Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kdo bude držet ´Černého Petra ´v korupční aféře?

Největší korupční aféra poslední doby odstartovala právě před třemi měsíci. V pátek 20. srpna MF DNES zveřejnila tvrzení poslance Unie svobody Zdeňka Kořistky, že mu vyslanci ODS nabídli úplatek. Za peníze měl potopit ve sněmovně vznikající Grossovu vládu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

huhu007

Večerek a Dalík
nabídli mu balík
Jsem zvědavý, jak bude Devátý prokazovat, že nabídka nebyla učiněna. Je to stejné, jako prokázat nade vší pochybnost, že si Kořistka v neděli ve 15.30 neuprdnul, jak tvrdí.
0/0
22.11.2004 10:51

DedecekHribecek

Re: Večerek a Dalík
      Devátý nená povinnost dokazovat, že obvinění neudělali trestný čin. je to právě policie která má shromáždit nezvratné důkazy. Stejně tab bude povinností policie shromáždit důkazy o možném pokusu o diskreditaci opoziční strany v převolebním období.
     Vaše povědomost o fungování práva v naší republice je na zoufalé úrovni.
0/0
23.11.2004 8:47

Pravy_Juice

.
, řekl bych, že sám Kořistka lituje, že vůbec něco začal. I kdyby měl pravdu, těžko ji prokáže tak, aby jeho tvrzení bylo nenapadnutelné. No, bude to ještě zajímavé sledovat :)
0/0
21.11.2004 22:27

obcanek

Re: .
Stačí trocha selského rozumu.Kdo věří,že se jej ti dva lidé,které za ním poslal Topolánek jeli pozeptat po zdraví a pokecat si o dovolené a holkách,tak ať tomu věří.A protože je poslal do háje,Topolánek propíchnul novinám,že za ním byli.S několikatýdenním zpožděním.A jak toto celé upletla vláda,že donutila Topolánka za ním ty dva poslat,to taky nikdo nevysvětlil.Pokud by to bylo celé vymyšlené dopředu na diskreditaci ODS před volbama,jak toho Topolánka donutili je tam poslat?Nehledě na to,že kdyby to bylo celé dopředu připravené jakou bouda,asi by to měli všechno nahraný na kamerách bezp.služby toho supermarketu a protože jsme v Čechách,už by toho byl plný Blesk,MF,Právo i jiné plátky.
0/0
21.11.2004 22:32

Pravy_Juice

Re: Re: .
trochu Tě budu parafrázovat... každý věří čemu chce, a každý taky může věřit čemu chce. No a já jsem nepsal o tom, co se tam na té schůzce stalo, já to nevím. Ty asi ano... :)). Tady nejde ani tak o trochu selského rozumu :), jako spíš o dokazatelnost před soudem.
0/0
22.11.2004 8:27

Pravy_Juice

Re: Re: .
a ještě bych dodal... před objektivním soudem, ne před soudem odpůrců ODS :)
0/0
22.11.2004 8:29

DedecekHribecek

Re: Re: .
      Stačí trocha selského rozumu který Vám zdá se chybí, že politika je o komunikaci. Je to o osobních vzatích. ODS by byla špatnou politickou stranou kdyby své emisary nevyslala za přítelem (Kořistkou) Mlynáře který dával na jevo, že vládu nepodpoří když Mlynář nedostane odpovídající post.
       ODS na rozudíl od protistrany nic netutlala a vše nabonzovala. To je v ostrém kontastu s chlupatou dekou páně Kořistyky. Byl to Kořistka kdo to měl vše oznámit. byl to i Ministr spravedlnosti který to měl oznámit. Právě díky jednání těchto dvou pánů se aféra rozplyzla a na nic nepřišlo. To není vina ODS jak píšete. Navíc Kořistka píchnul jméno až po několika měsících.
     Donucení Topolánka je jednoduché? Stačí když někdo začne nahlas hovořit o tom, že nepodpoří vládu a někdo z ODS se objeví sondovat situaci.
0/0
22.11.2004 8:37

JanWerich

S Kořistkou
...si už teď v Parláči napodaj ruku ani dveře. Oddělal se sám, stejným způsobem jako pár jedinců před ním. Každý, kdo začne v Parlamentu útočit sám za sebe vzápětí končí. Nikdo nechce riskovat a kdo to nepochopil musí z kola ven. Kořistkovi uděláme pápá...
0/0
21.11.2004 16:20

Sumecek

0/0
20.11.2004 15:47

SALICES

Všichni jsou zase nevinní
a čistí jako lilium, jeden lže a další mlží. Detektor nedetektor, stejně se nic nevypátrá a když vypátrá, tak nedokáže. Jo, to kdyby se jednalo o krádež v samooobsluze, to by bylo jiné, taky pachatel by byl jiný (bez známostí, bez vlivu peněz, bez politických berlí).
 
