Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Po premiérově věřiteli se slehla zem

Jak rychle se objevil, tak rychle zase zmizel. Nejnovější věřitel premiéra Stanislava Grosse, bývalý novinář Rostislav Rod, byl pro novináře k mání jen v pátek, když vystoupil se svým překvapivým prohlášením. Premiér navíc musí vysvětlovat finance na podnikání své ženy Šárky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vlákno

ukazka jak u nas funguje bulvar
Tvrzeni MFD: Podle výpočtu, který pro MF DNES provedla auditorská firma BDO na základě veřejně přístupných informací o příjmech politiků, nemohl Gross z vlastních peněz financovat koupi bytu a jeho vybavení.
 
Stanislav Gross o dopisu: "firma BDO mi napsala dopis, že se distancuje od tvrzení MFD... (viz vyse)...Firma BDO hovoří o tom, že spočítala příjmy politika, spočítala příjmy předsedy vlády na základě informací a čísel i dat, které jí dodala Mladá fronta Dnes. V tuto chvíli již je prokazatelné, že ta čísla, na základě nichž BDO měla můj příjem vypočítávat, která dostala od Mladé fronty Dnes, jsou nepravdivá"
 
Zaver dopisu BDO adresovany premieru Grossovi: "Věřím, vážený pane předsedo, že nebudete spojovat naši společnost s kampaní, která se proti vaší osobě v současné době v tisku vede."
Ale tohle moc pitvat nebudete, ze jo Simunku...
0/0
9.2.2005 16:03

kontrola

0/0
9.2.2005 15:52

kontrola

Re: Do vezeni
Vazena Nejvyssi statni zastupkyne, v poslednich dnech koluje po internetu  zprava Petra Uhla o chystane vrazde na kterou  se  podle znameho trockisty Uhla chysta Vladimir Hucin. V nize prilozenych emailech si laskave prectete co Ing. Petr Uhl rozesila prislusnikum Strany Zelenych, z ktere se stava  radikalni extremisticke sdruzeni jez se nestiti lzivymi narceni  dostat nevinneho cloveka pred soud za pokus vrazdy. V dobe kdy cela ceska verejnost je pobourena Grossovymi Mlyny, Zubry atd., Ing. Petr Uhl v novinach otevrene zlocinecke taktiky pana premiera schvaluje a navrhuje ho za zrizeni Mlynu na vyznamenani.
 
0/0
9.2.2005 15:56

kontrola

0/0
9.2.2005 15:58

Cerusl

PSN
Pražská správa nemovitostí patřila dříve bance Skala, později Union Bance, viz stejná adresa na Žižkově ? Moc náhod najednou. Vysvětlení je jednoduché: Kdo stojí za akcí Union banka ?
0/0
9.2.2005 14:05

OPTIM

Proč nechcete vidět pravdu?
Standa přece jasně vysvětlil, že je to komplot proti němu. No a kdo jiný než MFD si najal jakéhosi Roda, aby Standu  potopil? Copak to nikdo nevidí?
0/0
9.2.2005 13:16

Kleki Petra

Re: Proč nechcete vidět pravdu?
No, neviděl jsem to, ale teď jsi mi otevřel Bártovo oko!
0/0
9.2.2005 13:21

OPTIM

Re: Re: Proč nechcete vidět pravdu?
A to ještě nevíte celou pravdu - ten meloun mu půjčil Tony Blair, ale při posledním telefonickém rozhovoru ho zapřísáhal, aby to na něho neprásknul. Tak uznejte, že upřímný standa nemůže potopit přítele, který mu chce pomoci naučit anglicky celý národ !! Co je proti tomu nějaký milión. No ne?
0/0
9.2.2005 13:26

Kleki Petra

Re: Re: Re: Proč nechcete vidět pravdu?
Je to zkrátka milijónovej kluk.
0/0
9.2.2005 13:32

80E-seven

Re: Proč nechcete vidět pravdu?
hlavne aby toho roda za chvili nenasli taky vobesenyho
0/0
9.2.2005 13:22

sh1

Rod hrdina ?!
Ten Rod působí opradu tak obskurně, že si říkám, že bych se nedivil tomu, kdyby za pár dnů vystoupil a prohlásil něco v tom smyslu, že si vše z nějakého důvodu vymyslel. Čímž by definitivně potopil Standu, který se teď jinak na něj odvolává. Takže by z Roda rázem byl kladný hrdina. Nebo hůř - klíčové je opravdu to, že se zná s mluvčí Grosse Duškovou, která se od něj dověděla, že se zná s Rámusem, a vše společně vymysleli. Čili bude trvat na svém ... .
0/0
9.2.2005 1:17

michal50

A ještě
Zkuste si z netu vypsat redaktory MF dnes a trochu si zalistovat v jejich historii a poměrech, a možná budete žasnout. Porejpejte se v nich jk oni v jiných a uvidíte jak jsou čistí, třeba jako pan Štětina.Hrdina z totality.
0/0
8.2.2005 21:38

