Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zneužitá sboristka nechce svědčit

Policisté, kteří vyšetřují případ sbormistra Bambini di Praga Bohumila Kulínského, mají vážný problém: jedna ze dvou dívek, které říkají, že s nimi souložil před jejich patnáctými narozeninami, nechce vypovídat před soudem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Nedobik-

Nevíte, jestli Liběna udržuje hrob Ivana
na zahrádce své vily v čistotě? To mě pálí a ne nejakej Krychlínský!  
0/0
6.12.2004 2:20

Michalll

pokud je to standart....
včetně mlčení rodičů, není co řešit.
Umělci jsou zřejmě významnější pro společnost, než se tušilo, musí se jim i více tolerovat. Děti to nepřekvapí, znají to z televize.
Problém je později, zneužívající otrávené ženské, zjevně narušené ve svých citech předčasným či bezohledným jednáním okolí. Co je v 15i ještě legrace, může za 10 let být velká ztráta. Emocionální šum, skřípot, nedůvěra, nejistota, narušená spontaneita, zkrátka podlomení základní životní energie.
cesta zpátky je v terapii, ale ta chybí snad nejvíce, možná ji suplují kartářky a převtělovači, málo efektivně, koruna a dolar jsou stále dosti rozdílné mince.
michal, libčeves, t. 603771186
0/0
6.12.2004 0:19

Nedobik-

Re: pokud je to standart....
Michale, koupím bony za 4.50
 
0/0
6.12.2004 2:15

AlienDUDE

lol
pan "sbormistr" by potřeboval nejdřiv pořadně přes držku od některeho tatinka nebo manžela některe z těch holek a pak spolecnou celu s nějakym primitivem aspon o padesat kilo težším a spíš na chlapečky :)
0/0
5.12.2004 16:52

Leva

Re: lol
ty jsi při tom svítil? , že to tak dokonale víš?
0/0
5.12.2004 20:29

rejdar

Re: lol
Ve vazbě už je o něj opečováváno
0/0
5.12.2004 20:50

mashley

Re: Re: lol
Je videt,ze nikdo z vas nebyl ve vazbe...Tam je uplne jina atmosfera....
0/0
5.12.2004 21:00

Kereme

Jestli někdo chce naštvat
Jestli mě někdo chce naštvat, tak ať píše takové ty plácy, že jaký je ten Kulínský eso, co oni si to vůbec dovolují na něj vytáhnout, oni se mu nemůžou rovnat. Zákony platí pro každého, i pro prezidenta. A tedy i pro pana Kulínského. Já jsem tam u toho nebyl, takže nevím, jestli to dělal. Ale i kdyby to byl v hudbě Mozart, tohle s holčičkama dělat nesmí.
0/0
5.12.2004 15:06

Nedobik-

Re: Jestli někdo chce naštvat
A to si na velkým omylu! Mozart je Mozart a ten smí doživotně šukat pouze holčičky a ty, protože si blbý pako, můžeš šukat jen tu tvojí vyprahlou starou bábu s jednou nohou kratší a vypelíchanou palicí.    
0/0
6.12.2004 2:18

fr-mottl

ono to neni jednoduche svedcit
kdyz musi svedkyne na pripravene nafukovaci pane soudu ukazat, jak ji pan sbormistr drazdil jazykem klitoris. Nektere zeny pak radeji priznaji, ze si to vymyslely....
0/0
5.12.2004 13:51

jajaja59

Opožděně
Od pohledu? Možná máš pravdu, možná bys měl navštívit očního lékaře. Kulínského osobně neznám, ale dovedu si představit na.sranost některách bývalých sboristek či jejich rodičů, když jejich "zlaté slavice" musely opustit hnízdečka např. pro nějaká provinění. Nebylo vždy jednoduché cestovat po světě. (Jsem tu až dnes, proto svou reakci dávám na začátek.)
0/0
5.12.2004 8:47

