Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sochař jde nacismem proti komunismu

Komunisticko-nacistickou stranu Čech a Moravy si hodlá zaregistrovat skupinka antikomunistů v čele se sochařem Davidem Černým - jako provokaci, jež má ukázat na "díry" v zákonech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

genius-ma-pravdu

CHCE SE MI Z vÁS ZVRACET vY FANATIČTÍ NADŠENCI (mEJSTŘIKOVCI)
Zakazovat ušlechtilé Marxovy a Leninovy komunistické ideje  a jejich vyznavače a propagátory chtít soudit  - je totéž, jako by ste chtěli  zakázat a soudit vědce (a jeho vyznavače), který vymyslí raketu pro lety do vesmíru  a bohužel nějaký fanatik (Stalin) myšlenku zneužije (změní nákresy), zkonstruuje a umístí do rakety bombu, kterou pak bude zabíjet lidi. To byste museli zakázat i teorii na výrobu zápalek !  Hitlerův"VYNÁLEZ"však  primárně  byl´"vynálálezem"na SMRT,  ZLODĚJINU a VYHUBENÍ  NÁRODŮ . To byste museli zakázat také katolické ušlechtilé ideje (proč tam nejsou) ? Protože  2000 let katolíci vraždili a přisluhovali i Hitlerovi ?   
0/0
12.2.2005 0:58

genius-ma-pravdu

Postřehy odjinud
Chlapi v hospodě říkali, že : 1. Mejstříkovi kouká GAUNEŘINA z očí !  2. Černý je totálně zblblý novodobým režimem - nadšenec a aktivista -ti prý jsou za každého režimu nejhorší ! 3. Štětinu si nemohli vybavit, kterej to přesně je, ale všichni odhlasovali, že pokud něco takového tvrdí, tak prý to taky musí být "pěkný " HŇUP
0/0
12.2.2005 0:54

genius-ma-pravdu

Otázka pro nadšence - extremisty (mejstřikovce)
1. Když mezi  komunismus a fašismus dáváte rovnítko, jak je možné, že historické fakty hovoří jednoznačně, že vůdci "demokratických" států se bratříčkovali se Stalinem a  společně s ním  soudili Hitlera a spol.   2.Proč neprozazujete zakázat také katolickou církev - která světu (nejen v Evropě) totalitně vládla skoro 2000 let, zavraždila nejvíce lidí a téměř 2000 let lidstvo stagnovalo na úrovni vola s pluhem ? Přece není náhoda, že až za posledních sotva 200 let lidstvo od vola s pluhem  skočilo až do vesmíru . Není to snad tím, že zrovna v posledních 200 letech církev ztratila totalitní moc ?
0/0
12.2.2005 0:53

genius-ma-pravdu

Ztotožňovat Marxovy a Leninovy ušlechtilé ideje s gaunerským nacismem může jen GAUNER nebo HŇUP
Kristus hlásal sociální spravedlnost..,cirkev (katolicismus) z něho udělala BOHA, stavěla mu monumenty,chrámy...a získala totalitní moc.Výsledek-téměř  dva tisíce let totální stagnace (za krista se pole oralo volem a ještě před sto lety také) a největší počet zavražděných v historii lidstva Marx a Lenin taktéž hlásal dobro, spravedlnost,rovnost,svobodu... Bohužel podobný výsledek  (taktéž z nej udělali skoro boha - po smrti a ze Stalina za živa), stavěly se monumenty, pomníky... , opět totalitní moc, stagnace a tresty smrti   Hitler -  (gaunerský nacismus) -pokračování viz níže !!!
0/0
10.2.2005 23:45

genius-ma-pravdu

Ztotožňovat Marxovy a Leninovy ušlechtilé ideje s gaunerským nacismem může jen GAUNER nebo HŇUP
...pokračování:  HITLER (nacismus)-za tak krátké období své totalitní moci vyvraždil nejvíce lidí ! ! ! A v čem se liší od katolicismu a komunismu především ? Tím, že  NACISMUS je zrůdný už od kořene věci už v teoretické podobě.Kdyby bylo po mém, tak už jen pomyslet na to, že by nějaký národ měl být vyhuben, by mělo být trestné. Náboženské ideologie hlásají (aspoň teoreticky) převážně humánní ušlechtilé myšlenky, komunismus (především Marxovo, ale i   Leninovo učení) rovněž.  A v tom je ten PODSTATNÝ ROZDÍL 
0/0
10.2.2005 23:44

genius-ma-pravdu

Re: Ztotožňovat Marxovy a Leninovy ušlechtilé ideje s gaunerským nacismem může jen GAUNER nebo HŇUP
Další moje argumenty viz níže a na  další straně .
0/0
10.2.2005 23:46