0/0
20.11.2004 13:51

krabi

Re: Všichni jsou zase nevinní
myslím, že se pleteš a že se to vyšetří. Myslím, že ODS ani Večerek to nenechají usnout, byli dost poškozeni  - nyní mají Grosstapo a Kořistku na lopatě a určitě budou mít zájem tohle využít, aby se zkompromitoval Gross a US.
0/0
20.11.2004 14:07

pražák_schweiz

Re: Re: Všichni jsou zase nevinní
Omyl, SALICES se neplete! Vše přijde před soud a"čistí páni" z ODS si na nice už nebudou pamatovat=soudní projednávání "Pepy z Hong-Kongu". Leda že by - pozvali pana presidenta "Já-já". Ten má totiž paměť vynikající - nadstranickou!
0/0
20.11.2004 17:21

krabi

Re: Re: Re: Všichni jsou zase nevinní
no zrovna toho pepu i lajose ODS nechala prověřit auditem a Šrejber byl za soxcanů zavřen, aby byl potichu propuštěn, protože nebyl shledán viným z porušení zákony.
Pokud jde o Kořistku tak tam to "křivé obvinění" má miliony svědků
 
Taky stále čekám zda se prověří ty stamilionové lumpárny čssd - Diag, D47, Zetor, IPB, Nova čepro....
0/0
20.11.2004 17:24

obcanek

Re: Re: Re: Re: Všichni jsou zase nevinní
Lajose,  i Singha si sice nechali prověřit auditem,ale audit se dělá jenom z toho,co se auditorovi předloží.Pepa už auditem neprošel,na toho nebyl jediný papír,paní Jarmila Mlejnková přínesla cash a papír nedostala.Pepa z Hongkongu vůbec nešel přes kasu,ro byly černý penízr a praskly jen náhodou.Diag je z dob vlády ODS,Zetor za vlády ODS začal,IPB začala za Kočárníka,kdy Nomura chtěla pivovary a taky je dostala a za tu cenu nechala management banky dělat tunýlky.Nova taky nezačala až za ČSSD  Čepro se teprve začalo vyšetřovat,prdlajz víme co za tím je.
0/0
20.11.2004 21:27

Johny_S

Re: Re: Re: Re: Re: Všichni jsou zase nevinní
Neuvádíš úplně přesné informace. Podezřelé machinace okolo Diagu se sice odehrály již za vlády ODS (ovšem začalo to nikoli za ODS, ale za Občanského fóra), ovšem ČSSD v nich dále pokračovala (viz podezřelá Špidlova dohoda, blokování informací, počínání Součkové, atd.). IPB se privatizovala za Pilipa, nikoli za Kočárníká, a to byl posléze význačný člen US a nyní má docela výnosnou trafiku. No, a to další, to se ještě uvidí.
0/0
21.11.2004 18:19

obcanek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Všichni jsou zase nevinní
Takže privatizaci IPB připravilo min,financí ještě za Kočárníka,po něm byl Pilip za ODS ministr financí půl roku kdy se dolaďovaly podrobnosti a poté podepsal dohodu s Nomurou Pilip sice za US,ale prakticky vše podstatné kolem IPB a Nomury bylo za vlády ODS.Nebo myslíš,že za 2 měsíce na min.financí připravili někdy cokoliv jiného než jídelní lístek v kantýně?Diag Human je prů.S.e;r ministra Loma za ODS.Fascinuje mne,jak ODS za nic nemůže a nikdy nemohla.A Pilip byl na dvou ministerstvech za ODS.Že zdrhnul nic neznamená.ODS jej tam nominovala.
0/0
21.11.2004 22:27