diskusi

Nová doba a náhlé procitnutí 2.
.. to je dobrý podnět pro další vyšetřovací stopu, jít rovnou do ND! Fuj tajfl Prostě celý ten bulvární kousek je pro prefabrikaci další blbé nálady, pro maskování něčeho docela, ale úplně jiného .
0/0
5.12.2004 0:29

diskusi

Nová doba a náhlé procitnutí
Disk. fórum to tu není velké, ale sklerotiků a mládeže, co do sametu ještě neměla dost rozumu, těch je většina . Obvinění má několik rovin, jednu lepší než druhou: i) ochotné trpění poměrů, protože kvalita bez kázně a pokory není a ani nemůže být!, ii) snaha sboristek vždy se zalíbit, patolízalsky profitovat, prostituovat-třeba jen duševně, jen se dostat se souborem někam na Západ. Vždyť tam vždycky jel jenom výběr! iii) bývalá manželka, vyvolená právě z tohoto prostředí "pokořovaných sboristek". Toho pohoršení a opovržení, ALE AŽ PO ROZVODU!!! iv) konkurence, snad i nový amant bývalé manželky. ------Prostě bulvár nic jiného . Dnes ty přerostlé předsametové "děvky" se se svými pocity a problémy svěřují kde komu ....  Ale až dnes . Kus dobré práce udělal pan Kulinský i v Národním divadle
0/0
5.12.2004 0:24

Nome

Re: Nová doba a náhlé procitnutí
Jasně, ty "přerostlé předsametové děvky" si za to můžou samy, chudák Kulibrk se jen koukal ... tak nějak jsi to myslel, že? Ty budeš asi jeho kámoš, taky ses koukal? Hošani, měli byste si sundat svatozář, začíná vám tlačit na mozeček ...
0/0
5.12.2004 13:39

Nedobik-

Re: Re: Nová doba a náhlé procitnutí
Koukám, že jste tady všichni odborníci na hudbu a hlavně samej přechytřelej sbormistr. Asi ti chybí rudá Nomenklatura. Co takhle, vy lopaty, jít makat ke strojům, ZASRANÁ DĚLNICKÁ TŘÍDO  a nekecat do věcí, o kterejch víte akorát "jedna soudružka povídala..."
0/0
5.12.2004 13:58

diskusi

Re: Re: Nová doba a náhlé procitnutí
" Ty budeš asi jeho kámoš"  asi jako tvůj  - takže se pleteš!  Pleteš se nejenom v tomhle. Proběhlo pár TV reportáží a nic. Průkazné důvody jsou asi pořád ještě neveřejné , nebo nejsou! Pevné vedení (třeba i souboru pubescentek  a taky pubescentů) sebou nese problémy a spoustu žluči.   Poměry tam prý byly pořád takové, jako byly i za otce. Obě manželky má ze souboru. Ty by mu toho zas tolik nedovolily. Ta svatozář je asi na místě .
0/0
13.12.2004 22:00

Kereme

Re: Nová doba a náhlé procitnutí
Hovínko. Jak byste reagoval, kdyby s něčím přišla Vaše dcera? Při jednoduchosti Vašeho uvažování soudím, že byste Kulínskému vrazil jednu to úst.
0/0
5.12.2004 15:08

diskusi

Re: Re: Nová doba a náhlé procitnutí
Asi je to fráze, ale co jiného odpovědět: "Je s podivem, kolik ohavných a deb i lních fotrů má pěkné a chytré kočky  ".  - a k věci - ne všichni, a ne všechny. Smůla, ale z ho.na bič neupleteš . Jo a ty výmysly co s nimi přišla Vaše dcera
0/0
13.12.2004 22:10

