Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zpráva o stavu země: 5 hlavních rizik

Politici by se měli probrat: Česko se příliš nevyvíjí, a půjde-li to takhle dál, ocitne se v ekonomické a společenské krizi. Píše se to v úterý zveřejněné Zprávě o stavu země. Naplní-li se odhady sociologů a ekonomů, čeká nás za pár desítek let nevalná budoucnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

mikhail

Řešení
Občané!
 
Příliš vás zatěžuje vaše politické zřízení? Vadí vám starosti spojené s volbami? Obtěžuje vás poslouchání trapných vysvětlení politiků? Mám pro vás řešení!
 
Zvolte si svého Císaře a nechte starosti na něm. A buďte si jistí, že vám nic vysvětlovat nebude!
 
( Zdá se, že počínaje Standusem groSusem začíná nová dynastie vládců ČR. Už si uplatil policii (novodobá praetoriánská garda?) a teplota stoupá ..... )
0/0
27.10.2004 13:56

vamberk

Já věřím Standovi !
Tahle poplašná zpráva o stavu země je beztak dílo ODS a podle Standy jsme na vzestupu (a myslí to upřímně) tak žádnej strach o budoucnost !
0/0
27.10.2004 5:13

Zwerg

To _Sandstorm_, jam007, Pucmeloud007
Právě jsem si přečetl vaše reakce na můj příspěvek na poměry ve Švýcarsku a musím se upřímně usmívat tomu, ža tady má opravdu úplně kažný co říct úplně ke všemu. Bez ohledu na to, že o daném tématu vůbec nic neví....  Tomu říkám skutečná lidová diskuse.
0/0
26.10.2004 22:22

niranjanananda

no one is king !
Muze to resit kdo chce a jak chce, ale nikdo nikdy stejne nezajisti 100 % funkcni pol. sysytem nebot clovek sam o sobe je tvorem nedokonalym a tak nemuze vladnout ostatnim. Jediny kdo zde bude na veky vladnout je priroda (vesmir)  a jeji nezvratitelne zakony. Ubliz ji a vrati ti to. Jdi s ni a odvdeci se ti rajem...
0/0
26.10.2004 19:15

krawinec

Re: no one is king !
... jen jestli to myslíš vopravdu ale vopravdu upřímně ? :o) Přeji slunce v duši...
0/0
26.10.2004 20:42

retraktor

Dejavu?
Mi ten clanek tak trochu (resp. dost) pripomina situaci, kterou popisoval Donutil v peliscich. Kdyz se da parta chytrych hlav dohromady... :) I kdyz v tom pripade slo puze o nevine zlicky (nebo to byly ty sklenicky?).
Opravdu si myslite, ze par chytrych panu a dam vi, jak na tom bude cesko za 10 let? Jsou to odhady, kterym se za tech 10 budeme s nejvetsi pravdepodobnosti smat. Vy sami ste strujci svych osudu, tak chodte volit!
0/0
26.10.2004 17:48

bimbo222

proto volím ODS
lepší než ČSSD a podobné experimenty na občanech.... , jinak pak volit emigraci !
0/0
26.10.2004 17:38

_Sandstorm_

Re: proto volím ODS
 
Je to super pařba
0/0
26.10.2004 17:42

xxxll

smutná budoucnost
líbí se mi diskuse na 8 stran, z prava i z leva. je úsměvné, jak si jednou ten po druhé onen myslí, že má pravdu. faktem je, že masa už to dávno vzdala, sedí u píva a NOVY v hospodě, kritizuje a naříká a přitom každý z chasníků, kdyby se dostal ke korytu by vůbec ale vůbec nevybočil z trendu a oral jen na svém políčku, jak je to dnes už tradicí, a jak je to vidět už i v zastupitelstvích i toho kteréhokoliv městečka. Součastný stav, politika, kultura, parlament, senát, vláda – to jsme my, obraz našich sousedů, kamarádů, rodin, myšlení, národa, takže   karavana prospěchářů jede dál a kašle na vás, na nás všechny. a je jedno, jestli je pravá, levá či rudá. nechápete to? každý z nás by byl donucen jednat stejně a výt s vlky – jinak by byl smeten – přesně jako za komoušů.  
0/0
26.10.2004 15:53

