Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

U přítelkyně premiérovy ženy byli kontroloři

Problémů, které stíhají podnikatelku Libuši Barkovou, přítelkyni premiéra Stanislava Grosse a jeho manželky Šárky, přibývá. Vedle policistů se o podnikatelské aktivity Barkové zajímají už i kontroloři strakonického úřadu práce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vanastr

Kontrola
Jaká kontrola, stejně s nimi vyjede (nahraď b za d)
0/0
1.3.2005 21:10

Isbjoerna

Re: Kontrola
, "...nahraď b za d..." ------- "U přítelkyně premiérovy ženy Dyli kontroloři?" A to ma znamenat co?
0/0
1.3.2005 22:18

kodox

Proč kontrolují restaurace, když má bordely?
to je zase typické odvádění pozornosti-Zaměstnává načerno studentku v kuchyni, ale že 100 dalích zaměstnává prostitucí se jaksi nevyšetřuje.
0/0
1.3.2005 17:29

klopta

Čilá paní Barková nebyla "vytopená" jediná -
pokud si vzpomínám, tak taky čestný pan senátor Mejstřík byl v Praze "vytopený" - proto asi teď není nijak pohoršen (ač mu jindy stačilo mnohem míň).
0/0
1.3.2005 17:19

qoknu

Pojišťovací podvod?
Není to nějaké divné. Moje neteř byla při záplavách vytopená až po okna a pojišťovák tam byl pečený vařený, vše se fotilo, takže jakýkoliv podvod byl naprosto nemožný. Není to nějaký binec pojišťovny, že k tomu podvodu mohlo dojít. Nooo nešlo tam o nějaké úplatky. I pojiš´továci jsou lidi a potřebují žít na úrovni.
0/0
1.3.2005 15:01

Radcol

Bordelmáma
Barková je nejslavnější bordelmamá v ČR.
0/0
1.3.2005 11:23

jojoj897

Re: Bordelmáma
vždyť staník říkal, že jim to vylepšilo byznys    
0/0
1.3.2005 11:26

jack_rupnick

Re: Bordelmáma
Čerstvá krev, jež právě protekla vnějšími rodidly a ulpěla na menstruační vložce, bývá většinou bez zápachu. Její chuť je fádní, železitá, stejná jako chuť jiné krve, např. z nosu.
0/0
1.3.2005 12:43

smartfoun

Re: Re: Bordelmáma
Hele, ty nemocnej upíre! Vem, si tu vložku, udělej si z ní čaj a jdi se vypotit. Nebo jdi třeba do p....le.
0/0
1.3.2005 12:48

Barbare

Re: Bordelmáma
Ale musí s ní bejt sranda...
0/0
1.3.2005 16:21

javajava

Zabublal už Bublan
o tom, že detektor lži je dobrý i pro někoho jiného než jenom pro pana Dalíka?
0/0
1.3.2005 11:12

javajava

0/0
1.3.2005 11:09

jack_rupnick

Re: Bordel nebo řeznictví?
Ženy mohou poznatek ověřit jednoduchým pokusem. Ráno po probuzení půjdou na záchod, kde zachytí vytékající krev do čistého kelímku od jogurtu. Mohou bez obav přivonět. Přesvědčí se o vůni menstruační krve, a jistě dají přivonět svým milostným protějškům.
Ochutnání nemusí být pro každého přijatelné. Nicméně přivonět k čisté menstruační krvi, zvláště na začátku měsíčků, by měl dokázat každý dospělý člověk. Skutečné informační poselství však přináší teprve zaschlá menstruační krev.
Bordel nebo řeznictví?
0/0
1.3.2005 12:43

smartfoun

Vážení, komu to nedochází?
Grosska se úzce stýká s Barkou a zatím nevíme, jak dál je s ní provázaná. Dál nevíme, jak to chodí doma u Grossů, kdo je dominantní. Pokud je to ona, pak mladej doma drží hubu a krok. Takže když bylo potřeba, šly ruce pryč od Barky a kdopak to asi zařídil?. Pokud to už skončilo, moc bych se divil. Z toho pohledu se můžeme dostat ještě do "zajímavých" konců.  
0/0
1.3.2005 10:40

