Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Potraty i smrt z milosti má zakázat jediný zákon

Umělé přerušení těhotenství, eutanazie, výzkumy na lidských buňkách či prostituce, to všechno se poslanec KDU-ČSL Jiří Karas pokusil spojit dohromady a zakázat jedním společným zákonem. Parlament zřejmě opět zažije vášnivou diskusi odpůrců a obhájců potratů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

robert_2004

Tjara Ultrix
....až potkáš svou matku, máš-li nějakou, tak ji poděkuj, že si "nešla vytrhnout zub" zrovna tebou... ty seš ultrapitomá. Děti si radši nepořizuj-budou tě otravovat celý tvůj úžasný a jednoduchý život....
0/0
8.12.2004 23:40

Tjara Ultrix

Re: Tjara Ultrix
Rozhodně bych nedokázala žít s tím, že kvůli mě někomu zničili život. Ultrapitomá rozhodně nejsem, to jsi spíš ty, že jsi tak zaslepený a nechápeš něco tak triviálního, co se vám tu celou dobu snažím vysvětlit. Ale to se dalo čekat, dnes jsou informace tak snadno dostupné, že mezi "prolife" zůstali až na drobné zlomky jen ti totální pitomci. Děti si pořizovat nebudu, děkuji.
0/0
8.12.2004 23:53

robert_2004

Re: Re: Tjara Ultrix
plod=zkažený zub=trivialita. Máš to holka blbý a dost jednoduchý v tý svý hlavince.. Až se dosyta vyřádíš a prožiješ neopakovatelnou kariéru, pak někdy kolem přechodu si možná uvědomíš, že bys potomka chtěla. Bude však pozdě, a z kariéristky bude stará zapšklá baba co nenávidí celej svět. užij si to, drahá... dokud jsi nevědomá.
0/0
9.12.2004 0:02

2Mac7

Re: Re: Re: Tjara Ultrix
malá poznámka - mám sousedku, 60 ( takže už asi po přechodu) , která byla doma s dětmi - i když už to nepotřebovaly - do práce nikdy nechodila , teď už má doma jen upocenýho pivase , zvyklého na servis , a je to neskutečně protivná, zapšklá baba.  Jestli někdo nenávidí svět nebo ne , to není v tom,jestli má děti či ne.
0/0
9.12.2004 0:28

robert_2004

Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
Hmm, ten kdo děti nemá a je starej, tak bude víc zapšklej prd´och, nemyslíš? A pokud na tu tvou sousedku-babu děti kašlou, tak bylo asi něco špatně při výchově, ne? Ty bys chtěla žít bez dětí?
0/0
9.12.2004 0:35

2Mac7

Re: Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
Já mám děti, takže ta otázka je nesmyslná . Netvrdím, že na sousedku její děti kašlou, prostě už bydlí jinde , mají svůj život . Jen si myslím, že zapšklost moc nesouvisí s tím, máš-li děti .
0/0
9.12.2004 0:47

robert_2004

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
...bonne nuit, Macíčku:-)
0/0
9.12.2004 1:05

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Tjara Ultrix
Teda... já už vás mám tak přečtený... přesně tohle jsem čekala a musím se přiznat, bylo mi trochu divné, že se to tu ještě neobjevilo... Ne plod, embryo. První dva měsíce rozhodně, to je jen věc, vůbec žádný problém. Je to stejně špatné, jako nechat si spravit zkažený zub. To je prostě fakt, který musíte přijmout. Blbý a dost jednoduchý? Třeba to, že Země obíhá kolem Slunce, to je taky děsně jednoduchý, viď? Oproti všem těm strašně komplikovaným teoriím, které byly vykonstruované proto, aby obhájily geocentrickou soustavu, když přesná pozorování říkala něco jiného... A přesně to, co jsi napsal, jsem čekala. Tohle prostě miluju, i když vím, že bych vás měla litovat. Jak - stejně jako ta liška - slintáte nad kariérou a nezávislostí, a tak se to snažíte pomluvit... a i kdyby, tak si přece nezkazím život proto, abych měla hezké stáří, ne? A znám dost žen nad šedesát let, bezdětných odbornic, a všechny jsou zatím spokojené, příjemné, přátelské. A naopak vidím ty zapšklé baby... ženský,
0/0
9.12.2004 0:45

