Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Chronický rozpočet a rána Kalouskovi

Vlastimil Tlustý měl pravdu, když kritizoval rozpočet, který schválila sněmovna. Opoziční řečník je sice veden osobními a stranickými zájmy, někdy se však osobní a stranické zájmy kryjí s obecnými.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Mitchell

Ránu?
To Kalouska maximálně může stimulovat k ještě větším podrazům na kohokoliv. Aby jednou nepotřeboval ránu z milosti. Už mi ti černop*delníci lezou krkem. A všichni, nejen Kalousek. Už aby tahle vláda táhla na smetiště dějin ...
0/0
17.12.2004 2:43

MilanMilanMilan2

Už nyní
je mi budoucí vládní ODS líto. S Kalouskem si prožije ještě větší peklo než s Luxem.
0/0
16.12.2004 19:45

juton

Re: Už nyní
, A to mně jí líto není. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Alespoň se ti parchanti modří budou mít na koho vymlouvat, až se ukáže, že ta jejich Modrá šance je totální nesmysl.
0/0
16.12.2004 20:44

MilanMilanMilan2

Re: Re: Už nyní
Nevím, jestli je to úplný nesmysl, ale přece každý musí vědět, že sednout si za jeden stůl s lidovci znamená, že o brizantní atmosféru je předem postaráno. V každém případě jsem pro nějakou (třeba menšinovou) jednobarevnou vládu, která jasně půjde odněkud někam. Nemusím s ní souhlasit, ale tahle zvěrstva (viz ty 4 miliardy z rozpočtu) přeci nemohou trvat věčně. Špidla prohrál všechno, protože se pustil do projektu koalice a Gross dopadne stejně. Soc.dem. už není pomoci. A o ODS budu tvrdit to samé, když se pustí s Kalousky do spolku.
0/0
16.12.2004 20:55

kouc

Re: Re: Už nyní
Zkus si ji přčíst a nepapouškuj Bohuša
0/0
17.12.2004 0:38

februar

Re: Už nyní
Nějakou dobu tam (u moci) ODS pobude,pak dopadne jako sedláci u Chlumce a bude se vymlouvat na předc hozí vládu a na lidovce.Někdo ji vystřídá a pojede se vesele dál.Vydali jsme se směrem  cik-cak.
Vladimír Langer
SuperReality.cz
0/0
21.12.2004 10:04

jirha

Pan Komárek
Napsal nic neříkající článek kteří "veřejně pranýřuje" český politický nešvar. Podstatné je ale říci B. Pokud kterákoliv vláda bude chtít udělat nějaké opatření na snížení mandatorních nákladů musí buď:
a) vyházet zbytečné státní zaměstnance - tím si ale zvýší počet nezaměstnaných a tím i výdaje na tuto sféru,
b) snížit sociální dávky čímž si na---e voliče a její další šance se patrně propadnouv niveč.
c) dělat balíčková opatření které se holt budou přenášet do budoucna ono se to nějak vyvrbí.
V čechách je za c) správně, protože sílu k za a) nebo za b) tu nikdo nemá (správně by bylo za a) i b)).
0/0
16.12.2004 18:46

jajaja59

proč jen já?
Proč jen já se stále divím, že Kalouskovi vše prochází! Nespočet finančních malérů ve funkci na ministerstvu, které okomentoval slovy "nikdy mi nic nedokázali",... V ČT běžel hodinový dokument (režie Krejčík) o části Národního divadla omylem převedené (přes řád Voršilek) na firmu THEMOS a ejn okrajově tam byl ukázán dokument, že v počátku všeho stál C. Svoboda, tehdy náměstek na ministerstvu, který ten převod Voršilkám odstartoval, .... Oni se opravdu ve "svatém nadšení" spojí i s ďáblem a přitom jsou prakticky marginální partaj.
0/0
16.12.2004 2:41