Bouše

Re: A ještě
Co mi je po finančních a jiných poměrech redaktorů? Mě zajímá čistý štít státních představitelů, zejména těch, kteří na mne nedávno jukali z přiblých bilboardů a tvrdili mi, že TO myslí upřímně.
0/0
8.2.2005 22:01

upetr

Re: A ještě
Viďel jsem zde již mnoho  " kokotů " , ale takového, jako jsi ty ještě ne !
0/0
8.2.2005 23:58

michal50

pánové
Vy se bavíte velce povrchně a nejdete na podstatu věci.Aby mohl být zlomek občanů bohatých, musí být zákonitě masa chudáků, jinak kapitalismus nefunguje.To není jen Gross a Grossová, ale celá řada prominentů, rudých, růžových. modrých, hnědých a pod.Zákony společnosti můžete využít, zneužít ale ne změnit. Umíte si představit, že všichni budou bohatí? Nesmysl. Výplach mozků pokračuje, jen se změnilo vyplachovací médium! Dřív se kradlo pololegálně a dnes podle zákonů! MF dnes je tendenční deník placený však víme kým, a je jasné, koho chleba jíš toho píseň musíš pět.J bych se jako redaktor tohoto plátku styděl mezi lidi.
0/0
8.2.2005 21:31

jajaja59

Re: pánové
jde ovšem pouze o to, jakým způsobem se k bohatství (příp. k VŠ diplomu) přijde, víš ?
0/0
8.2.2005 22:36

revolucionar

a nebo to jsou ukradene majetky nasich obcanu
ten komunistický dobytek Gross se národu opět vysmál, a místo vysvětlení zvolil útokGross dostával provize za svého působení na MV, přes které jdou nákupy zbraní a materiálu do mnoha bezpečnostních a záchranných složek, a to je pravděpodobně jenom jeden z kanálů jeho obohacení petici za jeho odstoupení podepsalo již více než 10 000 lidí, to přesto pro pány poslance není dostatečné množství, aby se případem zabývali mne by zajímalo, jak dlouho si ještě český národ nechá kálet na hlavu od Husákových pohrobků možná by někteří lidé měli přestat mlčet? Havlovi nacisti rozkradli ,nevratili,okupuji 60 000 obcanum majetky no je clenem havlova nacistickyho bratrstva co tuneluji nasi rodnou vlast co rozkladli privatni majetky aby udelali ze sebe novou slechtu Obcane jak dlouho se nechate vykoristovat,okradat,manipulovat havlovym nacistickym bratrstvem,,,,,,do boje za svobodnou vlast pryc s grossgestapem,,,,,,,,, WWW.REZIGNACE.NAZORY.CZ Autor: manama ( manama@quick.cz ) IP:
0/0
8.2.2005 18:51

steevee007

No a co ze zmizel?
Zeptejte se Pepy!  Ten porad jeste sedi na lavicce pod billboardem http://www.humorous.bloguje.cz/111146_item.php
0/0
8.2.2005 17:23

vlk samotar

Poděkování
Děkuji tímto Kramer_vs Kramer za snahu dialogu s panem Hanušem. Začetl jsem se do odpovědí s nebývalou chutí. Musím uznat jediné. Pan Hanuš má opravdu vyvinutý smysl pro humor. Protože pokud myslel valnou většinu příspěvků vážně, je to skoro na zamyšlení. Nenapadá mě jiné vysvětlení. Jako bych četl stále jedno a totéž! Jeden "podezřelý" se brání křikem oni byli ještě horší, vyšetřujte nejdříve je. Já si zatím najdu ty pravé dokumenty. Je mi smutno z toho jaké světlo na naší politické scéně svítí a hlavně jaké světlo se tím vrhá na nás všechny, kteří jsme byli tak naivní a dali jim své hlasy. Myšleno nepříč politickým spectrem. Koalice, protože nic nedělá a opozice prakticky do dneška taktéž. Mlčením se tahle kauza sama nevyřeší a už dnes máme z ostudy kabát!
0/0
8.2.2005 14:53

