Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kauza Kořistka: Policie míří vysoko

Korupční aféra kolem poslance Kořistky zcela nepochybně otřese českou politikou. Poté, co policie ve čtvrtek zatkla a obvinila Topolánkova tajemníka Marka Dalíka a lobbistu Jana Večerka, jsou totiž možné pouze dvě varianty budoucího vývoje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Kereme

Změna politiky?
Ale jak by to mohlo zmenit politiku? Vysumi to do ztracena, jako vsechno.
0/0
6.10.2004 22:39

vamberk

Hlavně že prokázaného zloděje - ministra financí soc.dem. -
i s jeho komplickou Barborkou (co vykradli Libertu) nevozili vrtulníky a nevedli je v řetězech. Zato Šrajbra odtáhla policie v poutech rovnou z ordinace po lékařském zákroku a teď to divadlo při zatýkání Večerky s Dalíkem ....soc.dem. pořádá monstrózní akce při honu na ODS (v řadách ČSSD jsou pouze světci, event. pomýlení), v domnění, že tím získá hlupáky a jednoduchy ve volbách. Myslím, že je to tažení silně kontraproduktivní a Češi nejsou úplní pitomci.
0/0
6.10.2004 20:40

AlienDUDE

Re: Hlavně že prokázaného zloděje - ministra financí soc.dem. -
Doufam,,,,
0/0
6.10.2004 20:41

Kereme

Re: Hlavně že prokázaného zloděje - ministra financí soc.dem. -
Rozdíl je jen v tom, že Svobodu zavřeli za vlády jeho strany. TO JE CO? Neslyšel jsem z ČSSD žádné námitky. Proč taky. Zato ODS řvala jako tur. Potrefená husa nejvíc kejhá.
0/0
6.10.2004 22:41

nonick

Není snad svatou povinností
každého lobbisty LOBBOVAT? (rozuměj: uplácet?) Ale nabízet jako odměnu post velvyslance v Bulharsku...
0/0
6.10.2004 12:28

celtic

Jasné
Všem, kteří věříte ODS. Odpovězte mi na mou otázku: sám velký Topol přiznal, že za Kořistkou ty dva poslal, aby ho oťukli, zda nepotopí vládu. Ale prý mu za to nic nenabízel Jste všichni opravdu tak hloupí, že tomu věříte  Kořistka by se zcela politicky znemožnil a nic kromě pohrdání ze všech stran by z toho nic neměl. Opravdu si myslíte, že pád vlády by byl za bonboniéru, nebo za flašku Frankovky Opravdu si to myslíte
0/0
5.10.2004 17:09

alesnovak1

Re: Jasné
takže Kořistka se jako neznemožnil? Uvidíme, jestli ho někdo někdy postaví na nějakou kandidátku...existuje ještě vůbec US ?
0/0
6.10.2004 15:26

interracial

proboha lidi
přečtěte si to, co napsal ten major novák a hlavně pasáž o tom, proč kořistka to nepodal hned - důvod? údajným důvodem 14 dní časové prodlevy byla  důkazní nouze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stačí nebo vám to nestačí.  Takže kořistka je co? doplňte si sami.
0/0
5.10.2004 12:44

alesHK

AlesHK
Docela dobrej clanek o uspesnosti detektoru. Jsou tam i testy kde uspesnost byla jen 60%. A naopak zjistili i to ze az 15% lidi, ktery jsou nevinny neprojdou testem, protoze jsou nervozni.
To uz me skoro prijde lepsi si o to hodit kostkou. Od 1 do 4 - mluvi pravdu, 5 a 6 - nemluvi pravdu. A to by to jeste byla pravdepodobnost 66%.
0/0
4.10.2004 9:08

