Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Topolánek mění stranické ústředí

Pomalu začíná být jasné, kdo bude radit šéfovi opoziční ODS Mirkovi Topolánkovi. A kdo zřejmě bude ovlivňovat jeho kroky, stane-li se příštím premiérem. Topolánek odstartoval avizované velké změny ve stranickém ústředí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Sudíček

›››››››››››› ™
Abyste se na i-dnes z Topolánka a ODS nepokakali. To tady trčí od rána.
0/0
11.1.2005 22:07

jirka02

Re: ›››››››››››› ™
Nepokakáme, ale třeba (na rozdíl o vás) nemáme dříve čas! V zaměstnání určitě a po práci dříve také ne, protože také děláme
0/0
11.1.2005 23:50

62milan

ZAUJÍMAVÉ
I dnes vymysleli stroj času bravo.Reagujeme na príspevok,ktorý vyjde 12.01. o 1:00
0/0
11.1.2005 19:52

Vifon

Re: ZAUJÍMAVÉ
To už tady bylo brzo po ránu, asi smyčka (slučka) v časoprostoru, nebo co!!!
0/0
11.1.2005 22:36

PinkPee

ODS 1
a ODS chce poslat stat zpet do minulosti. Ne kupredu jako CSSD. Uz je to i citit. Pravicove strany svetu nicim nikdy neprispely. Naopak. Nechapu jak muze nekdo pravicove premyslet nebo si myslet, ze to je to spravne a dokola opakovat (BEZ VYSVETLENI) jedny a ty same blbosti. Pravicaci jsou nebezpecni pro svet. nejde jen o CR. Ti jsou pohromou pro svet. Pokud chcete spojit svet a udelat ho lepsi (vcetne CR a Evropy) NEVOLTE pravicaky a ODS. Pokud chcete poslat svet do pekel, vytvorit nenavist a problemy VOLTE ODS. Je to na vas. ODS klame lid modrou barvou. To je ale jen klam, nic jineho. Pokud bych mel ODSakum pridelit nejakou barvu, byla by to cervena.
0/0
11.1.2005 17:47

PinkPee

Re: ODS 2
 Strana ODS nema s modrou nic spolecneho. Modra barva vyjadruje a znamena smutek, plac, bidu. To ovsem lide take nevi. Pokud ma ODS zajem na tom vyjadrovat modrou jakysi plac a smutek, tak se odtehujte nekam k tatarum a netravte u nas cerstvy vzdych. ODS je presne jako KSCM, nic vic a nic min. ODS je KSCM pod maskou. Tvrde odmita komunsity (pro zamaskovani se), aby mohla ve skutecnosti podnikat obdobne praktiky jako KSCM, ale bez KSCM. PS: Vsechno to souto jen pro nas (ODS) ne pro KSCM, ponevadz s KSCM budeme chudsi, nez bez ni. Takova je ODS.
0/0
11.1.2005 17:48

Johny__S

Re: Re: ODS 2
Co přesně světu přinesla levice? Tedy snad kromě komunistů? Protože věř nebo ne, ale komunisté nejsou pravičáci, nýbrž extrémní levice.....
0/0
11.1.2005 19:58

zvergel

Re: Re: Re: ODS 2
Věř nebo nevěř,ale až po Velké francouzské revoluci se začaly alespoň trochu zlepšovat podmínky života výrazné většiny obyvatel Evropy,v zásadě až po anarchistických hnutích a ničení strojů v 19 století se zlepšily podmínky života lidí pracujících za mzdu a bohužel až díky špatné práci carské tajné policie a německému kapitálu pro Uljanova se po bolševickém převratu a po krizi 30 let  ve 20 století povedlo definovat a více méně dodržovat služné živobytí pro zaměstnance.Ať chceme nebo ne,je to tak.Již před časem jsem v diskusi na této adrese napsal,že v Chile nikdy nebyly nikdy žádné levicové vlády a ty pravicové díky dost drsným podmínkám pro většinu obyvatel přivedly v demokratických volbách marxistu.A ne kvůli tomu,že by se jednalo o nemakačenka.Prostě to už dál nešlo.
0/0
11.1.2005 20:58