Ondratej

?
Kdy uz ho nekdo konecne povesi za koule do pruvanu?
0/0
8.2.2005 13:43

Ondratej

?
Kdy uz ho nekdo konecne povesi za koule do pruvanu?
0/0
8.2.2005 13:27

Kramer_vs_Kramer

Poděkování
Děkuji Václavu Hanušovi, že se zachoval jako chlap a odpověděl a to dokonce tak, že uznal určitý rozpor v Grossově chování a prezentovanými názory. Vážím si toho a kdyby to nebylo zprofanované slovo, napsal bych, že si toho vážím UPŘÍMNĚ.
0/0
8.2.2005 12:07

Vaclav Hanus

Re: Poděkování
Cp tp tady meles? Jaky rozpor jsem kdy uznal? Koukam, ze ty jsi mnohem slizkejsi, nez za jakeho jsem te dnes povazoval...vzhledem k serii prispevku, kde jsi se pokousel podbizet "svou zdanlive korektni komunikaci". ...holt typicke malej tlustej pravicovej liberal
0/0
8.2.2005 12:16

Zelenej Raul

Re: Re: Poděkování
Hrbáčku, Hrbáčku, ty nevynecháš žádnou příležitost kohokoliv poplivat. Ty musíš být v reálu vážně eso všech socek !! :o)
0/0
8.2.2005 12:20

Kleki Petra

Re: Re: Re: Poděkování
Je pochopitelně vytočen. Včera v noci musel tři hodiny házet hlínu do díry se Standovým sponzorem.  Doufám, že zem už slehla!
0/0
8.2.2005 12:48

eman3

Re: Re: Re: Re: Poděkování
V tom mrazu?!? Při takovémto počasí vydrží sponzor "nesmrdět" nejméně 2 měsíce. Potom si najdou jiného...
0/0
8.2.2005 13:12

Kramer_vs_Kramer

Re: Re: Poděkování
"odpovim pouze na posledni. Ano, pripada. Ale dela to zatim v malem." Takhle jsi odpověděl na otázku, zda se ti nezdá, že Gross "káže vodu a pije víno".
Nezdá se Ti, že to přeháníš. Opravdu už se nedivím, že do tebe všichni šijou. Snažil jsem se s tebou komunikovat jako s člověkem a otevřeně jsem uznal, že jsi odpověděl. A ty se místo toho chováš jak největší křupan. To ti fakt nepřipadá blbý. Opravdu si myslíš, že s tebou takhle bude někdo diskutovat jako s člověkem?
Já jsem se o to pokusil a výsledek?
Říkám ti to ještě jednou: Své chování jsem mínil naprosto vážně a doufal jsem, že když se s tebou budu bavit slušně, že z toho něco bude.
Jak jsem byl naivní. Teď jsi fakt ze sebe uděla debila nejtěžšího kalibru, kterej tvrdí, že liberálové nejsou schopný slušně diskutovat a když se tak stane, tak to pokazíš TY.
0/0
8.2.2005 13:18

Kramer_vs_Kramer

Re: Re: Re: Poděkování
A ještě něco. Zkopíruj si tuhle diskuzi. Až se budeme příště bavit a tobě bude zas připadat, že se chovám jako "typický volič odee-es", tak se na to podívej.
Tys to zkazil, já měl snahu s tebou mluvit po dobrém. 
0/0
8.2.2005 13:22

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
Ma tvrzeni znamenaji tohle. Nevylucuji, ze dalsim setrenim by v Grossovych tvrze nich mohli objevit nesrovnalosti. Kvuli rychlosti a strucnosti jsem to formulova l tak, ze na tvuj dotaz, zda nevidim rozpor v Grossovych tvrzenich jsem odpovede l. "Vidim, ale dela to v malem". Odpovedel jsem zjednodusene, protoze duraz jsem kladl na frfagment "v malem", nikoli na "vidim". Takze, ted to budu formulovat presne "Mohl by tam eventuelne rozpor byt, ale i kdybychom ho hypoteticky predpo kladali, dela to v malem. Zatim rozpor nelze ani vyvratit, aniu potvrdit a ted n eni aktualni stourat se v teto veci, ktera pro tuto zemi neni podstatna.". Tva i nterpretace, ale ma slova prekroutila, cimz jsi svuj "charakter" potvrdil v mych ocich. A nepochybuji, ze posunuti meho tvrzeni do jine roviny bylo z tve stran uy zcela zamerne. Proto jsem se take vratil k tonu komunikace, ktery ti prislusi
0/0
8.2.2005 13:44