Volten

Kausa Kořistka:policie míří vysoko
 
 ...já jako obyčejný člověk nevím jak  to ve skutečnosti bylo ale vím jedno a to že vždy platí stará kriminalistická  poučka                                                             " KOMU  PROSPĚJE?      
ODS   - jistě ne
ČSSD  - jistě ano.                                            
Odpověď je pak nasnadě.
0/0
3.10.2004 22:52

huhu007

Já konečně vidím, že skutečně upláceli
Z prozatím uvoleněných informací jsem měl dojem, že jisté okolnosti kolem Kořiskovy aféry jsou kontroverzní a mohly by svědčit o tom, že si Kořistka vše vymyslel. Nyní po přečtení obvinení je vše jasné. největší problém byl v tom, že Kořistka nahlásil vše až po týdnu. On však nic nahlásit nechtěl a teprve habaďůra, kterou na něj nahrál nějaký novinář, ho přiměla k tomu, aby se k aféře vyjádřil. Počáteční nesdílnost Kořistky ohledně korupčníků vysvětlil rovněž věrohodně - Večerek byl jeho kamarád a on ho chtěl chránit. Konsistence všech výpovědí o úplatku a průkaz Kořistkovy pravdomluvnosti na detektoru lži vše jen potvrdili. Jedinému nerozumím. Kdo řekl onomu novináři to, že Večerak a Dalík nabídli Kořistkovi onen balík? Možná to byl někdo z té hospody, koho Kořistka ani oni dva gauneři neznali. Těžko říct, zde každopádně leží klíč k celému případu. Možná se v Ostravě někde v kanále objeví nějaká ta mrtvola servírky z onoho baru - v dějinách se vraždilo už i za míň. Proto si myslím, že oba zmínění pánové patří do vazby. To, že státní zástupce onu vazbu nepovolil, svědčí o zkorumpovanosti a bordelu v justici, ostatně nebylo by to poprvé, co by prasečkáři pustili jiného podezřelého zločince - prasečkáře. Chování takového prokurvátora musí být pro poctivé policisty pořádná motivační vzpruha. I tak je třeba jim vzdát hold. Kdo by totiž riskoval, že ho po volbách Bungr vyhodí! Pro policisty lepší vyrianta je zamést vše pod koberec. A což teprve důvěřiví tupánci (příznivci Tupolánka), kteří volí ODS! Když je to všechno akt policejní zvůle, proč nejdou do Prahy demonstrovat před úřad vlády. Jde přece o zásadní věc!! Buď ti tupánci nejsou příliš akční, nebo rovněž tuší, jak to ve skutečnosti bylo. Ale podle Josefa Goebbelse a Klémy Gottwalda platí: "stokrát opakovaná léž se stává pravdou" a "Kdo není s náma, je proti nám". To ODS ctí každým coulem ...  (ani se už není čemu smát..)
0/0
2.10.2004 20:42

blaja

Re: Já konečně vidím, že skutečně upláceli
Asi tak nějak. Ať je ten Kořistka jaký chce blb, těžko si to vymyslel a když už dva "matěji" z ODS byli ve vazbě, něco ti policajti mají. Vzpomeňme na aféry kolem ODS před pár lety. Jinak jedni jsou za 18 a druzí za 20-2
0/0
2.10.2004 21:09

xfantasy

Re: Já konečně vidím, že skutečně upláceli
Zarážející je pak už jen jedno. A to, kdo je větší zkorumpovanec. Je to pan Kořistka???, který předvedl nádhernou ukázku zkorumpovanosti a kamarádičkování přímo na vysokých postech státu, když chránil svého přítele (né nadarmo se říká že člověk ten jaké má přételé). A nebo je na vině ta druhá strana, která jak už jsme slyšeli nemá v politice žádne viditelné (vyjma těch zkrytých vazeb a kamarádičkování) pravomoce.  A nebo je na vině třetí strana, která je ale vlastně druhou stranou a toto stranou je sám Guruu ODS. Jak už jsme několikrát byli svědky toho, že ODS využívá fingovaných třetích stran tak vlastně je to souboj Kořistka versus ODS. Kdo dá gól v příštím matchi a kdo vyhraj celou bitvu se jako vždycky nedozvíme protože je tady ještě další strana a to policie, která ze samého strachu aby vše nebylo mylně chápáno veřejností jako zpolitizování policie dá ruce pryč a vše vyšumí do ztracena. Zítra lidé vše zapomenou a půjdou si vystát frontu na některém z českých úřadů, protože politici ,místo toho aby zjednodušili systém, tak se hádají a hrají si na toho kdo má větší moc v tomhle malém státě. Jaký je stát takoví jsou politici. A čeho jim obyvatel promine toho příště ještě zdvojnásobí. Už se těším na další aféry typu Zemanova kufříku z Vysočiny nebo Klausova Švýcarského konta. A nebo je vše jinak a na vině je pátá strana a to novináři. Kdo by přece nechtěl zvýšit sledovanost nebo náklad novin. Kde je pravda??? Poradí mi prosím někdo???
0/0
3.10.2004 3:35