Modráček

Re: smutná budoucnost
Možná máš pravdu, Velký rozměre, ale nemůžeš masu ignorovat. Právě masa určuje politický, potažmo ekonomický trend země, protože chodí volit. Mně osobně je trochu líto, že se mezi našimi občany už ustálil politický názor, což se projevuje tak, že se do parlamentu dostanou opět stejné strany, které tam už jsou, možná v trochu pozměněných proporcích. Možná by stálo za to zkusit přijmout výzvu, jako to udělali Slováci, že zvolili i jiná, než dosavadní polická uskupení. A to rozhodně neříkám jen proto, že jsem sám voličem neparlamentní strany.
0/0
26.10.2004 16:07

optimistaxy

Re: smutná budoucnost
Nechtě, ale z většiny musím s Vámi souhlasit. Ale všichni nekradou, všichni nemají ty ambice jako třeba teď Lachnit, hledejme, Cibulka je sice trochu mimo, ale lépe takový než Standa s Milošem a Václavem (moudrým). Přečtěte si  prosím, www.stranaprace.cz , nebo www.cibulka.net .Jsou šance. Zkusme je.
0/0
26.10.2004 16:08

Modráček

Re: Re: smutná budoucnost
Já nevím, Cibulkovi moc nevěřím, myslím, že mu jde jen o koryto, protože zatím kandidoval ve všech možných volbách, jako by mu bylo jedno, čím bude zvolen. Parlament, Senát, EP. Kromě toho bych řekl, že na radikální antikomunismus nikdy nenaláká dostatečný počet voličů, aby překonal 5% volební klauzuli. Ale samozřejmě se můžu mýlit.
0/0
26.10.2004 16:14

zbynek._s

Re: smutná budoucnost
Mohu jen potvrdit.Jedna dejinná etapa je za námi, komunismus papírově skončil, ale funguje jako zuřivé náboženství.Nejhorší je situace na soudech, kde byl zákonem o soudcích kromě ideologie potvrzen a zpevněn stranický klientelismus.Nejvíce je věc vidět všude, kde se soudí tátové jen proto aby se dostali k vlastním dětem! Je to ostudný stát, tahle Česká republika, která nemá s masarykovskou demokracií nic společného.Ministr spravedlnosti Němec asi žije na měsíci, když se domnívá, že takhle vypadá stát právní.Nechtěl by mu to někdo vymluvit????Myslím, že dřív, než mu straničtí poradci něco vysvětlí, tak budeme úplně na vymření...
0/0
26.10.2004 17:02

krawinec

Re: smutná budoucnost
kurňa, lip bych to nenapsal... A přesto malý dovětek :
Tím spíše má v tomhle zatuchlém rybníku ohromnou cenu každý aktivitní, sebevědomý jedinec, který vzdor té většinové mašinérii, žije a koná v souladu s ideálem poctivosti, pracovitosti, nelhostejnosti, národní hrdosti, s vírou v lepší zítřky...
Hlavu vzhůru - vždy je a také bude lépe než bylo za komunistů !!!
0/0
26.10.2004 17:07

Holes

Míň lidí?
Nechápu komu vadí ubývající počet lidí. Vždyť už se tady nedá pomalu hnout, všude města, vesnice, silnice a...lidi. Že nebude mít kdo vydělávat na důchodce? Už teď přivádí ta vládnoucí banda celý důchodový systém do řiti, a vyhrožuje, že se bude muset na stáří každý postarat sám o sebe. Že s takovou český národ vymře? Žádná škoda.    
0/0
26.10.2004 13:57

_Sandstorm_

Re: Míň lidí?
Problém je právě s těmi důchodci. Přitom veřejné zabezpečení všech důchodců vede akorát k ekologické katastrofě, neboť nutí společnost, aby neustále populačně rostla. To stejně nejde donekonečna.
 
Spíš bych kousl pár let nepohodlé, současné důchodce nějak uživil a pak by se počet obyvatel ČR zmenšil. Furt lepší, než mít jednou lidnatost jako Bangladéš nebo Tokyo.
 