jirha

Kolik z vás rozumí spívání?
Kolik z vás pracovalo s mládeží? Nikdo nebo skoro nikdo. Pokud pracujete s něčím takovým jako je sbor nesmíte připustit že je v něm někdo výjimečný protože vám sbor zničí. Pokud učíte malé děti dýchat tak je to dřina nadruhou. Používají se nejrůznější prostředky. Vzpomeňte si například na film sestra v akci tam Whoopina taky na tu novicku šahá na břicho aby jí donutila lépe používat břišní svalstvo k tvorbě síly zvuku aby se nepoužívaly pouze hlasivky. Že byl na ně tvrdý při zkouškách? A jaký má být někdo kdo mezi pubertální mládeží musí udržet kázeň? Že se rád koukal na nahé mladé holky? No to je snad znak toho že je normální. Mohl je nechat být samotné ať už v sauně nebo když byly v bazénu? No tu mu přece zákon přímo zakazuje bylo by to zanedbání povinné péče o svěřenou osobu.
Že s nějakou spal před jejíma 15-ti nama tak to pokud vím se zatím neprokázalo.
0/0
4.12.2004 14:46

soko

Re: Kolik z vás rozumí spívání?
No ty seš kus debila...
Asi taky rád pozoruješ nahý 13-ti letý holky, co? Taky je to podle tebe znakem tvojí normálnosti?
Btw. Jestli pracuješ s mládeží, tak ze prvé píše se zpívání, spívání je kravina (nerad bych aby bylo v naší zemi víc takových tupců) a za druhý, pokud pracuješ opravdu s mládeží a vzrušují tě nahý 13-ti letý holky, běž se laskavě udat, nerad bych aby jednou vetvým sboru skončilo moje dítě...
0/0
4.12.2004 15:12

krtekjetady

Re: Re: Kolik z vás rozumí spívání?
Lidi si vždycky najdou nějakou ikonu. Dřív měli jednoho Ježíše, dnes se pro změnu znovu šíří Mýtus neposkvrněného dítěte obecného. K věci - dítě je člověk jako každý jiný, s dobrým i zlým. Pokud nedošlo k násilí, není s přihlédnutím k věku sboristek co řešit. Měly a mají dost rozumu, zda tam chodit nebo ne. Ach ano, zbývá zákon. No tak zákon byl včera takový, dnes makový a zítra bude zase úplně jiný. Asi tak.
0/0
4.12.2004 19:07

Stone_temple_pilot

Re: Re: Re: Kolik z vás rozumí spívání?
"není s přihlédnutím k věku sboristek co řešit????"  Krtku, taky jde právě o ten věk. 12-14 leté holky jsou telátka (to nemyslím hanlivě, ale co se zralosti a zkušeností týče). Pokud jejich nezralosti a snížené schopnosti obrany někdo dospělý zneužívá, není to v pořádku. Pochybuju, že by společnost chtěla tato pravidla změnit. Tedy pokud tady jednou nebudou nedejbože převládat lidi typu Opočenský nebo lhostejných krtků..
0/0
4.12.2004 19:30

polovnik

Re: Re: Re: Kolik z vás rozumí spívání?
Nechci se nikoho zastavat, ale jen k tomu zakonu.
Par kilometru najih je to v Italii od 12 let. 
Jak se delaji zakony ? EU ???
Harryk
 
0/0
4.12.2004 22:50

Sadas

Re: Re: Re: Kolik z vás rozumí spívání?
Vážený, bla, bla, bla, "mýtus neposkvrněného dítěte"? O čem to hovoříte, sakra!! A co Vaše věta -dítě má mít dostatek rozumu- to je bez komentáře, nejste náhodou pedofil? - Taky se jedná o renomovaný soubor a pro každé dítě bylo čest být jeho členem. Nejen pro něj ale i pro rodiče. Tady nešlo o docházení sboristek, kristova noho, ale o super výběr hlasů, ne o miss. Takže sprcha je o to víc ledová. Kulínský junior evidentně neustál svou pozici, což se mu zcela jistě vrátí v reakcích okolí. Možná soubor Bambini di Praga ,díky jemu, půjde do háje. Je to veliká škoda, ale v tomto případě, je Vámi kritizovaná reakce zákona naprosto v pořádku. Spíš je velká škoda, že jeden člověk dokáže zbourat úsilí mnoha jiných, kterým šlo o něco jiného.
0/0
5.12.2004 2:57

krtekjetady

Re: Re: Re: Re: Kolik z vás rozumí spívání?
Hovořím o lidech kteří dělají z dětí a mladistvých modly. Podle vaší nas*nosti k nim asi patříte, proto jste mě asi špatně citoval. Třinácti a čtrnáctileté členky sboru nejsou děti a dostatek rozumu jim opravdu přisuzuji, vy ne? 
0/0
9.12.2004 18:19