Manciny

Iniciativa je potřeba!
Tahle iniciativa je zatraceně potřeba.Osobně jsem přesvědčen (při vší úctě k obětem nacizmu), že komunismus je mnohem horší, protože rafinovanější zlo. Zkuste namítnout něco proti heslům o míru pro děti a rovnosti všech lidí. Realita této blouznivé utopie ovšem předčila ty nejhorší noční můry.Naše KSČM se (jako jediná v Evropě) stále opájí myšlenkou na vybudování světlých zítřků ať to stojí co to stojí. Je mi 30 a komunismus jsem zažil v jeho "soft" formě, kdy se už nevraždilo, stejně to ale byla hrůza. Až se se soudruzi z KSČM dostanou k moci, balím kufry. Svůj krk mám celkem rád.  
0/0
10.2.2005 12:11

barbudo

Re: Iniciativa je potřeba!
... jojo, jeden soudruh teďkonc osvobozuje lid Afghánistánu a Iráku ...
... a má plány ... hmm ...
0/0
10.2.2005 13:03

Josefprav

Re: Re: Iniciativa je potřeba!
Komouši.  
0/0
10.2.2005 15:14

barbudo

Re: Re: Re: Iniciativa je potřeba!
..dyk to řikám, sou to komouši ...,
0/0
10.2.2005 17:09

Maxx-IP

Re: Iniciativa je potřeba!
Jaký halucinogen jsi použil, že si jse ocitnul v něčem, co reálně neexistovalo? To ale musela být fakt hrůza. S halucinogeny se nemá experomantovat
0/0
10.2.2005 14:49

Maxx-IP

Re: Re: Iniciativa je potřeba!
A ještě jeden dotaz: Jaký prostředek mám použít, abych se probudil z toho dnešního špatného snu?
0/0
10.2.2005 14:51

KarelMarx

Kapitál - manifest
Četl někdo ze zdejších kritiků komunismu Kapitál nebo Komunistický manifest? Myslím, že byste se divili! Že není třídní boj? Co je to kolektivní vyjednávání? Co je Kolektivní dohoda uzavřená mezi pracovníky a zaměstnavatelem? Smlouva mezi třídou námezdně pracující a třídou zaměstnavatelů!
P.S. Nebyl jsem, nejsem a nebudu komunista!
0/0
10.2.2005 10:57

Pilat

Cerny by uz nemel hulit
neco tak tupehp aby pohledal i s tim ruzovym tankem
0/0
9.2.2005 22:37

zlej

Re: Cerny by uz nemel hulit
Trpíš samomluvou rudochu? Co to tady meleš, že tě našli pod růžovým tankem?
0/0
9.2.2005 23:10

12freak

Re: Cerny by uz nemel hulit
Ten už hulit nemusí. Má předhulíno do konce života. Asi se při natírání T-34 fláknul do hlavy a má to zřejmě trvalé následky. :-DDD
0/0
9.2.2005 23:15

genius-ma-pravdu

Chlapi v hospodě říkali, že Mejstříkova banda by měla být souzena...
.
... - nejen jako jednotlivci, ale jako organizovaná skupina - která podněcuje k  třídní, náboženské a národnostní nenávisti.(Měli by být souzeni podle zákona, který asi sami vymysleli !) Jejich názory a akce ve mně totiž probouzí třídní nenávist-  proč ? 1. soukromý kapitál splodil, financoval a držel u moci Hitlera (podněcují mě  nenávidět buržoazii), 2.Kousky, podobné těm Hitlerovým tu i ve světě  2000 let provozovala katolická církev a přisluhovala i jemu (podněcují  mě k náboženské nenávisti). 3. Probouzejí  i národnostní nenávist (byl to německý nacismus) a tomu oni (skrytě) přisluhují a probouzejí ho, když očerňují ty, kteří nacismus zlikvidovali
0/0
9.2.2005 19:27

zlej

Re: Chlapi v hospodě říkali, že Mejstříkova banda by měla být souzena...
Chlapi v hospodě říkali že máš přestat vopruzovat.
0/0
9.2.2005 23:11

