Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Politika a podnikání nejdou dohromady

Je nespravedlivé, pokud je premiér Stanislav Gross popotahován za podnikání své ženy? Nestačí premiérova odpověď, že podrobnosti nezná?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pressEU

Přesně tak, já to říkám již léta
Titulek mě jde úplně z duše. Politika a podnikání a zvlášť v Čechách nejde nikdy dohromady a může tvořit podhoubí pro korupční jednání. V této souvislosti je proto nutné velice zpřísnit zákon o střetu zájmů (včetně zavední zákazů podnikání rodinných příslušníků - navrhoval bych dle občanského zákoníku 1. a 2.skupinu osob). Rozsah zákona pak by měl platit pro všechny politiky na všech úrovních, samozřejmě včetně komunální.
0/0
24.2.2005 15:07

aja100

Souhlas
Pane Komárku, opět s Vámi souhlasím. A to i přesto, že ještě cca před půl rokem jsem s Vámi extrémně nesouhlasil.
0/0
24.2.2005 11:41

santej

Re: Souhlas
Taky se mi zdá, že to Komárek od někoho opsal.
0/0
24.2.2005 21:12

Jannus

Politika a podnikání nejdou dohromady
To co nyní děje na naší politické scéně je ostudou celého státu. Je jasně vidět, že našim politikům nejde o blaho občanů, ale jen o vlastní peněženku . Pokud má pan Gross v sobě alespoň trochu slušnosti měl by sbalit kufr a jít z politiky . Třeba by mohl podnikat s manželkou a viděli bychom jaké úvěry by dostali do měsíce od založení firmy.
0/0
24.2.2005 9:27

JarkaFX Salda

Všichni Grossovi muži
 Jestli-že se najde byť jeden poslanec, ministr, či funkcionář , o jehož čistých úmyslech se dá, či dalo pochybovat a jestli-že ostatní jej tzv."neuklovou", pak já si osobně  myslím, že i na těch ostatních je něco špinavého a že se prachobyčejně bojí ukázat prstem, aby se ten prst neobrátil proti nim.
Co mi z toho vychází ? Je to jednoduché, že máme buď zkorumpované, nebo zkorumpovatelné poslance,či  ministry , a abych některým moc nekřivdila,  někteří mohou být "čistí" , ale jsou zase příliš zbabělí , či vyčůraní ( co kdyby v budoucnu on mne při mém průšvihu podržel ). Obojí je však velmi , velmi špatné, až se chce říct na zvracení .
Ale abych byla spravedlivá, je třeba i být do vlastních řad. Kurňa běžte lidi k volbám a spočítejte jim to ! Jak jinak to chcete udělat ?
J.
 
0/0
24.2.2005 8:08

Depek

Mě se zdá, že Grossová je schopnější, než Gross.
, Kdo ví, jestli by pro Grossí rodinné hospodaření nebylo lepší nechat manželku dál podnikat a raději ukončit veřejné funkce. Jenomže Gross tak daleko asi nevidí.
0/0
24.2.2005 7:46

jajaja59

Re: Mě se zdá, že Grossová je schopnější, než Gross.
oba jsou schopní všeho
0/0
24.2.2005 11:29

Depek

Re: Re: Mě se zdá, že Grossová je schopnější, než Gross.
, To je fakt. Udělat takovou ostudu se hned tak někomu dalšímu nepovede.
0/0
24.2.2005 12:29

Najdete na iDNES.cz