Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bývalí ministři ´zkapitalizovali´ léta v politice

Ještě v roce 1992 se Petr Miller z ČSSD i Miroslav Macek z ODS živili stejným způsobem: byli členy federální vlády. Třináct let po odchodu z vysoké politiky žijí naprosto rozdílně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Josefprav

Jen to tady proberte kluci.
Jen to tady proberte kluci. Je to k vzteků, když má někdo peníze a já ne co? Hoši nic jseme neukrad a nezabývám se tím, co kdo ukrad a nebo jaký je. Dvakrát ročně jezdím do Italie a příšté trok pojedu po třetí USA. Všechno si sám platím.  Mám dům se zahradou, každý dva roky nový auto a koupil jsme ještě dva domy s nájemníky. Máte vztek?  Nezabývejte se blbostma a budete na tom také třeba lépe. Přeji mnoho úspěchů v doskuzi.  
0/0
3.2.2005 12:35

Yuso

Samý výčet lumenů
Jedině Baudyš neprofituje z bývalé polit funkce. Ostatní jsou pěkní vyžírkové, Čermákem a Mackem počínaje. Baudyš chytrý nikdy nebyl. Taky žije z lidské hlouposti, nebýt ale hlupáků, tak má příjem nula. Ostatní si nahrabali v politice a t eď ´jsou za vodou.
0/0
3.2.2005 11:10

Josefprav

Zavistiví Češi.
Tady je, ale sestava. Kluci baví vás sledovat, kdo co a tak? Když se někomu už nepostaví taky jenom šmíruje stará se o druhý. Tady se nejvíce projevuje naše národní vlastnost.     
0/0
2.2.2005 20:28

xaeris

Re: Zavistiví Češi.
Tak takovíhle Josefprav kriplové škodí Čechům snad ještě víc než ministři-šíbři.Závist je snad milý pane, úplně o něčem jiném, než o skládání účtů..Jestliže si živíme státní úředníky, tak očekáváme, že se budou starat především o stát a teprve až pak o sebe, víme, troubo z Čechů zakomplexovaný?
0/0
3.2.2005 8:20

Josefprav

Re: Re: Zavistiví Češi.
Já jsem Čech protože můj tatínek byl Čech a má maminka byla Češka (paráfráze na Švejka). Někdy se , ale stydím za ty, co se pořád zabývají něčím co bylo. Schánějí drby, čtou Blesk a nic pořádného jim nezbude čas. Umíte pánové pouze nadávat a nebo šťourat.  Čím se živíš? Typuji tě na takového malého upocenýho úředníčka, který se bopjí šefa, aby ho nervyrazil a netu je král.  
0/0
3.2.2005 12:30

xaeris

Re: Re: Re: Zavistiví Češi.
Přitroublo s nickem Josefprav, tady nesmyslně obviňuje Čechy ze závisti.Jen zakomplexovaný chudák se chová tak, že věcné argumenty shodí ze stolu zavádějící obecnými klišé, třeba o  závisti.Pravopis mu sice nic moc neříká, schání a typuje jak na zvláštní škole, ovšem za Čechy se cítí povolán se stydět.Trumbero, myslím že při svém tipování jste se díval sám na sebe do zrcadla.Nic než litovat, takové bulíky pomatené.........
0/0
3.2.2005 14:22

wwwand

a čím by se měli živit ?
Lepením pytlíků...
0/0
2.2.2005 11:55

xoop

recept na napravu je
sibenice a tvrde exemplarni tresty
0/0
2.2.2005 10:19

xoop

at zije stret zájmu
doba raneho kapitalismu kdy ti bejvalý nominklaturni hajzl*ve se prevlikli za kapitalisty a u spesne rozkradly cos e dalo, a danovy polatnici to zaplatili a zplati
0/0
2.2.2005 10:18

