Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Desítky lidí volaly po odstoupení Grosse

Asi dvě stovky lidí žádaly před Úřadem vlády v Praze demisi premiéra Stanislava Grosse. Nelíbí se jim jeho aféry s policejním týmem Mlýn, neprůhledně financovaným bytem a podnikáním jeho ženy Šárky. Demonstranti chtějí Grossovi předat petici za jeho odstoupení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

kontrola

Demonstrace pokracuji
V Ý Z V A  k úcasti na demonstracích Vázení spoluobcané,       zvu Vás na dalsí demonstraci která se uskutecní ve stredu 2.3.2005 od 14:00 hodin pred budovou predsednictva vlády CR. Demonstrace se bude opakovat kazdou stredu v odpoledních hodinách, dokud nedosáhneme svého cíle, od stredy 9.3.2005 bude zacátek od 16:00. Cílem této demonstarece bude vyjádrit dostatecne razantne názor vetsiny nás obcanu CR. -         Vadí nám zrízení, nejasné fungování, nedostatecná kontrola, pravdepodobné predávání informací ministru vnitra JUDr. Stanislavu Grossovi a dalsí skutecnosti spojené s existencí policejních týmu. ( Mlýn, Zubr atd.)          Vadí nám nejasné financování bytu premiéra JUDr. Stanislava Grosse. Doposud poskytnutá vysvetlení po ose Vik - Rod - Simkanic povazujeme za neverohodné a tím puvod cástky 900 000 - 1 200
0/0
25.2.2005 13:31

kontrola

Re: Demonstrace pokracuji
Vadí nám opakovaná, rozporuplná vyjádrení premiéra JUDr. Stanislava Grosse ve veci financování jeho bytu.          Vadí nám obchodní vztahy manzelky premiéra, JUDr. Stanislava Grosse, Sárky Grossové s podnikatelkou Libusí Barkovou v rámci jejíhoz podnikání dochází k pronájmu nemovitosti za pochybným úcelem  ( Potenciální riziko nabalování trestné cinnosti na obchody Libuse Barkové ). Tuto skutecnost povazujeme, vzhledem k mozné vydíratelnosti premiéra, za bezpecnostní riziko pro celý stát. Protoze jednání premiéra JUDr. Stanislava Grosse, v uplynulých dnech a týdnech, nase pochybnosti v uvedených zálezitostech ne jen nevyvrátilo, ale naopak je upevnilo povazujeme za nemozné jeho dalsí setrvání ve vysoké ústavní funkci. Respektujeme, ze JUDr. Stanislav Gross je predsedou vlády, která obdrzela duveru demokraticky zvolené PS parlamentu CR. Chceme vsak jasne dát najevo, ze nasi
0/0
25.2.2005 13:34

kontrola

Re: Re: Demonstrace pokracuji
Chceme vsak jasne dát najevo, ze nasi duveru, premiér a tedy celá vláda, jiz NEMÁ. Jsme presvedceni, ze nejlepsím východiskem z této situace je odstoupení JUDr. Stanislava Grosse z postu predsedy vlády CR. Veríme, ze nasi demokraticky zvolení politictí zástupci naleznou, po odstoupení JUDr. Stanislava Grosse, takové resení, které bude prijatelné pro vetsinu obcanu této zeme a vysle jasný signál o zlepsování politické kultury v CR také do zahranicí. Prineste si prosím pístalky a odpískáme konec této vláde. Svolavatel demonstrace Erik Matous         erik.matous@bcpsro.com Vysocanská 561 / 63 Praha 9 Prosek 190 00
 
0/0
25.2.2005 13:36

severnivlna

*
Jenže Standa křišťálový koloťuk je hluchý. Ještě musí nahrabat pár melounů z privatizace a musí nechat POZAVÍRAT NOVINÁŘE!!
0/0
24.2.2005 16:36