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
Myslim tvou prekorucenou interpretaci v tomto prispevku ( Kramer_vs_Kramer , 08.02.2005 12:07 ) . Timto te zadam, uz nikdy neinterpretuj me myslenky (leda sam pro sebe). Delas to vzdy blbe.
0/0
8.2.2005 13:47

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
Teď jsi ho ovšem zasypal přívalem argumentů!  Václave, zkus pohlédnout realitě do tváře, zapomeň pro tuto chvíli na Modré tunely (většinu z nich modří ptáci a jejich sympatizanti nezpochybňují, aspoň já a mé okolí ne), a odpověz jednoduše: Opravdu se ti nezdá na chování pana preméra něco shnilého?
0/0
8.2.2005 13:48

vlk samotar

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
Dovolím si citovat pana Hanuše ze začátku chatu: Premiér se nemusí zpovídat nějaké chátře. A tudíž se ptám Bílý otče: Jak se cítíš nazván chátrou? A ještě jeden dotaz tentokrát pro pana Hanuše. Pane Hanuši je Vám jasné, že tázající se chátra, jsou daňoví poplatníci, kteří financují, mimo jiné, ze svých daní královský život a prebendy našeho milého premiéra. A tudíž je na místě, aby se tato jak říkáte chátra ptala, jak je možné, že pan premiér s chotí žijí nad poměry a chtěla po něm slušné a pravdivé vysvětlení? Pokud jste se jako "nadčlověk" uspokojil, budiž Vám přáno. Mě jste jako daňového poplatníka svým vyjádřením o chátře zdravě naštval.
0/0
8.2.2005 14:47

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
Chátra...chátra... nemá on na mysli lidi z chatu?  No a k té druhé části, jeho se to zřejmě netýká. Z jeho kapsy ty finance na Standovu životní úroveň asi nejdou.
0/0
8.2.2005 14:53

vlk samotar

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
Ale i na chatu jsou daňový poplatníci? Nebo že by na chatu byly "jen socky" žijící z podpory? Pochybuju! A pokud pan Hanuš platí daně, v což pevně věřím jako vzorný sociální demokrat vychovaný akcí čisté ruce, potom také jeho daně jdou na prebendy a příjmy našeho milého premiéra a celé politické reprezentace. Ale dík za bleskovou odpověď. Opravdu jsem se dnes na chatu bavil. Tolik humoru jsem dlouho nikde neviděl. Trnky brnky, starý dobrý Komunistický Dikobraz a podobná periodika mohou jen tiše závidět!!!!
0/0
8.2.2005 15:10

Kramer_vs_Kramer

Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
Sakra chlape. Já se tě neptal na souvislosti v řešení.
Já ve svém dotazu vycházím dokonce z hypotézy, že k penězům na byt přišel Gross poctivě.
Já tady jen zdůrazňuju fakt, že ČSSD, v jejímž čele Gross stojí zatím ze všech stran nejvehementněji prosazuje zákon o majetkových přiznáních.
O tom to je. ČSSD v čele s Grossem prosazuje, aby každý, kdo má majetek prokázal jeho původ.
A v tuto chvíli Gross sám původ svého vlastního majetku prokázat nehodlá.
Chápeš to už?
 
0/0
8.2.2005 17:41

Kramer_vs_Kramer

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
Oprava: souvislosti v šetření.
0/0
8.2.2005 17:42

jajaja59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
šmankote vybodni se na něj ! je to socZemácký zaslepený magor
0/0
8.2.2005 22:48

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
To j esmesne. Ve svem zivote jsem se uz tolikrat setkal s timto typem zpupneho mysleni, az mi prijde komicke, ze si nekdo muze myslet, ze to neni pruhledne. Odpoved. Pokud ale onen zakon, ktery soc.dem prosazovala neprosel kvuli hlasum o-dees, tak je zcela logicke, ze se Pan Gross (a kdokoli z objektu onoho zakona) bude chovat stejne jako do okamzikem pred navrhem zakona. Tato "hra" o-dees (a lidi jako ty..) je opravdu na urovni prepubescentu. Sami zabranime prijeti normy, ktera by zavazovala vsechny chovat se podle stejnych pravidel. Duvod je ten, ze bychom se do tech pravidel nevesli. A vzapeti, v dobe neexistence takovych norem, protoze jsme jim sami zabranili zautocime na predkladatele tech norem z jejich poruseni, s tim, ze ho narkneme z poruseni one normy v mire pouheho zlomku, nez ji porusujeme my sami. Takovouhle skolackou hrou obvinujete pouze sami sebe. Predpokladam, ze nerozumite o cem pisi. Zkuzim priklad. Je to stejne, jako utoceni na ekologicke aktivisty, ze nemaji pr
0/0
9.2.2005 7:42

