Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Při útoku v Gaze zahynul šéf hnutí Hamas

Izraelská armáda zabila jednoho z hlavních šéfů ozbrojené složky palestinského hnutí Hamas. Adnan Ghúl jel autem v pásmu Gaza, když na jeho vůz zaútočil izraelský vrtulník. Raketový útok nepřežil také Ghúlův spolupracovník. Další dva Palestinci byli zraněni.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jezkovy_voci

Źádost
Jakékoli dotazy a připomínky k tomuto eleborátu směřujte prosím nadále na tyto osoby
 
Avraham Shalom (Bendor) was GSS director from December 1980 to September 1986. At his request, he ended his term in September 1986 in wake of the commission of inquiry that investigated the No. 300 bus affair. Avraham Shalom is one of the group of top GSS officials granted clemency by the president. When he ended his term, he became an independent businessman, mainly overseas. Among other things, he has served as a consultant to international companies.
 
Yaakov Peri served as GSS director from April 1, 1988 to March 1, 1995. He was GSS director during the first Intifada. Today he is chairman of Hamizrahi Bank and chairman of the Lipman Company. In the past he was president of Cellcom and the prime minister's adviser on POWs and MIAs.
 
Carmi Gillon served as GSS director from March 1, 1995 until February 18, 1996. He asked to end his service after the assassination of Yitzhak Rabin. He was recently elected chairman of the Mevasseret Tziyon Local Council. Prior to that he was Israeli ambassador to Denmark.
 
Maj. Gen. (res.) Ami Ayalon was the first GSS director to come from outside the GSS. He served as GSS director from February 18, 1996 until May 14, 2000. In the past he was the commander of the Navy. Today he is chairman of the Netafim irrigation systems company and heads the "National Consensus: Signing an End to the Conflict" initiative together with Prof. Sari Nusseibeh.
0/0
24.10.2004 16:20

jezkovy_voci

Máme vážné obavy o osud státu Izrael 6
Měli bychom už konečně pochopit realitu, že jsme to byli my, kdo přišel do arabského světa a ne že Arabové přišli do židovského světa. Dokud to nepochopíme, nic se nezmění. Naše vzdělávání je přinejmenším stejně deformované jako vzdělávání Palestinců, kterým je vtloukáno do hlav, že neexistuje žádný Izrael a že by Židé měli být zatlačení do moře. Náš přístup k arabskému smyslu pro čest je přímo katastrofický, nemohu pro to najít slova. Pokud se nedokážeme chovat dobře ani k sobě, jak bychom se mohli chovat slušně k Arabům? Měli bychom už konečně přestat utahovat šrouby arabskému obyvatelstvu.
 
Boj terorismem nemůže být vládní politika, to musí být politika tajné služby. Kdysi to byly chirurgické operace. Dnes to jsou válečné operace. Cílená zabití jsme prováděli i kdysi, ale odehrávalo se to v utajení. Dnes je to raketa vypálená z vrtulníku na veřejnosti. Následná nenávist a touha po odplatě pak nebezpečí terorismu jen zvyšuje. Boj s terorismem bude také účinnější, pokud budou vojenské kroky doprovázeny kroky diplomatickými, pokud budeme mít jasnou politickou vizi. Koneckonců, dřív nebo později, Palestinci svůj stát stejně budou muset dostat. Téměř všechno, co děláme my jim a do dělají oni nám, by bylo snesitelné a ospavedlnitelné, kdyby to vedlo k naději, že se situace zlepší. Problém je v tom, že ani oni, ani my dnes takovou naději nevidíme. A to je to nejhorší.
0/0
23.10.2004 21:46

mtis

Re: Máme vážné obavy o osud státu Izrael 6
Že ty máš pořád takouvou děsnou starost o ty osadníky !!!  Pokud je bude Šaron chtít odsunout, tak je odsune, ovšem druhá otázka je, kdo zajistí, aby se arabští dementi neodpalovali v jeruzalémské MHD, nestříleli Kássamy na izraelská města a z pušek na osamělé matky s rodinami v autech na silnicích.
 