Hříbek

Odstoupit!
Odstoupit a zahrabat se metr pod zem. Nejde tu jen o Standu. Zajímavější je postoj jeho nyní semknuté ČSSD. A Zeman sei na Vysočině musí chrochtat blahem.
0/0
24.2.2005 14:44

mrskut

Na demonstraci bych nešel.
Na defenestraci ano.
0/0
24.2.2005 13:34

perses

Šel bych
taky, ale nedozvěděl jsem se, kdo tuto demonstraci svolal a organizoval. nevěřím, že se najednou sešlo několik stovek lidí a spontálně šlo před úřad vlády. včera tady a v TV bylo nějaké jméno chlapa, který dokonce předal nějakou petici a zajímalo by mně, co je to za člověka? co dělal, co dělá ted a k jaké straně patří. proč to všeznalí redaktoři z iDnes nezjistí? většina lidí podle televizního záznamu mi připadala jako socky, kteří za gulášovku a grog udělají vše. a byla vůbec tato demonstrace povolená?
0/0
24.2.2005 13:18

rohovka

Re: Šel bych
Jel jsem v tu dobu okolo.V žádném případě jich nebylo několik stovek i kdyby se MF stavěla na hlavu a fotila hlouček ještě detailněji aby nebylo vidět prázdná místa.Jestli jich bylo kolem stovky tak je to moc.Nevím ti lidé.Vypadali zvláštně.Tak nějak jak říkáš,za chleba,za polévku a pak hned Tesco,Globus..Jediné koho bylo hned poznat byl Šimkanič.
0/0
24.2.2005 15:56

apfel

Re: Re: Šel bych
Simkanič - Bretschneider, to je snad jasné. Případné protesty je potřeba podchytit hned, v samotném zárodku, nejlépe je rovnou vytvořit, aby je bylo možno udržovat pod kontrolou a patřičně diskreditovat - to je ze základní abecedy operativy každé tajné policie.
0/0
24.2.2005 17:43

davidproklasiku

v normální zemi už by premiér dávno odstoupil !!!
Panebože, co je to za šaškárnu v tomhle státě? Už se objevují opravdu trošku skandální reakce v zahraničí. Např. WELT v Německu napsal, že pokud nedokáže politik a předseda vlády obzvlášt´ v normální demokratické zemi doložit svoje příjmy, automaticky už dávno odsotoupí a bude si sypat popel na hlavu! Jen v Cechách se s korupcí a pevným sebevědomím dostanou grázlové hodně daleko. Inu na každého vědět něco (a to se Grossovi na vnitru podařilo podchytit) a můžeš se smát a dělat si co chceš. Je tragické, že nás ostatní evropské země berou stále, a myslím že to v téhle situaci začínají ještě více pozorovat, jako baštu korupce v Evropě. Stydím se za to jakého máme egocentrického, drzého a vyčůraného premiéra! A tou zpopelněnou směnkou si jen z nás normálních lidí dělá čůráčky....
0/0
24.2.2005 12:58

klopta

Kdepak jsou ti svatosvatí strážci morálky a svobody - Svěrák, Halík, Ruml,
parta z ČT , Děkujeme odejděte, Impuls, atd.? Nenazrál čas zase svolat přes obrazovku lidi na náměstí ? Nějak tentokrát názor neprojevují, nebo se jim ostuda premiérka zdá tak bezvýznamná jako světovému dramatikovi ?
0/0
24.2.2005 12:26

Zmuda

Re: Kdepak jsou ti svatosvatí strážci morálky a svobody - Svěrák, Halík, Ruml,
Nebuďte naivka ,člověče ! Velký Venca Havlů se našeho mladého a perspektivního premiéra - skoromašinkáře zastal ! A tito velcí vzývatelé a nohsledi Velkého Venci Havla nemohou jednat jinak. Taktéž velký mentor morálky zdejších diskusí ,neomylný "karotén", mlčí,nikterak se neprojevuje . Jóó..jít tak o Klause a ODS......panečku ,to by byla jiná !
0/0
24.2.2005 12:57

apfel

Re: Re: Kdepak jsou ti svatosvatí strážci morálky a svobody - Svěrák, Halík, Ruml,
Bodejť by se Vašek Standy nezastal. Sám prodal půlku Lucerny tuneláři Junkovi za cca 200 melounů (nakradenejch v Chemapolu), a jeho švagrová pak stejnou půlku zpátky vykoupila od zkrachovalé firmy za cca 100 melounů. Kam se hrabe Standův podezřelý milion na 100 elegantně ukradených milionů rodiny Havlů!
0/0
24.2.2005 17:49

metafrik

Re: Kdepak jsou ti svatosvatí strážci morálky a svobody - Svěrák, Halík, Ruml,
ty pány najdete zde - www.zrusmekomunisty.cz
tato akce má myslím smysl, na rozdíl od lidového kabaretu okolo standy
podotýkám, že nejde o zákaz komunismu, ale jeho propagace, stejně jako funguje u fašismu, pedofilie a koprofilie
0/0
25.2.2005 12:44

