Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Gross obhajuje svůj zvláštní policejní tým

Premiér Stanislav Gross tvrdí, že zřizování zvláštních policejních týmů z úrovně ministra není nikterak neobvyklé. Reagoval tak na zprávu Hospodářských novin, podle nichž Gross ještě jako ministr vnitra řídil zvláštní policejní tým, který pro něj sbíral informace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pravy_Juice

??
Já nevím proč se Standovi divíte, chtěl mít přece jen svou zvláštní tajnou službu, která by pracovala jen pro něj (sbírala info, házela špínu na opozici, příp. další akce)  . To je přece ve světě normální ne ?? tak proč by to nemohl mít i náš Staník.
0/0
12.1.2005 12:33

kouc

????????
Vážení,Vás ještě něco u tohoto grázla překvapuje?
0/0
12.1.2005 10:11

vlk samotar

Re: ????????
Pane kolego. Píšete na veřejné stránky a tak použijte mírnější výrazivo, nebo cenzorská tužka způsobí z vašich příspěvků popelnici a nebo ještě lépe budete obviněn orgány činnými v trestním řízení za vyzrazování státního tajemství! Pozor na to! :-)
0/0
12.1.2005 10:56

Pravy_Juice

Re: Re: ????????
s tím státním tajemstvím - moc pěkné :)))
0/0
12.1.2005 12:33

vlk samotar

Re: Re: Re: ????????
děkuju za podporu. Moc humoru jsem dneska v příspěvcích nenašel. Jen pár zoufalých výkřiků do tmy, které hovoří jasnou řečí beznaděje ... Ax jo. Kampak nás vývoj téhle společnost dostal...... :-/
0/0
12.1.2005 13:52

chomolungma

Re: ????????
překvapuje mě, že o tom mluví,jakoby se nic nedělo. Sám by si měl jako právník být vědom, že konal mimo ba dokonce proti zákonně. Tohle mě jen utvrzuje, jaka si ta práva vystudoval
0/0
12.1.2005 15:16

kiki46

špína socialistů
Bylo mi jasné, že enormní zvýšení platu pro policisty, které navrhoval Gross nebylo jen tak. Byl to v podstatě úplatek pro ty, co na něj něco věděli nebo pro ty, které by mu donášeli i když není ministr vnitra.A !horlivost", s jakou policie pracovala v kause Kořistky,dvojnásobné odposlechy oproti Rakousku, šťourání v soukromých kontech to dokazují.Všechno mělo jediný cíl. Ne najít mafiány nebo teroristy, ale zlikvidovat špinavou cestou politického soka.
Gross by měl ODSTOUPIT a celá ČSSD s praktikami KSČ vypadnout ze scény!!!!
Zeman říka, že po Klausovi je tu "spálená zem", teď je tato zem na desetiletí vydrancovaná a díky socialistům nedůvěryhodná!
0/0
12.1.2005 9:58

Iljamuromec

Pokračování
činných v trestním řízení,nebo,že by snad státní zástupci byli na hotelech také? A věděli jen tak na „hubu“?. A nebo je již policie pod vedením Grosse v takovém stavu,bez důvěry,Kolářových „samo čistících mechanizmů“,že si ministr organizuje vlastní týmy? Jen mě napadá: nerve se ten Gross o post předsedy strany a vítězství ve volbách z obav,že by mohl sám stát jako obviněný před soudem pro zneužití pravomoci veřejného činitele?
0/0
12.1.2005 9:47

Iljamuromec

Tak a už to začíná
Řeklo by se,že formát Grosse není schopen takto jednat,opak je pravdou, na vnitru   vzhlížel sám na sebe a uvědomil si svou pozici. Vyhrožovat někomu trestním postihem pokud bude oponovat ,či zpochybňovat jeho kroky již mluví samo za sebe. Začal jednat z pozice síly,což je kalibr pouhého mašinfíry. Důvody ,které uvádí jsou dětinské a spíše bychom se měli zabývat tím ,jestli nezneužil pravomoci veřejného činitele.Pokud si ministr založí tým,který předává zprávy pouze ústně a někde pokoutně po hotelích to mluví samo za sebe.Mohu tedy s čistým svědomím tvrdit,či pochybovat o cílech této skupiny policistů a informačním toku pro svého ministra. Je tedy na místě aby tento exces byl do detailů vyšetřen a objasněn. Lze tedy pochybovat i o vyjádření mluvčí prezidia policie,že vše se dělo za účasti a pod kontrolou státních zástupců a jiných orgánů
0/0
12.1.2005 9:45