Johny__S

Re: Re: Re: Re: ODS 2
A rovněž tak po spořivých pravicových vládách v Evropě nastoupila levice, která začala budovat svůj "stát blahobytu". Důsledkem je stále citelnější hospodářské zaostávání, které v nejbližších desetiletích, nanejvýše za sto let, povede po tisíci letech k ústupu evropské civilizace z vedoucí pozice. Už na to zkrátka nebudeme mít. I to je fakt.
0/0
11.1.2005 21:03

zvergel

Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Ptal ses,co přinesla levicová hnutí.Obecně.Chceš popřít,že nebýt v historii liddstva levicových hnutí,bylo by na tom lidstvo lépe?Označil bys režim Ludvíka 13 za pravicový nebo levicový a následné dění ve Francii koncem 18 století za jeho opak?
0/0
11.1.2005 21:08

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
V té době se to ovšem ještě nedalo rozlišovat. Pravice a levice se v podstatě vyprofilovala až během 19. století. A ano, uznávám, že jsem to trochu přehnal, protože levici se její zásluhy o zlepšení života dělníků nedají upřít. Ačkoli i původní sociální demokracie Rakouska, k níž se hrdě hlásí ČSSD, aby tak zdůraznila svou historickou tradici, měla zpočátku základem svého programu marxismus a třídní boj. K očistě sociálních demokracií došlo až odštěpením bolševických stran. Do té doby, kdyby byly vládly, dopadlo by to bývalo hodně špatně. Pravdou ovšem je, že moderní levice již přínosem není, protože dělnické výdobytky existují už kolem sta let a nikdo se je rušit nechystá.
0/0
11.1.2005 21:15

juton

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
, Čauky, Johny. Nikdo se je rušit nechystá? Vtipálku, přečti si Modrou šanci!
0/0
11.1.2005 21:19

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Zdravím. Takže ODS se chystá zrušit i to, co bylo prosazeno již za Rakouska-Uherska? Nebo se chystá zrušit to, co zavedli komunisti a co přežívá doteď  (bohužel i kvůli ODS)?
0/0
11.1.2005 21:26

juton

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
, V podstatě odpověděl zvergel níže.
0/0
11.1.2005 21:28

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Jinak, v Modré šanci je víceméně to, co se nyní chystá prosadit v mírnější formě Martin Jahn, ministr levicové vlády. Zdá se, že to už pochopili a levičáctví opustili. Protože tohle jsou pravicové kroky. Když ovšem levicová strana dělá pravicové kroky, je to docela podezřelé. Zvlášť když před třemi lety před volbami říkala něco naproto odlišného.
0/0
11.1.2005 21:28

zvergel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Hele,Johny,co si myslíš o Helmuthu Kohlovi?Je to moudrý pravicový politik?
0/0
11.1.2005 21:30

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Bohužel nikoli. Tolik podlehl mámení státu blahobytu, že se mi jeví levicovější než Tony Blair. Ona ta myšlenka je hezky populistická a pěkně zajišťuje hlasy. Tak jako celé současné levičáctví.
0/0
11.1.2005 22:09

zvergel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Takže bývalý šéf CDU je levicovější než Blair.Taky dobrý.Ale pokud tomu tak je,pokus se zamyslet se nad tím,proč.
0/0
11.1.2005 22:14

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Už jsem se zamyslel. Naladil na populistickou, tj. levicovou strunu. Za jeho vlády se neefektivní sociální stát ještě prohluboval. Podobné to bylo i ve Francii. Kdežto Británie je tradičně konzervativní, takže i sociální demokracie je tam pavostředová. Taky trochu populisticky - protože to lidi chtějí, převzal Blair program pravicových konzervativců. Podobně jako se teď Gross snaží přebrat program ODS.
0/0
11.1.2005 22:17

zvergel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Takže připustit myšlenku,že je to moudrost v tom smyslu,že si uvědomuje nebezpečí výhry radikálních směrů buď levé nebo pravé orientace a že opravdu zlatá střední cesta nebrat?.Mimochodem,ptal jsem se z úplně jiného důvodu.Kohl totiž jednou při oficiální návštěvě Londýna byl položit kytku u hrobu Marxe.Když se jej nvináři ptali,proč on,pravicový politik jde s kytkou k hrobu jednoho z guru levice,odpověděl jim,že Marx nenapsal jenom Manifest a Kapitál.A aby si trochu početli,pak že možná pochopí.Ne nadarmo nebyl neredigovaný Marx za komunistů k dispozici.
0/0
11.1.2005 22:27

