Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

ČT: Kořistka byl na detektoru lži

Zdeněk Kořistka se podrobil výslechu na detektoru lži. Informovala o tom Česká televize. Poslanec detektorem prošel v pátek 17. září a odpověděl při něm asi na 150 otázek. Pro televizi uvedl, že to bylo nepříjemné. Údajně bude chtít své výsledky zveřejnit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zbynek._s

Posaďte tam Němce!
Navrhuji na detektor lži posadit ministra spravedlnosti Němce, který v nedávném rozhovoru v iDnes s otcem  Václavem Křížem tvrdil, že žijeme v právním státě. Křížovi totiž prodejní soudci, jejich znalci a soudy vůbec upírají styk s vlastním dítětem. Čili , totéž co u nás v Čechách  dělali v době války Němci . Pokud jde o detektor, doporučuji  naopak  otázku jedinou, ale 150 x opakovat: "Když jste říkal  něco v tom smyslu, že žijeme  v právním státě, myslel jste to vážně doopravdy?"
Zbyněk Šimůnek, Praha 10
0/0
23.9.2004 15:46

UglyTroll

Re: Posaďte tam Němce!
Ten rozhovor jsem četl a byl o něčem trochu jiném, byl o tom, že i přes rozsudek soudu, který mu dává právo setkávat se svým dítětem, nedokáže on jako otec toto právo uplatnit.......
 
Byl o vymahatelnosti soudního rozhodnutí.... Jinak taky nechápu, proč soud nepostihuje onu matku a nepotrestá ji za to že ignoruje rozsudek. Pokud se dobře pamatuju ministr slíbil, že se s případem seznámí a pak podnikne kroky k nápravě..... to zda se tak opravdu stalo, jsem se ale už nikde nedověděl....
 
Jinak jen pro úplnost, soudy jsou nezávyslé a ani ministr nemůže zasahovat do jejich průběhu....
0/0
23.9.2004 15:56

zbynek._s

Re: Re: Nic nového pod sluncem
V rozhovoru otec Václav Kříž  vyslovuje nad právností českého státu vážné pochybnosti, leč ministr Němec říká, že má jiný názor.Najděte si to! Mně zásadně zajímá, jestli si doopravdy myslí, že by bylo možníé v právním státě - nikoliv v totalitárním justičním bahně - separovat řádného otce od dětí. Ministr zodpovídá za to, že totalita, odsouzená jiným českým zákonem jako doba nesvobody  se  nebude legálně opakovat, byť za pomoci  soudců s devinatní právní filosofií z doby nesvobody. Nejsme tu od toho, abychom ze svých daní vydržovali parazity: Soudců jak víte, máme na 100.000 obyvatel 3x více , než ve Francii a Belgii a většinou řeší a/ co dříve zbabrali, b/ co by nejvíc zbabrali teď c/jak docílit toho, aby se postižení mohli co nejméně bránit. Tak jestli ministr Němec myslí, že tohle je ten právní stát, jak ostatně ráčil projevit, tak nad takovou logikou nezávislých soudů smekám ponožky!
Proto doporučuji ministra Němce posadit na detektor lži, neboť od totality ve věcech "opatrovnických" tu není nic nového.On by to měl vědět a snad mu i dojde, že stav, kdy soudci nerozhodují mezi dítětem a a sousedovým plotem je něco jiného, než zkušenosti z jeho právně-  podnikové praxe.Je třeba si uvědomit, že mezi občanské povinnosti nepatřáí platit parazity, byť by nosili taláry či zasedali ve vyleštěných židlých nejvyšších státních orgánů.
Zbyněk Šimůnek, Praha 10
0/0
23.9.2004 16:38

UglyTroll

Re: Re: Re: Nic nového pod sluncem
"..separovat řádného otce od dětí..."
 
Pán v článku tvrdí "....: Mám už deset let platný rozsudek, který mě opravňuje trávit s mým synem tři hodiny každou první sobotu v měsíci. Soud ho ale nevymáhá..."
Soud tedy uznal otcův nárok setjat se s  dítětem..... problém je v tom jak jsem psal, že občan si to neumí vymoci.....
 