Manciny

Re: Chlapi v hospodě říkali, že Mejstříkova banda by měla být souzena...
Mistr "Genius" by měl strávit jeden den v sovětském koncentračním lágru. Až  teprv tam by volajíce svou matku prohlédl a opustil své pomýlené názory.
0/0
10.2.2005 12:18

Josefprav

Re: Chlapi v hospodě říkali, že Mejstříkova banda by měla být souzena...
Hlupáku. Ty si mylsíéš, že vrátí Vítězný únor? Skončíte v rezervaci a mládež se na vás bude povinně jezdit dívat. Umím si tě představit jako exponáta s cedulkou na krku a po zmačknutí knuflíku a volby jazyka se ozvopu podobné řeči o kapitálu, přisluhovačích.  Kdo držel při moci soudruha Stalina? Vís kolik vlastních a nevinných lidí zabil?  Slyšel jsi o tom někdy?  Řákali ti na VUNLu?
0/0
10.2.2005 15:19

kafy

Re: Re: Chlapi v hospodě říkali, že Mejstříkova banda by měla být souzena...
Co to je VUNL? Vysoké Učení Narcismu a Leninismu ?
0/0
11.2.2005 13:24

Isbjeorna

vynikající nápad
a tyhle  vymazat  z dějin, zakázat, a dělat jako že nebyli..nebo jak si to představujou?
Z fabrik a podkroví dělníci jdou,
mezi nimi Jan a Marie
svatí drží v rukou lilie,
0/0
9.2.2005 19:07

Dan 1

Re: vynikající nápad
Není nutné zakazovat stranu, ta by přešla do ilegality a dělali bychom z komunistů mučedníky. Ale už podle současně platného zákona je možné stíhat podporu hnutí, omezující práva svobody občanů. Marx-leninismus se s demokracií neslučuje, protože omezuje svobodu určitých vrstev obyvatelstva a jedním z jeho stavebních kamenů je tzv. diktarura proletariátu a násilné převzetí výrobních prostředků státem.
0/0
9.2.2005 20:44

mike-š

Re: Re: vynikající nápad
máš určitě pravdu v tom, že není potřeba exaktně zakazovat komunisty.
Potom ale nemůžeš stíhat nacisty za to, že hajlujou na koncertě. Jestli to je dobře nebo špatně nevím.
Vím jen, že se s demokracií neslučuje, aby byl postihován jen pravicový extrémistus, čistě proto, že je nepohodlné naštvat mnohem početnější levicové extremisty.
0/0
10.2.2005 12:44

Josefprav

Re: Re: Re: vynikající nápad
Pleteš několik věcí dohormady. Jednak činnost politické strany a jednak projevy jednotlivců. Nic si víc  nepřeju tak, aby šli komunisti do p....., ale udělat z nich mučeníky to se mi taky nechce. Problém je v tom, aby lidi neblbli a věděli, jak to všechno, aby nebyli hlupáci a uměli si to srovnat v hlavě. Co s paní, ketrá prohlásí, že nafta do jejího auta stála za komunistů tolik a teď stojí tolik. Zlatí komunisti. Tohle toho se bojím. Bojím sde hloupých Čechů. Kdyby  je zakázali tak by se přejmenovali a byo by to ještě horší.     
0/0
10.2.2005 15:40

Antiperle

Re: vynikající nápad
nechlastej tolik, ženská
0/0
9.2.2005 22:50

Radeboss

ZAKÁZET ČERNÉHO
Pan Černý mne hrozně uráží a potlačuje mou svobodu svýma obracenýma koňema a miminkama louzoucíma po vysílači. Ať si je pan Černý sbalí a strčí si je do...........doma do skříně minimálně. Jsem proti všem projevům potlačování svobody. To co pánové předvádějí, aby se zviditelnili už je opravdu moc. Doteď jsem volil Socany, ale díky těmto pánům budu volit Komunisty -  pánové díky!!!! Mimochodem tolik intelektu jako Ransdorf nemají tito pánové ani dohromady. Bohužel....
0/0
9.2.2005 18:49

genius-ma-pravdu

Re: ZAKÁZET ČERNÉHO
0/0
9.2.2005 19:29

zlej

Re: ZAKÁZET ČERNÉHO
koho ty budeš volit na to prdí pes. Takový jelito jako jsi ty stejně nikoho nezajímá.
0/0
9.2.2005 23:09