Pravy_Juice

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Všichni jsou zase nevinní
no podle Tvé logiky zase za všechno může ODS...
0/0
22.11.2004 8:31

huhu007

Re: Re: Re: Re: Všichni jsou zase nevinní
TV Nova???
Já mysle, že za tu lobboval rocker Štěpánek. To byl socan jako poleno...
0/0
22.11.2004 10:53

jirka04

Jak to bylo?
     Ono je potřeba vrátit se zpět až ke konci Špidlova kabinetu. Při jednání o nové vládě se znovu a znovu přepočítávaly koaliční hlasy a stále nevycházela potřebná 101. Z již tehdy umírající US - DEU odcházel poslanec Bielesz a měl namířeno do ODS. Potom najednou, jako blesk z čistého nebe sic uvedenou mrtvolu opustil, ale současně se vzdal poslaneckého mandátu a na jeho místo nastoupil právě Kořistka. Tento "zázrak" se jistě nestal jen tak. Právě tady lze důvodně předpokládat tučný úplatek na odchodnou. A z latinského "Qui bono"? pak lehce příjdeme odkud se asi objevil. Pan exposlanec nebyl také dlouho k nalezení a když ho nakonec zvídaví novináři přece jen objevili, byl hrozně skoupý na slovo. A v té chvíli se právě objevuje jeho nástupce Kořistka a přináší svou trošku do mlýna. Nadšený a vděčný za nečekané, teplé a dobře placené místo přináší nejen potřebný 101 koaliční hlas, ale také "zázračnou" obžalobu ODS. Přesně to, co ČSSD potřebuje. Obžalobu ODS těsně př
0/0
20.11.2004 12:15

jirka04

Re: Jak to bylo?
před volbami!
0/0
20.11.2004 12:17

jirka04

Re: Re: Jak to bylo?
A od tohoto bodu můžeme odvíjet pravděpodobný sled následujících událostí. Nejapný začátek udání v novinách. Následující neschopnost vzpomenout si kdo, že mu ten úplatek vlastně nabízel. Potom zázračné prozření na policii a obvinění kamaráda jehož krátce přetím využil k levné dovolené. A pak už to jelo jako na drátkách. Detektor lži. Lživé oznámení Kořistky o kladné prověrce. Bublanovo zasahování do vyšetřování! Teatrální zatčení Dalíka a Večeřka. "Hlavní důkaz" svědectví Kořistkovy manželky, že jí to manžel řekl! A dál? Nic!
     Nechápu, proč nestranná policie již hlavního protagonistu Kořistku nezatkla a řádně nezmáčkla. Možná, že by k zjištění pravdy pomohla už vyšetřovací vazba. Ale to by nesměla být policie Bublanovou policií!
0/0
20.11.2004 12:36

jirka04

Re: Re: Re: Jak to bylo?
     Já vím. Kořistka je poslanec. Může lhát a podvádět jak chce. Chrání ho poslanecká imunita. A mandátní výbor ho určitě této imunity zbavit nedoporučí. Škoda, bručel by pěkně. I já bych se přišel podívat!
0/0
20.11.2004 13:18

zdrapana_hnedka

Re: Re: Re: Jak to bylo?
jenze oni ho prave vubec stihat nemohou, kvuli te imunite!
 
a co se tyce Bielesze: Topolanek nekde (neprimo) rikal, ze dostal od CSSD 15 milionu
0/0
20.11.2004 13:33

zdrapana_hnedka

Re: Jak to bylo?
tenhle prispevek jsem kdysi nalezl na jedne strance, doporucju precist :-)
No Radku, ona je ta česká politika podstatně složitější, než si skoro všichni nepolitici umí představit. Mám pár známých, takže stále zjišťuji, že to co vlastně vídáme v televizi je jen jaký vnější odlesk skutečnosti, a že skutečnost je vždy o něčem úplně jiném. Je zde mnoho různých tlaků a finální pravda není vlastně univerzální, každý je ovlivněn jinými tlaky a tak je pro každého pohled jiný. Např. aféra Kořistka v širších souvislostech. Pamatuješ si na dobu kdy Gross sestavoval vládu? Klas po něm chtěl, aby mu Gross dokázal, že vláda bude schváleníschopná. A Gross během týdne dokázal něco nepředstavitelného - v té rozhádané koalici, kde několik lidí už dávno odešlo
0/0
20.11.2004 13:28