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Poděkování...je to jinak!
..takovych norem, protoze jsme jim sami zabranili zautoci na predkladatele tech norem z jejich poruseni, s tim, ze ho narknou z poruseni one normy v mire pouheho zlomku, nez ji porusuji oni sami. Takovouhle skolackou hrou obvinujete pouze sami sebe. Predpokladam, ze nerozumite o cem pisi. Zkusim priklad. Je to stejne, jako utoceni na ekologicke aktivisty, ze nemaji pravo pouzivat v prubehu sve aktivity mikrofony....protoze by meli jit prikladem a nepouzivat techniku...
0/0
9.2.2005 7:49

český fasz

tahle diskuse mne presvedcila, ze...
... internetova komunita fandu ODS se v nicim nelisi od jejich Vudce a ted uz i presidenta (bohuzel).
Netolerance, naprosta neschopnost logicke argumentace, sebereflexe, xenofobie, fasizoidni tendence. pro lidi s nadhledem smesni, pro jejich souputniky hrdinove. kdyby si takhle hledeli svyho a resili podstatnejsi veci. Takhle budou jako stado resit vzdycky to same. h...o.
0/0
8.2.2005 11:54

emko74

Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
a to nam tvrdi clovek, ktery nechape vyznam slov a jehoz jedinym argumentem je slovo fasista (aniz by tedy tusil, co to je)... Tak to ma velkou vahu
0/0
8.2.2005 12:00

český fasz

Re: Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
uz jsi zjistil, co to znamena slovo fasz?
0/0
8.2.2005 12:02

gagaryn

japonský
chipatama
0/0
8.2.2005 12:04

emko74

Re: Re: Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
Jiste  V cestine se tak slangove oznacuje tvuj oblibeny "fasoun", v Madarstine jsem si vyhledal, ze se oznacujes jako cur.k. Coz by sedelo
0/0
8.2.2005 12:11

český fasz

Re: Re: Re: Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
dobryýýý. podcenil jsem tvou inteligenci. dokonce i umis vyhledavat na netu. hooodne dobry.
a jestlipak vis, proc jsem si dal tu prezdivku? abych mohl drazdit takove suliny, jako jses ty.  
0/0
8.2.2005 12:21

emko74

Re: Re: Re: Re: Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
Me to ale tezce netankuje. Drazdit muzes leda sebe, kdyz mas takovej nick, ne? A nerikej mi suline, nejsme pribuzni   Tak je mi jasny, kde se takovej exot vzal, tys, chlape, prisel o mozek pri polucich  
0/0
8.2.2005 12:27

český fasz

Re: Re: Re: Re: Re: Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
tak ti budu rikat tittlingur, to se mi libi.
0/0
8.2.2005 12:33

emko74

Re: Re: Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
zdroj: http://www.volny.cz/spnet/textspn005e.htm , akorat nechapu, jestli me to ma ohromit nebo co...?
anglicky: cock - německy: schwanz - francouzsky: cigare - španělsky: pene - čínsky: jilba - japonsky: chipatama - rusky: chuj - maďarsky: fasz - hebrejsky: zayin - jidiš: putz - norsky: stakuk - švédsky: snopp - finsky: slerssi - dánsky: tissemand - islandsky: tittlingur - holandsky: klottog - portugalsky: cacete - italsky: cazzo - arabsky: ayir - persky: kir - turecky: ortabacak - hindsky: lavda - baskicky: zakila
0/0
8.2.2005 12:16

eman3

Re: Re: Re: Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
česky: nepřející, užvaněný, kradoucí socánek...
0/0
8.2.2005 13:18

Tonda Brno

Re: tahle diskuse mne presvedcila, ze...
Prosím, abych nebyl spojován s fanklubem ODS. Nemám je rád a jejich privatizace mi taky nesedí.
0/0
8.2.2005 12:01

Najdete na iDNES.cz