Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Prahou pochodovali nacionalisti

Vznik samostatného Československa si připomněli i příznivci krajní pravice. Na jejich akci v Praze dorazilo zhruba 150 lidí. Sešli se na Palackého náměstí přímo pod sochou českého obrozence. Z náměstí se vydali na Vyšehrad. Policie jednoho z nich zadržela.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Michalll

sociální terapeuti mají velký prostor,
nefungující rodiny realizující spíše rozmanité orientace osobního života, než zdravou péči o děti, produkují své repliky spolehlivě.
když něčí dědeček byl fašista, rodič komunista nebo jen v ROH zneužívaný člověk, má to syn těžké.... naštěstí terapie sociálních vztahů i poškozené vlastní osobnosti už není jen kapitalistický přepych...
poptávka se zde demonstruje, snad se objeví i nabídka ..... pěkný příklad psychologa pečujícího o už ovšem zralejšího sebevraha je tu v černé kronice, klíčové slovo "věž" pro vyhledavač....vystrašená či agresivní tvář, což je konečně totéž, se dá proměnit do úsměvu... jen to není laciné, pohodlné, mediálně přitažlivé, sebevrah se v plzni nerozplácl, TV rodinka se nudí- s úsměvem nerezonuje, ten je jejich domácí poškozené zneužívající rodině cizí, vůbec jej nechápou a tedy ani nevidí.....
všiml si Michal, na vsi Libčevsi, s podrobnostmi na t. 603771186
0/0
29.10.2004 15:00

2Mac7

komunisté
měli také shromáždění k oslavě , ti ovšem nikomu nevadí ....
0/0
29.10.2004 12:21

Ugu

Re:vadí
To teda vadí, všechny bych je pěkně společně vystřelil na Měsíc, nebo radši dál, aby se náhodou nějak nevrátili
 
0/0
29.10.2004 12:58

Wottan

Co se týče jejich údajnýho vlastenectví
obr. 1 - drsňák v černý košili a bundě,jasná paralela s černýma uniformama SS, proč k tomu nemá i černý kalhoty nevím,buď by to bylo už moc nápadný anebo to není zrovna v módě
obr. 2 - tejpek se zakrytým obličejem má na prstenu něměckej kříž, hákovej si pochopitelně na veřejnosti nemůže dovolit, tak si dam dal aspoň obyčejnej
tihle hošíci uctívají symboly 3. říše a říkají si vlastenecká fronta ?!
0/0
29.10.2004 3:41

dezidor

Re: Co se týče jejich údajnýho vlastenectví
Pravdou je, že když někdo chce, tak nějakou paralelu dokáže vždy nají. Černá košile: SS, Mussoliniho stranické gardy, hnědá košile: SA, modrá košile: Falanga, milice jedné drobné strany v Itálii (spojenkyně Naárodní fašistické strany), bílá košila: bílá rasa atd. atd. Ten poslední případ není vtip, takovouto souvistost před nedávnem jeden český celostátní deník opravdu našel! V konečném důsledku by se daloříct, že když by byl na fotce člověk s de facto jakoukoliv barvou košile, šlo by to nějak "vhodně" interpretovat.
Německej kříž dodnes používá Wehrmacht a znám řad nadšenců do vojenský historie, který ho nosej taky.
PS: Neříkám, že se tam vždycky nějaká ta svolož neobjeví, ale blbce dnes najdete všude.
0/0
29.10.2004 19:30

zbynek._s

Jde převážně o děti z rozvrácených rodin
Většina těch kluků si tátu neužila, nepoznali zátěž, jako u měli mít, jde o děti z rozvrácených rodin. Takovým klukům nesmírně řvaní konvenuje.Sám jsem před několika lety zažil, kdy jednomu otci  dělal Okresní úřad v Benešově se stykem s dítětem problémy, zatímco kluka "vychovávali" skinhedi. Skončilo to jeho trestným činem, na který se právě vztahovala amnestie. Chlapec pak rostl jako dříví v lese a tátovi pořád dělá převážně ostudu. To všechno díky  státní "ochraně" zájmů dítěte.Při ní soudy a úřady v ČR jen vytvářejí takové situace, které pak musí za pomoci policie "hrdině" řešit a doplácíme na to všichni.Slibovali v parlamentu přirozené právo a zametli ho pod koberec. Hanba takovému státu, plnému dětí z rozvrácených rodin.Dnes křičí, zítra budou zabíjet.
0/0
28.10.2004 23:16