NA ŘEŠENÍ TOHOTO BY SES MĚL ZAMĚŘIT, pokud chceš přinést mír na Blízký východ ...
0/0
24.10.2004 7:01

hulibrk1

Re: Máme vážné obavy o osud státu Izrael 6
Naše vzdělávání je přinejmenším stejně deformované jako vzdělávání Palestinců, kterým je vtloukáno do hlav, že neexistuje žádný Izrael a že by Židé měli být zatlačení do moře ?
 Náš přístup k arabskému smyslu pro čest je přímo katastrofický ?
Jakou čest máš na mysli ? jako třeba čestný útok na španělsko ? nebo na  beslan ? nebo na wtc ?
kromě toho, kupříkladu v mojem vzdělání není nic o nenávisti k muslimský havěti. můj negativní postoj vznikl až na základě jejich činů. Zabíjet nevinný lidi a věřit, že si tím vysloužím místo v alláhově ráji a rekrutovat pod touto směšnou záminkou mučedníky k zabíjení civilů by podle mého spíš mělo vést do pekla.
 
0/0
24.10.2004 8:01

Isabelle

Re: Re: Máme vážné obavy o osud státu Izrael 6
proto je hulibrk #1!!!
0/0
24.10.2004 8:09

jezkovy_voci

Máme vážné obavy o osud státu Izrael 5
Jedna z největších chyb současného politického vedení jsou debaty, zda máme nebo nemáme na palestinské straně politického partnera k jednání. Za situace, kdy umírají civilisté, není jiná možnost, než podniknout jednostranné kroky. A na základě své předchozí zkušenosti věřím,  že kdyby se Izrael zvedl už zítra ráno (nebo klidně před třemi lety) a opustil Gazu a skutečně a věrohodně začal rušit ilegální osady, tak by Palestinci nakonec přišli k jednacímu stolu. Ostatní s tím stoprocentně souhlasí. Je proto chybou, že se pořád zabýváme debatami o Arafatovi, zda s ním máme jednat nebo ho vyhostit nebo zabít. Arafat je prostě zde, je překážkou, ale my s tím nemůžeme nic dělat. Dnes bez Arafata nic nejde, jednoho krásného dne ho však někdo nahradí, ale my nemáme právo rozhodnout kdy a kdo to bude. Tím, že se stále zabýváme Arafatem, ho jen stále neustále vracíme na výsluní světové pozornosti. Já nevěřím v Arafata, ale věřím v možnost přesvědčit veřejnost.
 
Hranice státu Izrael by měly vést po Zelené linii. Na Zelenou linii jsme se vrátili dohodou s Egyptem, s Jordánskem, odchodem z Libanonu. Je proto přirozené, že naše hranice s Judeou a Samariou a také v pásmu Gazy povedou po stejné linii. Současná trasa plotu nic neřeší, jen vytváří novou realitu, která se v budoucnosti stane problémem. Je to dělici plot, který nic nedělí, vytyčuje hranice, které nejsou hranicemi. Vytváří nenávist, odděluje Palestince od jejich půdy a ponechává statisíce Palestinců na naší straně hranice. Výsledkem je, že působí přesně naopak, než byl zamýšlen, tj, vytvořit dva státy pro dva národy.
0/0
23.10.2004 21:44