swegn

kde je pravda?2
účastníky na test na detektoru lži. Kořistka souhlasí, riskuje to, že s 5% pravděpodobností ohodnotí detektor jeho pravdivou výpověď jako lež. Dalík a Večerek nesouhlasí, vědí totiž, že pravděpodobnost, že se jim oboum současně povede detektor svým lhaním oblafnout je 0,05*0,05 tedy 0,0025 (čtvrt procenta!).
Všichni zúčastnění nejsou hloupí a umí počítat a rozhodovat se racionálně. Kdyby se věci měly tak, jak je popsáno v simulaci 1, tak by se ani jeden ze zúčastněných racionálně nechoval. Zcela racionálně chování jednotlivce popisu je simulace 2. Navíc přidejme fakt, že Kořistka už na detektor vlezl a prošel!!! Pokud by mluvili Večerek s Dalíkem pravdu, pak by jejich racionální rozhodnutí bylo, okamžitě oba vlézt na detektor (že by se detektor 3krát spletl 0,05*0,05*0,05 je téměř veloučeno). Pokud ovšem Dalík s Večerkem lžou, pak je racionální na detektor nelézt a navrhovat jiné metody vyšetřování, např. konfrontační výslech, kde se mohou 3 proti jednomu dohodnout. Mně z tohoto jasně vyplývá, že Dalík s Večerkem lžou. Zvážím-li ještě historickou zkušenost, jak se ODS staví k pravdě a jak spolupracuje při vyšetřování kauz ve vlastních řadách (Pepa z Honkongu dle svědectví pokladní přivezl 7 milionů v drobných mincích do stranické kasy do sněmovní a Václav Klaus si dle své výpovědi nevšiml, když borci celý den vynášeli v pytlích drobné z náklaďáku do kanceláře) je mi smutno. OD dob předsednictví Klause se nic nezměnilo! Pravicový konzervativní volič s úctou k pravdě holt nemá šanci si z nabídky parlamentních stran vybrat!
0/0
2.10.2004 18:00

Stmart

Re: kde je pravda?2
tak pod to se podepisuju....! Asi je ta kauza nafouknuta, chce se mi zvracet z toho jak ODS-acci  vse prekroute...sakra proc na ten detektor nevlezou ti dva podvodnici - vsak omyl ve 3 pripadech je uz nesmysl a kdyby to vyslo kontroverzne, tak muzou pravem zpochybnit detektor!
0/0
5.10.2004 16:30

swegn

kde je pravda?
Zdravím diskutující! Policie se chovala divně, ale systém v zásadě zafungoval a pokud bylo málo důkazů, tak jsou Dalík s Večerkem venku. Chci ale napsat něco jiného. Modelujmy následující situaci: Sejdou se Večerek, Dalík a Kořistka někde v kavárně v supermarketu a zapikaní u stolečku, tak aby nebudlili pozornost a aby nikdo nic neslyšel, hovoří. Večerek s Dalíkem buď nabídnou a nebo nenabídnou Kořistkovi Topolánkovo všimné 10milionů. Pojďme nasimulovat, co se mohlo stát a jak se potom jednotliví aktéři chovají: Varianta 1: Dalík s Večerkem nenabídnou úplatek: a jak to pokračuje? Kořistka nalže novinářům, že mu Dalík s Večerkem nabídli úplatek 10 milionů (motiv - poškození ODS před volbami). Dalík, Večerek i Topolánek to ostře odmítnou. A je tu tvrzení třech proti jednomu. Veřejnost chce znát pravdu a tak ministr Bublan vyzve všechny, aby se zúčastnili výslechu na detektoru lži. Lhář Kořistka s výslechem na detektoru souhlasí a sází na to, že patří k do skupiny necelých 5% případů, kterým se detektor povede oblafnout. Dalík s Večerkem, kteří mluví pravdu, s výslechem na detektoru nesouhlasí, bojí se, že detektor v obou dvou případech (statisticky dvou nezávislých pokusech) vyhodnotí jejich pravdivé odpovědi jako lživé. Pravděpodobnost tohoto jevu je 0,05* 0,05. Zde variantu 1 opusťme. Vrianta 2: Dalík s Večerkem úplatek nabídnou: Kořistka odmítne, oni mu doporučí o tom mlčet, protože nic nedokáže. Kořistka si v neopatrnosti pustí hubu na špacír a pravda o tom, že mu byl nabídnut úplatek je na světě. Dalík, Večerek a Topolánek to ostře odmítnou. Argumentují tím, že Kořistka to nemůže prokázat a podávají žalobu. Veřejnost chce znát pravdu, proto ministr Bublan vyzývá všechny úča
0/0
2.10.2004 17:57