chroustík

Re: proč jen já?
Zase jeden chytrej, včetně těch, kteří ten dokument pro ČT točili, kterej ví, jak to všechno bylo. Oni totiž bolševici kašlali na to, či jsou pozemky, čí jsou domy atd., atd. Všechno bylo všech, v katastrech se důsledně neoddělovaly pozemky a nemovitosti včteně jejich přístaveb na nich. No a když holt bolševik padl, tak přišly restituce a najednou se stát diví, co všechno mu utíká přímo pod rukama. Že třeba nebyl oddělen majetek pozemkový a vše co je na něm (případ budovy ND), že třeba v Pardubicích stát mrknutím oka přišel o obrovskou novou budovu VŠCHT, kterou přilepili ke staré budově bez nového č.p. a obě vyfasovalo zpět město jako historický majetek. A takových věcí bylo, je a bude více. Takže blbost dřívějších mocipánů nesměšujme s nějakými údajnými kejkly KDU-ČSL. Spíš mudrujme, kde jsou ty stamiliardy z bank, z průmyslu pod vedením jeho českých kapitánů a kuponové privatizace pod vedením jednoho pana profesora. Ty by se nám dneska do rozpočtu hodily hodně moc.&nb
0/0
16.12.2004 14:04

jajaja59

Re: Re: proč jen já?
Chroustíku, režisér Krejčík je "starší pán", který neměl v úmyslu se do někoho zbytečně navážet. Já uznávám, jsem nevybral nejlepší příklad. Ale pokud se zamyslíš nad všemi maléry ministerstva, kde této agendě léta šéfoval M. Kalousek a na jiném je schvaloval C. Svoboda, tak zjistíš, že se nemýlím - Malešice,... Nebudu o tom dál psát, zopakuji Kalouskovu odpověď "nikdy mi nic nedokázali" - to je CITACE.
0/0
16.12.2004 15:20

tolan

Nic nového,
takto se chovali a budou chovat lidovci v každé koaliční vládě, vzpomeňme na dnes uctívaného pana Luxe, dříve nazývaného hadem. Pokud by ODS vyhrála příští volby, má se na co těšit.
 
0/0
16.12.2004 1:08

fredy

Re: Nic nového,
Co jste napsal  je, myslím, na naší politické scéně, to nejdůležitější. Mohu uznávat, že modrá šance, jako program ODS, je dobrá a potřebná. Mohu poslouchat p Topolánka  a další, jak to budou dělat, až půjdou do vlády. Jenže nejdůležitější na tom je, co na to Kalousek a spol. Co dovolí z modré šance realizovat. U nich je třeba hledat budoucí vývoj v naší republice. Oni jsou rozhodující silou ve státě. A půjdou s každým, kdo bude chtít vládnout. Bez nich to nikdy nebude možné. Žádný Špidla, Gros, Grebeníček, Topolánek, ale Kalousek je dnes hlavní politické kápo v republice.
0/0
16.12.2004 7:12

Feo

Re: Re: Nic nového,
To je fakt, který lze těžko zpochybnit. Tento, za socialismu zadarmo vystudovaný inženýr se zřejmě stydí před pánbíčkem a chce napravit svůj hřích, že se učil M/L a od režimu přijal diplom orazítkovaný ČSSR tím, že se z něj stal pravověrný a zcela primitivní antikomunista. Jeho citované vyjádření "nic mně nedokázali"je jen potvrzením poučky o drzém čele a poplužním dvoře. Jeho současný vliv, vycházející z toho, že si uvědomuje, že žádná strana bez jeho oveček nemůže získat většinu je bohužel velmi nebezpečný a této zemi škodící.
0/0
16.12.2004 23:48

jajaja59

Re: Re: Re: Nic nového,
Dík.
0/0
17.12.2004 0:01

karoten

Re: Re: Re: Re: Nic nového,
Voni Tě obřezali??
0/0
21.12.2004 10:50

jajaja59

Re: Re: Re: Re: Re: Nic nového,
karoten, karoten,... nemáš tam písmenka navíc? doporučuji vynechat "a", "o" zaměnit "e" a "e nahradit "é" ...
0/0
21.12.2004 10:57

Najdete na iDNES.cz