0/0
24.9.2004 8:28

zbynek._s

Re: Re: Re: Re: Co by z nich zbylo?
Vážený pane, vykazujete opravdu vzácný smysl pro humor se silným nádechem bohorovného cynismu , typický pro člověka, jehož se problém osobně nedotýká.Kdyby vám šlo o vaše dítě, nikoliv obranu pana ministra Němce , a jeho tvrzení že u nás je cosi jako právní stát . Mohu vás ujistit, že máte právo na názor, který vám přiznávám, byť je zhola naivní. Kde kdo z českých občanů, právě jako já,  oprávněně pochybuje, o tom, že takové násilné zásahy soudů do rodičovských práv a povinností , byť metodou kunktace (protahování, oddalování) jsou v souladu s deklarovaným právním řádem. Soudci tedy porušují zákon - a nic se jim neděje - což je prosím nezákonné. Díval byste se na věci patrně objektivněji kdyby se tento druh násilí na dětech , definované v mzn. dokumentech jako "systémové násilí" , kdyby se týkalo vás. Pan ministr  nemůže nevidět, že v době  míru  dějí se tu věci nezvyklé i v době válek. Když třeba jsou rozsudky soudů zhola k ničemu, neboť je samy soudy je záměrně nevymáhají, protože se spokojují s POLITICKÝM POSTOJEM Z TOTALTY. Jistě je vám známé tak jako mně, že ČR sice dokument o systémovém násilí ratifikovala, ale samo tento druh násilí, která je naprosto nejrozšířenější vůbec  nekriminalizuje. Naproti tomu,  já bych v ČR doporučoval novelizaci starého čínského zákoníku, který za ZLOČIN PROTI RODINĚ trestal pachatele 10.000 říznutí nožem. Víte co by z pana ministra spravedlnosti Němce a českých  "opatrovnických" soudců zbylo? Ba, ještě dost soudců by zůstalo:Předně jich máme na 100.000 obyv. 3x více než v multikulturních zemích jako je Francie a Belgie. Dovedete si představit, kolik je mezi nimi parazitů, jímž se má nyní ještě skrytou formou přidávat 13. plat? Já osobně si myslím, že není třeba živit parazity, kteří narušují přirozené právo, že je to kontraproduktivní. Není  v silách občana aby v ČR zaváděl pořádek v justici, od toho je ministr spravedlnosti, který je za věc dobře placen. Z.Š
0/0
24.9.2004 11:32

zbynek._s

Re: Státní terorismus to nepřipustí
Samozřejmě, že občan nemůže vymoci to, co mu upírá ctihodný soud svým protahováním, nečinností, oddalováním práva, zkrátka metodou kunktace.Byla tak pojmenována po slavném vítězu nad Hanibalem Q.Fabiu Maximovi  přezdívaného Cunktator neboli Váhavý. Tak jako herec na jevišti, byť nemluví, tak hraje, i soudy byť nejednají hrají .- ale justiční frašku - kterou všichni dobře známe. Jestli si toho ministr  Němec nehodlá všímat a nevidí ten státní terorismus vůči otcům, nese spoluzodpovědnost za stát,  o němž se vyjádřil, že je atátem právním.Proto by měl navštívit detektor lži, aby se zjistilo, zda to myslí vážně.
Zbyněk Šimůnek, Praha 10
0/0
24.9.2004 13:01

me2di

...
Ti co tady porad krici jaci jsou chudacci..by si meli uvedomit,ze nikdo za nikoho nic delat nebude....stat tu neni od toho,aby nas vedl za rucicku....
0/0
23.9.2004 13:41

UglyTroll

Re: ...
Ano souhlas, stát tu není od toho aby něko vodil za ručičku, stát je tu od toho aby vytvořil přijatelné právní prostředí a aby dohlížel na dodržování zákonů....... udělá to ODS???? JAK????
0/0
23.9.2004 13:48

habit

Re: Re: ...
...nevim, nejsem jasnovidec...a dela to soucasna vlada? Ta jen zamenila kvalitu za kvantitu a zasvinila nas pravni rad vsemi moznymi pravnimi zmetky. Heslem socanu vsech zemi je mit na vsechno zakon. V takove pravni dzungli se pak najde paragraf na kazdeho (kdyz je vule) a vyjimka pro kazdeho (kdyz je vule)
0/0
23.9.2004 13:56

Kleki Petra

Re: Re: Re: ...
Myslím, že v první řadě bude muset ODS zaměřit svou pozornost na úplné zrušení 2/3 zákonných a podzákonných předpisů svazujících tuto republiku ve všech ohledech, dále pak nepřijímat mechanicky a vlezdoprdelkovsky každý slint z EU, případně ještě přifouknutý, aby to "nahoře" vypadalo dobře, a následně se přestat stavět k občanovi jako k nesvéprávnému batoleti, jehož musí stále směrovat správným směrem nějaký moudrý úředník (zhusta takový, který by se v soukromém sektoru sám neuchytil). Jakmile dosáhne alespoň takového stavu, bude brajgl způsobený levičáky alespoň zastaven a už tomu říkám úspěch.
0/0
23.9.2004 14:05