Málo lidí = více životního prostoru = větší luxus. Ale to je spíš idea, ekonomická fakta na podporu nemám... Jen tuším, že by to bylo super.
0/0
26.10.2004 14:02

Modráček

Re: Re: Míň lidí?
To je fakt. Také mě tohle napadlo, jednou jsem se dokonce pustil do psaní jakési vize, jak by to u nás vypadalo, kdyby v ČR žil pouze jeden milion obyvatel místo deseti mil. Bylo to ale hodně na koleně, protože jsem vycházel z přesného proporcionelního snížení počtu obyvatel - tedy všechna města 10x méně. Praha se 120000 obyvateli, Brno 40 tisíc atd. Na druhou stranu, liduprázdné lány lesů, neporušená příroda, to by vůbec nebylo od věci. Pamatuji si, že jsem se do toho tehdy docela zabral. Návrat do reality nebyl dvakrát příjemný, ale samozřejmě je zapotřebí stát oběma nohama na pevné zemi.
0/0
26.10.2004 14:52

_Sandstorm_

Re: Re: Re: Míň lidí?
Je to skvělá vize. Třeba v Norsku a Finsku jsou místa, kde je nejbližší soused 10 km! Pohoda, ticho, klid .... A když chce někdo mezi lidi, má auto nebo internet. Super.
0/0
26.10.2004 15:16

Modráček

Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
Jo, v těchto dvou zemích to platí i pro jižní třetinu těchto států, tedy tu nejobydlenější. Navíc je tam úžasná příroda, slušní a ochotní lidé - tak mě napadá, jak dlouho ještě? Zájemců o sociální dávky v těchto zemích je na světě více než dost.
0/0
26.10.2004 15:34

_Sandstorm_

Re: Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
Tak blbí tam zas nejsou. Ne všude je takovej mrdník, jako u nás.
0/0
26.10.2004 15:52

Modráček

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
Třeba Norsko má přiměřenou imigrační politiku, podle mě si to může dovolit, protože není v EU. Také si vzpomínám na švédský případ několika vyhoštěných azylantů z ČR (C - původu), kteří se specializovali na vykrádání samot v jižním Švédsku, snad to bylo v širším okolí Malmö.
0/0
26.10.2004 15:57

_Sandstorm_

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
Nedávno vyšla v Týdnu (nebo Reflexu?) statistika o trestných činech, které Češi páchají v zahraničí. Pro obyvatele západní Evropy muselo být členství ČR v Unii stejné terno, jako pro nás členství Rumunska nebo Dagestánu.  Při čtení takových statistik dostává národní hrdost solidní políček.
0/0
26.10.2004 16:52

Modráček

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
Být občanem "staré" země EU, také bych v referendu hlasoval proti přijetí nových zemí. Pokud nám naši hlavonožci dovolí hlasovat o dalším rozšíření, nejen v případě Turecka, budu hlasovat proti. V rámci objektivity je nutno si přiznat, že kriminalitu Čechů v zahraničí zdaleka nepáchají jen česká céčka, bohužel.
0/0
26.10.2004 17:14

ODSakEda

Re: Re: Míň lidí?
Ale kdo bude potom plnit sliby Grosse a živit důchodce-bývalé policisty?!...
0/0
26.10.2004 14:56

wildge

Re: Míň lidí?
Kdyz v Prusku vymysleli v 19. stoleti duchodovy system, tak to byla prachsprosta pyramida. Tenkrat to slo, lidi umirali pomerne mladi. Jenze v 21. stoleti se uz pyramidovost toho systemu projevuje. Bude ho nutno naprosto kompletne zmenit -> individualni ucty - co si nasetris, to budes mit.
0/0
26.10.2004 14:50

Modráček

Re: Re: Míň lidí?
Souhlas, Prušáci tehdy byli docela pokrokoví, např. Lasallův "železný zákon mzdový", ale samozřejmě vycházeli z tehdejší situace. Pokud jde o individuální účty, máš pravdu s tím šetřením, zřejmě by šlo o postupné snižování podílu příspěvku ze strany sociálního systému ve složce vypalceného důchodu, až by nakonec zůstaly jen ušetřené úspory. Je to ale dlouhodobá záležitost. Nejsem ale ekonom, jestli tady nějaký je, mohl by se k tomu vyjádřit kvalifikovaněji.
0/0
26.10.2004 14:57

barbudo

Re: Re: Míň lidí?
... je úplně jedno jak, ale do důchodového systému dát víc ... prosté ...
0/0
26.10.2004 15:04

_Sandstorm_

Re: Re: Re: Míň lidí?
Současní důchodci se stejně musí uživit z toho, co dnes je, jim dnes narozené děti už nepomohou. A ti, co mají do důchodu daleko, mohou začít sami spořit. Prosté.... A navíc do budoucna udržitelné.
 