robert_2004

Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
..je mi tě líto, víc se rozepisovat nebudu. Až vás - "bezdětných odbornic" bude většina, má lidstvo tak 100 let života. Pak si budete moct ty svoje kariéry tak akorát zarámovat. Připomínáš mi jinak skvělou komedii Sexmise.
0/0
9.12.2004 0:54

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
Jo, jasně, lituješ mě - lituješ sebe, protože mi závidíš. S tím se setkávám pořád. Závist je hrozná vlastnost, kdyby lidi všechen ten čas, kdy si hlodají nehty vzteky, radši věnovali tomu, aby svojí situaci změnili:-) A že bude mít lidstvo sto let života, to je mi jedno. A kariéru si s radostí zarámuju a budu s tím spokojená.
0/0
9.12.2004 1:05

robert_2004

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
Ale no tak kotě, tobě není co závidět..... A s těma zubama to máš asi takhle : na ty co máš v pusince, stačí zubní pasta, a na ty případné vetřelce v tvém těle stačí sexuální půst. Což v tvém případě asi nebude problém...přeci ti nebude kariéru narušovat nějaký muž, ne? A teď už hupky do postýlky, ať jsi plná sil na ráno!! Tak šup šup!!
0/0
9.12.2004 1:22

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
Ubožáku, kdyby sis to aspoň přiznal. To se nestydíš lhát? A s těma zubama to máš takhle: stačí zubní pasta, ale někdy - málokdy - i sebelepší péče nezabere. Se sexem to máš takhle: stačí antikoncepce, ale někdy - málokdy - i ta sebelepší nezabere. Sexuální půst nevedu, a kdyby přece jen došlo k "nehodě", tak potrat... a to bude velká škoda, protože dítě ze dvou vajíček by jistě bylo mimořádně dokonalé:-) A do postýlky skočím, až to sama uznám za vhodné.
0/0
9.12.2004 1:31

robert_2004

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
Nač ta silná slova, brouku...já to myslím fakt upřímně - i alespoň 1 000 sexy km bez "nehody", jak tomu říkáš...A s těma dvěma vajíčkama ses téměř trefila. Mám dvojčata, ale jednovaječná. ale ty o úsměv dětí nestojíš, tak nemá cenu ti ho popisovat...
0/0
9.12.2004 1:41

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Tjara Ultrix
A naopak vidím ty zapšklé baby... ženský, co se nikdy neprosadily, co umí jen intrikovat v rámci rodiny, jsou vzteklé a zklamané... Smutné na tom je, že někdo vám tyhle vaše "argumenty" opravdu sežere.
0/0
9.12.2004 0:53

robert_2004

Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
máš před sebou velkou budoucnost - něco jako soudružka Kabrhelová - tak si to užij. Držím ti všechny palce!!! Máš nějaké zvláštní znamení? Třeba něco jako sveřepý výraz...to kdybychom se potkali na ulici... Jinak předpokládám, že muž pro tebe znamená taky něco jako bolavý zub...
0/0
9.12.2004 1:04

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
Palce mi drž, vidím, že potřebuješ nějakou modlu:-) Sveřepý výraz ne, většinou úsměv, pokud zrovna nejsem hodně unavená... Zvláštní znamení je dámské sako s pánským zapínáním:-) A jak jsi přišel na to muž=bolavý zub? Co je to zase za dedukci? Asi je mi jasné, proč jsi "prolife" - totální absence logiky.
0/0
9.12.2004 1:09

robert_2004

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tjara Ultrix
...pusť si Radio 1, docela dobře tam teď hrajou, ty moje modlo...:-)
0/0
9.12.2004 1:28