Horník Kdojevíc

Socani.
Jednání socanů vzbuzuje opodstatněné podezření z napomáhání ke spáchání trestného činu podplácení, případně dokonce ze samotného spáchání tohoto činu ve spolupachatelství. V takovém případě jsou orgány činné v trestním řízení za zákona POVINNY se věcí zabývat a zahájit vyšetřování.
Je věcí Policie ČR postupovat v souladu s Ústavou ČR. Jako daňoví poplatníci a jako občané tohoto státu očekáváme od policie ČINY !!
 
0/0
2.10.2004 16:46

vafla

Re: Socani.
Gross otevřeně přiznával, že jednal s poslanci ODS a hledal spojence k podpoře této hrůzovlády. Přiznal ve zpravodajství ČT, že jim za to nabízel různé funkce. Proč tedy není stíhán za uplácení?
0/0
2.10.2004 17:00

Horník Kdojevíc

Re: Re: Socani.
Protože ho podporuje líná nemyslící lůza, která měla při posledních volbách většinu.
 
0/0
2.10.2004 17:03

reno17

Re: Socani.
Tohle jakobych už někdy někde četl.. :)
Pan Zmuda mi odebral mandát mluvit jménem lidu, takže mám-li mluvit za sebe, nezbývá než souhlasit..
Obávám se ale, že vám příslušný orgán sluchu nepopřeje.. a jak věci jdou, mùže nakonec ještě dojít i na můj Otevřený dopis.. je vidět, že cesta podobných dopisů z říše absurdity a ireálna ke skutečnosti už není příliš dlouhá..
0/0
2.10.2004 18:07

reno17

Otevřený dopis
Václav Klaus se svým výrokem o panu Kořístkovi opakovaně dopouští trestného činu šíření poplašné zprávy, svým jednáním narušuje důvěru veřejnosti ve volené instituce našeho státu a podkopává tak samotné základy našeho demokratického zřízení.
Žádám proto Policii ČR o neprodlený zásah a zatčení pana Václava Klause. Důrazně připomínám, že v oprávněných případech, jako je tento, lze (a je nutné) takto postupovat i přes ústavní imunitu prezidenta republiky.
 
Jménem lidu
Reno
0/0
2.10.2004 9:34

OldFaker

Co Klaus....
...to je oběť výchovy maminkou - ale doslova to po něm zopakoval to zblblo Hájek! A ten se trestného činu poškození zájmů dopustil, blbeček - na Nově už to radši nezopakoval....
0/0
2.10.2004 13:03

Maldik

Re: Otevřený dopis
Reno17, ty jsi uplne zblbnul. Ten pan profesor Ti lezi nejak hluboko v zaludku. Co Ti tak strasneho provedl ?
0/0
2.10.2004 13:06

reno17

Re: Re: Otevřený dopis
Jednou mě na chodbě nepozdravil, ale na tom teď nezáleží.. tady nejde o mě, o vás, o nějaké osobní spory, já zde mluvím jménem lidu !
Jednání pana Klause vzbuzuje opodstatněné podezření z napomáhání ke spáchání trestného činu podplácení, případně dokonce ze samotného spáchání tohoto činu ve spolupachatelství. V takovém případě jsou orgány činné v trestním řízení za zákona POVINNY se věcí zabývat a zahájit vyšetřování.
Není věcí Policie ČR zkoumat a mudrovat nad právními nebo jinými aspekty článku 65 Ústavy ČR. To přenechme panu Steigerwaldovi v dalším vydání MfD. Jako daňoví poplatníci a jako občané tohoto státu očekáváme od policie ČINY !!
0/0
2.10.2004 13:41