jezkovy_voci

Máme vážné obavy o osud státu Izrael 4
Dnešní strategie spočívá pouze v tom, jak zabránit dalšímu teroristickému útoku. Tečka.... Vůbec se nazabývá otázkou, jak nás dostat z toho bahna, ve kterém se dnes nacházíme. - Všechna rozhodnutí, která se dnes dělají, jsou na taktické úrovni. Chybí jasná politická strategie. Kabinet Rabina a Perese měl velmi jasnou politiku: Musíme bojojovat proti teroru, jako kdyby nebylo mírového procesu, a zároveň musíme pokračovat v mírovém procesu, jako kdyby nebylo teroru. Oproti tomu Barakova vláda neměla žádné politické směřování, nevydala izraelské veřejnosti žádný signál, kam se chce dostat, kromě Barakovy proslulé poznámky na závěr jednání v Camp Davidu, že "není s kým jednat". Myslíme si, že žádná izraelské vláda po Rabinovi  neřekla veřejnosti nebo bezpečnostním silám jasně, kam se vlastně chce v mírovém procesu dostat Proto musely toto politické vakuum zaplnit neparlamentní iniciativy (pozn. zřejmě má na mysli Ženevskou dohodu)  a proto jsme se dnes sešli i my.
0/0
23.10.2004 21:42

jezkovy_voci

Máme vážné obavy o osud státu Izrael 3
Musíme k osadníkům promluvit a poděkovat jim za to, že díky vám jsme mohli uzavřít dohodu s arabským světem, ale nyní už za tu dohodu musíme zaplatit, vzít vás domů a postarat se o vás. Tímto způsobem dokážeme přesvědčit tak 75 - 85 % osadníků. S těmi zbylými si už dokážeme poradit. Zajímalo nás, jak bude možné odsunout 10 - 15% osadníků, když vláda neokázala zlikvidovat jediný nelegální outpost. Musíme se s nimi tvrdě střetnout. Ariel Sharon, zakladel osad, je jediným člověkem, který je dokáže i zlikvidovat. - Jiný člen tohoto setkání navrhuje radikální řešení: Zacházejme s "kopečkovou mládeží" jako s Araby. Dejme jich tak patnáct do administrativní vazby bez obvinění a bez soudu a uvidíme, jak zbytku sklapne. Myslíte si, že jsou jako Hamas? Myslíte si, že jsou ochotní pro své přesvědčení i zemřít, kdybychom je opustili a nechali tam na těch výšinách bez ochrany IDF? Asi těžko... - Kdyby to šlo udělat jinak, byli bychom jen rádi, ale konfliktu se bohužel nevyhneme. Nevidím žádnou možnost, jak bychom mohli zajistit bezpečnost izraelských občanů uvnitř Hebronu. Samozřejmě, že si uvědomuji význam Hebronu pro židovské dějiny, ale tak jako tak, jednou bude muset připadnou Palestincům - Pokud chceme mít demokratický židovský stát, budeme muset udělat bolestná rozhodnutí. V životě každého národa je více než jedna Altalena..."
 
Silně, téměř uraženě odmítají názor, že by byli levičáci. Jeden říká: Je to zajímavé, proč téměř všichni, kdo kdysi sloužili v  tejné služby, od ředitelů až po výkonný personál, podporují usmíření s Palestinci? Protože jsme "tam byli", známe to tam, známe lidi, terén, obě strany, jsme tím nasáklí. Jakmile jste "tam byl", získáte čich na nebezpečí a na problémy. Znají dokonale to prostředí, od kanalizačních stok v uprchlických táborech až po prezidentské kanceláře obou politických vůdců.
0/0
23.10.2004 21:40

jezkovy_voci

Máme vážné obavy o osud státu Izrael 2
Podle mého názoru směřujeme postupně ale naprosto jistě k bodu, kdy Izrael přestane být demokratický domov všech Židů. - Úplně souhlasím. Mám velkou obavu o naši budoucnost. Dívám se na své malé dcery a je mi jasné, že směřujeme ke krachu. Rád bych, aby příští generace žila v židovském a demokratickém státě, o jaký usilovali naši rodiče. - V minulosti se už stalo židovskému národu mnoho nepředpověditelných a neuveřitelných zázraků a věřím, že něco podobného se musí stát i v blízké budoucnosti, protože ať se na to podívám z jakéhokoli hlediska, ekonomického, politického, bezpečnostního, sociálního, ve všech těchto hlediscích směřujeme ke katastrofě. Pokud se něco nezmění, jsme odsouzení s mečem v ruce se pomalu potápět do bahna.
 