genius-ma-pravdu

CHCE SE MI Z vÁS ZVRACET vY FANATIČTÍ NADŠENCI (mejstříkovci) !
Zakazovat ušlechtilé Marxovy a Leninovy komunistické ideje  a jejich vyznavače a propagátory chtít soudit  - je totéž, jako by ste chtěli  zakázat a soudit vědce (a jeho vyznavače), který vymyslí raketu pro lety do vesmíru  a bohužel nějaký fanatik (Stalin) myšlenku zneužije (změní nákresy), zkonstruuje a umístí do rakety bombu, kterou pak bude zabíjet lidi. To byste museli zakázat i teorii na výrobu zápalek !  Hitlerův"VYNÁLEZ"však  primárně  byl´"vynálálezem"na SMRT,  ZLODĚJINU a VYHUBENÍ  NÁRODŮ . To byste museli zakázat také katolické ušlechtilé ideje (proč tam nejsou) ? Protože  2000 let katolíci vraždili a přisluhovali i Hitlerovi ?
0/0
9.2.2005 18:15

figurapce

Re: CHCE SE MI Z vÁS ZVRACET vY FANATIČTÍ NADŠENCI (mejstříkovci) !
Ty se prober joudo, "hitleruv vynalez" lol, Verner von Braun byl konstrukter V1, vrat se na zakladku lamo, zvanis nesmysly.
0/0
9.2.2005 19:01

freeLook

Re: Re: CHCE SE MI Z vÁS ZVRACET vY FANATIČTÍ NADŠENCI (mejstříkovci) !
...jestli jsi nepochopil, ze je to mysleno obrazne tak se prosim nevijadruj ... inteligente
0/0
9.2.2005 19:34

Maxx-IP

Re: Re: CHCE SE MI Z vÁS ZVRACET vY FANATIČTÍ NADŠENCI (mejstříkovci) !
Měl ses naučit napřed číst, pak teprv mlátit do kláves.
0/0
9.2.2005 19:39

Dan 1

Re: CHCE SE MI Z vÁS ZVRACET vY FANATIČTÍ NADŠENCI (mejstříkovci) !
Nech si ty exkrementy a duševní ejakuláty do Haló novin. Přečti si Stát a revoluci, jak byl marxismus-leninismus mírumilovné učení a pak kecej.
0/0
9.2.2005 20:39

barbudo

Re: Re: CHCE SE MI Z vÁS ZVRACET vY FANATIČTÍ NADŠENCI (mejstříkovci) !
... zrušení armády a policie a jejich nahražení obecným ozbrojením lidu ...
... armádu jsme zrušili, ozbrojujeme se, ale ani v USA policii úplně nezrušili ...
0/0
10.2.2005 11:55

genius-ma-pravdu

Postřehy od jinud...
Chlapi v hospodě říkali, že : 1. Mejstříkovi kouká GAUNEŘINA z očí !  2. Černý je totálně zblblý novodobým režimem - nadšenec a aktivista -ti prý jsou za každého režimu nejhorší ! 3. Štětinu si nemohli vybavit, kterej to přesně je, ale všichni odhlasovali, že pokud něco takového tvrdí, tak prý to taky musí být "pěkný " HŇUP
0/0
9.2.2005 17:12

genius-ma-pravdu

Otázky pro nadšence - extrémisty (Mejstříkovce)
1. Když mezi  komunismus a fašismus dáváte rovnítko, jak je možné, že historické fakty hovoří jednoznačně, že vůdci "demokratických" států se bratříčkovali se Stalinem a  společně s ním  soudili Hitlera a spol.   2.Proč neprozazujete zakázat také katolickou církev - která světu (nejen v Evropě) totalitně vládla skoro 2000 let, zavraždila nejvíce lidí a téměř 2000 let lidstvo stagnovalo na úrovni vola s pluhem ? Přece není náhoda, že až za posledních sotva 200 let lidstvo od vola s pluhem  skočilo až do vesmíru . Není to snad tím, že zrovna v posledních 200 letech církev ztratila totalitní moc ?
0/0
9.2.2005 17:09

freeLook

Re: Otázky pro nadšence - extrémisty (Mejstříkovce)
SOUHLAS ... .... a ted at pseudodemokrati argumentuji
0/0
9.2.2005 17:57