Sadas

Re: Kolik z vás rozumí spívání?
Ano zřejmě každý člověk, který pracuje s mládeží, je jistým způsobem ujetý, mám kliku, kdybych si přečetla Váš názor před deseti lety, tak své děti nepošlu na žádný tábor. Jak jsem řekla, mám kliku, byli tam normální lidi, narozdíl od Vás.
0/0
5.12.2004 3:21

mashley

Re: Kolik z vás rozumí spívání?
Spivani neni od slova sbor,ty joudo
0/0
5.12.2004 21:03

toreq

Ještírek
Ovládnut Ještírky ohmatával obnažené sboristky opilec...
0/0
4.12.2004 11:49

klausomil

Re: Ještírek
Ne, ne, tentokrát to byli Čírtkové, znalci na dokonalý prohmat nedospělých vnad...
0/0
4.12.2004 11:55

murjel

Čtu příspěvek, ve kterém říká
v novinách policejní psycholožky Čírtková, že se vše odehrává podle scénáře. Takže mám dotaz, kdo scénář napsal, kdo je režisérem a kdy bude film uveden do kin, případně kdy bude premiéra divadelního představení. Když tohle řekne policejní psycholžka - a předpkládám, že se podílela na vyšetřování a výslechu děcek - tak si o tom mám myslet? A napadat dnes někoho, kdo je již skoro 16 let po smrti, je hyenismus, nebo že by se dotyčná potřebovala zviditelnit?
0/0
4.12.2004 10:56

netpyr

Něco o jablku
Proč se vůbec nemluví o jeho otci, který údajně s tímto voyerismem a uchylným chováním začal? Nejtragičtější na tom je, že o chování otce i syna celou dobu musela vědět i frau Kulínská. Její reakce na letišti byla příznačná. Celý případ je o to pikantnější, že do souboru chodila řada dětí významných osobností.
0/0
4.12.2004 10:35

Isbjoerna

Re: Něco o jablku
, Muzes mi, prosim vysvetlit, co minis tou posledni vetou "Celý případ je o to pikantnější, že do souboru chodila řada dětí významných osobností."?
0/0
4.12.2004 10:42

Nedobik-

Re: Re: Něco o jablku
I pan president Klaus!
0/0
4.12.2004 10:43

klausomil

Re: Re: Re: Něco o jablku
Tím chceš říct, že starý Kulínský šukal prcinu Velkému Vašíkovi II? To bych si ho musel o to více vážit, s natrhnutou řití až do prezidentského křesla. Zkušenosti ale uplatnil, když prováděl Velkou Rudou Rektální Speleologii...
0/0
4.12.2004 12:03

Nedobik-

Re: Re: Něco o jablku
Tím vlastně dokazuje, že se tam nic nedělo, protože i známé osobnosti tam rádi dávali své děti, za to ukřivděné maminky svých hluchých spratků se dodatečně na cosi rozpomínají.
0/0
4.12.2004 10:48

Nedobik-

Re: Něco o jablku
Příznačný je to, že to 60 let nikomu nevadilo a najednou, je-li potřeba z konkurenčních důvodů poškodit nejlepší sbor a vytáhnou se ty nejšpinavější praktiky. K tomu ochotně se propůjčila novinářská žumpa Blesku, Večerníku Praha a iDnes a čtenářové - blbánci. OPAKUJI 60 let nikomu nic NEVADILO.
0/0
4.12.2004 10:42

murjel

Re: Re: Něco o jablku
Nezmínil jste Lidovky. Ta se také přidali se svými články.
0/0
4.12.2004 10:57

karoten

Re: Re: Něco o jablku
Jak víš že to nikomu nevadilo ?? To jako že tisk je věrným odrazem společenských nálad
Nesmysl. Morálka v oblasti sexuality byla v minulosti podstatně tužší než dneska. Píšeš úplý kraviny.
Samozřejmě že vadilo  Ono je strašně snadný jít na veřejnost s takovou věcí, že ano?
0/0
4.12.2004 11:20