Co vidíme v izraelské společnosti je apatie, represe, malá touha přemýšlet. Za poslední tři roky téměř zmizely demonstrace, pochody, protesty. Lidé, kteří chtěji vyjádřit svůj názor, si dávají placené inzeráty do novin. Téměř nikdo nic neorganizuje. Pokud chceme odmítnout nějaký názor, alespoň si ho musíme vyslechnout. Ale s čím se setkáváme my, je úplný nezájem vlády.
 
Všechny politické inciciativy za posledních deset let  (včetně road map) byly založeny na postupných krocích vybudování důvěry. A to za celých deset let nefungovalo. Podmínkou pro politickou dohodu bylo zastavení teroru. A to byla chyba. - Ne, to nebyla chyba, to byla výmluva pro nicnedělání. - Chybou road map je, že teroristé nad ní mají právo veta.- Jitzak Shamir jako jediný poctivě přiznal: "Budeme to klidně protahovat na deset let a potom na dalších deset let.
 
Nezneklidňuje vás možnost občanské války? - Velmi, ale moc jiných možností než konflikt nemáme. 
0/0
23.10.2004 21:37

jezkovy_voci

Máme vážné obavy o osud státu Izrael 1
V listopadu 2003 se sešli čtyři bývalí šéfové izraelské tajné služby Šin Bet (GSC), jež v čele tajné služby strávili dohromady téměř 20 let, aby v rozhovoru s izraelskými novinami Yediot Achronot varovali před hrozicí katastrofou, která podle jejich názoru Izraeli v nejbližších letech hrozí, a současně podpořili mírový dokument vypracovaný jedním z nich spolu s prezidentem Arabské univerzity v Jezuzalémě (odkaz). Nejsou to žádná pacifisté a levičáci,  ve své době vydávali také rozkazy pro cílené zabíjení palestinských radikálů. Ačkoli jejich vzájemné vztahy nebyly vždy jednoduché,  něco je donutilo překonat dřívejší osobní rozpory a hořkost, sejít se a vyjádřit své obavy nad osudem izraelské demokracie.
 
"Stojíme sami sobě v cestě. Všechny kroky, které jsme v poslední době podnikli, jsou kroky, které jsou v protikladu s mírem. Pokud se nevydáme včas jiným směrem od maximalistických požadavků celého izraelského území a pokud také nepochopíme pozici druhé strany, tak se nikam nedostaneme. Musíme už jednou provždy připustit, že na druhé straně je také někdo, kdo má nějaké city a kdo trpí pod našim hanebným chováním... ano, není pro to jiné slovo, než "hanebným". - Myslíte chování u silničních kontrol, v uprchlických táborech? - Ano, to všechno, uplně jsme ponížili Palestince jako lidi. To nikdo nedokáže snášet Ani my bychom to nesnesli. A nedokážeme udělat ani malé kroky ke zlepšení. Šimon Peres jednou zkusil změnit panovačné a arogantní chování Izraelců k Palestincům, ale od té doby se nic nezměnilo.
0/0
23.10.2004 21:36

mrkew

Rusko pozadalo stat Izrael o pomoc pri vyskoleni agentu FSB
 
v boji proti islamskemu teroru a planovani cilenych likvidaci predaku teroristickych bojuvek.
Inu jak je videt Izrael je jedina zeme na svete ktera vi jak zachazet s islamskou militantni pakazi-doufejme ze si nejen Rusko, ale i ostatni zeme souzene krvelacnymi islamskymi primitivy osvoji nekompromisni izraelskou taktiku-lidske zdroje islamskych fanatiku nejsou bezedne,jak se mylne domniva velka cast svetove verejnosti-fyzicka likvidace islamskych pomatencu a jejich prisluhovacu ma nejen okamzity dopad na strukturu techto zlocineckych formaci(Hamas,Hizbollah atd) ma i efektivni odstrasujici ucinek.
Izraelska branna moc zaznamenala touto akci dalsi vyznamny uspech v boji proti militantnimu islamu-doufejme ze dalsi akce podobneho razeni na sebe nenechaji dlouho cekat.Kazdy dalsi zlikvidovany fanatik znamena nejen vetsi nadeji pro mir na blizkem vychode,znamena i vetsi nadeji pro mir svetovy.
Let's roll Israel!!Mash up some more of these useless buggers!!The world is on your side!!
IAF RULES!!!
0/0
23.10.2004 6:02