genius-ma-pravdu

Re: Re: Otázky pro nadšence - extrémisty (Mejstříkovce)
0/0
9.2.2005 18:17

genius-ma-pravdu

Ztotožňovat Marxovy i Leninovy ušlechtilé ideje s gaunerským nacismem může jen GAUNER nebo HŇUP !
Kristus hlásal sociální spravedlnost..,cirkev (katolicismus) z něho udělala BOHA, stavěla mu monumenty,chrámy...a získala totalitní moc.Výsledek-téměř  dva tisíce let totální stagnace (za krista se pole oralo volem a ještě před sto lety také) a největší počet zavražděných v historii lidstva Marx a Lenin taktéž hlásal dobro, spravedlnost,rovnost,svobodu... Bohužel podobný výsledek  (taktéž z nej udělali skoro boha - po smrti a ze Stalina za živa), stavěly se monumenty, pomníky... , opět totalitní moc, stagnace a tresty smrti   Hitler -  (gaunerský nacismus) -pokračování viz níže !!!
0/0
9.2.2005 17:06

genius-ma-pravdu

Stotožňovat Marxovy i Leninovy ušlechtilé ideje s gaunerským nacismem může jen GAUNER nebo HŇUP !
...pokračování:  HITLER (nacismus)-za tak krátké období své totalitní moci vyvraždil nejvíce lidí ! ! ! A v čem se liší od katolicismu a komunismu především ? Tím, že  NACISMUS je zrůdný už od kořene věci už v teoretické podobě.Kdyby bylo po mém, tak už jen pomyslet na to, že by nějaký národ měl být vyhuben, by mělo být trestné. Náboženské ideologie hlásají (aspoň teoreticky) převážně humánní ušlechtilé myšlenky, komunismus (především Marxovo, ale i   Leninovo učení) rovněž.  A v tom je ten PODSTATNÝ ROZDÍL 
0/0
9.2.2005 17:02

Vyšné vlkodlaky

klín klínem........
0/0
9.2.2005 15:23

pts_wo

historie
"Jak nacismus tak bolševismus popírají jakoukoli morálku a pěstují kult hrubého násilí."
                                                Eduard Beneš
0/0
9.2.2005 14:58

pts_wo

Re: historie
oprava Edvard
0/0
9.2.2005 15:01

barbudo

Re: historie
... pravil po návštěvě Abú Ghrajb ...
0/0
9.2.2005 15:01

Josefprav

To není věc názvu
0/0
9.2.2005 14:21

Josefprav

Re: To není věc názvu
Komunismus je jako žloutenka. Je strašně nakažlivý. Proto 20% podpory KSČM. Lidé v téhle zemi nemyslí a ti, co jim vypráví o komunismu taky ne. Nikdo se nebojí 50 let a gulagů atd. Bojme se ,ale normalizace. Podíváme se na tiskový zákon. Zdravotnictví musí být dostupné pro všechny a proto musí být státní. Atd. To je bnávrat k Husákovu salámovému socialismu. Lidé mají krátkou paměť. Lidem něvdí odposlech telefonů. Protože poctivý se nemusí ničřeho přece bát. Nervadí jim kamery atd.     
0/0
9.2.2005 14:25

freeLook

Re: Re: To není věc názvu
.... bat se normalizace? Jste snad zaspal dobu ne? 1.Odposlechy jsou bezne vsude, u nas to byla jen nafouknuta bublina bez argumentu (populisticke zvasty ods nepovazuju za argumenty). a kamery jsou bezne taky. ...
2.Prace nemocnic by se jiste mela zefektivnit, ale delat ze zdravotnictvi jen prachsprosty bussines je ubohost. Neni to ziskova oblast(krom par specializovanych vyjimek)....
3. Lide nemaji kratkou pamet. Ale pokud se jim nabizi takove alternativy, ktere od revoluce vedou nasi zemi do p*, tak se nedivte, ze ze sentimentem vzpominaji jak se meli( a tim nemyslim jen nefakcenka, blbce nebo socky .... jak radi chytraci nazyvaji)
pekny den
0/0
9.2.2005 15:16

Josefprav

Re: Re: Re: To není věc názvu
Nemám slov. Akciová společnost to ještě neznamená, že je založená za účelem dosahování zisku. Je to pouze právní forma právnické osoby. O čem to tady meleš. Od jaký revoluce?  
0/0
9.2.2005 15:52

Najdete na iDNES.cz