Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Za syna dostal 160 tisíc. Chce víc

První z otců, který uspěl u Evropského soudu ve Štrasburku se svou žalobou proti Česku kvůli tomu, že léta nevídá vlastního syna, chce víc než vyměřených sto šedesát tisíc korun odškodného. Proti verdiktu štrasburského soudu se proto Evžen Voleský z Brna v pondělí odvolal.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zbynek._s

Těžký boj proti soudní deviaci v ČR
Pan Evžen Voleský, a tak je to jedině správné, bojuje o vlastní dítě. Ale s kým? Především se státními orgány, které na jeho úsilí bezostyšně parazitují, včetně soudců jisté části prodejných soudních znalců, jímž právem patří veřejné pohrdání, za podíl na zničení dítěte.Sdělovacím prostředkům, které se tak zajímají o lásku je nutno vzkázat, že by se měly v prvé řadě zajímat o masivní porušování základních lidských práv deviantní justicí s komunistickou filozofií. Teprve až bude mít otec se synem normální vztah, což český stát dosud brzdí, bude čas skloňovat city. Přeji panu Voleskému, aby svůj těžký boj proti soudní deviaci v České republice dovedl do zdárného konce.Nelze nevidět, že se chová nejen jako správný otec, ale v prvé řadě i jako čestný muž. Ministr spravedlnosti Pavel Němec by si měl zamést před vlastním prahem a Víta Šorma co nejdříve odvolat, protože není nám třeba úředníků, kteří kalkulují s cizím neštěstím, je to amorální. Na takových Česká republika, konec konců, stejně jako na svých soudcích s komunistickou filosofií, jako je brněnský Čečotka, vždycky prodělá.
Hanba takovému státu, který  má zvyklosti, při nichž se musí tátové o své děti soudit!
Zbyněk Šimůnek
0/0
30.9.2004 14:45

svobodny clovek

ta krava by take mela vratit alimenty
Ta jeho zena je vlastne zlocinec, kdyz nerespektuje rozhodnuti soudu. Mela by vratit veskere alimenty.
0/0
30.9.2004 11:47

SMUTNÝ

ubozí závistivci !!!
já si přeju, aby mu Štrasburk ty miliony přisoudil. Čím větší ty pokuty budou, tím větší naději budou mít Češi na život v právním státě.
0/0
29.9.2004 20:46

Atache

Re: ubozí závistivci !!!
Hmm, já bych si přál spíš než aby mu ty prachy přisoudily aby už někdo v čechách zavedl právo a jeho skutečnou vymahatelnost! Někdo navrhoval pro zločince třikrát a dost, co to otočit na soudce - uděláš tři průtahy či chyby a už nejsi soudce. Jenže kdo by u nás pak asi soudil, co?
0/0
30.9.2004 7:37

timec

Pro fida7787
Asi jsi nepochopil k čemu slouží soud ve Štrasburku. To není soud, který by mohl měnit rozhodnutí soudů té které země. To je soud, který pouze rozhoduje o tom, zda byla porušena lidská práva. Tudíž jediné rozhodnutí, které může vydat je výše odškodného, ty chytráku.
0/0
29.9.2004 19:18

reno17

__
.. ani bych se nedivil, kdyby tento člověk ještě poctivě platil alimenty - na dítě, které je jeho pouze (snad) biologicky.. asi to tak bude, v opačném případě by zřejmě dnes seděl v kriminále.
Kousek tady vedle se zmiňují o jiném nešťastníkovi, na kterého na letišti čekala na policie poté, co s děckem přetáhl o týden dovolenou..
Jen děkuji Bohu za to, že nemám - a nebudu mít - děti v tomhle státě..
0/0
29.9.2004 10:42

Jouda-

Re: __
Píšou že doposud nejsou rozvedení, takže asi neplatí.
0/0
29.9.2004 12:19

jojoj897

Re: Re: __ nemusíš bejt rozvedenej ale platit musíš !!!!
 
0/0
29.9.2004 12:36

fido7787

je to zlatokop?
proic se nesoudi o to, aby mohl syna vidat, ale soudi se o prachy? Co je mu milejsi?
 
