Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kajínkovu soudci vyhrožují smrtí

Plzeňskému soudci Tomáši Boučkovi vyhrožují anonymové smrtí. Bouček před dvěma týdny nepovolil znovuotevření případu dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka. Nyní dostal dopis, ve kterém byla kromě výhrůžek přilepena ostrá nábojnice. Přesto zatím neuvažuje, že by požádal o ochranu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Michalll

Soudci mají osobní i technické
předpoklady, rizika řešit. také mají minimální úmrtnost, např. ve srovnání s jinými profesemi ve stejné expozici.
také se tím prosijou, tedy když vytrvají ve funkci ,a objeví snad i hlubší zdroje pro toto povolání, než je jen bazén na zahradě a nápadné auto před barákem....
michal, libčeves, t. 603771186
0/0
7.10.2004 21:42

Totedyne

manipulace
Před 10 lety mělo Kájinkovo řemeslo boom a dnes jistě řada bývalých Kájinkových zákazníků zaplatí Kájinkovi za mlčení. S těmito penězi se pak dají snadno ovlivňovat "svědci" i veřejné mínění. Tak třeba nějaký novinář, který ví o případu prd "dostane informace" o údajných "nesrounalostech" v případu a samozřejmě také nějakou finanční motivaci, aby tyto "nesrounalosti" byly uveřejněny. Za tyto peníze mohou vznikat webové stránky, podpisové akce a další akce, které mají manipulovat veřejnosti. Pokud ovšem někdo nemá až na prvním místě peníze, ale spravedlnost, pak musí očekávat vyhrůžky. Zavraždění bratra koruního svědka by mohlo napovědět, zda jsou myšleny vážně.
0/0
7.10.2004 21:39

celtic

Klasika!
Tedˇjsem viděl ve zprávách na ČT jak se jistá starostka z ODS bránila u soudu kde byla pro zpronevěru obecních peněz, že jde o politickou objednávku! Trapné  Šlo o klasický trstný čin úředníka. Přitom loni už byla odsouzena za pojišťovací podvod Prostě KLASIKA   Je už toho, milý ODSáci nějak moc.
0/0
7.10.2004 18:19

smajlik1976

Protestní akce
Jiří Kajínek - vrah nebo oběť ? 2. oficiální stránky, na podporu Jiřího Kajínka. http://www.kajinek.smajlik.com . Ve čtvrtek 14. 10. 2004 v době od 16 do 19 hodin na Václavském náměstí (po koněm), se koná ohlášená podpisová akce na podporu Jiřího Kajínka.
0/0
7.10.2004 16:40

chomolungma

a je to tady:-(
To se dalo čekat, že mu vyhrožují, vůbec mě to nepřekvapuje...
btw: 14.10. se na Václaváku koná shromáždění na podporu JK!!! Tak, kdo se nebojíte - přijďte!  
0/0
7.10.2004 14:44

Modráček

Skromná otázečka
Kolikrát Kájínek předtím seděl, než byl zatčen za tento případ?
0/0
7.10.2004 14:03

test01

Vzpamatujte se
Lidi vzpamatujte se. Chtěl bych vidět kohokoliv z Vás na místě toho soudce. Spolu s rozhodnutím otevčík kauzu Kájínek by si rovnou mohl předplatit místo na hřbitově pro sebe i celou svoji rodinu. Proč se asi veškerá činnost okolo tohoto případu odehrává v Plzni a ne jinde? Jediná rozumná šance kde snad zjistit pravdu je mimo území naší republiky, nejlépe u mezinárodního tribunálu. Ale toto by mělo jeden háček. Pravda která by vyšla najevo by mohla způsobit hluboké otřesy v základech naší policie i politiky. A už vidím jak se ti kterých se to týká vzdávají svých korýtek. To prostě nejde. Smiřte se s tím že se to tak či onak zamete. Pokud by šlo do nejhoršího tak Kájínek bude zemřit, nebo uprchnut bez možnosti nalezení.
0/0
7.10.2004 13:19

Kamenná stezka k čajovému domku

Re: Vzpamatujte se
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) paranoia je svinstvo :))))))))))))))))))))
0/0
7.10.2004 13:27

test01

Re: Re: Vzpamatujte se
Řekl bych spíše:  Pravda je svinstvo. Jste ochoten jít na místo toho soudce a veřejně předevšemi otevřít proces? A objektivně a nezaujatě vyhodnotit všechny důkazy? A třebas všechny zůčastněné posadit na detektor lži? Vzal by jste to???
0/0
7.10.2004 14:33

