Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hlavní volební bitva v USA začala

Ve Spojených státech začala hlavní bitva o novou hlavu státu. S úderem středoevropského poledne se začalo volit v devíti státech na východě USA. Kromě prezidenta vybírají voliči také podstatnou část kongresmanů a v jedenácti státech i guvernéra. První výsledky byly známy už v noci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jahol

uh ehm
Máte někdo z Vás, exhibicionistických debilů, kteří pokryli lejnem mnoho stránek diskusního fóra, děti? Nemáte strach, že už Vás nikdy nebudou brát vážně?--------No, asi nemají.  
0/0
2.11.2004 23:39

sud_Starobrna

Hihihihihihihi
Proami Bushtroubové dneska mají náhradní Vánoce, sedí u tv s blokem a tužkou a sčítají hlasy, aby se náhodou nestal omyl, budou mít dlouhou a bezesnou noc
0/0
2.11.2004 23:27

belino

Re: Hihihihihihihi
Hnusný démonický Stalin
"Hnusná bytost. Byl chromý a churavý. Levá ruka mu usychala a nemohl ji narovnat. Byl často nastydlý a tudíž se potil. Jeho říše byla: krev, smrad, pochody, miliony lopat, bajonetů, proudy řečí a oceány mrtvol," píše historik, který vydal knihu o Stalinových nemocích.
Podle něj šlo o strašlivou a téměř démonickou postavu, která nicméně zemi učarovala. Autor upozorňuje, že Stalin  byl velmi cílevědomý. Narodil se a žil na periférii, měl pouze základní vzdělání a mnoho let strávil ve vyhnanství. Dostal se však do Kremlu, stal se lidovým komisařem a nakonec hlavou státu. Podle Ilizarova zmíněné kresby hodně vypovídají o životě a charakteru jedné z nejkrutějších osobností 20. století i o jejím vlivu na osud země.
"Rusko naříká, ale zároveň jásá, když je mučeno a mrzačeno. Stalin jako nikdo jiný nám otevřel naše tajemství..." uvedl historik.
0/0
3.11.2004 5:56

Horník Kdojevíc

Jak usmívá se, ten náš milý!
Když jsme si v dílně pověsili Gottwaldův obraz nad svůj stůl, jako by utajené síly, věřte si nebo nevěřte, se v každém náhle probudily ...
Jak usmívá se ten náš milý, v hukotu naší továrny! Až někdy myslíváte chvíli, věřte si nebo nevěřte, že jeho oči promluvily.
Gottwaldův úsměv vyrovnaný nám v dílně svítí nad stolem. Chválíte naše smělé plány? Věřte si nebo nevěřte, ty všechny budou překonány!
0/0
2.11.2004 22:52

Horník Kdojevíc

Dva báťuškové.
Lenine, Lenine, živote vítězný, slovo jste učinil tělem. Už utopické se zřítily haluzny, k zítřku se stavíme čelem. Čelem a rukama sjednocenýma, dělnýma rukama dílen. Budujem zítřek. Ať zadýmá na stolech ,,silný boršč -- Říjen``. Lenine, Lenine, legendo červená dělníku, básníku, reku, jak rozpaluješ ohnivá písmena po kontinentech všech věků. Pomalu -- pět je jich ve spárech barbarů s civilisovanou řečí -- šíříš svou pevninu; svět čeká ve varu na konec posledních sečí. My nedočkáme se. Stačí, že nezdolná je chobotnice ta rudá. Pomohou člověku chapadla vespolná, a zkvetou srdíčka chudá. Leninuv globe, bud vášnivě pozdraven i z krajů buků a kalin. Lenine, znovu jste rozdělil noc a den, ve vašich šlépějích Stalin.
 
0/0
2.11.2004 22:49

fleret

o viteztvi Bushe nakonec rozhodnou
 klicove staty, jako je Ohio, Pensylvanie nebo Florida...
0/0
2.11.2004 22:36

baronfonlempl

Re: o viteztvi Bushe nakonec rozhodnou
Nedomnívám se, že je pro svět podstatné, kdo bude dalším prezidentem USA. Každý stejně musí dělat to, co chce 29 rodinných klanů, které mají v rukou veškerou moc. Volby jsou pouhým divadélkem pro hloupé tučné USA prosťáčky.
0/0
2.11.2004 22:55

Montaigne

Re: Re: o viteztvi Bushe nakonec rozhodnou
0/0
3.11.2004 7:20

Horník Kdojevíc

Stalin o nás ví.
Na kolchoze, co já jsem, kolchozní soby pasem, na tundře paseme stádo své. My víme: v Moskvě Stalin je, a Stalin ví o nás, ví, co se tu děje, z té duše úspěchu nám přeje. Co on káže, to uděláme, kudy on vede, tudy se dáme.
Příteli, otče našich práv, Staline drahý, buď nám zdráv! Píseň Ti zpíváme v pulozeru, pojedeme s ní do Čudzjavru. Zpívá ji dívčina Anna Antonovna:
Zdráv buď, Staline, kéž Tě brzy poznám!
 