Rossiny

Standa ala Hoover
Hoover byl mocný ředitel CIA. Prožil v této funkci volební období několika presidentů USA. Na každého totiž NĚCO věděl......
0/0
12.1.2005 7:32

František Koudelka 4.Kyju

Re: Standa ala Hoover
Až na to , že v CIA nikdy nepracoval.
0/0
12.1.2005 7:37

Rossiny

Re: Re: Standa ala Hoover
omlouvám se, řeč byla o FBI
0/0
12.1.2005 7:40

Rossiny

Re: Re: Standa ala Hoover
pro doplnění - v letech 1924-1972
0/0
12.1.2005 7:41

logar

hm,hm
další z  "mentálně narušených" akcí Sta(li)níka Koloťuka.
0/0
12.1.2005 6:10

vlk samotar

Re: hm,hm
Nesouhlasím! Chápete, že vymlouvat se na mentální narušenost by mohl kdokoliv? Není to spíše jedna z hodně vyčůraných a hodně nestandartních akcí našich NÁMI volených představitelů?
0/0
12.1.2005 8:00

logar

Re: Re: hm,hm
Souhlasím s vámi. Za "mentálně narušené" nepovažuji co Sta(li)ník dělá, nýbrž jak to dělá!
0/0
12.1.2005 8:35

vlk samotar

Re: Re: Re: hm,hm
I o tom bych pochyboval. Moc dobře ví co dělá a moc dobře následky zametá pod kobereček. To není zrovna známka mentální narušenosti. Ať chceme nebo ne, naučil se v politice vše podřídit svým zájmům. A dělá to sakra dobře. Hroší kůži už si také vypěstoval, tak to vidím na hodně dlouhou politickou kariéru... Bohužel!
0/0
12.1.2005 8:40

logar

Re: Re: Re: Re: hm,hm
No, řeknu to tedy jinak. Sta(li)ník i jeho akce mi připadají dosti nechytré. Rozumu prostě nepobral. Morálně je na tom velmi špatně, ale na velkou rafinovanost sám od sebe určitě nemá. Jó, bejt totalita, tak by si takový nechytrák s mocí opravdu mohl přijít na své.  No a my s ním
0/0
12.1.2005 10:05

vlk samotar

Re: Re: Re: Re: Re: hm,hm
Tak s tímhle nezbývá než souhlasit, klasik by řekl: Tesat do kamene pro další generace. No nebudu více pokoušet, aby cenzorská tužka nenamalovala jednu popelnici. Zdravíme tímto kontrolu.... :-)))
0/0
12.1.2005 10:53

Ongoer (Ep Lau Osicer)

Jen volte modré socialisty
Jo jo, zase volte ODS, tím toho změníte. Standa tu demogracii prostě žere, řekl bych, že se právě nachází kdesi mezi chřtánem a prdelí... ČSSD=ODS=KSČ(M)=ČSL=US, jedině vaše hlasy pro neparlamentní strany tady může něco změnit
0/0
11.1.2005 22:09

Johny__S

Re: Jen volte modré socialisty
Dobrý vtip. A jak nás tyto MSPZ (Mimoparlamentní strany poslední záchrany) spasí?
0/0
11.1.2005 23:43

Ongoer (Ep Lau Osicer)

Re: Re: Jen volte modré socialisty
To není vtip, Honzo, a kampak nás dostaly za těch 14 let strany Národní fronty a jejich deriváty? Jistě, sedmileté dluhopisy bývalé KoB s.p.ú. ještě nejsou splatné, ale ony se nevypaří a sama od sebe se nevypaří ani skutečnost, že současný establishment je velmi ošklivě prorostlý nejen se svými "klienty", ale prostě a jasně přímo s organizovaným zločinem. V čem se lišila politika ODS, dokud ještě vládla a kdo vůbec dostal ČSSD k moci? Uvolnila snad ODS za srovnatelně dlouhé období své vlády trh s bydlením? Provedla důchodovou reformu? Snížila reálnou daňovou kvótu? Houby s octem, vláda dnešního prezidenta byla stejně socialistická jako ta dnešní, jen používala trošku jinou rétoriku.
0/0
12.1.2005 0:11