MarekDalik

píšeš : nevíme, je dál je s ní provázaná. "
Dobrá rada, co nevíš, nech být. Navíc ti do toho nic není, jsou to jen dohada. A jak to chodí u Grossů v rodině mě nezajímá, kdo tam rozhoduje. Do takových věcí nestrkali nos ani bolševici za totáče. V demokraciích se za soukromé nepovažují např. lhaní prezidenta a cizoložství. Clinton díky tomu málem padl, z ostudy kabát. Klaus jak lže - vícekrát zcela prokazatelně, tak cizoložil. Proč se nestaráš o něj?
0/0
1.3.2005 10:52

Josefprav

Re: píšeš : nevíme, je dál je s ní provázaná.
Tady přece nejde o to, zda někdo něco ukradl, nebo cizoložil. Jde o to, že nejmocnější člověk lhal a nebyl schopen věrohodně odpovědět na otázky, které mu novináři položili. Může lhát i v jiných třeba velmi důležitých věcech. Dále je neúnosné, aby člověk v jeho postavení nebo jeho žena se stýkali s pochybnými lidmi. Navíc se ještě jedná o člověka, který se chová jako vzor upřimného a křišťalově čistého  člověka. Měli byste si to socani vyřídit mezi sebou a ne se chovat jako smečka, které se cítí ukřivněná. Může se vám stát, že přestanete být parlamentní stranou.  
0/0
1.3.2005 11:05

MarekDalik

O krádeže jde, i když to ODS nerada slyší. O nevěru jde taky.
kdo podvádí manželku podvede každého. A pochybní lidé byli blízko ODS - např. Kočárník hrával tenis s Koženým na Štvanici, velmi se ho zastával, než Kožený sbalil kufry. U Barkové oškubali pár erotomanů - ale oni platili dobrovolně, ty služby chtěli. Kožená privatizace oškubala nás všechny, kromě pár lidí ze špiček ODS a jejich přátel, co si pomohli. Koženého mají v USA za mafiána a gaunera, nějaká Barková je zcela bezvýznamná.
0/0
1.3.2005 11:12

jojoj897

Re: O krádeže jde, i když to ODS nerada slyší. O nevěru jde taky.
Vážený pane - pokud se domníváte, že u barkové jde pouze o oškubání několika dobrovolně platících erotomanů, pak jste buďto špatný komik  a/nebo vám spadla cihla na hlavu
0/0
1.3.2005 11:26

MarekDalik

Re: Re: O krádeže jde, i když to ODS nerada slyší. O nevěru jde taky.
Já do salonu k ní nechodil, tak nevím. Třeba to víte líp.
0/0
1.3.2005 11:34

jojoj897

Re: Re: Re: O krádeže jde, i když to ODS nerada slyší. O nevěru jde taky.
já si to nechávám dělat doma  ale poněkud mě zaráží, že se nezmiňujete o záhadných půjčkách, nákupech pozemků za Prahou, milionových úvěrech na 3 týdny staré "sróčko", ručením již zastavenou nemovitostí, o neprůhledné nadaci a mohl bych psát dál - jenom že se vám hodilo do krámu pár erotomanů - ale ono toho bude víc    a až se někdo začne šťárat ve Fondu dětí a mládeže .........  
0/0
1.3.2005 11:51

MarekDalik

Aspoň že žijete mravně.
Pár milionů z hlediska státu nic není, Barková mě nezajímá. Jede milion je jedna kožená večeře, kdy byl Viktor v Londýně. Tahle privatizace byla rozkrádačka, kde šlo o úplně jiná čísla. Milion korun je pro Viktora tak leda večeře se spropitným, nic víc.
0/0
1.3.2005 12:10

leonel

Re: ASPOŇ ŽE NELŽEŠ
Pár milionů z hlediska státu nic není,  BARKOVÁ MĚ  NEZAJÍMÁ...  
0/0
1.3.2005 13:55