zdrapana_hnedka

Re: Re: Jak to bylo?
a tak neměli oficiálně 101 hlasů, navíc všichni byli ještě před vyjednáváním o místech atd. tudíž vyhrožovali o nepodpoře vlády - sehnal Gross během jednoho týdne VŠECH 101 podpisů na dokument, kde se všichni zavázali vládu podpořit. No a jistě si dokážeš teď představit, že to nebylo zadarmo, a ti "nejodpadlejší" za to něco museli dostat (nevím jestli všichni stejně, v každém případě o jednom vím že to byly 3 mega). Samozřejmě to bylo značně nefér vůči těm, co pro vládu hlasovali "zadarmo". Samozřejmě už to také neprobíhá formou skrytých fondů stran jako kdysi za ODS, od té doby se všichni poučili a používá se prachů lobyistů. No a do toho přišla ODS, samozřejmě věděla o tom co to ČSSD stálo, ale sami by se už rádi chopili vesla a vědí, že je teď dobrá doba (samozřejmě na venek proto, že je to pro "státní blaho", což imho asi tak i trochu je, ale jinak to dělají samozřejmě ze zcela soukromých důvodů). Mají vysoké preference, komunisti relativně nízké, získají teď významný
0/0
20.11.2004 13:29

zdrapana_hnedka

Re: Re: Re: Jak to bylo?
 podíl v senátu, navíc jim hrajou do karet v senátu i nezávislí, ... Věděli také, že hra ČSSD je velmi na hraně, protože stačí jedna trhlinka a neprojdou a ukočírovat to pak k předčasným volbám by nebyl problém. Takže oslovili jeden ze slabších článků hry ČSSD - neuplaceného ale úplatného (zajímavé je, že se nikdo Kořistky nezeptal, proč vlastně se setkával s těmi lobyisty). Nabídli mu opravdu 10 Mega. Jenže Kořistka je vyčůranej a tak udělal nečekaný tah - šel na ČSSD s tím, že má nabídku na 10 Mega a když mu dají víc, tak že bude hlasovat pro ně. Ovšem ČSSD došly tři věci: 1. že by se mohla nedpolatit, když by to udělalo víc lidí, 2. bůhví kolik dalších bylo takto osloveno a za 3. že toho může úžasně využít. Takže řekla ano za předpokladu, že to Kořistka mediálně provaří. A tak se taky stalo a dál už většinu znáte. Důležité je ale si uvědomit, čeho ČSSD tím dosáhla a) uvrhla trochu špíny na ODS b) každý poslanec, kdo by hlasoval proti by byl uznán uplaceným (a vš
0/0
20.11.2004 13:30

zdrapana_hnedka

Re: Re: Re: Re: Jak to bylo?
(a všem to bylo dáno na jevo) c) zaplatila jen jednou
Samozřejmě že otázky na Kořistku byly vybírány tak, aby se neprozradily některé vedlejší nitky, které by mohly uplést jiný obraz než oni potřebovali.
Teď se samozřejmě snaží protistrana, takže uveřejňuje určité informace tak, aby nakonec bylo více špíny na ČSSD, přitom ovšem také musí chránit svou pravdu. Má samozřejmě pod palcem Novu a nejdůležitější denníky, takže se jí to daří.
Prostě politika je věda.
0/0
20.11.2004 13:31

Tom033

kde je pravda
Ony jsou ty nesrovnalosti na obou stranách. Kdo zavolal Bartoničkovi do MF Dnes, aby zmáčkl Kořistku? Topolánek. Když to bylo tak jasné, proč s tím pravdomluva Kořistka nepřišel dřív? Kdo, možná ze srandy, sliboval něco Kořistkovi? Dalík a Večerek. Kdo povoluje odposlehcy? Soudy, tady si snad ODS nemá na co stěžovat. Pokud jsme v kontaktu s podezřelou osobou, tak je to jasné. Taky bych rád věděl, jak ta paní státní zástupkyně stihla za několik desítek minut erudovaně prostudovat spis o několika stovkách stran a k tomu ještě těch několik hodin odposlechů.... aby nebylo omylu, sympatizuju s ODS, jenže těch ale je tam na mě nějak moc.
0/0
20.11.2004 11:35

Major Milda

Re: kde je pravda
Právě že těch ale tam je tolik, že těžko věřit, že by si to Kořistka nebo Staník vymysleli, jak blábolý modré straky
Je fakt že Kořistka to měl nahlásit hned, ale on několikrtát řekl, že tušil jak to skončí a proto dlouho mlčel. Nyní se ukazuje, že toho čeho se obával se může stát.
0/0
20.11.2004 11:42

vafla

Re: Re: kde je pravda
Ty jsi asi opravdu major, když napíšeš takovou hrubku. Socani rozpoutali aféru, která se obrátila proti nim. Kolik lidí (mimo různých majorů) může věřit Kořistkovi?
0/0
20.11.2004 12:10

krabi

Re: Re: kde je pravda
už jen tím nickem "major" chceš určitě dát najevo, že jsi "guma"   
0/0
20.11.2004 12:12