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Extrémní směry? Mně to spíš připadá kam vítr, tam plášť. Když zjistí, že na jeden směr nezaberou, rychle zkusí jiný. A když to nevyjde, zase to vyzkoušejí jinde. Žádný pevný program, takže vlastně nevíš, co od nich můžeš čekat. Zvolíš si sociální jistoty, ejhle, strana, ze strachu, že by už příště nemusela být u moci (což by se lobistickým skupinám napojeným na ČSSD dozajista nezamlouvalo), najednou začne dělat pravicové reformy. Tím sice přijde o zbytek levicových voličů, ale možná získá nějaké pravicové, takže se nakonec udrží. V tom není nějaký idealismus. Jinak, já Kohla moc neuznávám, takže mi je úplně jedno, co si myslí o Marxovi. Už Masaryk v jedné ze svých vědeckých prací jeho učení rozcupoval. Koneckonců, i Schröder byl v mládí, kdy byl předsedou Mladých sociálních demokratů, marxistou a nikterak se s tím netajil - což v době nadvlády marxleninistů nad východní částí Evropy působilo zvláště zajímavě....
0/0
11.1.2005 22:39

zvergel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Bohužel,nemáš pravdu.Nebýt nebezpečí,že díky všeobecnému volebnímu právu může zvítězit ne umírněná levice typu německé sociální demokracie nebo angl.labour party by se našlo mnoho pravicových politiků,kteří by s chutí zrušili kodexy jako u nás třeba zákoník práce.V okamžiku,kdy nebudeš mít  na sociální podpory pro nezaměstnané-situace v 30 letech 20 století u nás,kdy nejvíce vydělávající průmyslníci odmítali platit daně a prostě ty lidi nebylo z čeho živit,máš sociální bouře jak vyšité. A když bude možné bez pardonu na hodinu vyhodit kohokoliv,máš problém s hodně hodně nasra,n,ý,ma lidma.A bude jich moc.
0/0
11.1.2005 21:26

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Odmítali platit daně? To jako, že prostě nezaplatili a stát to od nich už nijak nedokázal získat? Strašení rušením zákoníku práce je mírně populistické. Většina toho zůstane, ale bude včleněna do občanského zákoníku. A situace v 30. letech, to bylo něco jiného. Zuřila celosvětová hospodářská krize, vzpomínáš? A když můžeš bez pardónu vyhodit, koho chceš, je to cesta ke zpružnění trhu, a tedy vyšší zaměstnanosti. Když totiž podnikatel uvidí, že může teď už bez rizika zaměstnat víc lidí, aniž by je pak musel složitě propouštět, prostě si je najme. Za současného systému si dvakrát rozmyslí, než někoho přijme, a radši se zařídí, aby nikoho přijmout nemusel.
0/0
11.1.2005 21:32

zvergel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Říká ti něco jméno Petschek?To je ten pán,co se po něm jmenuje palác v Praze v ulici Politických vězňů.Kvůli tomuto pánovi přijímal několikrát předválečný parlament zákon o prominutí daní jeho podnikům.Vyhrožoval,že pokud bude muset daně platit,zavře severočeské doly,lidi vyhází a nechť si s nimi stát poradí.Ať  je nakrmí.Celkem zůstal dlužen státu na daních cca 4 miliardy předválečných peněz.Ani vorla nezaplatil.Každý jeho zaměstnanec zaplatik každý halíř.A máš pravdu,situace 30 let byla něco jiného.Situace 30 let opravdu nebyla zaviněna levicovými vládami.Byla zaviněna absolutně neřízeným trhem,řečeno terminologií let dřívějších kapitalismem volné soutěže bez jakékoliv regulace a jakýchkoliv pravidel a předvídáním toho,co by se mohlo stát.Více méně filosofií  Carpe diem a po nás potopa.
0/0
11.1.2005 21:43

