Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Prezident šéfovi vlády nevěří

Prezident Klaus vůbec poprvé hodnotil případ nejasného financování bytu Stanislava Grosse. "Tato věc, a zejména celý její naprosto absurdní průběh mimořádně poškozují naši zemi," prohlásil Václav Klaus v odpovědi na otázky MF DNES.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

biolit

Pozemkový spekulant
Jak dnes Gross přiznal v ČT, tak před vstupem do EU tvrdili, že ceny neporostou a přitom sám spekulativně nakupoval pozemky.
Myslím, že člověk, který takto klame občany své země nemá dostatečné morální kvality na to pracovat ve státní správě, natož být premiérem.
0/0
13.2.2005 13:23

Mainhart

s čím
se ten Rod léčí,není to schizofrenie?
0/0
13.2.2005 10:50

remotex

Aféru kolem Grossova bytu se prý snaží někdo zneužít
http://lidovky.centrum.cz/domov/clanek.phtml?id=329931&b
0/0
13.2.2005 10:09

martixy

Klaus je něco jiného...
80 % věří Klausovi. To znamená, že tam musí být mnoho komunistů (ti ho koneckonců zvolili) a soc, demokratů. To znamená, že levice, která vyznává kolektiv větří, že Klaus není pravicový individualista a ale spíše možný vůdce národa, resp. davu resp. kolektivu respektive možný diktátor pod praporem národních (kolektivních zájmů), kterými se tak často ohání. Klaus je něco jiného než se naivním pravicovým komsomolcům zdá. A dav má na to davový instinkt. Dvojí tvář, Jekyll a Hyde....
0/0
12.2.2005 19:00

Dan 1

Re: Klaus je něco jiného...
Je zbytečné s vámi o čemkoli polemizovat, ale ostatní jistě vědí, že potenciál komunistů, i kdyby VŠICHNI volili Klause a kdyby VŠICHNI z ODS ho volili také, nebyl takový, aby Klaus mohl být zvole. Koalice tento potenciál měla a nevyužila ho, tak se s vaší demagogií jděte vycpat. Ze svého okolí znám dva lidi, kteří Klause doslova nenávidí - děda a babička, oba kovaní členové KSČ.
0/0
12.2.2005 19:04

Orang_U

Re: Re: Klaus je něco jiného...
Nevím jak Ty, ale já si někdy myslím, že lidi prostě potřebujou nepřítele.
No a pokud se mám vyjádřit k tématu, proč si ČSSD nezvolila svého prezidenta je její blbost a vytí hlupáků o zvolení Klause komunisty je je útišování jejich svědomí (nebo spíš uražené hrdosti, ale to ať si přeberou sami).
0/0
12.2.2005 19:42

Dan 1

Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Ano, potřebují nepřítele a obvykle si vybírají silný, sebevědomý, úspěšný a bohatý objekt, na kterém si léčí vlastní frustrace, neúspěchy a chyby. Takovými ideálními fackovacími panáky jsou např. Klaus nebo USA.
0/0
12.2.2005 19:54

martixy

Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Ale vždyť Klaus byl zásadně proti intervenci USA v Iráku... A jeho rozepře s americkým velvyslancem je známá....
0/0
12.2.2005 20:03

Rommik

Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Matrixy - však to je právě ono-ten člověk má svůj názor,Standa umí akorát podpásovky....Nic to ale nemění na Klausově (a mnoha lidí našrěstí) vidění normálního světa
0/0
12.2.2005 20:09

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Já jsem nenapsal KLAUSE A USA, ale KLAUSE NEBO USA. Klausův postoj k záležitosti Iráku mi velmi vadil.
0/0
12.2.2005 20:11

martixy

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Kéž by to tak bylo....Že by přece jen Klaus nebyl oportunista? Otázkou je, zda přístup k EU je otázkou jeho názoru proti názoru většiny populace (viz průzkum), v tom, i když třeba nesouhlasím, tak bych ho plně respektoval nebo zda mu jde o zachování svého vlivu a vlivu ODS na omezeném českém písečku. Uvidíme...
0/0
12.2.2005 20:44

Rommik

Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
To je logické -socky nevzdělané tím zakrývají svoji neschopnost.V české kotlině normální jev.Proto se Staník držel tak dlouho nahoře populární.V tom je dobrej,protože je jedním z nich.Teprve teď část odpadla zklamáním,že Staník v bytě nezůstal proto,že chce být blíže ke "svému" lidu,ale kvůli komfortu.....Jo chlapci ze SSSR - fakt má bazén a dokonce z doby,kdysi na něj ještě nemohl vydělat............
0/0
12.2.2005 20:06