 
0/0
29.9.2004 9:46

jojoj897

přečti si to ještě jednou a pomale - nespěchej :-)
třeba tuhle pasáž: " ...........
Štrasburk mu zatím přiznal odškodné jen za soudní průtahy. Tedy za to, že české soudy nedokázaly za osm let jeho případ dovést ke konečnému verdiktu. Druhou část žaloby, v níž Voleský poukazoval na to, že ho soudy svou nečinností připravily o syna, a tím i o rodinu, štrasburský soud napoprvé neuznal. ........"
0/0
29.9.2004 9:51

fido7787

Re: přečti si to ještě jednou a pomale - nespěchej :-)
presne tak, soudi se o miliony, ale ne o to, aby mohl sveho syna videt. To je mi divne. Asi se te ujma z toho, ze nevidi syna dokaze zbavit za par milionu ...
0/0
29.9.2004 13:38

Atache

Re: Re: přečti si to ještě jednou a pomale - nespěchej :-)
V čechách se soudí o to aby mohl syna vidět, ale české soudy na něj s....u tak zažaloval českou justici za jejich postup. Jediný co mohl dělat a já bych chtěl mnohem víc!!
0/0
30.9.2004 7:45

Atache

Re: je to zlatokop?
Fido, jsi out. Štrasburg o tomto rozhodnout nemůže, ale může jen udělit trest našemu státu za to že nezajistil aby děti mohl vídat. Myslím že to není zlatokop a další a další rozsudky budou následovat. Zeptám se tě, máš děti a jsi rozvedenej? Jestli ne tak o čem mluvíš?
0/0
30.9.2004 7:42

Gargy

Fandím tomu tátovi.
Je tady ale jeden malý problém. Těch 160 000,- budeme muset zacvakat zase všichni, jako tradičně. Ty prachy by měli strhnout přece těm takzvaným nezávislým soudcům. Svým nezávislým rozhodnutím připravili stát o dost peněz a další zřejmě ještě přibudou. Banda zkorumpovaných gaunerů to je a GroSStapo jim chce ještě přidat. Ho@no bych jim dal.
0/0
29.9.2004 8:09

Destroyer7

Re: Fandím tomu tátovi.
 Toho bohdá nebude, aby soudce nesl zodpovědnost za své konání. Nebo nekonání. Bohužel.
0/0
29.9.2004 9:04

Destroyer7

Ani se mu nedivím
Zdá se, že ani ve Štrassburgu nepochopili, oč mu jde. On se chce setkávat se svým synem. Copak mu to prachy mohou vynahradit?
 
Tomuto taťkovi držím palce a všem ostatním, stejně postiženým ženskou zlovůlí, také. Takhle to totiž dopadá, když si zahráváme s pozitivní diskriminací a vědomě poškozujeme muže-otce. Ženská zlomyslnost a malost nezná mezí. V kombinaci s nevymahatelností práva v naší zemi to je smrtící kombinace.
0/0
29.9.2004 6:14

MMarjanka

Re: Ani se mu nedivím
Jen možná, kdyby neodmítl vrátit syna matce, vůbec by neměl problém... Na jednu stranu si myslím, že nepouštět syna k otci je špatné, na druhou stranu - pustit dítě k otci s tím, že pokaždé aby se vrátil domů budu muset "povolávat armádu" to by se asi chtělo málokterému rodiči...
0/0
29.9.2004 7:34

jojoj897

Re: Re: Ani se mu nedivím
jo - tak jsem se již dlouho nezasmál, jako když jsem si přečetl tvůj příspěvěk  - mmarjanko - to jsi nemyslela vážně, že ne    ono to ale neni k smíchu, ono je to spíš k pláči - uvědom si prosím tě, že od dob bolševika a také i dlouho po "šaškovské revoluci" ony rádoby nezávislé soudy neznaly jiný rozsudek, než že dítě se svěřuje do výchovy matce - a to je doslova k zblití  takže než příště začneš plácat opět nesmysly - zavzpomínej nebo se optej pamětníků    tomu taťkovi a všem ostatním přeji úspěch - ony všechny matky nejsou pitomé a nevyřizují si účty pomocí dětí, ale ty které se k tomu sníží - nezasluhují slitování    
0/0
29.9.2004 7:48

MMarjanka

Re: Re: Re: Ani se mu nedivím
Uniklo ti, že i v článku se zmiňují o tom, že matka se zasekla, až když otec odmítl vrátit dítě. Můj bratr je rozvedený, ale vycházejí spolu inteligentně. Sám řekl, že by se nedivil bývalce, kdyby mu nechtěla dát dítě, když by si on dělal co ho napadne. Naopak, bez ohledu na soudní rozhodnutí, si teď bráška bere kluky kdykoliv - pokud zrovna nemají v plánu něco s mamkou. Já jsem momentálně v rozvodovém řízení - děti CHTĚJÍ být se mnou (a vzhledem k věku se dá těžko tvrdit, že bych je moc ovlivňovala) a bude jen na nich, jestli budou chtít jít k otci nebo ne - nehodlám je k tomu nutit a už teď je zcela jasné, že dcera bez brášky k tátovi nepůjde ani za nic.  A včil mudruj - budu špatná máma? Jinak - synovi je 16 a dceři 9 let.
0/0
29.9.2004 8:02

UglyTroll

Re: Re: Re: Ani se mu nedivím
Co to meleš ty tele??? znám rodinu, kde dostal děti do péče otec.....
 
