Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bytová otázka patří do sněmovny

Má se Sněmovna zabývat tím, jak přišel premiér Stanislav Gross k bytu? Odpověď zní ano. Nejprve však shrňme důvody, proč by to dělat neměla:

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

HEXXX

MICHALE
My všichni jsme neradi, když z nás někdo dělá idioty. Jestli se to vám líbí, žijte s tím, ale nenapadejte nás, kteří s tím spokojeni nejsme.
0/0
13.2.2005 21:20

michal50

vaše články
vaše články srší jedem a nenávistí,místo abyste lidi spojovali,tak je rozdělujete. Je to špína a hnus!
0/0
8.2.2005 20:58

Woodward

Chce to nového premiéra (a nejspíš i novou vládu)
Když se mašinfíra stane poslancem a pak dokonce předsedou vlády, velmi dobře si uvědomuje, že svůj nenadálý blahobyt musí zúročit dřív, než bude pozdě. Těžko si představit, že by Standu po případném neúspěchu v politice někdo zaměstnal jako poradce. Chytrej moc není, vzdělání získal na partajní knížku a pochybuju, že by dneska ještě uměl řídit lokomotivu - jestli to vůbec někdy uměl; je známá věc, že na politiku se dávaj lidi, kteří ve svém oboru buď už dokázali všechno, co se dokázat dalo, anebo naopak ve svém oboru nijak nevynikali a tak se rozhodli pro politickou kariéru podle hesla kdo umí, ten dělá, kdo neumí, ten rozhoduje. Proto jsem i já podepsal petici za Grossovo odvolání - případní zájemci ji najdou na adrese:
0/0
8.2.2005 10:55

huhu007

Jak udělat z komouše velblouda
ale pane Komárku, přece byste mu ten byt nezáviděl. Vždyť si na něj "vydělal", posraneckými náhradami, za které tak vehementně bojuje Vaše mateřská ODS. Dokonce ani majetková přiznání ODS nepodporuje.
Já říkám jen houšť!! Pěkně schválit zákony, které toho mafiána Grosse pořádně rozkulačí!!! Schválit řádná majetková přiznání zrušit posranecké náhrady by rovněž neškodilo. Kdo těmto bohulibým úkonům brání? Hádejte...Inu není spravedlnost jako spravedlnost, že jo, pane Komárku???
0/0
8.2.2005 9:04

tolan

Re: Jak udělat z komouše velblouda
Co řici k tomuto diskuznímu příspěvku?  Snaží se napadat novinářskou informaci a hájit svého šéfa strany? Vydržte do voleb, potom agitujte. Téma se týká toho, zda je takovéto jednání pana Grosse, který všechno myslí z plakátů upřímně na místě. Ne, zda si pan Komárek může dovolit kritizovat jednání premiera, předsedy strany, která horlí pro čisté ruce a skutek utek - viz prokázané tunelování Liberty bývalým socdem ministrem a další. Sledujete vůbec fakta, jak pan premier kličkuje a nejenom v tomto případě?
0/0
8.2.2005 16:53

nemeto

Ale ona to je placena kamplan
Novinari se delali, za co jsou placeni. Takze je jasne, ze ta kamplan je neprimo placena :-) To je holy fakt.. :-)
0/0
8.2.2005 8:08

Najdete na iDNES.cz