0/0
2.11.2004 22:32

Horník Kdojevíc

Ještě nášup:
Jednota strany byla budována v průběhu mnoha let a desetiletí; upevňovala se v boji s množstvím nepřátel. Trockisté, bucharinovci, buržoazní nacionalisté a jiní zákeřní nepřátelé lidu, ti, kdož chtěli obnovit kapitalismus, se zoufale snažili zevnitř podkopat leninskou jednotu strany, ti všichni si zlámali vaz.
 
0/0
2.11.2004 22:29

[eT]

Tady jsou ORGIE sudaje a spol.! :)))
Jen jsem nakouk, pisu tohle a utikam pryc, samej cvok je to tu
0/0
2.11.2004 22:29

Raswan

Re: Tady jsou ORGIE sudaje a spol.! :)))
To se jen Sudajev potřebuje vychrochtat mezi lidmi aby měl pocit že je taky člověk ne jen tupé prase s omezenou slovní zásobou :-))
0/0
2.11.2004 22:31

sud_Starobrna

Re: Re: Tady jsou ORGIE sudaje a spol.! :)))
Zatím tady chrochtá tvoje proami kumpačka
0/0
2.11.2004 22:33

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: Tady jsou ORGIE sudaje a spol.! :)))
Ještě nespinkáš? Co takhle literaturu:
Rudý orel
Sovětská moc postupuje stále dál a dál. Nedá se zastavit. Rasulův dědeček žil v malé osadě vysoko v horách. Létali tam jen orlové a svištěl sveřepý vítr. Hory se tyčily až k slunci. Když si stoupneš na špičky – můžeš si na něj i sáhnout. Rasulova chaloupka je daleko odtud. Do údolí se přihnali rudí jezdci a přinesli zprávu o sovětské moci. Jejich vyprávění pozorně poslouchal i Rasul: o půdě, o míru, o soudruhu Leninovi. Mladý velitel vyprávěl o novém životě velmi srozumitelně. Rasul chodil celý den džigitovi v patách a vyptával se na podrobnosti hnedle několikrát. “To tedy ca r a už mít nebudeme?“ “Ne,”říká džigit. “A bohatá šl
0/0
2.11.2004 22:40

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: Re: Tady jsou ORGIE sudaje a spol.! :)))
Orel se podíval na Rasula a ten mu v y kládal o půdě, o míru i o soudruhu Leninovi. Poprosil ho, aby letěl co nejrychleji do hor za dědečkem Abdulkerim a oznámil mu tu důležitou novinu. Orel přešlápl z jedné nohy na druhou, pokýval hlavou a roztáhl svá obrovská křídla. “Ne abys to popletl!” vo l á Rasul. “Vyřiď mu všechno do slova a do písmene.” Orel se vznesl vysoko na nebeskou klenbu. Uplynuly tři dny a do údolí sestoupil starý Abdulkerim. Rasul pohlédl na dědečka. Ten se v nové pláštěnce a v nové čerkesce na vnuka usmíval. Rasulovi je to jasné : orel splnil jeho prosbu. Vrhl se k dědečkovi: “To já jsem toho orla poslal!” “Ty?” “Já, já,” stále vede svou Rasul. “Pověděl ti o půdě?” “Pověděl.” “A o míru?” “I o míru.” “A o soudruhu Leninovi?” “I o
0/0
2.11.2004 22:42

