodnout, tak ať se všechno pos.re, čím hůř tím líp, že jo
0/0
2.3.2005 16:46

MarekDalik

Já a podvodný? Jak to víš?
Já taky neznám tvoje jméno. Navíc jméno bez dalšího nic neznamená, takových Pavlů Nováků jsou stovky, ne-li tisíce. Ale k věci, pane policejní prezidente. Víckrát jsem řekl, že Gross důvěryhodný není, Špidla byl čistý. Nicméně vše jsou staré věci, kromě pár vyjádření Grosse a jeho ženy. Ty nezládli, ale jsou pod značným mediálním tlakem. Na čí objednávku? A Tlustý ani Kalousek nejsou lepší varianta, než Gross. Nové volby stojí hodně, kde jsou ty ekonomické bilance ODS? Jistě, vláda by fungovala i bez Grosse. Jenže podle ústavy by vláda padla. Předčasné volby - další volební pat, znovu KDU u moci, jen místo jedněch darebáků (Gross) přijdou o dost horší (Kalousek, Tlustý).Já vůbec nejsem socialista a socdem vládu nechci. Ale pravicová alternativa tu není. ODS funguje jako lobystická strana, která hájí zájmy určitých obchodních skupin. Socani aspon přitáhli pár investic - např. automobilka Kolín. Za Klause se jen privatizovalo - Poldi Kladno , Komerční banka a další banky na buben - to
0/0
2.3.2005 17:07

Zwerg

groSS je schopen udělat naprosto cokoliv
jen aby aspoň jěště nějakou dobu vydržel u lizu....
0/0
2.3.2005 16:07

zberanek

Gross
Gross opět dokazuje, že se chová jako dítě - není schopen rozlišovat stupěň své viny. Tad omluva nestačí.
0/0
2.3.2005 16:06

ropacek

Re: Gross
Správně, chceme jeho hlavu
0/0
2.3.2005 16:10

MarekDalik

Gross důvěryhodný není,
nicméně toto je spíš mediální aféra. V poslední době se kromě pár prohlášení nestalo nic, problém jak vztahů s Barkovou a domem s nevěstincem, tak s financováním bytu, je starý aspoň pár let. Gross není příklad, ve srovnání právě s Kalouskem, který nejvíc řve je důvěryhodnější. Kalousek měl za švagra podnikatele mafiána, který skončil, jak někteří mafiáni končí. Mezi sebou se zlikvidují. Kalouskovo působení na ministerstvu obrany vzbuduje víc otazníky než celý Grossův byt i bordel Barkové. Plus Kalouskovo napojení na další mafiánské struktury. Kalousek se licoměrně tváří jako pohoršený svatoušek, přitom oproti Grossovi je daleko horší darebák. Totéž platí o Tlustém. Tito dva hošani kradou ve větším, i když možná šikovněji. Financování svého bydlení taky nevysvětlovali. Oba jsou kandidáti na ministry financí. Gross jako premiér bez ekon. vzdělání do těchto věcí přímo nezasahuje. To o Kalouskovi ani Tlustém neplatí.
0/0
2.3.2005 15:56

ibino

Re: Gross důvěryhodný není,
 Píšeš jako provokater, ale tentokrát, TREFA PŘÍMO DO ČERNÉHO.
0/0
2.3.2005 16:02

80E-seven

Re: Gross důvěryhodný není,
jo, musi se to delat CHYTRE! a kdo to neumi, nema na to aby zastaval post premiera. chceme premiera, kterej se alespon bude tvarit, ze je slusnej... (nevyzaduju harakiri)
0/0
2.3.2005 16:08

lempl_girl

Samozřejmě,
že Grossovi příznivky návrh na hlasování pouze o důvěru Grossovi odmítli. Všichni moc dobře vědí, že by důvěru nezískal. Kdyby býval hned na začátku řekl na rovinu, jak to bylo (ať by pravda byla jakákoli), tak by udělal nejlíp. Všichni by na něj sice nadávali, ale to by trvalo tak max. 2 týdny, situace by se časem ustálila a vše by šlo v relativním klidu dál. Ale díky těm jeho neustálým výmyslům a dalších a dalších variatnách, jak k penězům přišel, si to chlapec pěkně posr... Teď už mu neuvěří nikdo - i kdyby tu skutečnou pravdu řekl.
0/0
2.3.2005 15:28

ibino

Re: Samozřejmě,
   Maš pravdu, ale stjně to nakonec vyšumí do ztracena, uvidíš.
0/0
2.3.2005 15:49