Major Milda

Re: Re: Re: kde je pravda
Nechceš náhodou klepeta, krabe?
0/0
20.11.2004 12:27

MBr

Co mě zaujalo
"policie trvá na tom, aby byli Dalík a Večerek znovu obviněni". Bud se mi to zda nebo jsem se dnes rano probudil v Belorusku, jinak se to nedokazi vysvetlit. Policie se projevuje velmi "zvlastne" v teto umele afere. Je videt, ze misto toho, aby proverila vsechny varianty vcetne umeleho predvolebniho komplotu namireneho proti ODS, tak se zamerila na "ofic. verzi" a te se drzi zuby nehty. Proc asi, hm ? Pro me jako pro obcana je to nicmene velmi varujici. Jestli takto pristupuje ke vsem pripadum, tzn., ze si urci dukazove nejsnadnejsi variantu, nalezne obetniho beranka a a pripad takto dotahne do konce, tak tedy potom "potes koste". Ja snad zacnu skutecne verit domui, ze i ten Kajinek neni vrah. Ja to hruza.. Ne nadarmo se rika: "Koho chleba jis, toho pisen zpivej" Bylo to tak pred rokem 89, je to tak i za Standy GroSSe
0/0
20.11.2004 10:14

HAL9000

Re: Co mě zaujalo
Policii teď nic jiného nezbývá. Po sdělení vrchního státního zástupce, že postup policie v kauze Kořistka byl nezákonný, se musí policie hodně snažit, aby se navíc ještě nezjistilo, že oba zatčení aktéři byli nevinní. 
0/0
20.11.2004 10:51

skyfinger

Re: Re: Co mě zaujalo
0/0
20.11.2004 12:12

obcanek

tiše to vysmrádne
a za chvíli si už nikdo nepoloží základní otázku.Kde a čím to opravdu začalo.Ne zveřejněním v tisku a den před zveřejněním oznámením Topolánka,že poslal 2 lidi za Kožistkou,aby zjistili,za jakých podmínek Kořistka nepodpoří vládu.Začalo to dříve výletem 2 emisarů ODS do Ostravy.Jeli za Kořistkou si popovídat o holkách a jak to bude skvělé na dovolené u moře.A z toho zkonstruovala policie,media a vůbec všichni boudu na ODS,ale foukal vítr a bouda spadla.
0/0
20.11.2004 9:25

Major Milda

Re: tiše to vysmrádne
Jestli to je vtip tak dobrý
Jestli to myslíš vážně, tak už přestaň číst letáky modréch strak a zapoj svůj mozek
0/0
20.11.2004 11:44

Mitchell

Dopadne to takhle:
Opět bude obviněn Večerek s Dalíkem, ale soud je pro nedostatek důkazů zprostí obžaloby. Protože však i soud nabude během přelíčení dojmu, že k nabídce úplatku došlo (jen se ji nepodařilo prokázat), nebude následně obviněn Kořistka z křivého obvinění. Tím jako obvykle celá aféra vyšumí do ztracena - vlk se nažere a ...
0/0
20.11.2004 8:46

krabi

vyšetřit do konce
doufejme, že se to opravdu podaří vyšetřit do konce.  Jeví se to jako diskreditační kampaň proti ODS před volbami. Strana "pravdy a lásky" takovou kampaň nepředvedla poprvé. Zejména US na lžích a podrazech vznikla - viz vila Klause ve Švýcarsku, konto ODS atd. Vyšetření by prospělo vyčištění české politické scény od toho ksindlu.
0/0
20.11.2004 8:40

obcanek

Re: vyšetřit do konce
Zejména byla nepravdivá jména Lájosz Bacz,Radžív Singh a Pepa z Hongkongu.Konto ve Švýcarsku existuje,ale švýcarské úřady odmítly sdělit,kdo k němu má podpisové právo a kdo jej zakládal.Bez těchto údajů nešlo stanovit,kdo se dopustil v té době nezákonného jednání - konto v zahraničí bylo povoleno jen se souhlasem ČNB a ODS toto povolení neměla.
0/0
20.11.2004 10:38