jacobsen

být či nebýt
Grossova bezkrupuletnost je do nebe volající. Copak nechápe, jak svým chováním a dosavadním postojem poškozuje Český stát? A co prezident, neustále vyzývá, ať se hledá úhledné řešení a zatím se země vleče do opravdu drsné mezinárodní ostudy. Máme nevzdělaného premiéra neovládajícího svůj obor, neznajícího jedíného cizího jazyka, evidentně neschopného premiéra ovládaného starými aparátčíky a ještě k tomu spekulativního zkorumpovaného zloděje. Světová média obletí fotografie s nápisem Stydíme se za Vás (samozřejmě přeloženo) a doplněno o informaci kolik lidí se přidalo k petici, kolik procent lodí premiérovi nedůvěřuje. Jestli se tento člověk, kterému dnes žádný státník (krom Lukašenka) nepodá ruku aniž by si ji hned nespěchal umýt, ještě někdy chce do politiky vrátit, tak ať to okamžitě zabalí a nechá proběhnout předčasné volby. Jestli ale pouze potřebuje dořešit své finanční problémy, položit základy dalšího podnikání a politika a tato země jsou mu ukradený, rozumím tomu, že
0/0
24.2.2005 12:21

Slavek17

Proč malé demonstrace? - lépe jednu velkou!
Lidovci se bojí, aby se neopakoval únor48? - No tak proč váhají? - Ať nečekají na komunisty, ať je předběhnou:  Stačí odvolat své ministry (tím národu dokážou, že to myslí vážně) a na Staroměstské náměstí ať lidovci svolají národ sami - za odstoupení zdiskreditovaného premiéra. Tím vyfouknou komunistům rybník a sami se mohou hřát na výsluní popularity. - Ale možná je to trochu vysoká hra, že? On lid (dav) je přece jen poněkud nevyzpytatelný... a zatím to s ním uměla nejlépe KSČ (Hesla jako: Za lid a s lidem, moc do rukou pracujícím...)
0/0
24.2.2005 9:22

Tessien

kch
No to byla svoloč ti demonsranti.....
0/0
24.2.2005 9:13

Rinconn

Re: kch
Myslím,že svoloč jsi spís Ty..
0/0
24.2.2005 9:29

Milan44

Re: kch
svoloč a hnusák jsi ty!!!
0/0
24.2.2005 10:24

osvetitel

<><><>
Podle meho skromneho nazoru to nebude tak jednoduche aby se ho sami mohli zbavit a proto ta medialni kampan  a ruzne "ankety"protoze mohou pouze operovat z nespokojenosti CR spoluobcanu z jeho "osobou"a nedobrou reklamou pro zajmy CR v zahranici, protoze ocividne on toho na nekoho asi take hodne vi!Ale mozna se dohodnou i bez natlaku verejnosti a on to zabali sam ve prospech CR a jeji reklamy venku! V opacnem pripade se pripravte na neco podobneho jako "Clinton versus republikani"!
0/0
24.2.2005 6:49

Hrdý Budžes

Hmmm
Tak už to dneska není lúza jako za Hodačování ČT ?
0/0
24.2.2005 5:11

dukeprvni

Desítky lidí volaly po odstoupení Grosse
no vidite vy sr*cky vyblble co umite  tady mate plne drzky kidu kolem ho*na a kdyz mate neco udelat, tak zalezete jako spraskani psi a cekate, ze to nekdo udela za vas prizdisr*ci
0/0
24.2.2005 2:10

0100

Demonstrace budou narůstat, pokud Gross neodstoupí, na to může vzít ČSSD jed.
Jen nechápu tu drzost politiků, kdy pranýřují media a novináře co si to dovolili, když upozornili občany na jejich neprůhledné finance pocházející možná z korupce. Překvapil mě i nemocný Dostál, který zřejmě pod  vlivem farmak už ztrácí soudnost. Omezovat novináře a media zákonem? Kam se to dostáváme? Zase do komunismu? Vždyť novináři a media jsou hlídací psi demokracie a je jejich úkolem vyburcovat lidi proti korupci v politice a neprůhlednému financování politiků a jejich rodin. Vždyť peníze mohou chodit z úplatků za přihrané zakázky, privatizaci ovlivněnou právě jimi, na které pak přichází daňový poplatník o ohromné peníze, které by tak nemusel prostřednictvím daní a dalších odvodů dávat do rozpočtu.Peníze mohou dostávat i za negativní ovlivňování zákonů, které umožní beztrestné zlodějiny v podnicích i jinde. Copak si to Dostál neuvědomuje? A nejen Dostál, ale i ostatní politici? Z občanů by sedřeli kůži, ale když má jít o jejich výhody, tak se brání zuby nehty, nazývají kritik
0/0
24.2.2005 1:11