LOBOGO

No tak už toho soudce sejměte
ať je vo čem psát
0/0
7.10.2004 13:02

pozemstanka

Podrobné
informace ke kauze Jiřího Kajínka najdete na http://www.kajinekjiri.com
0/0
7.10.2004 10:46

pawn

Re: Podrobné
Doporučuji si zejména přečíst rozhodnutí NS o stížnosti pro porušení zákona, i když je velmi dlouhé (doufám jen, že čtenář nezůstane u vytýkaných vad a přečte i názory NS, které po nich následují).
0/0
7.10.2004 12:03

Pomicek

Kajinek by mel napsat knihu
Kajinek by mel napsat knihu, neco jako pribeh zivota, uz je tak medialne znamej ze by se mu to urcite znacne financne vyplatilo.
0/0
7.10.2004 9:50

pawn

Re: Kajinek by mel napsat knihu
a utržené peníze by mohl strčit do polštáře.
0/0
7.10.2004 10:10

monstrum

Pravda
Pan soudce se při zmínce o 8000 stránkách spisů opoměl zmínit, že tolik stránek má spis hlavně kvůli tomu, že byla policisty záměrně popsána každá prkotina která s tím nesouvisí aby byl ten spis nepřehledný a zamlžil jednoduchou pravdu....
0/0
7.10.2004 9:41

Anakin77

Re: Pravda
Jestli jsi ten spis četl a znáš pravdu, tak ven s ní. Jinak ...
0/0
7.10.2004 9:44

Leva

Jistě to riziko má ve svém pěkném platě
Páni soudcové jsou jistě dobře placeni i za měsíce, které neexistují, za namáhavou práci, kterou vykonávají i za rizaka, kterou tato práce nese. Kolik havířů padne při výkonu mnohem prospěšnější práce pro společnost, tak proč by nemohl padnout nějaký soudce. Má i toto v platovém ohodnocení. Stejně jako voják z povolání musí počítat s tím, že jeho povinností je padnout při výkonu vojenské služby pro svou vlast!  
0/0
7.10.2004 9:27

Anakin77

Re: Jistě to riziko má ve svém pěkném platě
Že mají soudci neúměrně vysoké platy, to je pravda. Další pravda ale je, že je potřebujeme a kvůli několika "zmedializovaným případům" je nejde všechny zavrhovat. Taky to jsou lidi. Oprávněná kritika je jedna věc, závist peněz věc druhá a "škatulkování" je hloupost.
0/0
7.10.2004 9:32

Anakin77

Další důkaz síly médií a jednoduchosti spousty lidí ...
Tento týden byl lupič a vrah starých lidí odsouzen na doživotí. Předpokládám, že kdyby o něm Klíma natočil reportáž, kde by ten vrah vypovídal stejně jako před soudem o tom, jak těm babičkám vlastně ublížit nechtěl - potřeboval jenom peníze, někdo za padesátku na kameru řekne, že babičky upadly na schodech, najde se taky banda tupců, kteří ho budou podporovat, podepisovat petice a vyhrožovat soudci, aby ho propustil. Kdo z těch, kdo bude petici za grázla Kájínka podepisovat, ví o tom případu víc, než to málo z televize a médií? A tam bylo opravdu hodně málo ... Soudci se mohou mýlit, mohou být úplatní a občas určitě dojde k nespravedlivému odsouzení, ale pořád je tady 99 % případů, kdy nám pomáhají a vědí o případech víc, než my z hodinových reportáží natočených jen kvůli jediné věci - ne kvůli spravedlnosti, ne kvůli lidem nebo Kájínkovi, ale kvůli sledovanosti pro reklamy.
0/0
7.10.2004 8:41

Pe2pek

Pro novináře a ostatní analfabety
Ostrá nábojnice je totální blábol. Jako když nazvete lopatu ostrou násadou. V tomto případě se jednalo o náboj ( samostatný celek , určený k nabíjení do zbraně, tvořený nábojnicí, zápalkou, výmetnou váplní a střelou ). Proto vás žádám, než začnete o něčem psát, něco si o tématu přečtěte, ať nevypadáte jako hlupáci. Přece nechcete naplňovat slova Miloše Zemana o novinářích. A pokud jste citovali slova toho soudce, je to ještě lepší, když soudce, který soudí vraždu střelnou zbraní, nemá o zbraních ani základní znalosti. Skvělá volba.
 