Nedobik-

Re: Re: Re: Něco o jablku
Di do pr... když tě něco vadí, tak tam nelez, a strč si ty novinářský teorie do žumpy! Jo bolševici měli tužší morálku, ale péro už jim i tobě měkne.
0/0
4.12.2004 11:25

karoten

Re: Re: Re: Re: Něco o jablku
Tak joo...
0/0
4.12.2004 12:33

Nome

Re: Re: Něco o jablku
Nedebílku ty si debílek  Jak to děláš že seš tak přitroublej?
0/0
5.12.2004 13:43

Elev

Bach
Toccata   to je sila! :-))
0/0
4.12.2004 6:21

Elev

stejne jak
dopadla jihoafricka spolecnost  dopadne i nase, jestli si nechame diktovat podminky nefachcenku.
0/0
4.12.2004 6:10

Elev

panove
nemylte Isbjoernu s Isbeornou  to jen tak na okraj..
0/0
4.12.2004 5:55

svobodny clovek

uchylak na prvni pohled
Ten Kulinsky vypada jako uchylak uz na prvni pohled. Divim se tem rodicum, ze sverili sve deti nekomu, kdo vypada jako uchylak na prvni pohled.
0/0
4.12.2004 2:38

yxarinka

Re: uchylak na prvni pohled
Najednou jsi chytrej, co?
0/0
4.12.2004 10:03

karoten

Re: Re: uchylak na prvni pohled
Je, protože poslouchá intuici. Člověk má dávat na dojmy, je to to nejlepší co k přežití od přírody dostal. Rozum je s emocema často v kolizi, a není vždycky dobrý dát mu přednost....
0/0
4.12.2004 11:23

Nedobik-

Re: Re: Re: uchylak na prvni pohled
Máš pravdu. Emoce velely zabíjet komunisty, bohužel jsme poslechli rozum!    
0/0
4.12.2004 11:50

jajaja59

Re: uchylak na prvni pohled
Od pohledu? Možná máš pravdu, možná bys měl navštívit očního lékaře. Kulínského osobně neznám, ale dovedu si představit na.sranost některách bývalých sboristek či jejich rodičů, když jejich "zlaté slavice" musely opustit hnízdečka např. pro nějaká provinění. Nebylo vždy jednoduché cestovat po světě.
0/0
5.12.2004 8:34

Thyronx1

Muj odhad
Muj odhad je 3 roky natvrdo a pak to zacne znovu. Proc? Protoze v CR smi prasaci po propusteni z basy pracovat s detmi zas. Pro Snemovnu,Senat a vladu jsou ceske deti mene nez nic. Znama ceska policie ktera se vysetrujicim divkam posmivala pri vyslesich ovsem take dela"zasluznou" praci. Ta co odmita svedcit svedcit nakonec bude. Policie ji prinuti. Vezmou si ji do parady bez rodicu (jako se stalo s ostatnimi) a postrasi ji tak ze Kulinskeho strasak je pro ni proti tomu nic. Metody GroSStapa. Bez ohledu jestli holky vysetruje vysetrovatelka nebo policejni psycholozka-vysetrovatelka. Policii nezalezi na tech holkach zdaleka tak jak zalezelo tomu prasakovi Kulinskemu. Holky jdou jen z jedne prasarny do druhe a pak je hodi do sveta at se s tim vsim vyrovnaji samy. Te holce se nedivim ze nechce svedcit.Ani malo ne. Umim si predstavit jak ji budou zpovidat pred soudem a propirat kazdy detail.
0/0
4.12.2004 1:51

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.