Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Tadiče neohrozil atentát, ale naštvaný řidič

To, co původně vypadalo jako pokus o atentát na srbského prezidenta Borise Tadiče, se později stalo jen bizarním případem, v němž hlavní roli hrál rozčilený řidič. Incident měl na svědomí dokonce pracovník americké ambasády v Bělehradě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

62milan

z čoho
Všetkého sa tu niektorí snažia vytĺcť protiamerický kapitál je už naozaj na smiech!Tára sa tu o ohrozovaní Američanmi o všetkom možnom a nemožnom za čo ameračania možu.Úplne prostá podstata,že vodič bol SRB a ambasáda sa za jeho chovanie ospravedlnila je fuk.Povedzte racionálne v čom vám konkrétne tí Američania ublížili,že ich tak nenávidíte!
0/0
3.12.2004 11:19

Septisin

Re: z čoho
Denně mi otravují život, jinak nic zvláštního...
0/0
3.12.2004 12:15

vampan

Re: z čoho
jsou to celosvětoví škůdci, díky bohu za každého mrtvého USAmanna. Jen úplný primitiv je může za něco obdivovat.
Z jiného soudku: dolar devalvoval na polovinu své hodnoty během dvou let, stále klesá, přesto se ten bezcenný papír používá k různým platbám, což nepochopím. Jsem přesvědčen, že ti škůdci mají celosvětovou síť zkorupovaných a vydíraných politiků, kteří je drží nad vodou.
0/0
3.12.2004 13:22

Dan 1

Re: Re: z čoho
Z toho kursu USD má zamotanou palici spíš EU. Výrok prezidenta ECB, starý tři dny: "Posilňování eura vůči dolaru je brutální a nevítané". US ekonomika je nejvýkonnější na této planetě. V přepočtu na obyvatele má největší počet Nobelových cen. Ale proč to vlastně psát jednoduchému hovadu...
0/0
3.12.2004 13:27

Sig-Sauer

Re: Re: Re: z čoho
Nekecej, Dane. Po zavedení eura došlo k jeho obrovskému propadu (pod hodnotu 1 dolaru) a všichni proami se plácali po zádech, jak je to pro hamburgrovou měnu skvělé a jak jde euro do háje.
0/0
4.12.2004 9:31

Petrfredy

USA
Američané musí být ve všem první, všechno ví i umí, proto také mají všude přednost, a to si musí uvědomit i srbský prezident. Měl by odstoupit. Podle mě to byl umyslný útok na USA, a USA by měla zaútočit na Srbsko.
0/0
3.12.2004 11:07

ulukomorja

ridic ambsady?
Pokud ridic ochranky velvyslanectvi USA  v zivote nevidel vladni apod. kolony ("vlastně vůbec nevěděl, že se jedná o prezidentskou kolonu"), je silenec individualne, anebo silencem je jeho zamestnavatel. Jinak, to vsechno spise vypada na neohrabany pokus zamest pod koberecek kravsky pripravenou akci:))
0/0
3.12.2004 10:20

vampan

smrdí to Hitlerem
Z uvedeného incidentu jasně vyplývá, že USA považují Evropu za svou kolonii nebo protektorát. Opravdu nechápu benevolenci (zkorumpovanost? strach?) našich evropských politiků vůči USA. Občané této zaostalé země jsou neúnosným bezpečnostním rizikem, měli by mít možnost vstoupit na náš kontinent jen v případě nutnosti, např. při vyšetřování jejich trestné činnosti. Zvláštní zacházení si samozřejmě zaslouží firmy se spoluúčastí USA. Import nekultury made in USA je nejhorším barbarstvím, jaké znám. Konflikt s arabským světem se týká pouze USA a Izraele, evropské kolaboranty USA je třeba eliminovat. Musí platit základní pravidlo: neexistující američan je jediný dobrý američan. Čím dříve budou USA zničeny, tím lépe pro celou planetu Zemi.
0/0
3.12.2004 9:31

eman3

Re: smrdí to Hitlerem
Pozdravuj kámoše Láďu Bíma.
0/0
3.12.2004 9:37

vampan

Re: Re: smrdí to Hitlerem
špatně, zase špatně, co má Evropa  na rozdíl od podstátu USA společného s fundamentalisty? Odpověď: vůbec nic, stačí se zbavit občanů, firem a majetku USA a Izraele + vyhostit tvoje kamarády islamisty a Evropa se stane oázou klidu a prosperity.
0/0
3.12.2004 10:29

monstrum

Pravda
Ve skutečnosti americká ambasáda poslal toho řidiče aby na prezidenta najel. Jsou na to důkazy, ale sežrali je mravenci.
0/0
3.12.2004 9:06

Pecaf

Upřímně:
ani se mu nedivím. Způsob jakým proti mně už parkrát vystartovala tmavá limuzína s majáčkem v protisměru, jen aby nemusela stát 40m frontu na křižovatce, mě taky silně demotivuje je respektovat...
Na druhou stranu, prezident je celkem vážená osoba, takže u něj to pochopím, ale pánů poslanců nebo ministrů nebo kdterá verbež to v tom jezdí, u těch moc nevidím důvod, abych si jich nějak vážil ...
0/0
3.12.2004 8:42

eman3

Re: Upřímně:
Ale na druhou stranu je to přeci jenom legrace, když po havárii opět sešroubovaný a přeleštěný kyborg nebo ET (zde vystupující pod názvem Svoboda) rozhoduje v našem parlamentu o budoucnosti země.
0/0
3.12.2004 9:34

Petrfredy

Re: Upřímně:
Tady máš návod, jak se s takovou nedočkavou limuzínou s majáčkem vypořádat. Udělej to jako ten američan. Uvedená limuzína s českým ........... může jet na maják, ale když s ním poruší vyhlášku a způsobí nehodu, je vinen. Ty by jsi mu měl ale zase umožnit průjezd, takže by jsi byl vinen i ty.
0/0
3.12.2004 11:03

Najdete na iDNES.cz