UglyTroll

Re: Re: Re: ...
Mám tedy volit stranu jen proto, že něco možná změní? Mám ji volit i když nevím, jak to chce změnit? Ba ne, nejsem bezmozek, pokud neřeknou jak chtejí postupovat, tak si můžou slibovat co chtějí...... Říct já snížím nezaměstnanost umí každý, můžete si to otestovat na sobě.... řejněte: "Snížím nezaměstnanost!" tak a teď to udělejte....... ha to už není tak jednoduché co???
0/0
23.9.2004 14:07

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: ...
Jednoduché to není nikdy a nikde, ale cesta vede přes podporu malého a středního podnikání, počínaje daňovými úlevami, omezením státního intervencionismu a konče vymahatelností práva, ke které současná vláda zásadně ničím nepřispěla. Konečně by měl někdo vysvětlit naší méně vnímavé části populace (nechce se mi napsat přímo podprůměrně inteligentním), že PODNIKATEL JE TEN, KDO DÁVÁ LIDEM PRÁCI, NIKOLI V PRVNÍ ŘADĚ ZLODĚJ A TUNELÁŘ. Za tohle by zasloužil Zeman ještě dnes, řečeno se Švejkem, "...rozsekat p*del, až by z ní cáry lítaly".
0/0
23.9.2004 14:14

UglyTroll

Re: Re: Re: Re: Re: ...
Jakými konkrétními kroky toho chce ODS dosáhnout? Např můj otec zaměstnává 13 lidí, jeho firma roste a daří se mu..... Jak by ODS přispěla k tomu aby se měl ještě lépe? (otec nezaměstnává ani jednoho rodinného příslušníka)
0/0
23.9.2004 14:30

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...
Blahopřeji otci k úspěchu. Můj švagr má podobnou firmu, taky se mu daří dobře, ale na nějaké velké expanze to tedy není. Každá malá a střední firma by měla mít vytvořeny podmínky pro investice, prostě musím mít možnost akumulovat kapitál. Takový prostor je zde dnes minimální. Druhým okruhem je pak skutečnost, že dnes malí živnostníci nejsou prakticky schopni efektivně přežít. Proč se nepokusit dosáhnout stavu, kdy stát se z nezaměstnaného živnostníkem nebude složitý roces a stát jej rovněž podpoří nějakou daňovou úlevou, zvýhodněnou (dobou splatnosti) vratnou státní půjčkou...?
0/0
23.9.2004 14:37

habit

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...
...zivnostnik je tridni nepritel, a kazdy, kdo se umi uzivit bez zasahu statu, je v ocich socialistu prinejmensim sprosty podezrely....
0/0
23.9.2004 15:15

UglyTroll

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...
Mimochodem, v minulých volbách jsem chtěl volit právě ODS, byl jsem však záklaďák a ještě k tomu jsem měl tu smůlu, že v době voleb jsem byl na vojenském cvičení mimo území ČR. Po tom co teď začala ODS předvádět je mi z nich špatně a ztratil jsem volitelnou stranu. Byl bych rád kdyby se na naší polické scéně objevila strana s jasně definovanými cíly a s programem, který by jasně ukazoval jak svých cílů chtějí dosáhnout, ODS je plná frází a skutek utek, u mě by si šplhli už třeba tím, že by se stali konstriktivní opozicí. Nyní jsou opozicí za každou cenu..... Což se projevilo i při hlasování o nevyplacení 14-tých platů. Proč ODS nehlasovala pro tento návrh? A toto je jen jeden z mnoha příkladů opozice za každou cenu, dalšími jsou novela zákona o provozu na pozemních komunikacích atd.....
0/0
23.9.2004 15:43

Kleki Petra

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...
Co je na tom tak divného? Prostě měla zase vláda spoustu času na předložení návrhu zákona v řádné lhůtě, k prostudování a oponentuře. Vyflákli se na to a pak chtěli věc projednat ve zkráceném procesu. Které opozici na světě by se něco takového líbilo? Prosím ukázat.
0/0
23.9.2004 16:13

UglyTroll

No mě se nelíbí...
.. že stojí v opozici za každou cenu, jsem zvědavý jestli zvednou ruku pro vyplacení celých 14-ty platů..... nejspíš ne, ale pak by to jako gesto mohli dát na charitu, protože určitě budou mít plnou držku keců jak oni ty platy nechtěli, že to odhlasovala koalice.
 