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Platforma pro renesanci ČSSD: Pane předsedo, odejděte.
0/0
12.2.2005 20:13

remotex

Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Bazén má dneska kdekdo a mnohem lepší bejvák taky.
0/0
13.2.2005 11:46

martixy

Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Ale vždyť Klaus byl zásadně proti intervenci USA v Iráku... A jeho rozepře s americkým velvyslancem je známá....
0/0
12.2.2005 20:38

martixy

Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Vždycky, když aktualizuji stránku, tak se mi automaticky odešle příspěvek znovu. Sorry, musím si na to dát pozor
0/0
12.2.2005 20:41

JirkaEsch

Re: Re: Klaus je něco jiného...
Je mi jedno, jestli jeden nebo dva odpadlíci z klubů vládní koalice volili Klause. Podstatné je, že JAKO JEDEN MUŽ ho podpořili dva kluby - ODS a KSČM. Mně by moc zajímalo, co k rozkradení Klaus slíbil bolšánům. Pro mně Klaus byl, je a bude ikona diletance vládnutí, paekonom a narcisoidní arogant!! A navíc prezident komunistů!!
0/0
13.2.2005 13:10

Dan 1

Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Jeden nebo dva? Tak zpátky do školy a zopakovat si počty pro základní školy. Dál na tak odpornou a nepodloženou demagogii nemá cenu reagovat.
0/0
13.2.2005 13:31

JirkaEsch

Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Jeden, dva, pět, o to v mém příspěvku nešlo a ty to víš. Šlo o to, že někde ho volilo pár a NĚKDE VŠICHNI (ODS + KSČM). A nepodloženou demagogii? Ale, ale Klaus má jenom takové renomé, jaké si sám vybudoval (viz. též privatizace, transformace, oposmlouva atd. atd.).
0/0
13.2.2005 13:35

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Ano, přihlédneme-li k tomu, že volba byla tajná, jedná se o sprostou demagogii nejtěžšího kalibru. Podle informací z kuloárů bylo koaličních poslanců a senátorů, kteří zvolili Klause, přes 30. Tímhle číslem se ale nijak neoháním, protože si ho nemohu ověřit. Jasno mají jen socky, volící křišťálového zmetka.
0/0
13.2.2005 13:39

JirkaEsch

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Je skutečně možné, že Klause zvolila vládní koalice a že např. ODS hlasovala proti němu. V tajné volbě je možné všechno. Ale nejpravděpodobnější varianta je ta, že ho volila ODS + KSČM jako jeden muž (o organizaci těchto stran netřeba pochybovat) plus zbytek do většiny z vládní koalice. To nepopřeš ani ty a můžeš tady do nekonečna vynášet fantaskní teorie jako to mohlo či nemohlo být a brečet nad demagogií. Jinak sem socdem nevolil, ale ta nadávka na konci jenom dokumentuje tvojí ubohost
0/0
13.2.2005 13:45

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Ubohost a nízkost dokumentuje výrok, že Klause volila ODS a KSČM a jeden nebo dva koaliční poslanci. Nejen ubohost a nízkost, ale i hanusoidní zakomplexovanost. Rok a půl si, soudruzi, užívejte skvělé vlády. Pak budete mít 4-8 let utrum.
0/0
13.2.2005 14:27

JirkaEsch

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Seš jako ženská, slovíčkaříš a akorát nadáváš a demagogizuješ. Zkrátka jako poctivý, kovaný komunista!!    Takže ti posté opakuju: pokud x poslanců z vládní koalice volilo Klause, pak poměr tohoto x k X (celkový počet poslanců vl. koalice) je vždy menší než jedna, bude dokonce velmi malý. Pouze u dvou stran je roven či velmi blízký jedné. U ODS a komunistů. Samozřejmě s pravděpodobností desetin % mohli Klause zvolit v tajné volbě vládní poslanci a ODS + KSČM hlasovali proti. Ale že to je blbost víš moc dobře. Zvolila ho zejména nerozborná jednota ODS a komunistů a s tím nic nenaděláš. Holt se s tím smiř. A nepleť do toho, vládu a svý kolegy soudruhy, vím že nemáš argumenty, ale o tom tahle debata není. 
0/0
13.2.2005 14:59

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Ty mektej o argumentech (co k rozkradení slíbil Klaus komunistů atd.) Ty jsi ten poslední, kdo by mohl jiné obviňovat nekorektní argumentace.
0/0
13.2.2005 15:03

JirkaEsch

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Nebude mi vadit, když  např. v diskuzi o Grossově bytu zmíníš něco ve smyslu "kde na to Gross nakradl" atd., stejně jako já s Klausem, pokud bude tvůj příspěvek obsahovat i nějaký argument. A v tom tvým posledním nějaký marně hledám. Zase se chytáš detailů tzn. seš asi opět v koncích. Seš fakt jak baba!
0/0
13.2.2005 15:09

