Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Neschopnost a lhostejnost

Dovolte mi, abych krátce poblahopřál našemu novému panu předsedovi vlády Grossovi, který pro mě i po tom, co již není ministrem vnitra, zůstal jakousi policejní ikonou, neboť za policii dosti lobbuje. No, řekl bych, spíše hraje trapnou hru. Ale co chci vlastně říci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Dr No

Které pako z IDNES
tady uveřejňuje takové bláboly. To jim tam nikdo neposílá nic rozumnějšího?
0/0
19.10.2004 23:45

JRock

POLICE Vs. policie
Nejprve bych chtěl vyjádřit obdiv lidem kteří se nebáli a pomohli. Je dobře, že aspoň někdo má v této naší zemi zájem o všeobecný klid a zdraví. Jak by se asi p.Gross tvářil, kdyby se bylo opravdu něco stalo. Navrhuji aby si lidé, kteří se o pořádek přičinili, vyplnili přihlášku k té naší super policii. Zn: doživotní renta a nemalé odstupné není problém.
Ale abych se dostal k jádru věci.
Pár let sem si prožil za velkou louží a jak to tak většinou i bývá ňáké ty zkušenosti s THE POLICE mám taky. Ne že bych byl trestaný ale tomu v USA prostě nezabráníte. (a nebo že bych byl magnet na problémy???) V zemi kterou teď s obrovským nadšením zatracujeme by se to všechno semlelo asi takhle:
Náš pán s fordem by si po příchodu POLICE byl nucen kleknout na zem, dát ruce za hlavu a čekat. Pokuď by se mu nechtělo....což z článku zcela evidentně vyplívá tak by o něj bylo velmi rychle postaráno. A věřte tomu, že by to nebylo zrovna v rukavičkách (i když jsou běžnou součástí oděvu POLICEmanů). No a co dodat k jeho inteligenci...no pokuď někdo nazve ať už afričana nebo afro-američana NEGREM .......... je negrem sám protože tohle slovo dřív neznamenalo nic jiného než TROUBA, HLUPÁK.
Ale víte co, přeberte si to jak chcete. Já tak jako každý mám nárok na svůj názor a jen sem ho chtěl vyjádřit.
 
Peace JRock aka Jakub Skála
 
0/0
18.10.2004 23:01

Kokeš

Na takový blbosti...
... nemá Grossova policie čas. Musí zavírat politické oponenty.
0/0
18.10.2004 20:04

Lucius_Malfoy

Špatné premisy
Vážený autore, vycházíte ze špatných předpokladů, když píšete, že  se policisté báli zakročit. Policsté prostě nedostali pokyn, jakým způsobem mají zakročit, v opačném případě by jistě milerádi přiletěli i s vrtulníkem, aby onoho výtržníka promptně předali spravedlnosti v osobě pravděpodobně již předem z postele vytaženého státního zástupce v Ostravě. Co se nedostatku razance vůči výtržníkovi týká, i zde vycházíte ze špatné premisy - důkazem o tom, jak Grossova/Bublanova/Kolářova/Macháněho policie umí být razantní je nemálo, namátkou jmenujme neoprávněné vniknutí zásahového komanda do nejméně tří bytů a zmlácení a zranění nejméně čtyř osob pod záminkou hledání únosců.  Ale vámi popisovaný zhulenec nebyl dle všeho ani představitelem opoziční politické strany, ani podnikatelem, naopak šlo s velkou pravděpodobností o voliče sociální demokracie z řad lůzy a lumpenproleteriátu, tedy o osobu v podmínkách Grossourkova privilegovanou a váženou.
0/0
18.10.2004 17:34

Najdete na iDNES.cz