Liborac

Re: Jde převážně o děti z rozvrácených rodin
no ja svyho tatu taky skoro neznam a rozhodne nechodim po ulicich a nervu ptakoviny ..... rekl bych ze vic nez vychovy je to veci inteligence a vseobecneho rozhledu, ale nerad bych pausalizoval.....
0/0
28.10.2004 23:25

UglyTroll

Re: Re: Jde převážně o děti z rozvrácených rodin
Hmmm mám na to pánové trochu jiný názor. Někdo je skejťák, někdo feťák, jinej skinhead a další dřepí doma na zadku a jde akorát do školy...... je to věc kamarádů, lidí se kterými příjdu do styku, nic víc...... Později se z toho stává životní styl......
 
Já se mezi skinheads nějakou dobu pohyboval a znám tedy pár "nácků" a leckdo z vás by se možná divil jak je to různorodá parta, někteří jsou z rozvrácených rodin, jiní ne. Někteří jsou rádi, že maj učňák jiný maj vysokou školu. Některý jsou z chudých rodin, jiný z bohatých....... Jediné co maj všichni společné je život podle hesla "Krev a čest"
0/0
29.10.2004 8:22

Liborac

Re: Re: Re: Jde převážně o děti z rozvrácených rodin
heh spis dat po hube co nejvic lidem...sam sem s nima mel nekolikrat problemy (hodnekrat). A to nejsu ani skejtak ani fetak ani nic podobnyho, ani dlouhy vlasy nemam. Btw mlatit lidi kvuli tomu ze maj dlouhy vlasy (mym dvoum kamaradum se to stalo), to mi prijde opravdu dementni. a vysoskolskej titul na tom nic nezmeni....
0/0
29.10.2004 9:33

zbynek._s

Re: Re: Jde převážně o děti z rozvrácených rodin
Tak zpytuj svědomí, jestli když skoro tátu neznáš, si za to nemůžeš sám. Já jsem si táty zaplaťpámbu užil dost, bylo to krásné a stejně lituji, že jsem se ho nestačil zeptat na mnoho věcí...
Vztah mezi otcem a synem je jeden z nekřehčích, ale vždycky stojí za  to o něj usilovat, protože je to nejlepší, co člověka provází životem.
Marxisticky vychované soudkyně nemohou nic takového pochopit, to bylo pořád řečí Soudcovské unie, jak  bude soudce vychovávat a zatím se jen na úkor populace kapsují.
0/0
29.10.2004 12:33

noovi

fasouni
Stejne je to ujety, po kazdy gay akci tenhle nacku stejne vsichni skonci v hospode, ozerou si drzky a zmlati kohokoliv kdo jim prijde pod nohy... O co jim jde? Pripadne mi, ze vetsina tehle idiotu ma koplexy menecenosti z mikro-penisu, prasecich ksichtu nebo podobne.
0/0
28.10.2004 19:40

mtis

Re: fasouni
...z výšky vzdělání, IQ, vlastní (mizerné) sociální situace, strach o mizernou práci (jim konkurují ekonomičtí imigranti z třetího světa - ne vysokoškolákům) .... SOUHLAS
0/0
28.10.2004 19:57

dezidor

většinou slušný lidi
Co jsem četl životopisy jejich funkcionářů, tak většina z nich má vysokoškolský titul. Z řadový účastníci takovýchto demonstrací bývají obvykle směsicí, kterou nelze na základě žádného aspektu odlišit od běžného vzorku populace ve věku 16-30 let. Jedinou vyjímkou je procentuelně menší zastoupení žen (což je ostatně při vedení politických aktivit běžné. Jinak tam nenajdeš sebemenšího rozdílu.
 