KaktusX

To byla doba!
Dyba, Cermak, Macek, Kocarnik, Klaus - panečku, to byla doba!!
0/0
2.2.2005 9:32

oprudil

Re: To byla doba!... to se kradlo !!
0/0
2.2.2005 13:39

Volten

Re: To byla doba!
--kaktusX ,a ty jsi zůstal jen hloupoučkým troubou.To naštve,že?
0/0
2.2.2005 13:52

rohovka

Re: To byla doba!
Bohužel,ta doba se asi vrátí.Po nich už ale jen skutečná potopa.....
0/0
2.2.2005 14:19

saldo

Kamufláž
Skoro všichni se upíchli, a to většinou velmi dobře. Do jaké míry odpovídají jejich platy kvalitě a množství jimi vynaložené práce je otázka, ale aspoň předstírají, že dělají něco prospěšného, něco co snad vychází z racionálních základů a zkušeností nabytých v politice. Ovšem exministr Baudyš - to je jiná káva. Usměvavý a uslintaný šašek si dělá z lidí kašpary zcela nepokrytě a bohužel mu to mnozí - jak je to v módě - žerou (a slušně platí).
0/0
2.2.2005 8:52

1

Nic se nemění
Jó, kdo umí včas nastoupit do správného vlaku, tak mu pořád chce někdo cpát peníze za jeho rady, kdo to prošvihl, tak je chuďas. Stejně jako předtím. Kdo si zvolil špatný vlak, ten se stal slušným, ale pronásledovaným 'osmašedesátníkem' i když společně začínali v padesátých letech.
Ach jo (bez laskavého svolení 1)
0/0
2.2.2005 8:32

prazakm

Je vidět, co kdo dělal...
Je zajímavá shoda v tom, že ministři práce a socek nemohli najít práci. Oni se tomu snad ještě diví! Napřed ždímou z firem prachy pro odbory a socky a pak by chtěli zaměstnat!  
Ovšem ten lump Dyba na závěr, to by mne zajímalo, kdo mu dává zakázky. Zazdil nám telekomunikace a internet na 10 let!  
0/0
2.2.2005 8:31

xaeris

VIP žumpa
Je to tristní, že když čtu jména lidí, kteří byli celá léta na výsluní moci skvěle živeni i z mých daní, zodpovídajíc za správu téhle země, necítím k nim ani úctu, ale snad ne ani zášť.Slizkost a OPOVRŽENÍ, to je asi ten správný výraz pro tu bandu hochštaplerů, kteří si za naše především zajistili  přepych pro svoje rodiny, přičemž o prospěch téhle země se starali pramálo.Snad jen ten kovářský naivka Miler, který nic netušíc posloužil Havlovi v roli vábničky pro dělňasy, kterými rrrrrráčkující disent tolik opovrhuje, ale bez jejichž volebních hlasů to bohužel nejde, to myslel dobře i s námi, a taky proto musí teď stejně jako my, počítat každou korunu............    
0/0
2.2.2005 7:50

vismaior

Re: VIP žumpa
Miller jen vzal příležitost a nebyl zas takový naivka - hlavně když dělal personálního šéfa Chemapolu a ČEZ... o nepotřebnosti takvých manažerů není třeba dlouze diskutovat, takže je jasné, že další takové křeslo pak už nesehnal. ale mohl se vrátit ke kování kdyby chtěl ne?
0/0
2.2.2005 10:06

xaeris

Re: Re: VIP žumpa
Pane, každý ministr, ať se jmenuje Kočárník nebo třeba teď Němec, má volný PŘÍSTUP ke státním miliardám.A je věc jeho cti, jestli toho zneužije.Takže kdyby pan Miller byl mazaný šíbr, tak jako všichni jeho vládní kolegové, tak by si býval klidu taky ulil majlant,  tak jako všichni jeho vládní kolegové, a byl dneska za vodou vydávajíc se také třeba za jakéhosi VIP konzultanta.Správná otázka tedy je, PROČ to  neudělal.A zde se mohu mýlit, možná že to nebyla naivita, možná že to byla třeba čest, to ví ale jen on sám................
0/0
2.2.2005 12:09

PetMil

Re: Re: Re: VIP žumpa
Děkuji Petr Miller
0/0
3.2.2005 15:39

Najdete na iDNES.cz