Proč nespolupracuje ODS alespoň na nepolitických věcech? Např. silniční zákon? Někdy z Vás mám dojem že jste jako oni ODS za každou cenu.....
0/0
24.9.2004 8:33

Kleki Petra

No tak sláva!
Ještě detektor blbosti a křiváctví a má to pěkně pohromadě.
0/0
23.9.2004 13:35

Zmuda

pro UglyTroll..
..otázku kdo je více naivní,to bych neřešil.To je věcí názoru. Jinak ano,ODS již není naivní stranou ,už není konglomerátem různých elementů rozpadavšího se Občanského Fóra.  Jasně se očistila a vyprofilovala ,sedmiletá opozice jí nanejvýš prospěla.
Co se týče arogance jejích představitelů ,nevím teda v čem jí spatřujete,ale rozhodně nedosahuje výšin ČSSD. Hlavně výšin aplikací  politiky ČSSD.To je taktéž ovlivněno úhlem pohledu kterého daného člověka.
A jinak odpovědi ODS na otázky novinářů ? Modrá šance a rovná daň je dostatečná odpověď. A když teda šance ,proč jí nevyužít  ? Sociální stát na základě  uvolnění tajemných zdrojů pana Špidly evidentně nevyšel ,tak proč hledat dál ? Alternativa zde je. Alespoň já jí vidím.Ostatně v celoevropském měřítku to začíná býti s myšlenkou sociálního státu velice nahnuté,nemyslíte ?
0/0
23.9.2004 12:32

karoten

Re: Jasná profilace
To ano, ODS je takřka žulově jednotná, žádné další dělení se konat nebude. Je to ovšem jednota jenom pro část společnosti přitažlivá.
  • pro podnikatele
  • pro management
  • pro rentiéry
  • pro sympatizanty fašizmu a diktatur všeobecně
Dohromady to dělá...asi tak 30% lidí rozhodnutých volit.
Pro většinu národa je ta strana nejen nezajímavá, ale vysloveně odstrašující.
0/0
23.9.2004 12:53

Vaclav Hanus

Re: Re: Jasná profilace
Docela dobraanalyza stavu. Ale zapomnels jeste na jednu skupinu, ktera podporuje lib. pravici. Jsou to tzv. lide trivialni a obdivovatele silne ruky, kteri ale svym postavenim v socialnim zebrizku nepatri k cilove skupine opatreni ktere tato pravice prosazuje. Jelikoz maji klienti lib. pravice v rukach sdelovaci prostredy (a na vyplatni pasce politiky), tak se jim dari lehce ziskavat oni nestabilni podporovatele...kterym rikam pracovne prostacci. Diky tomu ma odee-es dle vyzkumu 31 procent, coz je vic, nez tebou uvadene skupiny
0/0
23.9.2004 12:59

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Jasná profilace
aaaaa promin. Vlastne je mas zahrnute v poslednim bode. Prehlidl jsem...
0/0
23.9.2004 13:02

UglyTroll

2 zmunda
Ha vy říkáte šance, dokonce říkáte modrá šance.... četl jste ji? rozumíte ji? Pro koho je to šance?
 
Budu mít levnější bydliní, budu mít jistotu práce, budu bydlet v demokracii?
 
Jak chce modrá šance řešit hospodářskou kriminalitu? Prosím Vás o amplikování modré šance v odpovědi na tuto prostou otázku..... děkuji
0/0
23.9.2004 13:13

habit

Re: 2 zmunda
...vidis, a tohle je rozdil mezi tebou a volicem ODS. Ty jeno kricis - state, postarej se mi o praci a o bydleni a o demokracii (o to posledni se stat umi postarat jen jedinym zposobem)... zatimco volic ODS je radsi, kdyz se o nej stat stara co nejmin....
0/0
23.9.2004 13:18

habit

Re: Re: 2 zmunda
pps... co se jistoty prace tyce, prave tady se socialïsti moc nepredvedli... nebo nekdo falsuje statistiky nezamestnanosti?
0/0
23.9.2004 13:30

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: 2 zmunda
Milej zlatej, kdyby zde byly 6 let ode-es, tak by ty cisla o nezamestnanosti byly bud vetsi, a nebo by mozna byly nizsi, ale pouze diky tomu, ze by 75 procent obcanu pracovalo u pasu cizich montaznich firem (vcetne VS vzdelanych lidi) za 110% minimalni mzdy a zbylych nejakych 15 procent by delalo manazery - nahonci pro tyto cizi vlastniky. Uroven zivotniho minima by byl dnes stanoven na 1500 korun a ceny vseho by byly
0/0
23.9.2004 13:56