jezkovy_voci

Re: Rusko pozadalo stat Izrael o pomoc pri vyskoleni agentu FSB
Ano! Svět je tolik na straně Izraele, že při posledním hlasování v OSN ohledně zdi se za Izrael postavily celé tři státy: USA, Marshallovy ostrovy a Mikronésie.  Yes, world is on your side!
0/0
24.10.2004 6:24

osvetitel

Re: Re: Rusko pozadalo stat Izrael o pomoc pri vyskoleni agentu FSB
Ale no tak! USA snad je vice nezli jeden stat.Ty nas stavis co do velikosti na stejne misto jako CR a to boli! Ale fakt je ze jestli chteli ti teroriste docilit aby vice lidi v USA bylo na strane Izraele, tak se jim to opravdu povedlo!
0/0
24.10.2004 6:34

jezkovy_voci

Re: Re: Re: Rusko pozadalo stat Izrael o pomoc pri vyskoleni agentu FSB
V OSN má, pokud vím, stále ještě každý stát jen jeden hlas, a to bez ohledu na to, jak je velký, nebo jestli v něm sídlí osvětitel  
A ani se započítáním rozlohy stále ještě USA + pidiostrovy nejsou většina světa.
0/0
24.10.2004 6:55

osvetitel

Re: Re: Re: Re: Rusko pozadalo stat Izrael o pomoc pri vyskoleni agentu FSB
To je sice hezke ale ten mnohanasobny "jeden" hlas ten spolek mameluku nejvice vydrzoval a celkem zbytecne protoze je to spolek knicemu!
0/0
24.10.2004 7:15

Elektrikar

Palestinsti mirovi bojovnici
prohlasuji, jak se dovidame z jejich medii, silna slova o promene sveta, palestinou pocinaje, za jeden globalni hrbitov nevericich, Zidama pocinaje a krestanama konce.  Pozice maji rozestavene po vsech svetadilech.  Ted jde o to, zda zustane jen u tech slov.
0/0
22.10.2004 20:37

Reginaldo

Re: Palestinsti mirovi bojovnici
Oni toho už napovídali.
0/0
22.10.2004 20:48

Reginaldo

Evropská unie a Spojené státy: rivalové i spojenci
Nedostatečné reformy i přílišná státní regulace Podíl hrubého domácího produktu (HDP) v přepočtu na paritu kupní síly byl loni ve Spojených státech vyšší o 39 procent než v unii. Ve srovnání s rokem 1999 se sice unii podařilo odstup snížit o tři procentní body, to však ani zdaleka nestačí k "dostižení", nemluvě o "předstižení". Renomovaná výzkumná instituce Conference Board ve studii k rozšíření unie dokonce napsala, že Evropa se bude nejméně patnáct let zaměstnávat sama sebou, aby dokázala zvládnout zátěž nováčků z roků 2004, i těch, kteří mají být přijati v roce 2007.
 
         
 
 
0/0
22.10.2004 17:56

KADO

Re: Evropská unie a Spojené státy: rivalové i spojenci
Dobehnout ale nepredbehnout nebot by Americani videli roztrhany evropsky zadek  
0/0
22.10.2004 18:11

giborjigalamir

Vraždění
Vraždění izraelských civilistů odsoudila většina arabských politiků či duchovních, mezi nimi například nejvyšší egyptský klerik Muhamed Sajíd Tantaví. "Jaké viny se dopustily tito civilisté? Proč měly být zodpovědní za váš konflikt s Izraelem?" ptal se klerik při svém pátečním kázání. "Berete si islám jako roušku. Ti, kdo vraždí nevinné, nejsou žádnými muslimy, ale obyčejnými kriminálníky," uzavřel klerik.
0/0
22.10.2004 17:03

Flat Vamp jr.