Ožerou se a někoho bezdůvodně zmlátí???
 Většina skočí po akce na dvě tři pivka (v případě abstinentů něčeho jiného), pozdraví se a chvilku (či déle) pokecá s kámošema, jde domů a vede řádnej život.
0/0
28.10.2004 22:41

noovi

Re: většinou slušný lidi
O inteligenci a VS vzdelani clenu neonacistickych skupin silne pochybuji, ostastne o znalosti historie take. Pokud "chteji" tak strasne provadet oralni sex s Hitlerem a jeho partou, tak si take snad uvedomi, ze jako Slovany by je vsechny cekala cesta do plynu nebo deportace na Sibir pokud by Hitler vyhral valku. Nastesti se tak nestalo. A take tech neonacistu, co se po chlastacce vesele a v klidu vyda domu, moc neznam. Vetsinou utoci silne v prevaze, casto 3 ci vice na jednu obet. Svedci to o VS vzdelani????
0/0
28.10.2004 23:11

Dan 1

Re: Re: většinou slušný lidi
On ten titul sám o sobě není zárukou prakticky ničeho. Může svědčit o schopnosti memorování, ne o inteligenci. Nevím, kdo ukopal mladého Venclíka k smrti a kdo napadal návštěvníky pivního festivalu v Praze-Smíchově před pár lety, ale dotyční si také říkali vlastenci. A pravicového na nich není vůbec nic. Např. německý nacionalismus za pravici nejde považovat ani omylem. Ten český je to samém v bledě modrém. Pardon, v bledě hnědém. Navíc se jedná o extremistické skupiny, kterými se zabývá BIS a asi ví proč.
0/0
28.10.2004 23:18

dezidor

Re: Re: většinou slušný lidi
Kdo se tu baví o neonacistech? I orgány státního aparátu, kterou jdou Vlastenecké frontě docela dost po krku, uznaly, že to žádní náckové prostě a jednoduše nejsou. Když bych se snažil najít nějakou politologickou definci programu VF, tak bych použil přívlastků jako nacionalistický, pravicový či konzervativní.
Jinak na popisu chování nácků se s tebou víceméně shodnu.
0/0
28.10.2004 23:21

Dan 1

Re: Re: Re: většinou slušný lidi
A co znamená Čechy Čechům a Nic než národ? To s vlastenectvím nemá nic společného, vlastenec má rád svou zem, je na ní hrdý, pracuje pro její zájmy atd. - na tom nic není. Ale jaké má být praktické naplnění těch hesel? Vyhánění Poláků z pohraničí a Slováků z Prahy? Pravicový a konzervativní (resp. konzervativně-liberální) jsem já, je považuji za nácky.
0/0
28.10.2004 23:28

dezidor

Re: Re: Re: Re: většinou slušný lidi
Palackého a později Kramářovo heslo "Nic než národ" (v neskrácené verzi tuším "Nikdo a nic než národ nemá právo osudovat o svém vlastním osudu" bych interpretoval jako to, že žádný Rakousko-Uhersko či Evropská unie nás nemají právo zhoru omezavat a měli bychom si o sobě rozhodovat sami.
"Čechy Čechům" znamená v podstatě to, že VF chápe Českou republiku jako důsledek práva českého národa na sebeurčení (něco jako je v preambuli dnešní slovenské ústavy). Znamená to respektovat přirozené etnické menšiny, ale nenachat se rozvracet kdejakým přivandrovalcem. Ostatně něco podobného zaznělo, jak jsem slyšel, i z úst Mgr. Jana Skácela na demonstraci, o níž je tu řeč.
0/0
29.10.2004 0:28

dezidor

Re: Re: Re: Re: Re: většinou slušný lidi
oprava: "rozhodovat o svém vlastní osudu"
0/0
29.10.2004 0:30

dezidor

Re: Re: Re: Re: Re: Re: většinou slušný lidi
Koukám, že už jsem dneska už naprosto nepoužitelnej a to jsem navíc ještě střízlivej. Ach jo.
0/0
29.10.2004 0:31