dukeprvni

Re: Demonstrace budou narůstat, pokud Gross neodstoupí, na to může vzít ČSSD jed.
no vidite vy sr*cky vyblble co umite  tady mate plne drzky kidu kolem ho*na a kdyz mate neco udelat, tak zalezete jako spraskani psi a cekate, ze to nekdo udela za vas prizdisr*ci
 
ses zarny priklad shora popsaneho
0/0
24.2.2005 2:14

jojoj897

Re: Demonstrace budou narůstat, pokud Gross neodstoupí, na to může vzít ČSSD jed.
.... Dostál byl vždycky tak trochu mimo mísu  
0/0
24.2.2005 6:10

pimprley

Re: Demonstrace budou narůstat, pokud Gross neodstoupí, na to může vzít ČSSD jed.
A kde byla ta média, když nás ODS okradla o stovky milionů korun z privatizace? A proč nedotáhla do konce financování bytu Tlustého a Kalouska. Proč jste nešel tenkrát demonstrovat za jejich odstoupení!!! Ti vaši hlídací psi (jak nazýváte novináře) pracují tak jak si je kdo zaplatí.
0/0
24.2.2005 10:22

Milan44

Re: Demonstrace budou narůstat, pokud Gross neodstoupí, na to může vzít ČSSD jed.
to už vím dávo že ČSSD a dopstál je pěknej šmejd
 
0/0
24.2.2005 10:26

Sapon

Re: Demonstrace budou narůstat, pokud Gross neodstoupí, na to může vzít ČSSD jed.
Novináři jsou možná hlídací psi demokracie, ale ne u nás. Stačí se podívat je zajímavý propletenec vydavatelů vlastnících distribuční síť a kouzelné slovo remitenda. Novináři si normálně tisknou peníze a elegantně si je odúčtovávají.  Aby to bylo možné stačí jediné, musí být monopol a musí vlastnit všechny články systému. Pamatujete na deník SUPER, ten stál 5Kč a bylo úplně jedno co píše. V podstatě to nemusí ani nikdo moc kupovat. Jsem pro, ať novináři hlídají demokracii. Ale nejdřív si musí zamést před vlastním domem a musí přestat krást a přijmout normální ekonomické prostředí.
0/0
24.2.2005 12:24

honzajaka

Tohle
jsou zřejmě profesionální demonstranti, co se víc starají, jestli je dost piva, nebo jsou dost horký párky, nepřišli by jste mi vyplejt zahrádku? tohle by mohla bejt taky slušná hlína
0/0
23.2.2005 23:27

Josefprav

Re: Tohle
Nakopat p.... a vojet starou ti přijdeme.
0/0
24.2.2005 1:04

honzajaka

Re: Re: Tohle
Proč mi takhle nadáváš, vždyť je to tak, většina lidí, co chodí na tyhle akce si myslí, že je to nějaký happening
0/0
24.2.2005 9:02

JayC

KDY a KDE?
Tak řekne mi někdo kde se to dá zjistit??? S tou demonstrací??? Viz - můj příspěvek níže!
0/0
23.2.2005 23:25

bomber.harris

Re: KDY a KDE?
a to se nebojíš? budou tam tajný a pak tě vyrazej ze školy
0/0
23.2.2005 23:30

JayC

Re: Re: KDY a KDE?
kdo se bojí, nesmí do lesa!  navíc do školy už nějakou dobu nechodím...
0/0
23.2.2005 23:55

jajaja59

Re: KDY a KDE?
každou středu ve stejný čas před úřadem vlády, snad dokud Standa nepůjde do pryč
0/0
23.2.2005 23:53

JayC

Re: Re: KDY a KDE?
to je sice hezký, ale ještě by to chtělo vědět v kolik?
0/0
24.2.2005 0:00

pohranicnice_Jasanka

Re: Re: Re: KDY a KDE?
ve dvě ... čti třeba tohle http://www.geocities.com/joskazoceli
0/0
24.2.2005 0:16