0/0
7.10.2004 8:18

rui

Re: Pro novináře a ostatní analfabety
Jsi dobrej...běž se přihlásit, že znáš správnou terminologii o střelivu a že máš ten nejlepší předpoklad soudit trestné činy spáchané střelnou zbraní. Ty by jsi určitě případ Kajínek rozlouskl jek Popelka první oříšek. Ty budeš určitě gumka zelená z nějakého vojenského útvaru, že?  Nebo, že by přímo z generálního ? Tedy štábu?     
0/0
7.10.2004 8:27

Pe2pek

Re: Re: Pro novináře a ostatní analfabety
Nejsem lampasák, ani nic podobnýho, ale když dělám nějakou práci, tak si o tom něco nastuduju. Je to prostě můj způsob a když někdo kecá do něčeho, očem ví ho.., tak to mi fakt vadí. A rozdíl mezi nábojnicí a nábojem, to se na mě nezlob, to vědí malí kluci. A já nevím, jestli to řekl ten soudce, vím jen že to ten novinář napsal. A můj názor na to všechno: Nějakej magor poslal pitomej malorážkovej náboj a dělá se z toho zbytečně veliký divadlo.
0/0
7.10.2004 9:41

kiv

Re: Re: Pro novináře a ostatní analfabety
Nechapu proc Vam vadi zcela zakladni pozadavek, ze jakakoli prace ma byt provadena kvalitne a fundovane? Pochechtavat se komukoli a cokoli relativizovat umi kazdy blb, mezi ktere jste se timto uspesne zaradil ....   
0/0
7.10.2004 11:52

pawn

Kájínek a soudce
Ze všech příspěvků tady mám dojem, že nejčestnější člověk v republice sedí na Mírově na doživotí. Propaganda televize Nova zapracovala, nebo to bylo PR Kájínka?Klíma dokonce jednou v rádiu prohlásil, že po setkáních s Kájínkem nabyl dojmu, že je to jediný zločinec, kterého by klidně nastěhoval k sobě domů. Pánové, než dostal Kájínek doživotí, měl odsedět 11 let, a předtím byl mnohokrát trestán. Panu Klímovi by zřejmě jeho byt pěkně vybílil, ale když je to taková láska.... Soudce určitě prostudoval podstatné části spisu a jeho rozhodnutí o obnově nebylo ze dne na den - vydal rözhodnutí sice druhý den po ukončení dokazování, ale to dokazování trvalo několik měsíců (případ byl odročován). Advokát Kájínka byl sic dosud nepravomocně odsouzen za vydírání svědků. Ano, spravedlivě rozhořčeni běžte všichni a podpořte podpisem chudáka Kájínka s advokátem spravedlivých proti zločinci soudci.
0/0
7.10.2004 8:00

pawn

Re: Kájínek a soudce
A ty zástupy žen by už měly začít soutěžit, která z nich si ho bude moci vzít za muže.
0/0
7.10.2004 8:03

zlej

Re: Kájínek a soudce
Tebe ani trošku neděsí že by v uvedené kauze byl na doživotí odsouzen neviný člověk, i když kriminálník? Mám pocit že soudce by rád obnovení procesu nařídil aby se veřejnosti zacpala ústa, potom by to klidně mohli zahrát do ztracena, zájem davu je vrtkavý a za nějakou dobu po Kájinkovi ani pes neštěkne. Spíš to vypadá že opravdu by na někoho mocného mohlo něco prasknout a ten proto uplatnil svůj vliv v justici. A nebuď naivní - v celé státní správě vesele kvete korupce a kamarádšoft a že by soudci byli proti tomu imunní se mi nechce věřit.
0/0
7.10.2004 8:24

pawn

Re: Re: Kájínek a soudce
Komentáře jsou strašně jednostranné a to ve prospěch Kájínka. A co se týká naivity - jak je možné, že najednou všichni na slovo věří objektivitě Nováckých pořadů věnovaných tomuto tématu? Já vím o všem prd stejně jako většina ostatních, protože jediné informace, které se k nám dostávají jsou filtrovány novou nebo advokáty Kájínka.
0/0
7.10.2004 8:28

zlej

Re: Re: Re: Kájínek a soudce
Ale tady nikdo netvrdí že Kájínek je neviný. Každopádně v tom případě něco smrdí a mělo by se do toho rejpnout.
0/0
7.10.2004 8:33