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: Tady jsou ORGIE sudaje a spol.! :)))
“To tedy ca r a už mít nebudeme?“ “Ne,”říká džigit. “A bohatá šlechta bude vyhnána?” “Sama uteče,”zní odpověď. Rasul se s džigitem skamarádil. Ukázal mu podomácku vyrobenou dýku, které se říkalo kindžál, a vypravoval o svém dědečkovi. Ráno se poslové s rolníky rozlouči l i a vydali se na další cestu. Rasul se mnoho dozvěděl. A co dědeček? Je vysoko v horách. Kdo mu to všechno bude vypravovat? Rasul by mu to vypravoval, ale je ještě malý. Do hor za dědečkem se nemohl vydat. A tu si náhle vzpomněl: dědeček je lovec, stopař. Od dětství se přátelí s ptáky, rozumí řeči orlů. To orel o tom dědečkovi poví, ten se do hor dostane snadno. Chlapec vidí sedět na skále u řeky orla, svobodného obyvatele nebes. “Poslouchej!” zavolal na mohutného orla. Orel se
0/0
2.11.2004 22:41

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: Tady jsou ORGIE sudaje a spol.! :)))
“I o soudruhu Leninovi.” “To všechno jsem mu řekl já,” ví t ězoslavně hlásí Rasul. “Musím říci, že orel je skvělý.” “Skutečně je skvělý,” odpověděl dědeček. “I koně má skvělého.” Rasul byl spokojený. Pomyslel si však: Co s tím má společného kůň? Dědeček Abdulkerim něco popletl. “Je to skutečný orel,” opakoval stař e ček a uličnicky na vnuka zamrkal. “Je to náš rudý orel.” Rasul teď byl už úplně popletený. “Rudý orel? Orlové přece nebývají rudí.” “Bývají,” na to dědeček. Rasulovi bylo líto, že si tehdy u řeky toho sám nevšiml. Snad slunce pořádně nesvítilo. V Dagestán u bylo jaro a džigitové rozšiřovali významnou zprávu o vládě lidu – jejich vládě.
0/0
2.11.2004 22:42

sud_Starobrna

Re: Re: Re: Re: Tady jsou ORGIE sudaje a spol.! :)))
Jen pokračuj, hezky se to čte.
0/0
2.11.2004 22:45

Horník Kdojevíc

Než usneš, soudruhu:
Lanžhotští bolševici, jako nikdy dříve, semknuti kolem leninského Ústředního výboru a kolem vůdce naší strany, soudruha Stalina, radostně a sebejistě kráčí k novým vítězstvím v bitvách za socialismus, za světovou proletářskou revoluci.
Ničemní trpaslíci! Pozvedli své ruce proti největšímu ze všech lidí,... našemu moudrému vůdci soudruhu Stalinovi! Ty, soudruhu Staline, jsi pozvedl velký prapor marxismu-leninismu vysoce nad celým světem a neseš jej vpřed. Ujišťujeme tě, soudruhu Staline, že lanžhotská bolševická organizace - věrný stoupenec stalinského Ústředního výboru - ještě více zvýší stalinskou bdělost, vykoření trockisticko-zinověvské pozůstatky a sevře řady partijních i bezpartijních bolševiků ještě více kolem stalinského Ústředního výboru a velikého Stalina!
 
0/0
2.11.2004 22:27

sud_Starobrna

**********
Třikrát huj, americe fuj
0/0
2.11.2004 21:57

mtis

Re: **********
Chceš zazpívat ukolébavku, aby se ti dobře spinkalo? Poslouchej:
 
Tmy vláda je svržena, zář rudá zálila, povodeň dělnických mas !
 
Jen dál rudí námořníci, přiložte pušky k líci, ať zazní revoluce hlas!
 
Halíhola ód lódi k lódi, ód fábriky, k fábrice jdem ....
.... a s dělníky ruku v ruce, prápory revoluce po celé zemi rozvinem ....
0/0
2.11.2004 22:07

sud_Starobrna

Re: Re: **********
Nějak ti to jódlování nejde, to by vzbudilo i mrtvýho Regana
0/0
2.11.2004 22:09

mtis

Re: Re: Re: **********
Ještě znám jednu:
 
Ó zazni písni vznešená, o práci, která vrozená, přírodou lidstvu jest, vše čeho člověk užívá, vše z jeho práce vyplývá. |: Buď práci čest! :| Ta práce matka pokroku a s ní armáda otroků jde hájit svoji čest, zásada naše na světě po šťastném boji rozkvete. |: Buď práci čest! :|
0/0
2.11.2004 22:18

Kereme

Zápočet za hlas
V dnešních zprávách byla věta o tom, že na některých amerických VŠ podmiňují hlasováním ve volbách udělení zápočtu. Dost mi zamrazilo. Je to totéž, jako Toto není vůbec demokratická země, kde se plete dohromady vzdělání s politikou. Je bytostným právem každého, aby k urně šel či nešel - kde jsou volby povinné, tam to je dané zákonem. Ale aby mě buzeroval přednášející, to je vrchol. Jestli dostanu zápočet či ne, to závisí na tom, jestli jsem se učil a dělal, to by snad mělo být logické. V životě bych v takovém systému nemohl fungovat.
0/0
2.11.2004 21:49

sud_Starobrna

Re: Zápočet za hlas
Tak to je teda nářez.
0/0
2.11.2004 21:51

Hrdý Budžes

Re: **********
Rusové, komunisti a Sudajev jsou SVINĚ !!!
 