smartfoun

Re: píšeš : nevíme, je dál je s ní provázaná.
Marku Marku! Kdyby se společnost řídila tvým "co nevíš, nech být", bylo by asi hodně zle. Já si jen zkouším do možných vztahů dosadit osoby a jejich obsazení , tedy snažím se kombinovat a zviditelnit možný vývoj. Jinak mně rodinný život Grossů pramálo zajímá, pokud se netýká věcí veřejných. A madam, která se pohybuje spíš při okraji společnosti a přitom se těší důvěře rodiny momentálního premiéra, to je docela silná káva. Takových asi po česku běhá hodně, ale jen jedna je důvěrnou přítelkyní rodiny premiéra. Toť vše.
0/0
1.3.2005 12:40

Mak1

Výsměchem je,
že Barková je podezřelá z podvodu v roce 2002. Proč už dávno nesedí ( nebo není osvobozena ) ??? Pokud tu právo bude nadále prosazováno s x letým zpožděním, tak se situace prostě zlepšit nemůže.
0/0
1.3.2005 10:32

renek

Re: Výsměchem je,
Výsměchem je hlůavně fakt, že už někdo nezačal vyšetřovat Grosse a jeho ženu!  Kde jsou nějaké výroky na podporu vyšetřování, jako tomu bylo v pseudopřípadě "Kořistka", kdy ministr vnitra radil, jak postupovat, aby byli vinníci řádně potrestání a nejvyšší státní zástupkyně Benešová dštila oheň na opozici a vyhlašovala válku korupci ....teď je ticho po pěšině, protože korupčníkem je kluk z plakátu Sranda GroSS a jeho rodina..
0/0
1.3.2005 10:42

Mak1

Re: Re: Výsměchem je,
Ale tady přece primárně nejde o Kluka z plakátu - výsměchem tu je, že někdo něco spáchá v roce 2002 a v roce 2005 se stále nic neděje .... A je přece úplně jedno, kdo to je, jaké má známé, strýčky, ... To tu podle mě musí začít fungovat, jinak jsme v pr* ať vládne ten a nebo ten 
0/0
1.3.2005 10:58

Vaclav Hanus

Co je tohle za kravinu?
Citace. Jenže svědci uvedli, že dané domy velká voda vůbec nezasáhla. Konec citace. Jaci svedci? Kazda pojistovna ma k posouzeni hlasenych skod odborne likvidatory a ti si pripadne prizyvaji znalce. A zda byl dum zatopen nebo ne je poznat uz z prvniho pohledu, natoz po posouzeni znalcem. Oni "svedci" jsou patnr asi nejake mistni drbny, ktere voli o-dees a soucasne zavidi Barkove. Jak muze mit prohlaseni nejake mistni drbny vysii hodnotu, nez odborne posouzeni likvidatorem?
0/0
1.3.2005 10:28

pjorgek

Re: Co je tohle za kravinu?
Na Blatensko jezdim rok co rok, v roce 2002 jsem z tech mist odjizdel v predvecer zivelne pohromy. Splachlo to  Blatnou, Lnare, zda Buzice nevim, ale pokud tu restauraci, kde jsem po roce byl a na kazdem kroku (Blatna a spol.) byly videt nasledky povodni, tak to si musela sakra pospisit s opravami. V Buzicich jsem nic nevidel a 8 mil. by bylo sakra nekde videt. Prepych. restaurace, mistni specialita, maso na rozni za 50Kc, zivot v poklidu, narozdil od Blatne, ruiny, opravy mostu, silnic, na kazdem kroku bylo videt ze tam ta voda projela tryskem....( Blatna - Buzice cca 5km)  
0/0
1.3.2005 11:17

