Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Letecké dny našich zastupitelů

Poslanci a senátoři hodně cestují. A tak si někteří - ač mají příspěvek na cestovné - nechávají navíc proplatit i letenky. Pravda, časté cestování vyplývá z povahy této práce. Volební obvody jsou po celé republice a parlament sídlí v Praze.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

revolucionar

havlovismus novy nacismus
Hledaji se statecni bojovnici,kteri se neboji polozit zivot za svobodu pro cesky narod!!!! Uz to 15 let co Havlove komunisticke zverstvo se vsi brutalitou okupuje nemovitosti nasich bezbranych otcu ,matek deti,,,,,Havlovi komunisticky vrahove okupuji majetky mych rodicu zabavene v roce 1985 a jedna se o parcelu c kat 907 a parcelu s rodinym domkem s kat 906 v Dubci u Prahy okupovana tak zvane Mysliveckem sdruzenim,co se zmenilo od roku 1989??? Nejvetsi zradce v dejinach ceskeho naroda Vaclavhavel jsi vratil Lucernu a zacal nazyvat vrahy komunisticke MEEEEEEEEEEEEEE bratrstvo!!! Jak dlouho posrany narode budete oblizovat prdel zradcovi Havlovi za teror rozkradani Vaseho majetku ,okupaci,tunelovani ,do boje za svobodu,,,a ty obcane co jsi nepocitil zlociny pachane zradcem Havlem a jeho zverstvem na vlastni kuzi zamysli se co te stoji Havlovi debilni saskarny ve Vorsilske ulici se trema kolaborantama Obcane vis co te stoji Havlova CENSURA a jeho deni propaganda aby se udrzel u krvavyho k
0/0
1.1.2005 19:29

revolucionar

havlovismus novy nacismus
Hledaji se statecni bojovnici,kterokupuje nemovitosti nasich bezbranych otcu ,matek deti,,,,,Havlovi komunisticky vrahove okupuji majetky mych rodicu zabavene v roce 1985 a jedna se o parcelu c kat 907 a parcelu s rodinym domkem s kat 906 v Dubci u Prahy okupovana tak zvane Mysliveckem sdruzenim,co se zmenilo od roku 1989??? Nejvetsi zradce v dejinach ceskeho naroda Vaclavhavel jsi vratil Lucernu a zacal nazyvat vrahy komunisticke MEEEEEEEEEEEEEE bratrstvo!!! Jak dlouho posrany narode budete oblizovat prdel zradcovi Havlovi za teror rozkradani Vaseho majetku ,okupaci,tunelovani ,do boje za svobodu,,,a ty obcane co jsi nepocitil zlociny pachane zradcem Havlem a jeho zverstvem na vlastni kuzi zamysli se co te stoji Havlovi debilni saskarny ve Vorsilske ulici se trema kolaborantama Obcane vis co te stoji Havlova CENSURA a jeho deni propaganda aby se udrzel u koryta ?????? Vyvrazdime havlovsky okupanty jako krysy fasisticke
0/0
1.1.2005 19:05

revolucionar

Havlovismus novy nacismus
Hledaji se statecni bojovnici,kteri se neboji polozit zivot za svobodu pro cesky narod!!!! Uz to 15 let co Havlove komunisticke zverstvo se vsi brutalitou okupuje nemovitosti nasich bezbranych otcu ,matek deti,,,,,Havlovi komunisticky vrahove okupuji majetky mych rodicu zabavene v roce 1985 a jedna se o parcelu c kat 907 a parcelu s rodinym domkem s kat 906 v Dubci u Prahy okupovana tak zvane Mysliveckem sdruzenim,co se zmenilo od roku 1989??? Nejvetsi zradce v dejinach ceskeho naroda Vaclavhavel jsi vratil Lucernu a zacal nazyvat vrahy komunisticke MEEEEEEEEEEEEEE bratrstvo!!! Jak dlouho posrany narode budete oblizovat prdel zradcovi Havlovi za teror rozkradani Vaseho majetku ,okupaci,tunelovani ,do boje za svobodu,,,a ty obcane co jsi nepocitil zlociny pachane zradcem Havlem a jeho zverstvem na vlastni kuzi zamysli se co te stoji Havlovi debilni saskarny ve Vorsilske ulici se trema kolaborantama Obcane vis co te stoji Havlova CENSURA a jeho deni propaganda aby se udrzel u koryta ????
0/0
1.1.2005 19:04

revolucionar

havlovismus novy nacismus
Hledaji se statecni bojovnici,kteri se neboji polozit zivot za svobodu pro cesky narod!!!! Uz to 15 let co Havlove komunisticke zverstvo se vsi brutalokupuje nemovitosti nasich bezbranych otcu ,matek deti,,,,,Havlovi komunisticky vrahove okupuji majetky mych rodicu zabavene v roce 1985 a jedna se o parcelu c kat 907 a parcelu s rodinym domkem s kat 906 v Dubci u Prahy okupovana tak zvane Mysliveckem sdruzenim,co se zmenilo od roku 1989??? Nejvetsi zradce v dejinach ceskeho naroda Vaclavhavel jsi vratil Lucernu a zacal nazyvat vrahy komunisticke MEEEEEEEEEEEEEE bratrstvo!!! Jak dlouho posrany narode budete oblizovat prdel zradcovi Havlovi za teror rozkradani Vaseho majetku ,okupaci,tunelovani ,do boje za svobodu,,,a ty obcane co jsi nepocitil zlociny pachane zradcem Havlem a jeho zverstvem na vlastni kuzi zamysli se co te stoji Havlovi debilni saskarny ve Vorsilske ulici se trema kolaborantama Obcane vis co te stoji Havlova CENSURA a jeho deni propaganda aby se udrzel u koryta ?????? Vy
0/0
1.1.2005 19:03

jouda-bouda

Jen
at litaj, hovnouskove
0/0
28.12.2004 14:54

12freak

...
Zcela vyjímečně nemohu jinak, než s autorem článku v podstatě souhlasit. Politici jsou zasraná pakáž co si pod záminkou blaha voličů naprosto bezostyšně mastí vlastní kapsy.
0/0
28.12.2004 0:18

Jurasek54

Co jsme čekali.
Arogance našich politiků nezná meze.Ať lidé dřou bídu,oni rozhazují čím dál víc.Jak dlouho si to necháme líbit? Zase budeme jako ovce,držet ústa a krok?
0/0
27.12.2004 21:44

Fredy II.

Zbytečný článek
Takových příspěvků již bylo napsáno mnoho a politikům je to šuma fuk. Dnes jsem již přesvědčen, že dokud se do těchto volených funkcí nedostanou ctihodní muži a ctihodné dámy, kteří v životě něco dokázali a ekonomicky jsou zabezpečeni, tak se nic nezmění. Pro většinu osob, které si v této pidi zemičce hrají na strašně důležité ředitele zeměkoule sedící v poslanecké sněmovně, je příjem poslance tím nejvyšším, který kdy v životě dosáhli. Ví, že to nemusí trvat dlouho, tak se snaží rychle akumulovat (zvyšování platů, desítky prebend) a dopřát i cestovatelský luxus (letadla na vnitrostátní lince, poznávací zájezdy po exotických zemích), a to vše  za peníze daňových poplatníků. Přepokládám, že pokud by na jejich místech byli úspěšní jedinci, pak by tyto cesty měli již několikrát za sebou za své, do Prahy by létali svými letadly a bylo by hluboce pod jejich úroveň zvyšovat si o 7 tis. Kč :-))  
 
0/0
27.12.2004 16:02

Najdete na iDNES.cz