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
Spíš neschopnost předvídat. Nyní už by nic podobného nehrozilo, protože teď už všichni vědí, co by to způsobilo. Ekonomická věda za těch 90 let poněkud pokročila... A pak, tehdejší poválečná situace, spojená s eufórií, pozitivismem a konjunkturou, se už asi jen tak opakovat nebude.
0/0
11.1.2005 21:51

zvergel

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
A jsi si zcela jistý.Když mezi "moudrými " "pravicovými" politiky jsou chameleóni jako pan Tlustý,podvodníčci a prospěcháři jako pan Langer.A co myslíš,jaký poitik byl Kohl?
0/0
11.1.2005 21:55

Johny__S

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ODS 2
No, když to porovnám se Schröderem, Špidlou, Grossem, Buzkovou, Škromachem..... Vychází mi, že takovíto politici jsou na obou stranách.
0/0
11.1.2005 22:07

Víťus

Pozdrav z budoucnosti?
Nerad bych nějak moc rýpal do autora článku, ale zdá se to jenom mně, nebo byl článek vytvořen (nebo bych měl říkat bude vytvořen) 12.1.2005?
0/0
11.1.2005 15:58

hasmen

Re:
 Neslyšel jsi o zemi,kde zítra znamená již včera?
0/0
11.1.2005 16:02

PinkPee

Pusinku pro Topolanka vycuranka
Topolanek je pekne vycuranej rostak. Sice je sexy, ale v hlave spousty slamy.
0/0
11.1.2005 15:42

hasmen

A co vyměnit
Topolánka?  
0/0
11.1.2005 12:56

RejpALL

Nechceme čerstvé evropské povětří! Lepší je ten náš uzavřený český zlodějskošmelinářský smrádeček!!!
Více než 500.000.000.000 stála (dolních deset milionů svobodných voly-čů) jenom sanace bankovnuctví. A to pomíjím vytunelování podniků a následné  průmyslové hřbitovy, či ztráty z LTO, atd. ... atd. ... atd.! Nyní jsou už zadluženi i naši prapravnuci!!! Pokud nepřijmeme euroústavu a oni se po vyhraných parlamentních volbách 2006 budou opět chovat jako staří dobří občanští demoKRADi za Klausových vlád, pak už ten  národ jenom dorazí. Anebo jej pak definitvne dorazí a v Evropě úplně znemožní až tavárišč Grebeničkov  
0/0
11.1.2005 11:33

DedecekHribecek

Re: Nechceme čerstvé evropské povětří! Lepší je ten náš uzavřený český zlodějskošmelinářský smrádeček!!!
       Kdo rejpe na základě nepravdivých iformací není rejpal ale pomlouvač. Zdá se, že se nezmůžete na novou originální myšlenku a tak se opakujete.
0/0
11.1.2005 12:01

kiki46

Těším se na volby, až vypadnou nedouci
Těším se na nové volby a doufám, že se politici z ODS poučili a neudělají stejné chyby, jaké prosazoval expředseda Klaus.
Doufám, že to bude OPRAVDU pravicová strana, že nebude pouze pravicově mluvit, ale i jednat.Získají druhou možnost a pokud se budou tvářit samolibě a arogantně, možná bude poslední.
0/0
11.1.2005 10:27

RejpALL

Re: Těším se na volby, až vypadnou nedouci
Více než 500.000.000.000 stála (dolních deset milionů svobodných voly-čů) jenom sanace bankovnuctví. A to pomíjím vytunelování podniků a následné  průmyslové hřbitovy, či ztráty z LTO, atd. ... atd. ... atd.! Nyní jsou už zadluženi i naši prapravnuci!!! Pokud se tedy opět budou chovat jako staří dobří občanští demoKRADi za Klausových vlád, pak už ten  národ jenom dorazí. Anebo jej pak definitvne dorazí a v Evropě úplně znemožní až tavárišč Grebeničkov
0/0
11.1.2005 11:16