Vůbec nevíš co je to za člověka, může být psych. nevyzrálý, což asi bude, bude fixovaný na blbosti  a neschopný najít si nový život...... vždyť není schopný se rozvést už 8 let..... Takže co je to za cvoka??? Nevrátí dítě, nepůjčí dítě..... copa je dítě kolo aby se půjčovalo? A z článku nevyplývá skoro nic, krom toho, že ty průtahy má na svědomí otec, svým odvoláváním se atd.....
 
Naprdět těmto lidem........
0/0
29.9.2004 8:33

12th

Re:
Ty případy jsou,dokonce jsem znal ženu,co platila alimenty
0/0
29.9.2004 8:40

jojoj897

Re: Re:
a já znal jednoho a ten viděl i potmě    víš kolik to bylo procent (promile) ze svěřených dětí a každý soudný člověk znalý poměrů za bolševika, ti řekně, že pokud nebyla matka d ě*vk a nebo alkoholička, tak otec neměl šanci  
0/0
29.9.2004 8:47

12th

Re:
Něco na tom asi bude
0/0
29.9.2004 8:50

Destroyer7

Re: Re: Re:
A i tehdy měl jen mizivou šanci.
0/0
29.9.2004 9:05

jojoj897

ano - pokud je tady někdo tele - tak jsi to ty !!!
je to zcela zřejmé z tvých argumentů  co si myslíš ty přiblblíku, že v článku postihnou všechny okolnosti a co ty víš vůbec o té matce ty přizdisráči (na hrubý pytel hrubá záplata)  co ty víš o tom rozvodovém řízení  slyšel jsi stanovisko otce  ne  tak co tady hážeš rozumy cucáš z článku a urážíš diskutující  ty budeš zřejmě nějaká ta hysterka, která se mstí tátovi na úkor svých dětí - protože nic jiného nedokáže  
0/0
29.9.2004 8:43

Atache

Re: Re: Ani se mu nedivím
Marjanko, nevim jestli si uvědomuješ jaký jsou ženský. Jsem v rozvodovym řízení a v únoru (ještě v pohodě) jsem zaplatil zas dovolenou pro celou rodinu. Pak nás tchánovci rozeštvali a žena (lze jí ta ještě řikat) přišla s tím že nepojede, ať jedu jen z malou. Souhlasil jsem a počítal s tím, bohužel však 4 dny před odjezdem jsem dostal předběžné opatření se stanoveným stykem a manželka mi k tomu řekla jen - cituji " Udělej to co jsem ti řekla (rozuměj, podepiš smlouvu že mi všechno necháš a nic nebudeš ze společného majetku chtít) a můžeš s dětmi ject, jinak počítej s tím že ti ty stanovený návštěvy s dětma znechutím." A skutečně, od té doby vždy když jsem šel za dětma čekalo tam na mne celé její vydařené příbuzenstvo a uráželi a provokovali. Jak jsme mohli jít ven, šli vždy za náma a řvali na mne co jsem to za hajzla že chci děti o všechno obrat. Myslím si že nejhorší bylo obrat děti o tátu, ale dlouho jsem to nevydržel a chodit jsem radši přestal. Jak to všechno dopadne nevím, ale co vím, nejsem jedinej z otců vydíranej přez děti. Přestože toto naplňuje trestný čin týrání dětí, soudy to nezajímá a tchýně už vysvětluje dětem jak si najdou hodnějšího tatínka. Co ty na takovouhle zkušenost chytračko?
0/0
30.9.2004 7:32

svobodny clovek

Re: Re: Re: Ani se mu nedivím
Moje tchyne je totalni, ale totalni krava. Nastesti my se zenou drzime pri sobe. Prarodice jsou statisticky nejcastejsi pricina rozvodu...
0/0
30.9.2004 11:38

zlataa

Re: Ani se mu nedivím
Ty sis asi nevšiml, že si svoji újmu ohodnotil na sedm milionů. Kdybych já přišla jakýmkoliv způsobem o dítě, ani by mě nenapadlo spočítat kolik za to chci peněz.
0/0
29.9.2004 9:55

12th

Re:
Já si myslím,že je to každého jeho věc...
0/0
29.9.2004 9:58

Atache

Re: Re: Ani se mu nedivím
Hmm. Asi nechápeš že nechce odškodnění za to že nemůže vidět dítě ale že česká justice není schopná sjednat nápravu. Já v tom vidím dost podstatnej rozdíl. Štrasburg mu kontakt z dětma není schopen zajistit, to musí , bohužel, české soudy které na to ale kálí!
0/0
30.9.2004 7:53

Pucmeloun1

Spravne Evzene
drzim vam palce...vydrzte!!!!!!!!!!!!
0/0
29.9.2004 1:46

fido7787

Re: Spravne Evzene
tady jse, zda se, jen o prachy ...
0/0
29.9.2004 9:47

Najdete na iDNES.cz