Petlahev

PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Racionální Tjara: Žena žádné dítě do svého těla nezvala. *** Je to totéž, jako když se ti někdo vloupe do domu. *** Prostě to ber tak, že i kdyby embryo bylo dítě, tak jsou lidé, kteří si zaslouží zemřít. *** Embryo není lidská bytost. JE TO VĚC. *** Že ty nechtěný svině v nalezincích umíraly, to mě jen těší. *** Výsledkem potratu není mrtvá lidská bytost, ale flák masa, který už není tam, kde nemá být, což je správně. *** Že embryo nedokáže přežít samostatně, to je jeho problém, ne té ženy. *** Lékař, který provede potrat, ..., je to jako kdyby vyřízl nádor. *** Když se na to podívá racionálně, tak vidí, že to není o nic horší než si nechat spravit zkažený zub. *** Nechtěné děti jsou hnus a je třeba se jim bránit všemi prostředky. *** Rozhodně si nenechám zkazit plány věcí, kterou můžu rozmačkat mezi třemi prsty *** (BE CONTINUED)
0/0
7.12.2004 10:33

Leczo

Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Tjara a podobné racionální ženy by se měly nechat vyšetřit. Kdyby řekly: "Jo, je to blbý, ten potrat, ale jsme už holt taková krutá společnost..." Ale ony tu žonglují s ušlechtilými argumenty, jako je třeba právo ženy na rozhodování (o něčím životě?) nebo o svobodě jedince... Tyto ženštiny, které z domovů do světa vyhnala "rovnoprávnost pohlaví", už statečně mluví úplně do všeho, načež z toho pak musí vláda přijímat nápravné programy (odfeminizace školství). - Určitě budu nějakou solidní matkou obviněn z komplexů vůči ženám - nikoli, dámy. Mám hezkou ženu (co by o potratu nechtěla ani slyšet), kterou bych mezi vás nikdy nepustil, a snažím se, aby každý byl tam, kam patří. Jsem rád, že se může v klidu starat o děti, o sebe, o domov, že si může chodit kam chce a nebýt zapojena do "pracovního procesu". Zatímco vy zavedete sotva mluvící děti do psychopatické školky (tak jako pro potraty, i tady je třeba si to nějak zdůvodnit - "začlennění do kolektivu"), načež důležitě zasednou na úřadech
0/0
7.12.2004 12:14

Leczo

Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
+ a v podobných, vesměs zbytečných funkcích...
0/0
7.12.2004 12:15

Tjara Ultrix

Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Lituju tvojí ženu, drahý. Je na tobě závislá, sama se nikdy osobně neprosadí, neudělá žádnou kariéru. Potrat je špatně, samozřejmě. Taky je špatně, když jdeš k zubaři se zkaženými zuby. Neměl sis je nechat zkazit. Ale někdy to holt nevyjde, ať se snažíš sebevíc.
0/0
7.12.2004 20:39

Leczo

Re: Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Čekal jsem takovou reakci od těch nejjednodušších, a vůbec mě nepřekvapilo, že ses ozvala právě ty. Pokud nejsi provokatér, který si tady z toho dělá legraci, pak je to docela tragédie. Mojí ženu nemůžeš litovat, bo si jí nikdy neviděla a z těch pár řádků... Ona se tak rozhodla samozřejmě sama, to, že bych jí "nikam nepustil" je samozřejmě nadsázka, kterou ty sotva pochopíš a nakonec to nejdůležitější: Pokud má žena dvě děti, je o její kariéře celkem rozhodnuto. Dneska nad tím ohrnují nos a říkají přesně, co ty: Já se neprosadím, neudělám kariéru, jsem pořád doma... A já zase tvrdím, že mít děti a starat se o ně je práce ta nejtěžší a kariéra nejkariérovější. Pokud je někdo toho ražení, že děti pohází po různých školkách a družinách, uvidí se s nimi na 4 hodiny denně a hlavně že dělá kariéru, tak pak nezbývá, než suše polklnout. P.S. Tímto zdravím obstarožní dámy, které si myslí, že vypsat kuriozní okamžiky diskuse je "neslušné". Soucítím s Petlahví a myslím si, že kdyby tohle byla nes
0/0
8.12.2004 17:45