Zmuda

Re: Re: Re: Otevřený dopis
Mluv za sebe,demente ! Já nic od policie neočekávám ! A už vůbec né to,co ty . Vykleštěnej domácí ture.
0/0
2.10.2004 16:09

jirka04

Re: Re: Re: Otevřený dopis
Ne jménem lidu! Žádný lid Vás ničím nepověřil. To pověření jste si uzurpoval sám. A navíc se pod něj dokonce bojíte podepsat. Jste obyčejný demagog!
0/0
3.10.2004 13:47

reno17

Re: Re: Re: Re: Otevřený dopis
Takže se omlouvám, beru vše zpět, mandát lidu nemám..
Špatně jsem to odhadl, neuvědomil jsem si, jak postoupila doba.. že už dnes i podobná absurdita, jako je to, co jsem napsal, může lehce přejít do reálného světa a je potom nutné brát ji vážně..
Reno Starkey
0/0
3.10.2004 15:05

1_130_202_135

Re: Re: Re: Otevřený dopis
Uffff.... To jsem si oddech, už to málem vypadalo, že mluvíš i mým jménem. Ale "lid" je OK, toho znám, jeho jménem už mluvila dlouhatánská řqada hovad!
0/0
3.10.2004 14:23

Horník Kdojevíc

Re: Otevřený dopis
Otevřeně prohlašuji, že prezident Klaus se svým výrokem o panu Kořístkovi opakovaně dopouští záslužného činu šíření pravdivé zprávy o grázlech a bolševických křivácích; svým jednáním obnovuje důvěru veřejnosti ve volené instituce našeho státu a posiluje tak samotné základy našeho demokratického zřízení.
Žádám proto Policii ČR o neprodlený zásah a zatčení bolševických křiváků. Důrazně připomínám, že v oprávněných případech, jako je tento, lze (a je nutné) takto postupovat i přes kryptokomunistické mimikry výše zmíněných grázlů.
 
Jménem slušných lidí
Horník.
0/0
2.10.2004 16:43

jirka04

Re: Otevřený dopis
Jménem lidu? Také patřím mezi občany, ale mým jménem určitě ne. A hledím, že ani svým ne! Jaksi tam schází Váš podpis!
0/0
3.10.2004 12:16

reno17

Re: Re: Otevřený dopis
Já zde určitě nepíšu nic anonymně, ip adresa je skutečná, na moje jméno.
Pokud bych svoje příspěvky podepisoval celým jménem a adresou, byl bych asi jediný zde.. jinak viz vedlejší příspěvek - Socani..
0/0
3.10.2004 13:45

murjel

Někdo chytrý kdysi řekl,
že policejní stát je ten stát, kde jsou policajti placeni lépe, než např. učitelé a hasiči a jiné profese státní správy - mimochodem placené z daní daňových poplatníků. To, co se dnes děje při dohadech o státním rozpočtu říká jasně celé veřejnosti, že okrádání daňových poplatníků bude pokračovat pod vládou červené ČSSD a koalice i nadále. Nakonec závěry NKÚ jsou také jasné! Nikdo ale za nic nemůže! A jak to bylo s Kořistkou?! Kolik dostal za to, že podpořil důvěru vládě v parlamentu?! Poslanecký plat a další požitky z toho vyplývající!! A to není úplatek?! Je a jaký! A tohle policie nešetří?! Tak kde to žijeme?! A co nepovolené odposlechy telefonů a hovorů jako takových!! Je si každý poslanec jistý, že nemá v kancelářích štěnice - jako v jistém rekreačním středisku?! Gross i nadále navštěvuje vnitro, vždyť jsou to přeci jeho "hoši"! Nevěděl, že ten, nebo ten byl  v STB, že zasahoval v roce 1989 na Národní třídě! Ale věděl, ale nepřizná to! A tomuhle máme věřit?! Kdy vlastně studoval tu právničinu?! V pracovní době poslance a ministra!!! Tedy se ulejval z práce a neplnil si své pracovní povinnosti!! Dnes ukazuje celému národu, že na politickou objednávku dostane koho se mu zamane do kriminálu a protože se blíží volby, které by stejně jako volby do EU prohráli, tak se pro to udělá všechno možné i nemožné! Prostě jsou to špianvci, kteří se neštítí ničeho! Ani diskriminace ne! A použijí pro to všechny dostupné zbraně, které nejsou povolené, i rány pod pás! Za vlády červené ČSSD a koalice se snížila životní úroveň obyvatel a důchodci jsou na tom hůře, než v roce 1989! Za to policajtům, kteří jak se ukazuje jsou zkorumpovaní, se přidá, protože jsou chudáčkové špatně placeni za buzeraci občanů. A divadlo, které předvedli při zatýkání, je jenom výsměch všem občanům ČR. Dejte si pozor, protože příště to můžete být Vy, kdo takto skončí! Standa začal svou vládu premiéra a podle toho to také vypadá!!! Kam se hrabou komunisti!!!!!!!!
0/0
2.10.2004 2:26