Vaclav Hanus

Re: Re: Co je tohle za kravinu?
No dobra, ale v tom pripade nikdy nemohl profesionalni likvidator (pracujici pro pojistovnu) takovou nahlasenou skodu potvrdit. Kdyz i ty, jako laik poznas na prvni pohled, ze tam ke skode nemohlo dojit.
0/0
1.3.2005 11:49

libienski

Český hnůj
Tak je se někdo objevil v médiích a chodí anonymní udání. Tady na tomnto místě udávám, že kdyby takto slavní kontroloři i celníky přišli do 50 % restaurací v česku, najdou tam maximálně 2 zaměstnance za minimální mzdu (zbytek na ruku) a zbytek personálu jede načerno. Jděte do prdele z Barkovou a chytejte ji důstojněji, prosím a raději na něco jiného... Toto je totiž jenom český hnůj.
0/0
1.3.2005 10:05

phenomenon

buzické domy?
Myslím, že popisek fotografie "Nyní Libuši Barkovou vyšetřuje policie kvůli podezření z pojistného podvodu s buzickými domy." by mohl u "podnikatelky" typu Barková vyvolat nesprávnou interpretaci
0/0
1.3.2005 9:48

MarekDalik

Re: buzické domy - taky mě to zarazilo.
Z článku je patrné, že jde o restaurační zařízení, ne nevěstince. I když uznávám, pro mě jsou hospodští jaksi zloději všichni. Ale to je trochu jiná kapitola.
0/0
1.3.2005 10:05

meluz

ČEMU SE DIVÍTE ???
Vy jste ještě nepochopili,že vše co tady ta socanská pakáž buduje ja založeno na závisti,špehování, udávání?Váš chudý soused se nesnaží mít se tak dobře jako Vy,on se snaží o to,aby Vy jste se měl stejně špatně jako se má on. On to má v sobě zakotveno z dob bolšounů a socani to v něm už několik let udržují a rozvíjí.Kdo se diví tomu,že na základě anonymu se věci neprošetřují,tak je trochu mimo.Ve svých firmách mám min dvě  kontroly  ročně,dle zaručených zpráv na základě anonymů.Výsledek byl vždy v můj prospěch,ale je to nepříjemné a zdržuje to.Kdo to zažil,ví očem mluvím.Zajímavé na to ale je,že s těmito kontrolami se roztrhl pytel až za socanů,i když a nonymi chodili už za ODS vlády.Příkaz z hora se musí plnit.A takových příkazů,směřujících k tomu,aby si ti frajeři podnikatelský moc nevyskakovali je tam opravdu spousta.O tom by mohli úředníci např. z FÚ vyprávět,kdyby ovšem neměli strach o svá teplá místečka.   
 
0/0
1.3.2005 9:43

Soudce Ti

Re: ČEMU SE DIVÍTE ???
Nauč se česky!!! "Aby vy jste se" nebo "anonymi chodili" jsou příšernosti, kterým není rovno!!!
0/0
1.3.2005 10:04

meluz

Re: Re: ČEMU SE DIVÍTE ???
Sorry socane,já jsem ten příspěvek rval do levicových řad a mylel jsem,že si toho nevšimnete.Teď už vidím,že mezi Váma bolšounama a socanama se může jednou za pár let vyskytnout někdo se znalostí pravopisu.A jinak v diskusi se většinou reaguje na obsah,ne na jeden úlet.Ale já pochybuju,že to pochopíš,tak všestranně zase vzdělaný nebudeš.
0/0
1.3.2005 10:24

smartfoun

Re: Re: Re: ČEMU SE DIVÍTE ???
Poslyš, ty nedouku! Tady nejde o obsah, ale o to, že naprosto neovládáš svoji rodnou řeč. Do levicových řad si rvi, co chceš, ale zkus to správně česky. Odpovíš-li opět odsudkem o socanech, jsi jednak zcela mimo mísu a i docela hloupý...  
0/0
1.3.2005 10:46