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Já jsem nenapsal, že na to nakradl. Chci vědět, kdo je tím poslancem ČSSD, který tvrdí, že za Rodem přišli Grossovi lidé a co stojí za tím, že Ing. Simkanič, fanatický předseda chudé strany jednoho muže, kterému ráno vyšel nenávistný článek o ČSSD, večer pálí údajnou směnku. Já nejsem zvyklý spokojovat se spekulacemi a sprostým lhaním o tom, že někdo někomu něco slíbil k rozkradení a netvrdím, kdo koho v tajné volbě volil, zato si umím spočítat, že KSČM a ODS neměly potenciál, aby prosadily Klause. Také vím, že koalice tento potenciál měla a nevyužila ho. Nálepka lháře a demagoga zůstává na tobě
0/0
13.2.2005 15:16

JirkaEsch

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klaus je něco jiného...
Zas to odvádíš jinam, to s tím Grossem byl PŘÍKLAD v jakém kontextu mi výroky jako sem já použil o Klausovi nevadí (v případě, že jsou doplněny i ARGUMENTEM, což nebyl případ tvého minulého příspěvku, tzn. že se dá o něčem diskutovat, na něco reagovat). Já prostě tvrdím, že s největší pravděpodobností volili Klause 100 %ně komunisté a ODS plus několik poslanců koalice. Tzn. jeho volba byla jednoznačným projevem vůle dvou stran - ODS a KSČM. Vzhledem k tomu, že v politice není obvyklé dělat dobré skutky za nic (navíc u komunistů) se ptám: co jim za to Klaus (či ODS) slíbil, a vzhledem k jeho vládnutí v 90s: k rozkradení. Je to otázka více méně řečnická, neboť pravdu se asi nikdy nedozvíme. Celá naše debata je o tom, jestli Klause na 95 % zvolili ze 100% komunisté a ODS, znova opakuju. Tento fakt nemůžeš popřít. I kdybys rozvinul 231 fantaskních teorií o tom, jak to v tajné volbě bylo.
0/0
13.2.2005 15:27

qwertz

Vždy, když byli...
u moci socani, tak se kradlo a žilo na dluh, to už je takový folklór.  Navíc není specificky český.  No a pak se mělo zase šetřit, aby bylo v dalším kole na rozhazování. Jenže tuhle etapu jsme nějak vynechali, čertví proč.  Navíc u studny seděli celou dobu černoprdelníci a vysáli z okovu, který se někdo pokusil vytáhnout, i poslední kapičku...
0/0
12.2.2005 18:43

qwertzuiop

Re: Vždy, když byli...
Jenže bacha na to! Tady se neřeší, jestli Je Kalousek ha*zl, nebo Přehazovačka Kraus prašivá sv*ně, což je nakonec všeobecně známo, ale to kde Upřímnej Standa a ta jeho Šaškárina nakradli na byt a na podnikání. To nás zajímá, ne ti zaplaťpánibozi!!
0/0
12.2.2005 18:59

qwertz

Re: Re: Vždy, když byli...
Ale no tak! Je to tak jednoduché!!! Prostě přijdeš do banky a řekneš: "Jsem bufeťák a chci šest melounů. A tak zhruba dva k tomu, abych sem už příště nemusel pěšourem". A uvidíš, jak budou panáčkové kmitat!! Vždyť je to pro každou banku čest, půjčit takovému šikulovi. A záruka? No copak bufet není víc než dost?
0/0
12.2.2005 19:11

Vaclav Hanus

veri tady nekdo ....
....klauzovi?
0/0
12.2.2005 18:08

Dan 1

Re: veri tady nekdo ....
Ano. Klaus má stabilní podporu tří čtvrtin obyvatel. Víc, než tři čtvrtiny lidí nevěří Grossovi.
0/0
12.2.2005 18:17

dukeprvni

Re: Re: veri tady nekdo ....
v tom pripade je to s cechama jeste horsi nez jsem si celou dobu myslel grossovi stale jeste veri 20% volu a klausovi veri 80 % debilu a ten zbytek veri bolsevikum.... neni to otresna bilance
0/0
13.2.2005 2:45

Rommik

Re: veri tady nekdo ....
Hanusi vrátím se k odpovědi tam dole.Ať klidně pozavírají všechny , co mají špinavé ruce vč,Langerů a jiných.O pozemcích bych mlčel.Šarinka nakoupila u Popovic velice výhodně....Ale stále uhýbáš mým otázkám,kde jsi dole řekl ,že tomu nerozumíš.Ale problémum jiných (vlastně jen ODS)rozumíš super.Nejsi jejich mluvčí?
0/0
12.2.2005 18:22