DedecekHribecek

Re: Re: Těším se na volby, až vypadnou nedouci
       Vytunelování podniků? Podniky nevytunelovala ODS. Připomínám jen tak na okraj, že to byl kupříkladu ministr Zemanovy vlády který byl stíhán za tunel. Když byla ODS u vlády tak mela ČSSD dostatek času na tunelování a jsou mezi námi lidé kteří to dávají za vinu ODS. Podívejte se třeba na Čepro.
       Ohledně LTO bych chtěl kousavě podotknout, že se zde podvádí stejně jako za ODS a je to díky dvojí daňové sazbě kterou doposud nikdo neodstranil.
       Píšete tady o zadlužení v souvisloti s ODS. To jste opravdu ekonomický negramota. Nejvíce nás zadlužil bolševik. To zadlužení bylo skryté. Na druhé příčce jsou ČSSD. Za ODS byly dokonce i přebytkové rozpočty. ODS nás zadlužila zatím nejméně.
0/0
11.1.2005 11:36

zvergel

Re: Re: Re: Těším se na volby, až vypadnou nedouci
Za klause byly přebytkové rozpočty pouze formálně,ve fakticky byly silně schodkové.Pokud do příjmů státu zaočítáš  neopakovatelné prodeje,budou přebytkové,to ano,ale vyhledej si v údajích tstist.úřadu nebo ještě lépe,přečti si podrobně zákony o rozpočtech klausových vlád,v nich si odečti v příjmové stránce VŠECHNY,ALE OPRAVDU VŠECHNY PŘÍJMY Z PRIVATIZACÍ,výsledek proti výdajům a půjdou ti oči kolem hlavy nejméně 5 x.A pak se podívej na strukturu dluhů konsolidační agentury,dobu jejich vzniku a budeš tiše zvracet.K tomu si připočti,že veškeré snahy o zveřejnění toho,kdo tyto dluhy udělal - kdo nesplácí úvěry a v jaké výši zatloukli poslanci nejmenované strany s tím,že se jedná o ochranu údajů obchodních smluv a podobně.Ochrana osobních údajů nade vše.Stále ODS přirovnává st.rozpočet k hospodaření rodiny.Uvedu takovou paralelu.Když přijde nezdárný syn a řekne Otče,prošustroval jsem,zaplať musí vyklopit kolik komu dluží.Tady přijde někdo,řekne plať.Zeptám se komu,polanci řeknou&
0/0
11.1.2005 16:11

zvergel

Re: Re: Re: Re: Těším se na volby, až vypadnou nedouci
 po tom je ti prd a za co,to už vůbec není tvoje věc.Taky dobrý.
0/0
11.1.2005 16:13

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Re: Těším se na volby, až vypadnou nedouci
      Ohledně konsolidační agentury a struktury jejích  objemu pohledávek z hlediska vzniku by mne zajímalo z čeho jste čerpal. Kde si to mohu ověřit?
     K vaší parale rodiny. Vhodné uvést, že onen syn nasekal za svojí komunistické vlády závratné dluhy a to hlavně skryté a my je budeme platit. Vy mi tady na jednu stranu tvrdíte, že nám poslaci říkají po tom je ti prd ohledně dluhů ale na druhé straně máte informace ohledně jejich struktury a doby vzniku. Kdo lže Vy nebo poslanci?
     
0/0
12.1.2005 7:56

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Těším se na volby, až vypadnou nedouci
        Pokud mne paměť neklame tak ne jen Klausova vláda privatizovala. To by jste musel u všech vlád odečíst zdroje z prodejů. Vy ale taková čísla nemáte tak s nimi prosím neoperujte. Celkové rozpočtové deficity jsou standardně publikovány a tudíž jsou jediným relevantním údajem o kterém se můžeme bavit.
       Vaše teorie o tom jak bylo vše sanováno opravdu všemi příjmy z privatizace je úsměvná. Zapoměl jste na jinou věc a tou jsou důchody v kontextu se stárnutím populace. To je největší rozpočtový problém. Na další místo bylch dal státní správu a nové instituce jako je senát a regionální samosprávy.
0/0
12.1.2005 7:21