pawn

Re: Re: Re: Re: Kájínek a soudce
Jde o to, co (kdo) tady skutečně smrdí. Pan Kubiček již jednou prokázal (beru výhradu, že rozsudek je zatím nepravomocný), jak lze zacházet se svědky. Klíčoví svědci, kvůli kterým to má smrdět, mají zřejmě paměť jako zvon - vzpomenete si například přesně na Vánoce před 8 lety? To, že vidím nějaké shromáždění pár set metrů od věznice přece není takový zážitek, abych si to pamatoval takovou dobu natolik přesně, že jsem ochoten pevně stát za svými tvrzeními.
0/0
7.10.2004 8:47

pawn

Re: Re: Re: Re: Kájínek a soudce
Jde o to, co (kdo) tady skutečně smrdí. Pan Kubiček již jednou prokázal (beru výhradu, že rozsudek je zatím nepravomocný), jak lze zacházet se svědky. Klíčoví svědci, kvůli kterým to má smrdět, mají zřejmě paměť jako zvon - vzpomenete si například přesně na Vánoce před 8 lety? To, že vidím nějaké shromáždění pár set metrů od věznice přece není takový zážitek, abych si to pamatoval takovou dobu natolik přesně, že jsem ochoten pevně stát za svými tvrzeními.
0/0
7.10.2004 9:31

mike-š

Re: Kájínek a soudce
tady přece nejde o nějakého průměrného lumpa. Fakt, že jeho vina byla dokazována s porušováním zákona, nepřipuštěním řady svědků a důkazů není standardní. Druhý fakt, že v tom lítá řada lidí z policejních kruhů je už tak vážný, že by lidé měli mít vrcholný zájem na objasnění případu. Jestli už Kajínek v něčem namočen je či ne je až sekundární. To je snad jasné.
0/0
7.10.2004 8:28

pawn

Re: Re: Kájínek a soudce
A proč si Ti svědci na vše vzpomněli až po 7-8 letech? Jeden z nich nyní tvrdí, že mu policisté přesně při rekonstrukci nadiktovali, kudy měl Kájínka vést na místo činu. Soudce tvrdí, že z tehdy pořízeného videozáznamu jasně vyplývá, že mluvil spontálně a nic nečetl. To už teda ten soudce pěkně kecá a zaslouží si kulku - nepředpokládám, že bych po masáži od Novy nevěřil tomu zavřenýmu chudáčkovi. Stejně jako těm, kteří přesně rozeznávali z věznice postavy na velkou vzdálenost, pak si vše nechali pro sebe a po letech si na všechno stále přesně pamatují. Kdybyste se zeptali na jejich trestnou činnost z té doby (mohla zanechat obdobně stejně kvalitní paměťovou stopu), věřím, že by tak úspěšní ve vzpomínání nebyli.  Člověk, který si má odsedět 11 let není řadový zločineček. Takový trest dostávají ti nejzávažnější zločinci (za prostou vraždu je 10-15 let, za prostou loupež "jen" 2-10 - tehdy 2-8 let).
0/0
7.10.2004 8:39

mike-š

Re: Re: Re: Kájínek a soudce
otázka je zda "se ozvali" nebo "je dali dohromady" teprve po tolika letech. Myslím, že svědci měli málo důvodů se ozvat a jak to tak bývá, bylo na obhájci, aby dal fakta dohromady, sehnal svědky, PŘESVĚDČIL SVĚDKY!, a nakonec, kdy už to vypadalo nadějně požádal o otevření případu.
Nechci dělat soudce z lidu, jestli byl nebo nebyl vinný ví jen on sám, ale bylo-li v tom namočeno pár vlivných lidí, chtěl bych, aby to znovu otevřeno bylo stůj co stůj - a to i kdyby nakonec potvrdili vinu. Jde o ty mafiány z řad policie. To vám přijde jako malý důvod?
0/0
7.10.2004 10:11

pawn

Re: Re: Re: Re: Kájínek a soudce
Jestli je Kájínek vinný, což zatím podle pravomocného rozsudku je, záleží hlavně na něm, zda prozradí, kdo ho najal. On hraje ale na to, že se nepřizná, a proto nemůže nikoho prozradit (přiznání by vzhledem k jeho minulosti znamenalo již jisté doživotí).
 Nevím, co si představujete pod slovy sehnat svědky, dát je dohromady a přesvědčit je ke svědectví, aby to všechno mělo trvat skoro deset let. navíc to pořád neodpovídá na otázku, proč si zrovna tohle po takové době tak přesně pamatují. Pokud tedy přesvědčování nespočívá ve vysvětlování potřebného obsahu výpovědi. 
0/0
7.10.2004 10:34

