Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Škromach, program a parta z VUML

Škromach v sobotu vysvětlil svůj program, s nímž půjde do boje o místo předsedy ČSSD. Je to velké, ale zcela prázdné překvapení: Škromachův program je původní program ČSSD. Jako by existoval nějaký další, nepůvodní, následný. Pohyby v ČSSD nejsou programové, nýbrž personální.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

RoboMCs

Pro ty inteligentní
Jediné co ODS udělá po volbách 2006 pokud vyhraje je, že to Cesko po CSSD pořádně rozkope. Než by se ODSákom podařilo splnit 1/3 toho co nedůvěryhodně lidem předkládají, uplynula by další 4 volební období. Politická strana je běh na dlouhou trat. ODS od mě už jednou šanci po 89 dostala. Zklamala. CSSD napravuje chyby ODSáků dodnes. Protože to předtim zvorali. Díky tomu, že CSSD napravuje chyby po ODS se kvalita života o moc rychleji posunovat nemůže. Pokud vyhraje ODS, pak byla veškerá práce strany CSSD k H...U
0/0
25.11.2004 10:44

Mitchell

VUML
Škromachu, Ty bys asi potřeboval ten VUML - ale dostat jím pořádně polebce, aby se Ti tam rozsvítilo.
Pro ty co neznají: VUML = Vulkanizovaný Učitel Marxismu Leninismu.
0/0
24.11.2004 0:46

ngtrx

Re: VUML
škromachovi nepomůže ani VUML. On není vůl. je bezcharakterní Je to bezcharakterní dobytek který ,kdyby mu k moci pomohli zulukafři, tak se natře pastou na boty a vyleze na strom. A pak ty zulu z toho stromu postřílí. A bude se při tom tupě usmívat. Ale pozor, teď bychom mohli být ti zulukafři my. On je docela normální fašoun.
0/0
24.11.2004 22:12

antekfaja

Braňme se
 Musíme se bránit  
        Sleduje s pohoršením nedávné hořekování nad umřelým palestinským předákem, nemohl jsem uvěřit, že davové emoce ze smrti opotřebeného starce jsou upřímné. Srdceryvné scény nad ostatky se mi zdály být předstíráním najatých plaček, Truchlení nad člověkem, který byl celý svůj dlouhý život u toho, jak umírali jiní a sám byl příčinou smrti nejednoho z nich, člověkem, který spoluposílal mladé zfanatizované a indoktrinované muže i ženy svého národa, aby svou vlastní smrtí způsobili bolest a smrt jiným, jen proto, že patří k jiném
0/0
24.11.2004 0:32

ngtrx

Re: Braňme se, král je mrtev ať žije král
nám může být jedno, jestli a jak někdo truchlí. Ten nebožtík se konečně postavil do fronty svých předchůdců. Já si myslím, že plačky to nebyly. Babičky plakaly u rakve stalina a myslím si, že to myslely upřímně. Naštěstí my nejsme rusové, ani jiný národ. My jsme Češi kteří pořád zápasí s nějakou Bílou horou. Ale zpět k tématu: kdo přijde po A-ovi? Věříte snad, že někdo s mírovou ratolestí? Zapomeňme na to. Pořád platí, že stojíme vedle setsakramentsky netolerantních lidí, a my jsme jen lovná zvěř. Safra, jak nazvat někoho, kdo jediným mrknutím oka zabije tisíce lidí, a to jenom u víře, že šup - a jsem v ráji. Usáma řekl: "jen jsme jim zaklepali na dveře". To je jasné: není frontová linie. na frontě jsou všichni, myslím na celém světě. Tohle je taky globalizace... Za druhé války se říkalo, že v Madridu se bojuje i o Prahu. I teď se o ni bojuje, ale na celém glóbu. Co si myslet o lidech, kteří odsoudí k smrti autora veršů? Nic nového se neděje. Král umřel, ať žije král.
0/0
24.11.2004 22:48

steevee007

Škromachu!!!
Těš se!!! HuMorous prej už ti taky chystá galerii, jako Standovi: http://www.humorous.bloguje.cz/63075_item.php 
0/0
22.11.2004 2:12

ngtrx

Re: Škromachu!!!
a co mu chceš udělat? já bych mu ukrad ventilek z kola.
0/0
24.11.2004 22:51

Najdete na iDNES.cz