Dan 1

Re: Re: Re: Re: Re: většinou slušný lidi
S tím prvním odstavcem souhlasím bez výhrad. Když v Evropě o někom rozhodoval někdo druhý, vždy to končilo katastrofou. V těch "Čechách Čechům" ale slyším podtón, že jen bílí sem patří, na rozdíl od Romů, Ukrajinců, Rusů... Ale zdaleka ne každý Ukrajinec nebo Rom je zločinec. Rasismus těchto skupin, ať je zabalený do jakéhokoli pozlátka, je evidentní. Odborníci na demografii se vesměs shodují na tom, že imigranti jsou potřební, jinak na nás jednou nebude mít kdo dělat, až se staneme důchodci. Já sám mám mezi cizinci spoustu přátel a jsou to slušní lidé a něco umějí a to, co umějí, dávají k dispozici nám. Takže bych to heslo změnil na Čechy občanům ČR.
0/0
29.10.2004 0:39

dezidor

Re: Re: Re: Re: Re: Re: většinou slušný lidi
Nevím, nevím. Většina demografických a sociologických studií také mimo jiné dokazuje, že vyšší počet cizorodých přistěhovalců je přímo uměrný s větší eskalací etnických či národnostních konfliktů.
Popravdě se musím přiznat, že je mi milejší ČR s 8 miliony povětšinou našich lidí, kteří si individuálně spoří na důchod, než-li rozložená společnost se štědrým sociálním systémem (zvaná multikulturní), kde se člověk často bojí vyjít na ulici (viz dnešní francouzská a německá větší města).
0/0
29.10.2004 19:20

mtis

Slovo "soudruh" byl taky jen staročeský název pro sounáležitost s druhem. Dnes je to jen nadávka!:-)
0/0
29.10.2004 11:30

mtis

Re: většinou slušný lidi
Mé zkušenosti jsou alespoň, co se týká členů, zcela odlišné.
Samozřejmě, funkcionářů se to netýká, ti mají ty chudáky kluky jenom jako stafáž a křoví ...
0/0
28.10.2004 23:15

Ugu

Re: většinou slušný lidi
a zazvonil zvonec, pohádky je konec ...
0/0
28.10.2004 23:55

zbynek._s

Re: většinou slušný lidi
Tomu co jste napsal snad ani sám nevěříte. Samo heslo "Krev a  čest" je přeci překlad nacistického "Blut und Ehre". chápal bych kdyby se mladí lidé hlásili k druhému pojmu Čest, proč  KREV? Nedostatek v citové výchově je tím společným jmenovatelem, který jaksi neráčíte vidět.Blbé vysokoškoláky má každý režim, někteří z nich dokonce udělají skvělou kariéru.Bývá však poseta hnusnými skutky.Normální rodina s přirozeným otcem nepřipustí, aby se dobře živený synáček vybíjel v tak hysterických projevech. S úctou k vašemu, byť zcela jednostranému názoru musím konstatovat, že většina těch kluků jsou produktem postkomunistického státu, stejně jako ve východním Německu.Na soudech ČR  nebyla provedena dekomunizace, a tak tu máme sociálně otužilou (de)geneneraci. Stát musíokolo rodiny chodit po špičkách, otců a jejich příkladu i autority si vážit.Pak ubude i dětských zločinů, neřku li vrahů.Jenže situace v ČR je právě opačná a  tátové se soudí o své děti v zahraničí.
0/0
29.10.2004 12:16

celtic

Nazi..
Nazi raus! Nenávidím nácky
0/0
28.10.2004 18:40

snaik

Re: Nazi..
Nenávidim levičáckou lůzu!
0/0
28.10.2004 19:41

Liborac

Re: Re: Nazi..
Ze nekdo nema rad nacky neznamena ze je levicak ne? Ja osobne nacky nemam tedy rad ani trochu, ale levicovou luzu jeste min prava :)
0/0
28.10.2004 23:28

lkarban

?
150 lidí to je málo nebo hodně?
0/0
28.10.2004 18:35

mtis

Re: ?
Jak na co: pokud by to byl počet všech dosažitelných nácků v čechách bylo by to skvělé  .... obávám se že tomu tak kupodivu není ....
0/0
28.10.2004 19:13

ulukomorja

Podezrele ticha koncovka
Nesel nekdo z vlastencu misto "do podskalských restaurací" na Hrad pro vyznamenani?
0/0
28.10.2004 18:06

mtis

Re: Podezrele ticha koncovka
TO musíš vědět ty, my tam na rozdíl od tebe nepochodovali ....
 