Rommik

Re: Někdo chytrý kdysi řekl,
HROZNÁ PRAVDA......................
0/0
2.10.2004 15:52

Milan Kolář

stejná režie 3
Půvabné je, že v době kdy se Putin v Rusku snaží nějak zdevastovaný stát konsolidovat (nejsem tam, nemohu soudit, zda to dělá lépe nebo špatně, ale rozhodně se mu daří odchytávat nejdrzejší tuneláře a gaunery lépe než nám), ozve se člověk, který bude mít navždy v dějinách poznámku: nedokázal udržet celistvost státu. A tento největší demokrat z povolání i od Boha se k budování policejního státu u nás vůbec nevyjádří. Předchozímu Václavovi vůbec nevadí, že v tomto státě opět vládnou Grosové prostřednictvím všemocných šéfů tajných služeb, ze kterých pak třeba vyrostou ministři vnitra. (Stalin měl tuším Beriu, Standa má Bublana).
 
Shrnu to: 99:1 vsázím na to, že jde jen o velice nestydatý ale účinný předvolební tah sociální demokracie a jejího báťušky.
0/0
2.10.2004 1:50

mibury

Jo jo
0/0
2.10.2004 13:38

Milan Kolář

stejná režie 2
 
4. Celou kampaň udržuj při životě až do uzavření volebních místností – předpokládám, že tento tyátr budou nyní socani organizovat do zakončení druhého kola senátních voleb
5. Bude-li nějaké soudní řízení, nic se nikomu neprokáže. Možná k soudnímu řízení ani nedojde.
6. Vše se rozplizne a vyšumí. Mezi lidem zůstane v povědomí, že to byli stejně určitě gauneři, protože je musela zatknout policie a ta by to nedělala jen pro nic zanic.
7. Organizátoři (Špidlové, Grosové a jim podobní) nakonec vše mlčky přejdou a ani je nenapadne dát do sdělovacích prostředků omluvný text, že to byl jen omyl.
 
 
 
0/0
2.10.2004 1:49

Milan Kolář

stejná režie 1
Už několikrát nám Standa Gros a jeho nejbližší spolupracovníci předvedli následující postup:
 
Blíží se volby kamkoliv, najdi vhodný objekt (kdysi Klaus a jeho „Chata v zemi výrobců hodinek“, pak třeba primátor Kladna, který jezdil dost drahým autem a nyní je skutečným terčem Topolánek)
 • Vypusť nějakou třeba i nesmyslnou pomluvu, kterou nelze ničím doložit, ale která při dostatečném rozpatlávání a připomínání získá živnou půdu v českém „na každém šprochu je pravdy trochu“
 • To vše podpoř výkřiky politiků v televizi a nebo ještě lépe nasazením klepítek či zásahem po zuby   ozbrojených zakuklenců (jako třeba při „krádeži století“ v IPB)
  1.  
    
   0/0
   2.10.2004 1:47
 • LimonadovyJoe

  Standa možná vypadá jak retoš
  ale on tak úplně pitomoučkej nebude a jám mám strach, že socany ještě pozvedne. I ta jeho zdánlivě stupidní a nic neříkající kampaň má určité výsledky: padesátnice, znechucené pomateným Špidlou už zase budou voli socany a to jak umí pro své cíle používat poslance neexistující US-DEU - to je skutečně kvalitní práce, vždyť jsou mu věrnější než mnozí jeho vlastní socani.
  0/0
  1.10.2004 22:24

  skyfly

  ????
  Muzete mi nekdo vysvetlit kde je v tomto pripade PRAVDA
  dekuji
  0/0
  1.10.2004 20:14

  japino

  Re: ????
  Pravda je pojem velmi relativní - můj selský rozum (byť jsem z města) mě říká, že je naprostý nesmysl aby někdo ( tedy Dalík) jel z Prahy do Ostravy si s někým jen tak z plezíru potřást rukou ( když ho navíc ani nezná)  - nebo se mýlím ?
  0/0
  1.10.2004 22:42