Englishman

Re: Re: vyšetřit do konce
Asi si už nevzpomínáš na márce ODA z Panenských ostrovů nebo na dary KDU-ČSL od švýcarských bank. Všichni se chovali stejně a díky aféře s ODS se alespoň trošku zpřísnila pravidla a hoši se zklidnili. ČSSD teď ale na pravidla zjevně kašle, protože utrácí mnohem více peněz, než kolik má přiznaných příjmů. Takže teď jsou na řadě socani.
0/0
20.11.2004 11:27

krabi

Re: Re: vyšetřit do konce
ten pepa a lájos - to už je dneska směšný (dohromady 8 mil. ??) - ti hoši co tohle odsuzují kradou po stamilionech - Diag, IPB, Aero, Zetor, Nova, čepro...
0/0
20.11.2004 11:31

skyfinger

Re: Re: vyšetřit do konce
Nevím, kde jste přišel k tomu, že konto existovalo??? Vy jste ho založil??  Nikde se nepsalo o tom, že by existovalo a banky nechtěli podat informace o kontu.
ALE úřady nechtěli vydat informace o tom jestli je nějaké konto vůbec založené občanem ČR!!! A to je sakra rozdíl. Tak nelžete!!!
 
A proč se toto děje? No protože ať to dopane jak to dopadne, tak se najde spousta lidí, kteří tomu uvěří a dokonce začnou rozšiřovat fámy a lži!
PS: Nejlepší je zrežírovat takovou kauzu, která je předm odsouzena k zániku. Kauza zanikne, ale lži nikdy!
 
 
0/0
20.11.2004 12:20

bubli1fuk

No to jsem se zase pobavil.
Kořistka: exhibicionista, kterej měl pocit, že se o něj média nějak nezajímají a v závětří té jeho chcíplé pidistrany je příliš zastrčen. Chudinka, prý "..se na něm kauza "podepsala". Je uzavřený a v neustálém stresu." Aby se nám z toho nepostresoval, plenky jsou prý dost drahé.
Večerek: "lobista" je "prý "na dně". Tož kurňa je vysvědčení pro člověka, který je placen za psychickou odolnost! Snad si toho jeho mecenáši všimnou a on si už neškrtne, aby to co sám říká "Mé podnikatelské aktivity jsou zničeny." byla opravdu pravda.
A Dalík?: no to jsem se smíchy neudržel. Prý je taky na dně (škoda, že ne Orlíku) a "slibuje soudní žaloby, protože prý přišel o dobré jméno". Kurňa copak nějaký ODSráč někdy měl dobré jméno?
0/0
20.11.2004 8:28

edelweiss

V cem pak to
Dalik podnikal, ze mu to znicilo podnikatelske aktivity ?
0/0
20.11.2004 4:13

Mitchell

Re: V cem pak to
Chtělo by to si článek přečíst celý a pořádně. O zničení podnikatelských aktivit mluvil Večerek. :o))
0/0
20.11.2004 8:48

Thyronx1

Nekdo si to odskace?
Policie se bude snazit obhajit sama sebe.Tedy budou dal vysetrovat a snazit se obvinit oba opozicni predaky a dokonce jejich vudce. A jestli se ji to nepodari, Koristku urcite neobvini. V tom pripade by stalo za to vedet kdo je za celou kauzou jako hlavni hrac? Mozna jen nekdo prave v Ceske Policii kdo se chtel zavdecit vlade. Pro to aby nekdo rozjel takovou kazuzu ale musi byt hodne odvahy a hodne dukazu a jestli to rozjel bez dukazu, tak uz si ma chystat odchod z postu. (at je to kdokoliv). Nejak citim v krizi ze tohle se zamest pod koberec ( jak je v Ceske Policii konickem)neda. Ba snad ani uvalit "embargo na info". To je prilis pruhledna taktika.
0/0
20.11.2004 3:40

Zedford

Re: Nekdo si to odskace?
Ty nejsi v CR, ale lidi tady moc dobre vedi, kdo za tim stoji...a neni to zdaleka poprve kdy tito lide delaji cernou praci pro CSSD
0/0
20.11.2004 7:01

obcanek

Re: Nekdo si to odskace?
Kdo jako hlavní hráč poslal 2 chlapy do Ostravy?Tím to začalo,ne Kořistkovým oznámením.
0/0
20.11.2004 10:40

Marťásek

Re: Re: Nekdo si to odskace?
A co je na tom spatneho zeptat se opozicniho poslance, ktery vyhrozuje, ze vladu sejme, jestli to mysli vazne a proc. Na tom nic spatneho neni. Deje se to dnes a denne ze vsech stran a to je naprosto v poradku. A proc do Ostravy? Protoze Koristka je z Ostravy a Vecerek nejspis taky nebo pobliz. A proc ne do Ostravy?
0/0
20.11.2004 11:22

Najdete na iDNES.cz