JayC

Re: Re: Re: Re: KDY a KDE?
no vida, diky - konecne nekdo, kdo poradil!
0/0
24.2.2005 0:39

jajaja59

Re: Re: Re: KDY a KDE?
a že by tě tam ještě někdo donesl na rukou, to už by bylo o.k. ?
0/0
24.2.2005 10:43

bomber.harris

hahahah
pouhých dvěstě zoufalců  tak tomu se říká krásným francouzským slovem debaclé
0/0
23.2.2005 23:15

Milan44

Re: hahahah
zoufalec jsi ty u svýho PC
0/0
24.2.2005 10:27

jajaja59

je to takto
Takže opilec, hulvát a násilník soudruh Zeman „byl skončen“, mimo starých kádrů jej socani měli dost, proto jej ani (naštěstí) nechtěli za prezidenta. (Proč násilník? Svou první manželku mlátil tak, že občas končívala v PL Bohnice. I to byl důvod nezdařeného pokusu o sebevraždu jejich syna.) Díky ostravské dálnici, ruskému dluhu a Grippenům má penízků dost. Na jeho místo si dosadili Špidlu, který je dobrý úředník, ale jako vůdčí osobnost naprosto neschopný a stranické preference dále klesaly. Socani dobře věděli, že to nezachrání okamžitě, proto si tam posadili malinko „inteligenčně nesmělého“ Standu a preference klesají dál. S tím ale kalkulují. Nyní to Stáník díky své „inteligenci“ a hamižnosti manželky malinko přepísknul a řešení mají jasné. Stáník zanedlouho půjde pryč, do čela přijde nový minulostí nezatížený a „inteligentní“ vůdce.
0/0
23.2.2005 23:04

jajaja59

Re: je to takto
Bude to v ten správný čas před parlamentními volbami a bude to Sobotka. Vrátí se k nim jejich bývalí a získají i "nerozhodnuté", protože tito uvidí, jak je strana akceschopná, dovede vyřešit i vlastní problémy - spolu s černoprdelníky vyhrají volby a ČR bude definitivně v prdeli. Kdo tomu nevěří ať si počká, ale já se tohoto vývoje bojím.
0/0
23.2.2005 23:04

JayC

DEMONSTRACE
To mě teda hrozně moc mrzí, protože jsem na tu demonstraci chtěl jít, ale nikde jsem nenašel kdy to má být - kde se to zveřejňuje?
A další demonstrace teda opravdu pristi stredu? Od kolika???
0/0
23.2.2005 22:59

vladino

Málo demonstrantů...
Dnes nás tam nebylo moc, ale příští středu bude zřejmě repete! Nezapomeňte
0/0
23.2.2005 21:44

Isbjoerna

Re: Málo demonstrantů...
, A kolik vas prijde? 201? ;-)
0/0
23.2.2005 23:25

vladino

Re: Re: Málo demonstrantů...
Možná i víc, jen je tomu zapotřebí zajistit větší publicitu!!!
0/0
24.2.2005 0:23

pimprley

Re: Re: Málo demonstrantů...
To záleží na tom, kolik ODS sežene bezdomovců a nezaměstnaných. Platí dobře!!!!
0/0
24.2.2005 10:26

xoop

StandaMasinfira
Standa to foakt prokaucoval, jak mohl vystudat prava? kdyz pak nesmyslne odpovda na otazky kde vzal na byt? kdyz tvrdi ze podnikatelske zajmy jeho zeny jsou mu vice nez zajmy ČR?  a dalsi nesmyslne kecy? to fakt prokaucoval, navic  nas*ral lidi bilbordama myslim to uprimne :-))))))))
0/0
23.2.2005 21:43

Nobody1

Re: StandaMasinfira
Ale on to fakt mohl myslet upřímně!!! Já mám za to, že to myslel upřímně: že krást, podvádět a lhát je normální... Vždyť je takovou politikou odkojen... Jeho neštěstím není jeho usmrkaných 5-6mil. ale to, že si myslí, že to je normální. Kde byl spravedlivý hněv českého-ťululum voliče, když jiní politici jeli v miliardách? Třeba Míra Mackůj - ten se v pohodě vrátil do politiky... stačilo říct, že má rád knihy...
0/0
23.2.2005 21:56

Najdete na iDNES.cz