  Rommik

  ???????????
  Někomu tady dole: a ty máš důkaz,že ty prachy nabídli?
  0/0
  1.10.2004 16:53

  EspritFort

  GroSStapo má po ptácích (modrých :-)
  Policie propustí Marka Dalíka a Jana Večerka. Ostravský státní zástupce zamítl argumenty vyšetřovatelů a nepodá soudu návrh na vzetí obviněných do vazby. Oba muži, kteří čelí obvinění z podplácení unionistického poslance Kořistky, tak brzy opustí celu.
   
  Bublina (Bubla, Bubla, Bubla) ... praskla .
  0/0
  1.10.2004 15:19

  EspritFort

  ... překlep ... Bublan ...
  Bublina (Bublan, Bublan, Bublan) ... praskla .
  0/0
  1.10.2004 15:34

  hananej

  Aha
  Topolánek se dnes nepřímo na tiskové konferenci přiznal.
  "Z člověka tak nedůvěryhodného, a podle mě tak vydíratelného, jako je Kořistka, se dělá málem nový svatý"
  A proč když o něm toto ví, za ním poslal vyjednávat svoje lidi?
  0/0
  1.10.2004 14:47

  habit

  Re: Aha
  ...protoze se mel stat vladnim poslancem, a tak si chtel ujasnit jeho postoje. Takovych schuzek probiha denne nekolik - jelikoz Koristka zatim nebyl v parlamentu, nemohli se s nim sejit tam, takl za nim poslal tajemnika do Ostravy (pokud by byl Koristka opravdu pan Dulezity, asi by za nim jel nekdo dulezitejsi, nemyslis?
  ... ono to chce cist cele, a ne jen vytrhavat vety z kontextu...
  0/0
  1.10.2004 14:53

  kiki46

  špinavé intriky, kdo dostane "trafiku" nyní ?
  Myslím si, že celá akce má za úkol zdiskreditovat ODS.
  Gross je intrikán, který se obklopuje "estébáky, využívá policii ke svým špinavým hrám.(Zajímavé je mimochodem i to, že Přibyl se tam poflakuje po chodbách dodnes).
   Proto jim přidává tolik peněz.Takže z Grosstapa se stává mafie východního stylu.
  A je jedno, jak případ Kořistka dopadne.Cílem je oblbnout lidi s nižším rozhledem a uchovat si moc!Pomohlo to už jednou s "kufříkem".
  0/0
  1.10.2004 14:33

  Johny_S

  P.S.
  Proč nikoho třeba nezaujalo, jak vláda včera schválila, že jedině kamióny kolínské automobily a žádné jiné (tj. ani konkurenční a daleko zavedenější Škodovky) mohou o víkendech na silnici? Není to skandální? Co když i tam přitekly nějaké ty penízky? A Gross nám bude kázat něco o morálce. Stačila už jeho věta "Víte, já jsem právník." To jsem se smál, až jsem se za břicho popadal.
  0/0
  1.10.2004 14:24

  habit

  Re: P.S.
  ...dostavame se do faze "rovnych a rovnejsich." Zahranicni investori tady byli protezovani od pocatku socilaistickeho vladnuti. Tohle je jen jeden z tech viditelnych pripadu. Ale pro novinare je to zcela v poradku - vzdyt domaci podnikatele jsou jen lumpove a zlodeji, a je treba je dusledne likvidovat...
  0/0
  1.10.2004 14:29

  Johny_S

  Re: Re: P.S.
  No, já ti nevím. Třeba Škodovku bych si tady docela držel. A navíc je to zahraniční podnik. Ovšem asi nenabídla tolik jako TPCA.
  0/0
  1.10.2004 14:46

  habit

  Re: Re: Re: P.S.
  ...ovsem Skodovka, resp. WV sem nebyli nalakani na danove prazdniny a jine vyhody vuci mistnim firmam... taky je pravdepodobne, ze tu vydrzi mnohem dyl nez ti hurainvestori nalakani CSSD - ti vetsinou po vycerpani vsech ulev mizi...
  0/0
  1.10.2004 14:49

  Najdete na iDNES.cz