Sudíček

Re: Re: Re: Jen volte modré socialisty
To je naprosto blbej vtip, v neparlametních stranách jsou ještě větší diletanti než v parlamentních.
0/0
12.1.2005 0:19

Ongoer (Ep Lau Osicer)

Re: Re: Re: Re: Jen volte modré socialisty
A kde jsou ti mistři světa v těch parlamentních? Nějak jsem si jich zatím nevšim, zato jsem si moc dobře všim, jak dobře se zabydleli na Malé Straně a jakou dojnou krávu si udělali z této země. Velmi mi to připomíná zdůvodnění Mr. Havla, proč se prvním popřevratovým premiérem stal s. Čalfa - byl to přece "odborník" (podobně jako řada jiných "prespektivních" stranických kádrů). Od r. 1990 je to tady uzavřený klub, který se postupně ještě zužuje, to je velmi nezdravý vývoj, hrátky ODS-ČSSD nepřinesou žádnou změnu, leda snad úspěch komunistů.
0/0
12.1.2005 0:31

vlk samotar

Re: Re: Re: Re: Re: Jen volte modré socialisty
Tak tohle mi taky nedá nenapsat pár slov. Souhlasím, že to co se děje po revoluci je přinejmně zvláštní. Ovšem to co se dělo před ní bylo ještě horší. Změnu jsme chtěli. Máme jí. Vývoj je ovšem celekm pochopitelný. Je celkem normální že se kristalizuje levice a pravice. Levice rozhází v sociálním poblouznění co pravice se svými nepopulárními úspornými opatřeními vydělá. Tolik normální vývoj. Ovšem, že bych si troufl označit v naší politické scéně kdo kope za pravici a kdo za levici na to si opravdu, ale opravdu netroufám. To je opět specifikum naší malé krásné české kotliny. Souhlasím s Vámi a doufám, že to nakonec neskočí u rudé a nevrátíme se před revoluci. Opravdu v to doufám.
0/0
12.1.2005 8:22

jirka02

Re: Jen volte modré socialisty
No chtěl jsem právě napsat, že ten hoch z plakátu je pěkný darebák. Ale nenapíši to! Ne proto, že by to nebyla pravda, ale proto, že musím říci něco důležitějšího.  Hochu, vy jste ale osel! To nenadávám, jenom konstatuji skutečnost!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
12.1.2005 0:03

Ongoer (Ep Lau Osicer)

Re: Re: Jen volte modré socialisty
Já vám rozumím, pane, počet vykřičníků hovoří jasnou řečí :-D, jen by mě zajímalo, která že úžasná parlamentní strana nás podle vás dovede k těm světlým zítřkům. Soudím, že hochem z plakátu míníte našeho roztomilého protodiktátora Grosse, pak budete s největší pravděpodobností fandit modrým socialstům alias ODS. Nemyslíte, že výrazy jako "osel" jsou svým způsobem urážlivé? To, že má někdo jiný názor než já, není přece důvodem, abych mu začal nadávat, co vy na to? Přesvěčte mě argumenty, ne výkřiky do tmy ;-)
0/0
12.1.2005 0:24

vlk samotar

Re: Re: Re: Jen volte modré socialisty
Souhlasím ve Vašem příspěvku s jediným. Nazvat našeho milého premiéra oslíkem bylo netaktní a neuvážené. Lze očekávat žaloby od ochránců zvířat za hanobení rasy! Ale k věci. Výkřík do tmy? Ano je to skutečně výkřik do tmy. Ale na druhou stranu se ptám: Co se ještě musí stát za skandál, aby zůčastněný pochopil své totální historické znemožnění, sbalil si svou mošničku s vydělanými státními a jinými příspěvky a vypadl? Není za poslední dobu těch skandálů nějak více než dost? Ať je to dálnice D47, ať je to DiagHuman a pan advokát, ať je to dálnice do přes české středohoří a naprostá neschopnost zákonodárců situaci řešit, ať je to důchodová, zdravotní, školní a finanční deforma. Nezlobte se na mě, ale to co denně vidím, je pouze spousta kydů špíny jeden na druhého a řešení současné situace nikde. Pardon, Zapomněl jsem zmínit poslední výhru ministrerstva dopravy zavedení mítného, kdy je to prokazatelně problém posledních dvou vlád. Ať se zde říká co chce, myslím, že čas na změnu - jakou
0/0
12.1.2005 7:56