Leczo

Re: Re: Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
neslušnost, tak je na světě hej...
0/0
8.12.2004 17:47

2Mac7

Re: Re: Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
...Tímto zdravím obstarožní dámy , které si myslí....,  Vaše vizitka .  Jak dlouho denně vidíte své děti ?
0/0
8.12.2004 23:24

Leczo

Re: Re: Re: Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Vizitka? To je vaše vizitka, madame. Vám přijde neslušné, když někdo vypíše nahromadu vaše bláboly? Ó hrůzo!, to je opravdu hanebné! Že prý bez kontextu! Jaká naučená fráze! Ten kontext je totiž ještě mnohem horší. Když si někdo přečte psychopatické myšlenky takové Tjary a spol, musí mu stát všechny vlasy na hlavě. Na vás je prostě zvrácené, že za neslušnst a skandál vůbec nepovažujete obhajobu potratů, čili zabíjení vlastních nenarozených dětí, ale běda, když někdo něco vytrhne z kontextu! - A co to tady chcete, probůh, přepočítávat? Jak dlouho že vidím svoje děti?! Čím se to zase chystáte argumentovat, vy socialistická ženštino? Svoje děti vidím normálně, když přijdu odpoledne z práce. Na rozdíl od těch vašich, které víc času strávily s "tetami" ze školek a družin, než se svámi rodiči. Vy o dětech vůbec nemluvte, vy jste jen mechanický produkt doby, který je schopen ty svoje děti zabíjet.
0/0
10.12.2004 8:32

2Mac7

Re: Re: Re: Re: Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Ano, Vaše vizitka nelhala.
0/0
10.12.2004 10:09

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Od těch nejjednodušších... hm, a je to tady. Lidi jako jsi ty znám - je to jako ten příběh o lišce a hroznech, že? To, že se tak rozhodla sama, mi právě přijde dost smutné - zůstat na někom závislá, sama se osobně neprosadit... hrůza. Ä není-li na tobě nezávislá, těžko můžeš říct, že je to její rozhodnutí. Pokud má žena dvě děti, není o její kariéře rozhodnuto. Každé dítě může být pauzou jen na několik měsíců, a i když to kariéru samozřejmě naruší, tak tím přece ještě není ztracená. Starat se o děti není zas tak těžké, potřebují vlastně jen dvě věci - finančně zajistit a především dostat pořádnou ránu ve správnou chvíli. A děti patří do jeslí, do školky a do družiny a kroužků. Tak je to správně a já lituju všechny děti, které o to přišly.
0/0
8.12.2004 23:58

robert_2004

Re: Re: Re: Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
....no ty seš kravka...pořádnou ránu jsi měla dostat už dávno - ale tu poslední. Jak ses mohla vůbec narodit?
0/0
9.12.2004 0:06

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Re: Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Ty jsi takový slaboch... proč to sem nenapíšeš přímo, že jsi se zmýlil? Když už sis to uvědomil, tak to prosím tě přiznej.
0/0
9.12.2004 0:57

Tjara Ultrix

Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Ano, přesně tak to je. Napsala jsem sem pravdu, jenom pravdu a nic než pravdu. Mrzí mě, že jste tak zaslepení, že to nedokážete uznat.
0/0
7.12.2004 20:42

_m-

Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
No, Tjařiny názory se mi velice výrazně nelíbí a myslím, že naprostá většina žen je nezastává, ale - jak už tu někdo řekl - vytrhávat jednotlivé věty z kontextu (ať už jakéhokoli), je neslušnost, která silně zavání demagogií a televizí Nova. Koho její (a vůbec všechny) příspěvky zajímají, ten si je dokáže přečíst sám, bez berliček. madla
0/0
8.12.2004 8:12