0/0
2.11.2004 21:52

sud_Starobrna

Re: Re: **********
Neplakej táta kapitalista ti koupí lízátko
0/0
2.11.2004 21:53

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: **********
Vylízaný SVINĚ !!!
 
 
0/0
2.11.2004 21:55

sud_Starobrna

Re: Re: Re: Re: **********
Takže ti ho nekoupí, tak nezuř, možná ti ho koupí zítra
0/0
2.11.2004 21:56

mtis

Re: Re: Re: Re: Re: **********
Koupený vylízaný SVINĚ !!!
 
 
0/0
2.11.2004 21:58

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: Re: Re: Re: **********
TY MI TO SEBRAL !
0/0
2.11.2004 21:59

mtis

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: **********
Jen si s ním klidně laškuj sám!!!
 
0/0
2.11.2004 22:01

sud_Starobrna

Re: Re: Re: Re: Re: Re: **********
Tobě taky děti na pískovišti sebraly lízátko a ještě ti rozšlapaly bábovičku, ty náš malej chudinko, neboj máma ti koupí jiný a lepší
0/0
2.11.2004 22:06

mtis

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: **********
Koupený vylízaný SVINĚ, co si na svým rudým písečku nahrabali !
 
 
0/0
2.11.2004 22:08

sud_Starobrna

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: **********
Já ti věřím že nemáš koupelnu a lituji tě, modli se ať to u nás nezavedou jako Slováci v Košicích, to bys v noci svítil jako fosforovej ciferník u hodinek
0/0
2.11.2004 22:11

mtis

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: **********
Světélkující vylízaný SVINĚ !!!
 
 
 
 
0/0
2.11.2004 22:20

blondynb

Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
www.communistsforkerry.com" rel="nofolow" target="_blank">www.communistsforkerry.com" target="_blank" rel="nofollow"> www.communistsforkerry.com" rel="nofolow" target="_blank">www.communistsforkerry.com
0/0
2.11.2004 21:02

tajemník létajícího cenzora

Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
www.republicansforkerry.org" rel="nofolow" target="_blank">www.republicansforkerry.org" target="_blank" rel="nofollow"> www.republicansforkerry.org" rel="nofolow" target="_blank">www.republicansforkerry.org        
0/0
2.11.2004 21:24

blondynb

Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
Kerry to bude holt píct s každým, jenom aby mohl být prezident!
0/0
2.11.2004 21:27

Lucy@.

Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
Zkus si vyguglovat Democrats for Bush,mozna te ten smich prejde.
0/0
2.11.2004 21:31

blondynb

Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
ano, ano, to je v pořádku! Čím dál více demokratů si uvědomuje, že Buš je jedinou alternativou na prezidenta!
0/0
2.11.2004 21:36

sud_Starobrna

Re: Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
Ano, to je v pořádku, aspoň stáhne usa do pekel ssebou
0/0
2.11.2004 21:38

Hrdý Budžes

Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
Vy komunisti přece na peklo nevěříte, peklo to už je kapitalismus sám, ne?
0/0
2.11.2004 21:40

blondynb

Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
Kdo pije starobrno, je nesvéprávnej, moravskej, komunista a neměl by přispívat!
0/0
2.11.2004 21:46

sud_Starobrna

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
No nekecej, fakt ?
0/0
2.11.2004 21:47

Aiki75

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
Blonddumb neví ani co je pivo
0/0
2.11.2004 21:49

sud_Starobrna

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
Ale je to sranda s těma kloučkama z proami klubu
0/0
2.11.2004 21:50

blondynb

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
No ono vás to přejde rudodrni!
0/0
2.11.2004 22:12

sud_Starobrna

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s komunisty a jejich posluhovači!
To víš že jo, jedině až bude v americe demokracie
0/0
2.11.2004 22:13

Najdete na iDNES.cz