vlk samotar

Re: Re: Re: Re: Jen volte modré socialisty
ajajaj. Přesvihl jsem povolené znaky. Tedy jen dopíšu. Ať se zde říká co chce, myslím, že čas na změnu - jakoukoliv, dozrál. Nebo se snad mýlím?
0/0
12.1.2005 7:58

logar

Re: Jen volte modré socialisty
Víš přeci dobře, že pokud jich bude příliš mnoho, (neparlamentních stran) nemají ani ony ani my naději. Pokud by se mohly domluvit, pak by byly  řešením pro společnost, takhle ho v nich hledá každý po svém.
0/0
12.1.2005 6:16

Rossiny

Re: Jen volte modré socialisty
každý chudák si chce přilepšit.....jeden příklad - LTO ! Na Slovensku jim zatli tipec hned, u nás to trvalo 14 let. Zákonitě se musím ptát - KDO Z TOHO MĚL PROSPĚCH ? Vy si myslíte že jen ti, kdo na tom měli řádově pár miliónů? Proč to nezatrhnul tenkrát min. fin. Kočárník? Proč se po začátku poprasku přestěhoval do Č. pojišťovny? apod....
0/0
12.1.2005 7:38

Bouše

Tak vida, Grosstapo je na světě !
Nikomu nepřipadá normální držet si vysoce utajenou, prakticky soukromou skupinu policistů, Gross to ovšem obkecá jako vždycky.  
0/0
11.1.2005 20:07

Milan44

divoký východ
jinde v civilizovaném světě už by dávno tento premier nebyl premiérem to jde jen na divokým východě
0/0
11.1.2005 19:36

Milan44

jedině ODS
není tu síla která by vyhnala tu rudou chátru ze strakovky
0/0
11.1.2005 19:34

PinkPee

ODS a fakt 1. cast
a ODS chce poslat stat zpet do minulosti. Ne kupredu jako CSSD. Uz je to i citit. Pravicove strany svetu nicim nikdy neprispely. Naopak. Nechapu jak muze nekdo pravicove premyslet nebo si myslet, ze to je to spravne a dokola opakovat (BEZ VYSVETLENI) jedny a ty same blbosti. Pravicaci jsou nebezpecni pro svet. nejde jen o CR. Ti jsou pohromou pro svet. Pokud chcete spojit svet a udelat ho lepsi (vcetne CR a Evropy) NEVOLTE pravicaky a ODS. Pokud chcete poslat svet do pekel, vytvorit nenavist a problemy VOLTE ODS. Je to na vas. ODS klame lid modrou barvou. To je ale jen klam, nic jineho. Pokud bych mel ODSakum pridelit nejakou barvu, byla by to cervena.
0/0
11.1.2005 17:55

PinkPee

Re: ODS a fakt 2. cast
 Strana ODS nema s modrou nic spolecneho. Modra barva vyjadruje a znamena smutek, plac, bidu. To ovsem lide take nevi. Pokud ma ODS zajem na tom vyjadrovat modrou jakysi plac a smutek, tak se odstehujte nekam k tatarum a netravte u nas cerstvy vzduch. ODS je presne jako KSCM, nic vic a nic min. ODS je KSCM pod maskou. Tvrde odmita komunsity (pro zamaskovani se), aby mohla ve skutecnosti podnikat obdobne praktiky jako KSCM, ale bez KSCM. PS: Vsechno to souto jen pro nas (ODS) ne pro KSCM, ponevadz s KSCM budeme chudsi, nez bez ni. Takova je ODS.
0/0
11.1.2005 17:56

vlk samotar

Re: Re: ODS a fakt 2. cast
Krásný smysl pro barvocit. Čekám, stále čekám, kdy budete pokračovat rudou od KSČM, rudozelenou od ČSSD a případně zelenou od US-DEU. A nic. Asi čekám marně. Zase jeden co vidí jen rudě......
0/0
12.1.2005 8:38