Tjara Ultrix

Re: Re: PŘEHLED NĚKTERÝCH KURIOZNÍCH TEXTŮ /2:
Naprostá většina žen má dva zásadní problémy - buďto dají na nějaké tradiční modely, anebo se příliš řídí city. A že se čistě racionální názory někomu nelíbí, to je obvyklé a není na tom nic zvláštního.
0/0
9.12.2004 0:00

reagovat

milchama, m-p-k
Do sebe! Minule to bylo zajímavé
0/0
6.12.2004 14:42

m-p-k-

Re: milchama, m-p-k
     Jdeme do toho! Doufáme, že taky přispěješ.
0/0
6.12.2004 15:07

naaasty

Karas je dement.
Jeho vyroky o lecitelnosti homosexuality mluvi za vse. Mne staci jen to, ze v Aamerice hnuti s nazvem "PRO LIFE" vyhazuje do vzduchu potratove kliniky a uz nekolik lekaru usmrtili. Jinak nechapu, co si kdo od zakazu potratu slibuje, zeme, kde se tomu tak je, snad mluvi za vsechno - potratova turistika, zpackane domaci potraty, deti v igelitkach v kontejnerech a nacpane ustavy. Pivovarove, nejsi nahodou pater Halik, co vyrvava pred Obilnakem a obtezuje vsechny, zejmena rodicky? Vzdycky, kdyz tam jdu, tak mam chut ho poslat do kojenaku starat se o opustene deti, byl by uzitecnejsi. I kdyz ted tam 2x nebyl, asi prituhlo.
0/0
3.12.2004 17:07

milchama

Re: Karas je dement.
Já bych řekl, že za vše mluví tvé výroky...
0/0
3.12.2004 22:20

Tjara Ultrix

Re: Karas je dement.
Máš recht, jsou to svině, v Americe zabíjejí lidi, kteří pomáhají ostatním, a nikdo je za to pořádně netrestá... Páteru Halíkovi dej přes držku, se zadrátovanou čelistí se blbě řve. Kdybych měla čas, tak tam zajedu a udělám to sama. Od zákazu potratů si patrně slibuje pár set žen ročně, které budou mít zbytečně život v hajzlu...
0/0
4.12.2004 19:53

milchama

Re: Re: Karas je dement.
Pomáhají tak, že někoho zabijí na žádost někoho jiného (tak pomáhají i nájemní vrazi).... Doufám, že nebudeš proti, až bude někomu pomoženo třeba tvou likvidací...
0/0
5.12.2004 0:34

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Karas je dement.
Na stejnou úroveň bych se mohla zařadit, kdybych se připletla ke znásilnění a tomu útočníkovi ustřelila hlavu... Nájemní vrazi jsou o něčem úplně jiném, nepleť je sem.
0/0
5.12.2004 6:32

milchama

Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
Za potrat žena platí. Při potratu je úmyslně zlikvidován na ženino přání cizí lidský život. V čem se tedy "lékař", který potrat provede, liší od nájemného vraha. Patrně jen tím, že jeho činnost je oproti nájemnému vrahovi legální...
0/0
5.12.2004 23:43

Orang_Utan

Re: Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
Bude se stoprocentně lišit tím, že embryo nepovažuje za člověka.
0/0
6.12.2004 11:11

m-p-k-

Re: Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
   Proč ale v tom případě chce zákon trestat jen toho lékaře a ne ženu, která "vraždu" objednala? U nájemných vražd jsou přece trestáni oba účastníci, pokud se jejich vina prokáže. Tohle přece nedává smysl. Už samotný takto postavený zákon by totiž připouštěl, že embryo nemá to samé právo na život jako narozený člověk!
0/0
6.12.2004 17:03