Petr1234

total magor
To je neuvěřitelnýý on si dovolí říci další lež, že o Rodovi neměl ani tušení, když si ho přitom sám zaplatil  je to grázl
0/0
2.3.2005 15:22

Tinkywinkydipsypolaalaa

Re: total magor
Dokážete si představit, že by jste si půjčili peníze od příbuzného důchodce a nezeptali se (upřímně ) člověče strejdo, kde jsi tolik našetřil? Nebude mi to vadit v kariéře jsem přece politik....?
0/0
2.3.2005 15:25

Tonda Brno

Re: Re: total magor
Už jsem to psal, že si nedovedu představit, že bych si vypůjčoval od příbuzného, který nemá peníze a nutil ho aby ty prachy někde sehnal. Už tato představa je poněkud úchylná.
0/0
2.3.2005 15:36

ibino

Re: total magor
 Páni politici se nepokoušou a Kalous nakonec couvne.
0/0
2.3.2005 15:52

Josefprav

Konec ČSSD?
Členové ČSSD a jejich voliči podívejte se, jak vám klesají preference. Máte to kluci tak na půlšestou. Pokud se nenaučíte zbavovat se lidí, kteří vám dělají ostudu, tak to bude ještě horší.
0/0
2.3.2005 14:58

ibino

Re: Konec ČSSD?
 Já myslím,že nebude. Standa je jen vrchol ledovce, dělají to všichni, teď zrovna vyčnívá Standa. Je to rvačka o koryta.Vážení, kdosi už řekl "peníze až na prvním místě".
0/0
2.3.2005 15:58

Tonda Brno

Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Předpokládám, že tak asi 16 měsíců a vyrukuje s ní až po volbách 2006.
0/0
2.3.2005 14:46

Josefprav

Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Standa bnude potřebovat zákon o omlouvání premiera. Bez zákona to nejpůjde.
0/0
2.3.2005 14:59

Tinkywinkydipsypolaalaa

Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Nebo zákon o mlčení premiéra: Když nechci mluvit tak nemusím nemusím..... už jsem z těch reklam zblblá
0/0
2.3.2005 15:02

Tonda Brno

Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Já, když je reklama, tak odcházím na WC nebo zkontrolavat lednici, takže mě to tolik nepostihlo.
0/0
2.3.2005 15:05

Tinkywinkydipsypolaalaa

Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
já také, ale nevím proč nme prostě napadla reklama na ebanku......
0/0
2.3.2005 15:07

Tonda Brno

Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Určité souvislosti by se tam našly, dobře ti to pálí.
0/0
2.3.2005 15:17

Tonda Brno

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
No vidíš už taky blbnu z TV, ale asi to bude nakažlivý, protože Standa se asi tím taky inspiroval: "Chcete být milionářem" a nyní "1 proti 100"
0/0
2.3.2005 15:38

Tonda Brno

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Jo a uprostřed bylo Riskuj
0/0
2.3.2005 15:39

Tinkywinkydipsypolaalaa

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
0/0
2.3.2005 15:41

Tonda Brno

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Když už jsme u těch soutěží, tak doufám že to skončí Nejslabší máte padáka.
0/0
2.3.2005 15:46

ropacek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
co takhle místo soutěže Chcete být milionářem soutěž Chcete být premiérem??? ono to vyjde stejně.
0/0
2.3.2005 16:09

Josefprav

Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Co takhle  Bobik?
0/0
2.3.2005 20:26

Josefprav

Re: Re: Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Musíš bejt tlustej jako prase vzhledem k to mu kolik je reklam. 
0/0
2.3.2005 20:25

Tonda Brno

Re: Re: Jak dlou ho mu bude trvat než ji nachystá?
Na to své mlžení a lži ale zákon nepotřeboval, nebo to snad mají uzákoněno a my o tom nevíme?
0/0
2.3.2005 15:03

jarslav

text omluvy Grosse
navrhuji tento - OMLOUVÁM SE, ZAVRETE OCI, ODCHÁZÍM.
0/0
2.3.2005 14:21

leonel

Re: text omluvy Grosse
  zavřete oči? nevím, nevím  zda je to moudré
0/0
2.3.2005 14:24

Tinkywinkydipsypolaalaa

Re: Re: text omluvy Grosse
Nebo také zhasněte.....
0/0
2.3.2005 14:52

Tonda Brno

Re: Re: Re: text omluvy Grosse
To myslíš jako aby si ještě vzal nějaké to vybavení z kanceláře?
0/0
2.3.2005 14:53

Najdete na iDNES.cz