Postupně přecházet na individuální spoření. Komu je dnes 45 a už si do důchodu nestihne sám naspořit, by se víc přispělo, než tomu, kterému je dnes 20. To už je jen otázka matematiky.
 
Za dvě tři generace by už důchody nemusely tvořit součást státního rozpočtu.
0/0
26.10.2004 15:22

Modráček

Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
Tak jest. Stejně to bude jediná možnost, protože jakákoliv podpora rodin zřejmě nebude fungovat, "vyslyší" ji pouze nepřizpůsobivé složky obyvatelstva. O imigrantech ani nemluvě, ti pustí sociálnímu systému řádně žilou.
0/0
26.10.2004 16:11

barbudo

Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
... problém je trochu v tom, že současní důchodci žili v čase, kdy stát zajišťoval jejich existenci v důchodu. Oni dostávali méně peněz ve výplatě a ponechávali více akciovce zvané stát. Dnes byla tato akciovka vytunelována, majetek rozdán kamarádům a za reklamní propisovačku zahraničním nýmandům ... důchodci ostrouhali ...
0/0
26.10.2004 16:13

Modráček

Re: Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
Ano, důchodci ostrouhali. Asi bude zapotřebí vycházet z toho, že minulý režim byl prostě defektní, křivdy spáchané v tehdejší době se budou napravovat ještě dlouho. Je to jako s restitucemi, někdo protestuje, že původnímu majiteli režim zabavil ruinu, za své peníze ji opravil a teď mu vrátil zavedený podnik, ale jak jinak chtějí napravit spáchané bezpráví? Prostě to jinak nejde, tohle se muselo vyřešit.
0/0
26.10.2004 16:19

barbudo

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
... který režim minul?
0/0
26.10.2004 20:44

_Sandstorm_

Re: Re: Re: Re: Re: Míň lidí?
Jasně, taky bych je neošidil. Jak jsem řekl, postupně bych přecházel na individuální spoření a čím kratší doba by člověku v den reformy zbývala do důchodu, tím větší by ten důchod měl. Mladším by se krátil důchod a rovněž i povinnost do důchodového systému přispívat.
 
Možná vyvstane otázka, kde se tedy na ty důchody vezme, když mladší nebudou do toho systému platit. Bude se muset seškrtat rozpočet, protože něco takového nás dřív nebo později čeká stejně. Čím dřív to uděláme, tím méně to bude bolet.
0/0
26.10.2004 16:49

ODSakEda

Re: Re: Míň lidí?
Jenže důchod není šepření či spoření!!!!!! Ale mělo by být pojištěním garantovaným státem (ne státními pojištovnami!...), nebot jde o průběžnou položku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za 30 let by jste nad úsporami zničených úspor či zkrachovalých negarantovaných pojištoven, nebo dokonce státního důchodového rozpočtu(!!!...) mohl akorát tak zaplakat! Jde o to, že je by mělo být jedno, jestli jako výdělečný živím dědu přímo-v naturáliích-tedy že mu dám v obchodě jídlo zdarma,  nebo jestli povinně odevzdám část peněz ze zisku (výdělku) a ty vyfasuje děda a potraviny mi zaplatí! Aby se ale riziko mezilidských vtahů minimalizovalo, což je vlastně definice pojištění!, kdyby se syn na vás vyflákl a aby jste nebyl závyslej jen na tom co on rozhodne co vám dá k snědku(tak to ale dříve prostě bylo a ne dávno!!!!!), je důchod-ona hodnota odebrána povinně všem výdělečně činným a distribuována státem, avšak jak vidět stejně ne ideálně a bez zneužívání pro jiné účely či nespravedlivě!!!... To ještě není pojištění, ale dan, jen tak nepřeně ale nazývána... Opravdové pojištění by mělo umožnit vám rozhodnout, jak moc si chcete užívat nyní, nebo v důchodu a tedy chceteli nyní platit vysokou pojistu a mít vysoký důchod či opačně! Nyní se to sice nazývá pojištění, ale jde defakto o daně, které spravuje neideálně stát...
0/0
26.10.2004 15:11