Soudce Ti

Re: Re: Re: Re: ČEMU SE DIVÍTE ???
Přesně tak.
0/0
1.3.2005 11:15

rastafarianec

Re: Re: ČEMU SE DIVÍTE ???
aby ses neposral
0/0
1.3.2005 10:53

saldo

Re: ČEMU SE DIVÍTE ???
V příspěvku nacházím několik pejorativních slov. Jsou obvykle znamením buď momentálního rozhořčení pisatele, nebo jeho příslušnosti k lidem, kteří rádi debatují v hospodě u piva ve stavu mírné čí větší podroušenosti, případně obého. Je nepochybné, že otěže podnikání nelze uvolnit absolutně. Každý, kdo se do toho pustí, musí počítat s tím, že jeho činnost bude kontrolována. Ovšem kontroly nemá rád nikdo, ani ten, který z nich vyjde s čistým štítem. Ale jak jsem napsal, v rozumné a dobře fungující společnosti to jinak nejde a i my si budeme na to muset zvyknout. a zbytečně exekutivě nenadávat. Bez kontroly by zavládle ekonomická anarchie, která by nás přivedla na úroveň banánových republik, případně ještě níže.
0/0
1.3.2005 10:45

Rommik

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hanusi a jiní - a co když naopak politická objednávka zní jasně - co nejvíce to zdržujte a mlžte.Normální občan Gross,Grossová a Barková by přeci už dávno byli ve VAZBĚ !!! A tak se nějaký úředník pracáku pokusil to otevřít z druhé strany.......Jo,kauza Kořistka,to byla Grossova objednávka jak  Brno !!!!
0/0
1.3.2005 9:42

MarekDalik

Za ODS by se toto nestalo
Známí premiéra by si mohli být zcela jisti, že jsou nedotknutelní, i kdyby to byli největší mafiáni. Štvaní proti Grossovi a policii, nadávky typu grosstapo - kdyby měl Gross tu polici tak pod palcem, tak nebude tatáž policie stíhat blízkou známou jeho ženy , s kterou si i on léta tyká. Známí premiéra tohoto typu nejsou dobrou vizitkou. Ale to, že policie nebere ohledy, jen svědčí o její nezávislosti. Nadávky typu grosstapo mi připomínají řvaní Henleinových sudeťáků nebo štvaní komunistů. Nejvíc řve převlečený bolševik Tlustý. Sám je zcela nevěrohodný, včetně jeho pochybného podnikání, financování jeho domu i podpoře estébáka Hušáka jako gř státního podniku Sazka.
0/0
1.3.2005 9:38

saldo

Čtu
tady, že zaměstnávat lidi na černo je jen blbina. Podotýkám, že na základě této "blbiny" přichází náš stát o obrovské peníze. Ale jsou to prachy, které nemusíme vydávat u kapsy přímo, ale druhotně v rámci mandatorních výdajů a tak nás to nepálí, že? To co nám zřetelně chybí, je účinná kontrolní mašinérie na všech ekonomických frontách. Ne že by to bylo příjemné, ale dokud se bude krást a podvádět tak jako v současnosti, je to navýsost nezbytné. Ať se to někomu líbí nebo ne. To nejsou komunistické praktiky, ale činnost směřující k zavedení pořádku přinejmenším v ekonomice. A jak je to s tzv. donašečstvím a anonymitou? Jistě to může vést k určitým negativním jevům, ale v zásadě plat,í že ten, kdo nepodvádí, nemá se čeho bát.
0/0
1.3.2005 9:37

zab1

Re: Čtu
Samozřejmě, že blbina to není, pochopil jste mě špatně. Chtěl jsem tím říct, že je to zcela běžný jev, který se dá řešit úplně normálně klasickou kontrolou a ne obklíčením budovy jak při protiteroristické akci. I když se na nic nepřijde, je to efektní, čtenářsky záživné a dá se o tom psát. Názor už má běžný občan naservírován. Představte si to nic, kdyby v novinách vyšla jedna věta - U Barkové byla kontrola zaměstnanců. Teď bude týden trvat asi, než spočítají doklady a lidi k nim. Pořád jde vlastně o Grosse, že? Čekám, že si zítra vzpomene nějaký Véna, že ho před 30 ti lety nechal lampasák Vik na vojně dělat rajóny.
0/0
1.3.2005 10:00