Re: Vraždění
...to čumim jako tvrdý y.
0/0
22.10.2004 17:32

fleret

Re: Vraždění
a kdypak se ruzni klerikove rozhodnou konecne udelat pritrz vrazdeni a podrezavani rukojmi v Iraku ??? Nebo oni to snad maji rozdeleno na etapy ??? A jak pomuze tohle zvastani muslimskych pomatencu trem podrezanym makedoncum ? Jak jejich mumlani pomuze Margaret Hassan ? OSN taky porad neco odsuzuje,vydava prohlaseni a mrtvych pribyva...
0/0
22.10.2004 18:35

fleret

Re: Vraždění
me je uplne jedno co nejakej vousatej muslimskej zmr* kde rekne,me zajima co bude s postizenyma lidma a ne zase nejakej novej vyklad toho jejich satnskyho islamu...jdete s tim uz do hajzlu...
0/0
22.10.2004 18:38

Flat Vamp jr.

0/0
22.10.2004 16:50

Michalll

GENTLEMANI, K ŽENÁM SE UMÍ CHOVAT...
RESP. JE DOKÁŽÍ PROPGANDISTICKY ZNEUŽÍT PROTI ZMĚKČILÝM usa-EVROPANŮM....
Arabové jsou dobří obchodníci, i s informacemi, to se divím, že je USA či Evropa už nevolí za své prezidenty, strach je přece nejlepší volič....
0/0
22.10.2004 16:59

Raswan

Re: GENTLEMANI, K ŽENÁM SE UMÍ CHOVAT...
Obávám se že to má ale zcela opačný výsledek,lidi to nezastraší,ale poštve proti muslimům.
0/0
22.10.2004 17:06

Flat Vamp jr.

Re: Re: GENTLEMANI, K ŽENÁM SE UMÍ CHOVAT...
...ale o to jim přece taky jde - chtěj přece vyvolat válku.
0/0
22.10.2004 18:06

mtis

Re: ...
CO myslíš, podříznou, nebo jenom odstřelí ?!?
 
Nebo to bude srdceryvný scénář jako ty Taliánky, aby bylo široko daleko vidět, že sice jsou pevní, ale když se bude Blair plazit a líbat sandály, možná, že dosáhne na milost .... za takových ... .... .... $2000000 ....
0/0
22.10.2004 17:13

fleret

0/0
22.10.2004 17:39

Raswan

Něco od muslimských degenerátů :-)
DUBAJ - Islámští radikálové vyzývají své stoupence k vystupňování útoků proti "bezvěrcům" během právě probíhajícího postního měsíce ramadánu. Těm, kdo výzvy uposlechnou, pak slibují bohatou odměnu v ráji, napsala agentura Reuters. "Jednou z největších ctností je v islámu džihád (svatá válka) pro boží slávu. Ramadán je měsícem džihádu a bitev a většina muslimských bitev také byla svedena během tohoto požehnaného měsíce," citovala agentura Reuters z magazínu Al-Káidy. "To je vaše sezona, ó lide džihádu. Džihád během postního měsíce ramadánu chutná obzvlášť dobře - kvůli čemu lepšímu můžete přerušit svůj půst, než kvůli zabíjení bezvěrců a vychutnání zvuků nářku a lkaní mrzkých tyranů a bezvěrců."
0/0
22.10.2004 16:39