_Sandstorm_

Hm
Problém je v takovém nesmiřitelném boji v parlamentu. Sice navenek vyhlašují nerůznější nulové tolerance, prohlášení o tom, kdo "škodí této zemi" apod., ale na druhou stranu ve věci osobních výhod, "služebních" cest na exotická místa (ano, s prsatými Tahiťankami se musí vést jednání o restrukturalizaci průmyslu) a chlastání v parlamentních výčepech drží až podivuhodnou basu.
 
Někdy mám pocit, že tu rivalitu v médiích jenom hrají a že si z toho pak v zákulisí dělají prdel.
0/0
26.10.2004 13:47

Milob

CSSD konci!
Nemuzu si pomoct, ale CSSD nasi zem uplne zruinovalo. Nejhorsi je, ze si clovek nemuze vybrat politickou stranu, ktera ma nejaky dlouhodoby zamer a chut ho realizovat. Je to zkratka prašť jak uhoď. Podle meho nazoru se soc. dem. svym kralovanim uplne odepsali, takze ted to zase povede ODS, protoze nikdo jiny tady neni.
0/0
26.10.2004 13:46

_Sandstorm_

Re: CSSD konci!
Ale je! Nejhorší nebezpečí je to, které si neuvědomuješ....
0/0
26.10.2004 13:50

optimistaxy

Re: CSSD konci!
Vím, že je to proti etice těchto stránek, ale přečtěte si na www.stranaprace.cz
0/0
26.10.2004 16:04

renek

Zahraničnií renomované instituce kritizuí ČR a vládní koalice v čele s GroSSem nám lže!!
Premier GroSS tvrdil v nedělní diskusi, že nás zahraniční instituce chválí za reformy. GroSS lže, žádné reformy se zatím neprovedly a kritizují nás a naší slavnou socialistickokoaliční vládu už všude ve světě, jen naše media nás o tom nějak neinformují!
  1. OECD a renomované Světové ekonomického fórum upozornilo, že schopnost Česka uspět v mezinárodní konkurenci se rapidně rok od roku propadá.
  2. Na neudržitelné státní finance, nechuť k reformám a chabé investice do znalostí, které ženou zemi do krize, už upozornil snad každý od EU, Evropské centrální banky, Světové banky, Mezinárodního měnového fondu, OECD, po renomovanou agenturu Standard & Poor's. Ta své obavy doprovodila snížením ratingu! O kredibilitě zmíněných institucí, včetně Světového ekonomického fóra, si ve vyspělém světě nedovolí nikdo pochybovat. Hrají roli nezávislých auditorů a jejich hodnocení jsou velmi užitečná především pro voliče.
  3. Minulý týden kritizovala kvůli špatnému hospodaření státu koaliční vládní politiky i Evropská komise a Evropská centrální banka(ECB).
  4. ECB nás zařadila do kategorie nereformovaných zemí a  přiklání se k názoru ČNB, že nebudeme připraveni k přijetí Eura ani do roku 2012, pokud tady bude postupovat zadlužování státu tempem, které nasadily vlády včele s ČSSD a KDU-ČSL.
Proč se o tom nikde nedozvídámeme, proč to nezveřejní na veřejnoprávní ČT? Hmm, že by jsme byli od těchto zpráv záměrně izolovaní? Jako v Bělorusku..
0/0
26.10.2004 13:33

optimistaxy

Čtěte //Re: Zahraničnií renomované instituce kritizuí ČR a vládní koalice v čele s GroSSem nám lže!!
Prosím, přečtěte si na www.stranaprace.cz .
0/0
26.10.2004 16:03

HAL9000

Re: Čtěte //Re: Zahraničnií renomované instituce kritizuí ČR a vládní koalice v čele s GroSSem nám lže!!
Přečetl jsm si váš volební program a trochu mi připadl jako dřívější závazky BSP. Patnáct hesel a konec.
0/0
26.10.2004 19:30

Jarda136454

re
Toto je vše hezké, vymysleli to dobře, bohužel tento velice moderní model napasovat na české prostředí prostě nelze. Lidé nepracují a stejně dostávají sociální dávky, socani tak zdražili každé pracovní místo a tak se z lidí v zaměstnání dere kůže a je to prostý koloběh.
pokud bude u moci stále tato vláda máme se na co těšit.
0/0
26.10.2004 13:31

Horník Kdojevíc

Zvolili jste si socanskou vládu, tak ji už 7 roků máte.
Ještě tato degenerace bude žít v komunismu.
 
