Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Lidé se loučili se zavražděným farářem

Stovky lidí na Litoměřicku se rozloučily s farářem Ladislavem Kubíčkem, který předminulou sobotu na faře v Třebenicích zemřel po útoku dvou zlodějů. Pohřeb bude mít duchovní tento pátek v Kunštátě na Moravě. Loučení provázely černé mraky, které věštily déšť, a ostrý vítr.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Intrepid

No konecne!!!!
Zase je o jednoho darmozrouta mene !!!! Stejne v kostele lidem jenom blbnul hlavy !!!!!
0/0
24.9.2004 2:25

Michalll

Pomstu tam viděla spíše jen media,
kdo žije v sudetech, potkává stejně jako zavražděný hodně kriminálníků, má možnost jim i porozumět.
Zatímco odsunutí rodáci si žijí jako skuteční vítězové poslední války, dosídlenci ve zpustošeném kraji živoří. nepřízní osudu pro ně válka dosud trvá, pro Prahu jsou to kolonie, kde snad lze bourat baráky a těžit uhlí, kam lze odsunout cikány či jiné sociálně, lidsky, psychicky,  poškozené.
Mládež jak vidno, je odkázána na středověké instituce, ty navíc ty jsou spoutány zodpovědností za neudržitelné národní kulturní dědictví odsunutých, jsou hříčkou v rukách tunelářů pozemků, politických podnikavců, komunistických prognostiků na nejvyšších postech.
mediálně vytvořená nálada to nejen umožńuje, navíc motivuje primitivy, aby měli kde ve svých zločinech začít, než se vypracují do lukrativnějších pozic.popravy dětí typické pro stalinismus a kanibaly Afriky, tu nikoliv náhodou získávají oblibu. člověk tak nějak popravuje sám sebe, svoji budoucnost.
Děti co nebyly antikonceptovány, krvavě potraceny, pohozeny po narození....to společnosti vrací minimálně za své sourozence, co tolik štěstí jako ony neměly. Popravy to dovrší, i politici se likviduji zatím jen v autech...
michal, libčeves, t. 603771186
0/0
23.9.2004 17:27

Koaraeeel

Co od nich můžeme ještě čekat?
Vrazi Třebenického faráře Šamko a Bína a jejich rómská komunita též prožívají hluboký zármutek.
0/0
23.9.2004 9:16

Paul21

Re: Co od nich můžeme ještě čekat?
Ten druhej se jmenuje Belka
0/0
23.9.2004 19:35

blumblum

hmm
To bylo pouze rozloučení v Třebenicích. Ostatky budou převezeny do jeho rodiště a tam bude pochován. Chce to přečíst do konce a trošičku používat šedou kůru mozkovou.
0/0
23.9.2004 9:10

ramese

hmm
mam v tom hokej, tak pohreb byl nebo teprve bude? Fotka uz ukazuje ze byl. A nebo se s nim budou loucit jak v litomericich tak na morave?
0/0
23.9.2004 9:05

Najdete na iDNES.cz