pawn

Re: Re: Re: Re: Kájínek a soudce
Jestli je Kájínek vinný, což zatím podle pravomocného rozsudku je, záleží hlavně na něm, zda prozradí, kdo ho najal. On hraje ale na to, že se nepřizná, a proto nemůže nikoho prozradit (přiznání by vzhledem k jeho minulosti znamenalo již jisté doživotí).
 Nevím, co si představujete pod slovy sehnat svědky, dát je dohromady a přesvědčit je ke svědectví, aby to všechno mělo trvat skoro deset let. navíc to pořád neodpovídá na otázku, proč si zrovna tohle po takové době tak přesně pamatují. Pokud tedy přesvědčování nespočívá ve vysvětlování potřebného obsahu výpovědi. 
0/0
7.10.2004 11:05

pawn

Re: Re: Re: Re: Re: Kájínek a soudce
sa.ra, už podruhý, nějak se mi zplašil com.
0/0
7.10.2004 11:08

kontrola

Prijdte dnes na mustek
Přijďte si vyslechnout živá svědectví o prožité hrůze při NEVEŘEJNÉM PROCESU S VLADIMÍREM  HUČÍNEM (ve dnech 4 až 6.října v Přerově) Promluví Vladimír Hučín a další účastníci této policejní a justiční zvůle a nehoráznosti ve stylu 50-tých let. Praha Václavské náměstí „Na Můstku“ dnes ve čtvrtek 7.října 2004 od 15.00 do 18.00 hodin
0/0
7.10.2004 7:28

zlej

Re: Re: Prijdte dnes na mustek
ten vám šlape na paty, co? Věřím že by jste ho rádi uklidili.
0/0
7.10.2004 8:25

zlej

Re: Re: Re: Re: Prijdte dnes na mustek
jasně že senilní důchodci které ta tvoje partaj zavírala jsou pro tebe idioti. Ani bych od tebe nic jinýho nečekal.
A nemyslím si že si myslíš že nastražování výbušnin není OK. Jenom záleží kdo a komu, co?
0/0
7.10.2004 9:33

Destroyer7

A co se diví?
Většina lidí má názor, že vše okolo Kájínka je zpolitizované. Proto nikoho nepřekvapilo, že to pan soudce zatrhnul.
0/0
7.10.2004 5:36

spaldings

Re: qqq
A co jako ? Nemlč, vysvětli pochod Tvých myšlenek.
0/0
7.10.2004 7:50

Michal dopisovatel

Plzeňská Policie hraje na dva tábory, dobráci a lumpové....
Ačkoliv pocházím z blízkosti Plzně, a očekávalo by se ode mne, že v Plzni večer nejsem, mohu říci úplný opak. Několikrát jsem při služebních cestách jako správný žurnalista zabrousil na frekventovaná místa "levných pracovic ulice" abych sledoval dění s očekáváním nahodilé "senzace" k zveřejnění v novinách. Namísto toho jsem viděl věci, ze kterých by se nejednomu člověku udělalo zle od žaludku. Poblíž Americké ulice se po chodníčku procházela prostitutka a ejhle, kdo u ní zastavil.....? No kdo jiný, než hlídka zdejší policiejní motorizované jednotky. A co se dělo dál? No pak se strážníci přátelsky k ženě rozhovořili a než jste se stačil ohlédnout, už do onoho okénka policejního vozu mířila obálka z rukou oné prostitutky....  A co bylo dál, aby toho nebylo málo, policejní hlídka si v tu chvíli zahrála na dobrého taxikáře a dívku svezla a to přímo před hotel Central na plzeňské náměstí. No když se tak zpětně na to dívám, automaticky mě napadá myšlenka, že Kajínek (rodillý zloděj) by něco podobného asi těžko dělal. Možná by si plzeňský soudce Bouška měl přizvat kriminálního psychologa aby nám řekl profil pachatelů. Ten zní: zloděj se jen těžko bude předělávat na vraha. No lidi, co jsem v Plzni onoho večera viděl bych Vám vskutku přál vidět. No už se nebojím v noci spát, naše POLICIE bdí a střeží můj klidený spánek..........
0/0
7.10.2004 5:27