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
Lékař, který provede potrat, se od nájemného vraha liší v první řadě tím, že nikoho nezabije, je to jako kdyby vyřízl nádor. Za potrat se platí, protože každý zákrok něco stojí. A kromě toho, ten lékař je narozdíl od nájemného vraha hrdina - zachrání té ženě život. Teď mi řekni, v čem se liší lékař, který provede potrat, od někoho, kdo při přepadení našije násilníkovi kulku do hlavy.
0/0
7.12.2004 8:44

milchama

Re: Re: Karas je dement.
No, vidím, že agresivní jsi tu akorát ty a tobě podobní. Halík žádné potratáře nezabíjí, pouze upozorňuje na to, že oni zabíjejí, a ty bys mu hned nechala zlomit čelist... To hovořá samo za sebe.
0/0
5.12.2004 0:56

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Karas je dement.
Ne, Halík nezabíjí. V první řadě, před tou nemocnicí, kde řve, se žádné potraty neprovádějí a on tím jen obtěžuje okolí. Dále pak, tyhle "prolife" aktivity byl měly být postihované v rámci zákona, hovořícího o podpoře hnutí, směřujících k potlačení základních lidských práv a svobod. A kromě toho, kdyby řval před nemocnicí, kde se dělají potraty, tak víš jak těžce se některé ženy odhodlávají k potratu a jsou z toho nešťastné? (neplatí jen pro Česko, ale i pro Polsko, kde jsou potraty zakázané)
0/0
5.12.2004 6:41

milchama

Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
Odkdy patří "právo" zabíjet mezi základní práva a svobody  A ty chudinky nešťastné - víš jak dlouho se odhodlává nějaká žena k najmutí vraha na likvidaci svého manžela, který se jí stal nepohodlným? A představ si, že by jí pod oknem někdo pokřikoval "nezabiješ"... No zkrátka chudák holka...  A ještě jedna poznámka. Stále tady tvrdíš, že potrat není vraždou ani zničením lidského života. Není mi pak jasné, z čeho jsou tedy ty některé ženy tak nešťastné a proč se k potratu tak těžce odhodlávají. Vždyť dle tebe o nic nejde.... Dnes však nemám čas ani chuť s tebou diskutovat, takže snad někdy příště...
0/0
5.12.2004 23:39

m-p-k-

Re: Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
Odkdy patří "právo" zabíjet mezi základní práva a svobody  Bohužel od pravěku. Naopak teprve civilizačním vývojem muselo lidstvo dospět k tomu, že by bylo dobré toto "právo" omezit, přičemž objekty i subjekty tohoto omezení se vždy lišily v závislosti na konkrétních hodnotách určité společnosti (ještě v minulém století na americkém jihu nebylo vraždou úmyslné usmrcení černého otroka). 
     Ženě, která se odhodlává k vraždě manžela, by se pod oknem dalo zakřičet nikoli "Nezabiješ" ale "Proč se s ním radši nerozvedeš?"   Bohužel u matky, která se odhodlává k potratu, by se podobný argument použít nedal. 
0/0
6.12.2004 15:06

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
Nejde o právo zabíjet. Jde o právo bránit se i za cenu zabití. Chceš snad tvrdit, že když mě někdo přepadne, tak nemám právo ho zastřelit? Na manžela si nemá nikdo co najímat vraha, jsou-li povolené rozvody. Ano, potrat není vraždou ani zničením života. Ale ty ženy jsou nešťastné, protože tomu často věří - díky takovým, jako jsi ty. Prostě jsou nevědomé. Kromě toho je to záležitost hormonální. Ale samozřejmě o nic nejde. Když se na to podívá racionálně, tak vidí, že to není o nic horší než si nechat spravit zkažený zub.
0/0
7.12.2004 8:41

80E-seven

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
EMBRYO TERORISTA ???? jsem pro, aby byli diskuteri oznaceni podle veku. aby clovek blaboly ala tjarau-bla-bla nemusel cist a mohl je rychle preskocit (:-))))
0/0
7.12.2004 8:59

Tjara Ultrix

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karas je dement.
Nic takového. Embryo je prostě věc.
0/0
7.12.2004 9:05

Najdete na iDNES.cz