Michalll

středověké texty jsou na toto téma
mnohem pikantnější, mají žhavé detaily..., ale na druhou stranu zase mi včera muslim přidal v muslimském řeznictví po zvážení a polepení nákupu další kus masa zdarma, s úsměvem, připadal jsem mu asi chudý......to by se nemělo přehlédnout, tento soucit, tato solidarita /neuměl anglicky ani česky/.... a to musí mít i svoji polaritu, krutost k cizím.....nakonec proč bychom měli být méně stateční než oni????máme prosperující evropu, vydržíme i jejich nátisk, kdyby přišel.
0/0
22.10.2004 16:46

fleret

Re: středověké texty jsou na toto téma
 proboha...
0/0
22.10.2004 17:40

terminator4

Re: Něco od muslimských degenerátů :-)
0/0
22.10.2004 16:46

Michalll

snad "statečný" , ale zlý nepřítel,
kéž je jeho jméno zapomenuto, jeho dům rozbořen, ženy dány jinému a děti vychovány k lepšímu životu i osudu
0/0
22.10.2004 16:36

jezkovy_voci

reklamní vložka :-)
Večer sem postnu něco o tom, jak vidí dnešní situaci v Izraeli čtyři bývalí šéfové izraelské tajné služby Šin Bet. Někteří z nich se dokonce rozhodli překonat nějaké staré osobní rozpory a poprvé po letech se sejít dohromady a vyjádřit se k tomu, co se děje.
0/0
22.10.2004 16:32

ruleta

Re: reklamní vložka :-)
Jeste nahlas prsny cas kdy zacnes ovladat crtecko veritkalne i horizontalne.
0/0
22.10.2004 16:35

Michalll

Ta zmíněná firma má
dezinformace v pracovní náplni, obvykle skrze tzv. "zběhy" a "důchodce". Ale těším se, i oni dělají chyby, a občas jim něco unikne...tedy nepočítají, že někdo má jejich skoro všechny moudra pohromadě....celek je potom více, než jen části ten který den aktuální....nejlépe tedy odkaz na orig. text., překlady se z ivrit skrze angličtinu dál dělají těžko...
0/0
22.10.2004 16:41

hovnival-

@@
dobry den.
0/0
22.10.2004 16:23

terminator4

0/0
22.10.2004 16:17

Raswan

Re: SECTENO A PODTRZENO!!
Neříkej,ty jsi se dneska naučil sčítat? :-)
0/0
22.10.2004 16:19

terminator4

Re: Re: SECTENO A PODTRZENO!!
Tobe radim naucit se cist
0/0
22.10.2004 16:31

hovnival-

Re: Re: Re: SECTENO A PODTRZENO!!
vylucuji te z diskuze
0/0
22.10.2004 16:32

Raswan

Re: Re: Re: SECTENO A PODTRZENO!!
No nechci ti kritizovat tvoji inteligenci,ale zajisté jsi si všiml že když někdo umí psát,umí i číst víš? :-)))
0/0
22.10.2004 16:36

terminator4

Re: Re: Re: Re: SECTENO A PODTRZENO!!
Jsou i vyjimky, jinak bys tu nebyl
0/0
22.10.2004 16:47

Raswan

Re: Re: Re: Re: Re: SECTENO A PODTRZENO!!
No pokud se ti to zdá logické,že někdo umí psát a ne číst :-)
0/0
22.10.2004 16:55

kdyz to tak pozoruju

Re: Re: Re: Re: Re: Re: SECTENO A PODTRZENO!!
Treba Termix zapomel dodat, aby ses naucil cist ANGLICKY, Ty valecniku s modrou knizkou  
0/0
22.10.2004 21:09

Raswan

Něco z muslimské mentality pro zasmání :-))
Jakarta,Indonésie-Muslimové ozbrojení mačetami zaůtaočili na některé prasečí farmy v Indonésii a zabili okolo 20 vepřů za to že prasata produkují "urážlivý" zápach. "Farmy zapáchají a to je urážlivé,zvláště pak v období Ramadánu" řekl místní muslimský vůdce Abdul Haris.
0/0
22.10.2004 16:05

Flat Vamp jr.

Re: Něco z muslimské mentality pro zasmání :-))
...to chápu.
0/0
22.10.2004 16:07

Olgo

Re: Re: Něco z muslimské mentality pro zasmání :-))
to jim teda nezávidím
0/0
22.10.2004 16:18

Najdete na iDNES.cz