MarekDalik

Barková neměla nevěstinec
ale spíš hodinový hotel - je-li pravda, co článek píše. To je trochu rozdíl. Organizovat prostituci, nebo jen poskytovat prostor. Hodinový hotel nemusí sloužit jen pro setkání s prostitutkou, ale může poskytnout místnost pro sex např. pro setkání s milenkou. To je trochu rozdíl. Vzato do extrému - za komunismu zpočátku chtěli v hotelech, pokud chtěla ubytování smíšená dvojice, občanské průkazy, které dokládaly, že jde o manžele. Myslím, že současná společnost o takovýto dozor nad mravností už nestojí. Neoddaní lidé spolu bydlí, nikoho to nepohoršuje. A podnik, který fungoval jako hodinový hotel, tj. poskytoval azyl dvojicím, tolik vadí? Sami lidi z ODS nepohrdli společnicemi, např. Petr Čermák v Portugalsku si nechal platit "společnice", česky řečeno prostituky od později odsouzeného Petra Macha. Tomu nedávno Klaus dal prezidentskou milost. Nemohl viděl, jak příznivec ODS takto trpí ve vězení. A tito nejvíc řvou? Klaus měl taky milenek dost, té Kláře by mohl být dědečkem.
0/0
1.3.2005 9:31

Rommik

Re: Barková neměla nevěstinec
Co to jsou za kecy ? Problém není bordel nebo hotel ! Problém jsou pochybné peníze  od pochybných lidí za pochybných okolností a za pochybné služby a je v tom pochybný premiér...Co to má společného s Klausem a nějakou Klárou ? Apropo - viděl jsi je někde souložit ?Nebo jim závidíš ?
0/0
1.3.2005 9:48

MarekDalik

Neznám špinavé peníze. Václav Klaus. Nepamatuješ?
já se pamatuji. Takže jaké pochybné peníze? Ty jsi je viděl? Ne, jen o něčem psala MF DNES. Stejně jako o Klausovi a Kláře. Byl s ní v magazínu dlouhý rozhovor na několik stran, takže usuzuju z toho, co sama řekla. Vkus má Klaus dobrej, ale věkový rozdíl horší jak u Opočenského a jeho děvčat. Zdroj máme stejný - Mladou frontu. Jenže ta Klára tam byla z první ruky, kdežto o Barkové to jsou informace z druhé a třetí ruky. To je ten rozdíl. Pochybný premiér - zčásti ano. Ale to byl Klaus ještě víc. A jako prezident je ještě pochybnější - vždyť ho vynesli nahoru komunisti. Pro mě to je dosti pochybné. Pro tebe možná ne. Neberu ti to.
0/0
1.3.2005 10:01

Rommik

Re: Neznám špinavé peníze. Václav Klaus. Nepamatuješ?
Stále divně mlžíš ! Prezidenta vynesli nahoru ne jen komanči .A všechny pochybnosti vytvořil snad Standa ,ne? A Klára je plnoletá ,ne ?
0/0
1.3.2005 10:18

rastafarianec

Re: Neznám špinavé peníze. Václav Klaus. Nepamatuješ?
Je podivuhodné, kolik socialistických hovad a vlezdoprdelků reaguje na každou maličkost napsanou v případě podvodníků a zlodějů Grosse a spol.
Urputná snaha bránit xindl je pro mě nepochopitelná. Pokud ještě dnes věří tomu, že problém pana Mašinfíry je konstrukce novinářů, pak má v hlavě opravdu
N A S R Á N O (výstižnejší výraz bohužel neznám).
0/0
1.3.2005 11:07

rohovka

iDnes
Tak jsme se dozvěděli že u Barkové byla kontrola,s Grossem pořád něco,lidem chybí důležité léky a romové chtějí ČR žalovat kvůli rasismu.Tak nějak mi to připomíná ruský film,který nedávno vysílala ČT2 o tom jak Brežněv zorganizoval převrat proti Chruščovovi.Přípravy vrcholily a ředitel KGB povídá Brežněvovi "žádný strach soudruhu,příští týden budou obchody bez potravin,to je zařízeno".Myslím že iDnes spolu s Novou odvádí perfektní práci.K nezaplacení.
0/0
1.3.2005 9:30

Vaclav Hanus

Zasahovani do podnikani..
...na zaklade politicke objednavky..
0/0
1.3.2005 9:22

Najdete na iDNES.cz