 
 
0/0
28.10.2004 19:12

krop

Zal
Je to smutny, ale jenom tihle rasisti sou natolik odpovedni, ze opravdu slavi nas nejdulezitejsi svatek. Ostatni lidi na to prdej.
0/0
28.10.2004 17:55

MannImSchatten

Re: Zal
oni ho neslavi, oni ho zneuzivaji.
0/0
28.10.2004 19:36

dezidor

Blbost
Blbost. Ty lidi jsou o významu 28. října opravdu vnitřně přesvědčeni.
0/0
28.10.2004 22:44

mtis

Re: Blbost
JÁ jsem o významu 28. října taky přesvědčen, a přece neběhám a neřvu "Čechy Čechům", "Nic než národ" a "Bílá země".
0/0
28.10.2004 23:14

dezidor

Re: Re: Blbost
To ti nikdo nebere. Jen nechápu, proč si někdo tu nědo myslí, že lidé, kteří obětovaly část svého času a někteří i nemalé finanční prostředky za dopravdu, berou 28. říjen jen jako záminku.
0/0
28.10.2004 23:26

jagic

Mensi uvaha
Trocha narodni hrdosti a uvedomeni nam muze jen prospet. Pokud si nekdo mysli ,ze nam pomuze nekdo jiny nez my sami tak mu npreju az se srazi se skutecnou realitou,ale na druhou stranu uz se nekolikrat ukazalo ze extremni reseni vlastne zadnym resenim neni.
 preju Vam vsem hezky den
0/0
28.10.2004 16:57

MannImSchatten

Re: Mensi uvaha
... hlavne bych nikomu nepral srazit se s tema skinama a nackama ... ani kdyby jich bylo jen pet.
0/0
28.10.2004 17:46

Kereme

Re: Mensi uvaha
Vubec bych slova jako narodni hrdost a uvedomeni v souvislosti s ultrapravicaky nezminoval.
0/0
28.10.2004 18:41

Tyrl

Re: Re: Mensi uvaha
Můžete mi vysvětlit, proč je nazýváte "ultrapravičáky"? Na programu Vlastenecké fronty nic moc pravicového nenalézám. (Nesympatizuji s nimi ani náhodou, aby bylo jasno.)
0/0
28.10.2004 19:25

dezidor

Levicovost? Ani omylem!
Když seš tak dobře obeznámenej z programem Vlastenecký fronty, tak mi řekni, co je na něm podle tebe levicovýho? Já ten program znám a nic takovýho tam nenacházim.
0/0
28.10.2004 22:55

zbynek._s

Re: Mensi uvaha
Dovedu si představit národní hrdost bez blbečků, kteří se po někom opičí, protože nic lepšího nepoznali. 
0/0
29.10.2004 12:35

MannImSchatten

..
na zacatku pochodu jim mela policie CR rozdat igelitove pytle na sber odpadku a do davu dosadit provokatora vykrikujici "Ciste Cechy !!! Cisty Narod !!!"
0/0
28.10.2004 16:23

Isbjoerna

Re: ..
0/0
28.10.2004 16:25

mtis

Re: ..
0/0
28.10.2004 19:07

Obracec_kalendare

...
A to u nás je minimum přistěhovalců, prej ani ne 1%.Co budou plešky dělat až se tady bude poflakovat 10% arabáčů a jinejch opálenejch socek?
0/0
28.10.2004 15:41

LimonadovyJoe

Re: ...
Copak u nás není dost komančů, socanů, tepploušů, feťáků a liberálů? Když už mají náckové někoho mlátit, tak ať se zaměří na ně. Negříci a arabáci, kteří k nám lezou jsou často pracující heterosexuálové - což je pomalu vymírající skupina, takže abychom za ně nebyli ještě vděční.
0/0
28.10.2004 18:14

kubas147

Ha ha :)
No jo, nasi mili holohlavi kamaradi proste maji potrebu se sdruzovat a spolecne si zakricet... Pocit pospolitosti jim pomaha prekonat jejich komplex menecennosti... Ale vlastne je chapu - s tim, jak nase zeme vstoupila do EU se v CR docela zvysila konkurence na trhu prace a pro takoveho vylepaneho ubozaka je potom mnohem tezsi sehnat praci, coz jejich frustraci a nacionalni citeni prohlubuje... Kdybych byl imbecil s IQ kolem 70, sel bych si dnes taky zakricet "Cechy Cechum!".
0/0
28.10.2004 15:40

Najdete na iDNES.cz