0/0
26.10.2004 13:16

_Sandstorm_

Re: Zvolili jste si socanskou vládu, tak ji už 7 roků máte.
Každý podle své neschopnosti a každému podle toho, v jak silné voličské skupině se bude nacházet.
0/0
26.10.2004 13:40

Dalmatika

Motivace, motivace
Motivujme důchodce, aby pracovali i po dosažení důchodového věku. A kdo donutí firmy, aby zaměstnávaly lidi starší 40 let? Už v tomhle věku jsou odkecaní, tak co pak v důchodovém věku? A nedejbože, aby šlo o ženu s malým dítětem, ještě k tomu vzdělanou. Ta už nemá šanci žádnou. Nikoho nepřesvědčí, že chce pracovat, neboť se s ní už nikdo nebaví. A podnikat se u nás nedá, neboť mít fiktivní výdělek 101 tisíc jen tím, že si pořídím živnostenský list, a podle něj platím daně, pojištění a nedostanu ani přídavky na děti, to je fakt hazard. Takže žádní bezdomovci důchodci, ale i další skupiny, na které nevybylo zaměstnanecké místo...
0/0
26.10.2004 13:03

Al Ladin

A co je nejhorší?
Nejhorší je, že na to vláda kašle, a že s tím ani opozice nic neudělá. Ať budou u kormidla červení nebo modří, vždycky budou koukat jen na svůj osobní prospěch. Na znovuzvolení vytáhnou nějaký ten populismus, a pokud je nezvolí, tak budou kritizovat, jak to ti druzí dělají špatně. Oni to vědí líp, ale nemohou nic prozradit, aby ti druzí neopisovali. Něco opravdu pořádného udělat pro tento národ - na to nemají pro veškeré hašteření čas, a troufám si tvrdit, že ani s hejny svých poradců na to nemají patřičné buňky.
0/0
26.10.2004 13:02

kontrola

Vladimír Hučín – nový fenomen české scény
Vladimír Hučín – nový fenomen české scény Motto: „ Jednoho člověka lze klamat po veškerý čas, všechny lidi po dlouhý čas, nelze však všechny lidi klamat po všechen čas. “ Abraham Lincoln .......Dnešní mocní cíleně a úmyslně rozvracejí naši zemi a morálku jejích obyvatel. Pracují na tom, aby zde nezůstala veřejně známá věrohodná osobnost, subjekt. Všichni si máme o sobě myslet, že jsme slaboši, lidé nedůvěryhodní a šmejdi. Musíme prokázat, že tomu tak není, je třeba trvat na tom, aby proces s Vladimírem Hučínem byl veřejný. Lidé by měli vidět, ve vlastní hlavě a se svým svědomím si srovnat o co jde a jak se hraje. Měli by si uvědomit, že něco podobného může v budoucnu potkat i je... . http://www.freewebs.comvanekindex.htm

kontrola

Re: Vladimír Hučín – nový fenomen české scény
http://www.freewebs.com/vanek/hucinfenomencssceny.htm
0/0
26.10.2004 12:46

Děd Vševěd

Kdo ty reformy nastartuje ?
Kdo ty reformy nastartuje, když se politici se namísto své práce věnují předvolební agitaci a vzájemným inzultacím. Pro ně je prioritou vlastní koryto a až někde vzadu jsou zájmy ČR. Po nás potopa, že, páni politici ?
0/0
26.10.2004 12:24

optimistaxy

Re: Kdo ty reformy nastartuje ?
Věřit ještě nemusí být blbost, věřme, že někdo je schopen s tím pohnout. Nejblíže k tomu to má Pravý blok www.cibulka.net a Strana práce www.stranaprace.cz .
0/0
26.10.2004 12:55

Najdete na iDNES.cz