geroc

Staronový korytáři
Nějak mi tady scházejí zavilí modroprdelníci. Tahle zpráva jim kapánek asi nejde pod¨fousy, když zjistili že mezi zvadlými růžemi a jejich milovanými ptáky není co se týče snahy dostat se ke korytům žádný rozdíl. Jen jsem zvědavej jak to půjde pod praotci zakladateli, že mu Topol likviduje jeho lidi. To bude muset asi častěji do hor aby do rozdejchal. 
0/0
11.1.2005 9:54

Vaclav Hanus

zaujal me jeden prispevek...
A kdyz me neco zaujme, obvykle si to nenechavam pro sebe. Byl nasledujicicho zneni: "...PŘÍZNIVCI ODS jsou charekterističtí svým vulgarismem, způsobeným nasraností ze stavu, ve kterém musí řádně platit daně a splácet ůvěry. TOŤ VŠE..." Vidte, ze se autor hezky strefil do popisu zpusobu chovani typickeho o-deesaka! A ja zase vim, ze takovych typku je i mimo o-dees dost. Jejich spolecnym jmenovatelem ale vetsinou byva, ze se hlasi k ribelalne pravicovym teoriim...
0/0
11.1.2005 9:53

kiki46

Re: zaujal me jeden prispevek...
Největším sprosťákem a hulvátem byl předseda ČSSD Zeman a dodnes na něj nemohou zapomenout.
Mluvil tak, jak to chtějí voliči socialistů slyšet, v holých větách s příchutí becherovky.
0/0
11.1.2005 10:31

Vaclav Hanus

Re: Re: zaujal me jeden prispevek...
Ano, take jsem Zemana pro toto nemel rad. Nicmene, u toho alespon nebylo patrne, ze by mel zaludne umysly. V pripade sympatizantu a zejmena vedeni o-dees je to nabiledni
0/0
11.1.2005 10:38

DedecekHribecek

Re: Re: Re: zaujal me jeden prispevek...
           Jeho nezáludnost se projevila třeba v aférách o jednání financování - prosnulo to pod jménem jednoho místa, spravodajské materiály v zavazdlech - Zemanovy kufříky nebo diskreditace jedné členky ČSSD - akce olovo. 
0/0
11.1.2005 11:51

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: zaujal me jeden prispevek...
To vsechno jsou s vysokou pravdepodobnosti pouze medialni diskreditacni kampane. A hry nasazenych liberalne pravicovych trojskych koni do struktur tehdejsi opozice. P.S. ty kone jsou tan samozrejme i dnes...mnohde uz jsou samozrejme jine...ale kone...a nekdy svine
0/0
11.1.2005 12:07

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Re: zaujal me jeden prispevek...
      Proč to jsou diskreditační kampaně? Co Vás k tomu vede? Pravicoví trojští koně. To hovoříte o Kolářovi. Víte ona neschopnost stávající vládní garnitury je taková, že si mnozí lidé myslí, že tady máme " ty kone jsou tan samozrejme i dnes...mnohde uz jsou samozrejme jine...ale kone...a nekdy svine"
      A co říkáte asi pro Vás "mediální a diskeditační kampani "Čepro? To jsou také ty koně o kterých píšete?
0/0
11.1.2005 12:54

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Re: Re: zaujal me jeden prispevek...
S nejvetsi pravdepodobnosti ano.
0/0
11.1.2005 12:58

DedecekHribecek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zaujal me jeden prispevek...
A co " S nejvetsi pravdepodobnosti ano." ??? Nevím na co z toho co jsem napsal reagujete.
0/0
12.1.2005 6:49

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zaujal me jeden prispevek...
S Nejvetsi pravdepodobnosti na to posledni, co jste napsal. Protoze to byva vetsinou takova snuska nesouvislych namitek, ze nelze jednoduse a strucne reagovat na vsechno a jak to procitam, tam mi v mysli utkvi vzdy jenom to posledni.
0/0
12.1.2005 8:10

Najdete na iDNES.cz