AlienDUDE

Re: Plzeňská Policie hraje na dva tábory, dobráci a lumpové....
whehe - už se nebojím v noci spát, už se bojím spát i ve dne :-)))))
0/0
7.10.2004 6:52

lobogos

Re: Plzeňská Policie hraje na dva tábory, dobráci a lumpové....
Ty troubo, tedy pardon, správný žurnalisto, zkus opsat správně aspoň příjmení soudce. Doufám, že jako správný žurnalista působíš tak maximálně v Blovických listech...
0/0
7.10.2004 8:12

Michal dopisovatel

Celá kauza "Kajínek" je patrně úmyslně zamlžována
Soudce, který se zabývá kauzou Jiřího Kajínka se jistě rozhodl soudit podle svého svědomí a přesvědčení. Ale potíž bude nejspíš v tom, že tahle kauza by se neměla konat v Plzni, neboť je přinejmenším možné podezření z podjatosti onoho soudu. Nejsem zastánce neviny p.,Kajínka nebo jeho odsuzovatelem ale zdá se mi dosti podivné toto: při řízení, které se konalo jako poslední a jehož smyslem bylo vnézt nové poznatky do této kauzy se míjelo účinkem. Soudce si nechal dát pouhý 1 den na seznámení se s těmito novými fakty a na základě toho posléze druhý den rozhoduje. Otzázka moje tedy zní...: nebylo toto jednání již od počátku odsouzeno k neúspěchu pro p.Kajínka a to zvláště, když si v podobně velkých kauzách nechávají soudy několikadenní dobu na "prostudování" faktů, zatímco v tomto případě postačil pouhý 1 den...???? No nevím, ale v celé kauze je několik otazníků a soudce o nich dobře ví!!! Možná, že si říká, nechme vše spát, bude to lepší.... No myslím si, že je přece lepší bát se jednoho "mukla", než si udělat zle mezi policií nebo "nedej bože" mezi lumpy v Plzni-nemyslíte........
Soudictví v ČR mi stále více připomíná historii a zvláště rok 1913, kdy se potopil Titanik. Víte, ten se také nějakou dobu pohupoval na hladině a pak klesal a klesal ke dnu..... No myslím si, že soud by měl tento proces obnovit a to již proto: byly vneseny nové fakta (i když je řekli-svědčili) bývalí muklové, které však soudce nazve za nedůvěryhodné. Jak tedy mohli poslat onoho Kajínka před léty do kriminálu na základě svědectví těchto kriminálníků. To tehdy byly důvěryhodní a nyní nejsou (ejhle, zrovínka, když se má rozhodnout o obnovení causy)... No to je hodně dost divné. Pane soudče, máte opravdu čisté svědomí, nebo už si Vás lumpové také koupili.........
0/0
7.10.2004 5:12

Tomáš Jemarný

Re: Celá kauza
Kajínek byl poslán na doživotí na základě svědectví kriminálníka, cikána Pokoše. A cikán přece nemůže lhát, zváště když přísahá na život své matky...
0/0
7.10.2004 7:19

Oderfla

Soudnictví
Kdo se včera díval na zprávy a viděl co se v naším soudnictví děje,tak to určitě pochopí. Aď jdou takoví soudci do pr.... Už tak berou dost peněz. Chtěl bych vidět toho soudce,který zamíta otevření případu Kájinek,že ty spisy o 8.000- stránkach četl všechny,leda tak řádky vyznačené zvírazňovačem  Takový soudce by se staral jen o Kájinka a né o jiné případy,protože takový člověk na světě určitě neexistuje co by deně četl tolik papíru a pak by rozhodoval, u nás je strašně hodně soudních pří,které ten daný soudce musí vykonat, a z toho by si pak tu hlavu mohl ustřelit,protože by určitě z toho zpakotil
0/0
7.10.2004 4:59

rui

Re: Soudnictví
Ty máš možná pracovní morálku takovou, že by jsi to nepřečetl. Možná ani řádky vyznačené zv Í razňovačem pane chytrý. Jsou ale lidi, kteří pracují a pracovat umí. A pak jsou lidi (něco jako ty), kteří to, že někdo pracuje nedokážou ani pochopit   A koukaj na to jak jójo  
0/0
7.10.2004 8:21

smajlik1976

Podpisová akce
Jiří Kajínek - vrah nebo oběť ? 2. oficiální stránky, na podporu Jiřího Kajínka. http://www.kajinek.smajlik.com .
Ve čtvrtek 14. 10. 2004 v době od 16 do 19 hodin na Václavském náměstí (po koněm), se koná ohlášená podpisová akce na podporu Jiřího Kajínka.
0/0
7.10.2004 4:47





Najdete na iDNES.cz