Martin128

Re: ODS a fakt 1. cast
Ty jsi takovej klonovanej Džugašvili co .....
0/0
11.1.2005 18:46

juton

Kecy!
, Copak si vážně myslíte, že kterýkoliv ministr po revoluci nešpicloval? Proč asi zůstalo na MV tolik estébáků už za Rumla a jeho poskoka Fendrycha? Každé vládě vyhovují informace o protivnících, i pravicové. Takže ty řečičky o Grossově policejním státě jsou jen blbé kecy ubožáků.
0/0
11.1.2005 16:59

hugoventil

STB
Státní tajný buzeranti zase špiclujou jak za starých dob akorát vyměnili komouše za socialní demokraty!Ještě zavedou lidové milice a je to komplet!
0/0
11.1.2005 16:41

AlienDUDE

Re: STB
Jo jo Láďo je to tak.
0/0
11.1.2005 18:09

LimonadovyJoe

A jak by jako odposlouchal své odpůrce?
kdyby neměl své policajní komando? To by přece nešlo, takže, ten tým je asi potřeba.
0/0
11.1.2005 16:33

medved_cz

Nekolik fakt o policejni praci
Tesne pred volbami v roce 2002 policie zatyka podnikatele spojene s ODS a hned po volbach rusi tato zatceni soud s tim, ze jsou nezakona. Policie nebojuje s organizovanym zlocinem, ale JE primo organizovanym zlocinem - viz prazsky utvar pro organizovani, pardon ordhalovani organizovaneho zlocinu. Policiste prodavaji nezakone odposlechy mafii, ktera je pouziva k vydirani. Pocet odposlechu se nasobi kazdy rok a ted si jeste ministri zrizuje sve vlastni policejni jednotky. Toto vse se deje a Standa se nam jen smeje.
0/0
11.1.2005 16:24

severnivlna

Odporné!!!
Tady je důkaz toho,že žijeme v policejním státě.GroSS dostal moc,tak se předvádí jako despota.Čmuchání a špiclování,to by mělo být heslo čSSd!! Obhajuje jenom zvláštní tým organizovaného zločinu,který si říká -POLICIE.
0/0
11.1.2005 16:16

Michal001

Staňu Zerro mašínenfýrera
Je potřeba co nejdřív nakopat do zádi a poslat do řiti. Je to vychcánek, který kouká hlavně na svůj prospěch a doufá, že vše okecá. Nestačím se divit, jak může být kaková nedovzdělaná nula oblíbeným politikem (asi to cosi vypovídá o prachbídné inteligenci zdejšího obyvatelstva...).
0/0
11.1.2005 16:13

Sudíček

›››››››››››› ™
Gross je stejnej šmejd jako Topolánek.
0/0
11.1.2005 15:56

PinkPee

Krome Grosse a Buzkove je to havet.
gross ma jako jediny zdravy rozum. Ze vsech jako jediny a pak mozna jeste Buzkova. Vsechno ostatni jsou jenom TATARI.
0/0
11.1.2005 15:37

cerveau

Re: Krome Grosse a Buzkove je to havet.
Gross havěť učitě není.Je to malej českej Berija a živoucí důkaz toho že my češi jsme jen šedý myšky co si nechaj líbit všechno.
 
 
0/0
11.1.2005 15:57

Johny__S

Re: Krome Grosse a Buzkove je to havet.
Buzková? Máš snad na mysli onu "pracovitou" paní, jejíž nápaditá reforma financování české vědy povede k likvidaci celých špičkových oborů? Jestli ano, tak to už radši, aby byla úplně blbá, a ne takhle "chytrá". Holt co taky chtít od rychlokvašené právničky (1989 promoce, 1990 již místopředsedkyní ČSSD) a možná též agentky StB s krycím jménem Pavla....
0/0
11.1.2005 20:25

Vifon

Re: Re: Krome Grosse a Buzkove je to havet.
A ještě ke všemu to její "NOVÝ" poprsí..........
0/0
11.1.2005 21:54

Najdete na iDNES.cz