Orang_U

Re: veri tady nekdo ....
O víře to není. Klaus MÁ názor.
0/0
12.2.2005 18:52

Vaclav Hanus

Re: Re: veri tady nekdo ....
nazor ma kazdy. I pan Grebenicek ma nazor, i pan Skromach ma nazor, a dokonce i takovy topolanek ma nazor. Jde o to, zda veris, ze zavadenim tech nazoru do pravidel verejneho zivota bude mit priznive ucinky na alepson nadpolovicni cast obyvatel, kdyz uz ne 2/3....
0/0
12.2.2005 19:02

Orang_U

Re: Re: Re: veri tady nekdo ....
V tomhle ohledu nemusím svou víru v Klause testovat. Takhle testuju svou víru k vládě.
0/0
12.2.2005 19:44

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: veri tady nekdo ....
dobra, dobra, takze tedy vlade duverujes.. ...ale nechme vladu vladou, o tom clanek nebyl....
0/0
12.2.2005 19:49

me2di

základka
.. nejde o peníze, jde o to, jak se Gross vyjadřuje - a to je bohužel na úrovni tak 8. třídy na základní škole, když se doma lže: "Kde si byl Staníku? V hospodě?" "Ne" " ...a kde si byl?" "...taková restaurace." "Takže jsi byl v hospodě!" "Ne u kamaráda!" "Tvůj kamarád má hospodu?" "Jeho strejda..." "Pil si něco?" "Co?" A tak by šlo v rozhovoru pokračovat. Na oněch 900 000,- (variant je více) kašlu - vadí mi, že premiér je průměrnej blb, který rve papíry lidem z ruky s výrazem miminka bez hračky, a který se neumí stručně a jasně vyjádřit.
0/0
12.2.2005 17:58

Honza999

Jestli někomu nevěří Klaus,
je to pro mne neprůlomný důkaz o tom, že je onen "nedůvěruhodný" v naprostém pořádku. Kdyby mi Klaus řekl "dobrý den", okamžitě se jdu koukat z okna, jestli náhodou není půlnoc...
0/0
12.2.2005 17:11

labakan1

Re: Jestli někomu nevěří Klaus,
ještě že si 80% národa myslí něco jiného a nejsou slepí a hluší jako ty
0/0
12.2.2005 17:20

jekul

Re: Re: Jestli někomu nevěří Klaus,
Není nadto, když někdo věří tomu co čte, zcela nedávno tytéž plátky psaly, že 60% věří Grossovi, prostě plátky chvíli píší a stádo baští a věří  a synovec Pepi z Honkongu se senilně blahoskloně usmívá a kyne hejnu či stádu  zrovna mňaňčí na ČT 1, zas remcá , že všichni víme, myslí, že všichni jsou stádní
0/0
12.2.2005 17:26

jekul

Re: Re: Re: Jestli někomu nevěří Klaus,
pardon ne naČT1, ale Čro
0/0
12.2.2005 17:28

labakan1

Re: Re: Re: Jestli někomu nevěří Klaus,
nejhorší je zaujatost a slepě bránit, no, každej jsme nějakej
0/0
12.2.2005 17:54

Vaclav Hanus

Re: Re: Jestli někomu nevěří Klaus,
Ty se prestan ohanet porad temi 80ti % naroda. Sveho casu verilo Kosickemu vladnimu programu 78% naroda...Tim opakovanym opiranim se o "narod" neprokazujes nic jinyho, nez ze mas kolektivisticke tendence....
0/0
12.2.2005 17:47

labakan1

Re: Re: Re: Jestli někomu nevěří Klaus,
já se neopírám, to je fakt, zrovna poslouchám rádiožurnál, stálo by to za poslech, jak píší o nás zahraniční denníky, opravdu máme být na co hrdí
0/0
12.2.2005 17:52

Dan 1

Re: Re: Re: Jestli někomu nevěří Klaus,
Od levičáka jak řemen číst něco o kolektivistických tendencích druhých je docela legrační.
0/0
12.2.2005 18:18

Honza999

Re: Re: Jestli někomu nevěří Klaus,
Že si 80% "národa" něco myslí, neznamená, je jsem povinen myslet si to samé. Kromě toho se domnívám, že tyto průzkumy s 80% podporou Klause byly dělány mezi účastníky zasedání představenstva některé akciové společnosti.... (ale u nás, v cizině by mu nevěřil nikdo, pokud by vůbec věděl, o koho se jedná...).
0/0
12.2.2005 18:22

uplny

Neblbněte
co víte o podvodech v Polsku, Madarsku , Nemecku nebo Slovensku
Bu , bu ,bu odejdou všichni investoři a nikdo nás nepohladí po zádech
0/0
12.2.2005 17:04

Najdete na iDNES.cz