habit

Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
...no mistre hanusi, ty se dnes prekonavas, co se demagogie tyce. Ale tentokrat uz se mi nechce smat - spis neverim svym ocim. Asi to myslis vazne, a to je vazne...
Co by, kdyby... muzem jen spekulovat. Ale za vlady ODS nam rozhodne nehrozilo, ze budeme jen dodavatelem zivych manipulatoru k vyrobnim linkam.
Je to prave socialisticka vlada, ktera preferuje zamestnavani proletaru u vyrobnich linek. Investicni pobidky, ktere zvyhodnuji zahranicni firmy, jsou prave socialistickym vynalezem. A kolik takovych hangaru s montaznimi linkami nam tu za jejich vlady vyrostlo? A kolik jich po skonceni danovych prazdnin odejede (nebo uz odeslo) jinam a necha ubohe proletare jejich osudu a pracovnimu uradu?
0/0
23.9.2004 14:04

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
A co si myslis ze by delal ods? Vzdyt za jejich vlady sla ekonomika do stagnace. Co to bylo v roce 1997? Zatim nepredlozial odee-es zadny program, ktery by byl lepsi alternativou toho co dela CSSD a soucasne nebyla hozena na zada prumerneho obcana (jako na Slovensku). Paklize nabizi pouze to, co je na Slovensku, tak to neni nic chytreho. Na takove umele "turbo" prijde kazdy blbec. Kdyz na necem pracuji dva lidi , jeden je subordinovan, ale nema nikdo pravo zabit toho druheho, tak vykon takoveho tandemu lze razne zvysit, kdyz tomu nadrizenemu das do ruky pistoli a vybavis ho pravomoci zabit. To je v kostce to, co nabizi ode-es.
0/0
23.9.2004 14:14

habit

Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
...za jejich vlady se ekonomika dostala ze stagnace - pred tim jsme meli odbytiste na Kube, v Angole a v S.Koreji - behem ni jsme se dostali na podstatne narocnejsi zapadni trhy. V r. 1997 byla drobna krize, zasahlo nas zpomaleni rustu ekonomiky v sousednich statech, zejmena v Nemecku. Ovsem fakt, ze ekonomika prestala sedm let socilaistickych vlad, o leccems vypovida.
Tvou metaforu s pistoli jsem nejak nepochopil - to jako za vlady ODS dostane pulka lidi pistole? Fakt nevim, jak jsi to myslel... a s tim prumernym obcanem je to tak, ze kazdy odvozuje prumer podle sebe...
0/0
23.9.2004 14:34

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
Jeeeezsisi to jsou strasny vyplody. Vis...myslim, ze nema cenu mrhat jak tvou, tak mou energii...takze, psii naposled. O jakych 7 letech to mluvis? Vzdy komuniste zde byky 40 let..nechapu. A uz vubec nevim, jak mohla socialisticka ekonomika souviset s odee-es, kdyz jejich vlade predchazela..nevim. Zes nepochopil metaforu s pistoli je mi lito, ale nemam cas ti to vysvetlovat. Zadna pulka tu pistoli nedostane. Ty snad mas informace, ze lidi po prumernym paltem je pulkja nad prumernym pulka??? Kazdy ovozuje prumer podle sebe??? Co je to za pitomost. Existuje jakysi statisticky urad a tam se doctes, kolik cini hodnota prumeru - zavazana a jednotna a jednoznacna pro celou ekonomiku. Tady neni o cem filosofovat.
0/0
23.9.2004 14:49

UglyTroll

Re: Re: 2 zmunda
Procuji v soukromé svéře, práci si umím udržet sám, umím si ji najít, já v tom nevidím problém. Bydlím v podnájmu v garsonce a platím 8000 měsíčně, jsem na to sám, nemám tu možnost přístupu k regulovanému nájmu a demokracie? to záleží na vládě, ne na voliči...... Já nekřičím, jen se podivuju. A ptal jsem se jestli právě otázku nezaměstnanosti ODS vyřeší, netvrdil jsem že ČSSD je na to super řešitel.
 
A hlavně jsem se ptal:
Jak chce modrá šance řešit hospodářskou kriminalitu? Prosím Vás o amplikování modré šance v odpovědi na tuto prostou otázku..... děkuji
0/0
23.9.2004 13:35

UglyTroll

Re: Re: Re: 2 zmunda
pardon aplikování..... vidím, že odpopovědi nejste schopen, nu bravo, jste řázným vzorkem voliče ODS řvát a houby vědět...... jinak pokud byste si přečetl mé přízpěvky, zjistil byste že nejsem voličem ČSSD, nemám totiž koho volit..... :o)))
0/0
23.9.2004 13:39

me2di

Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
PODLE PREDCHZIHO PRISPEVKU JSI ASI U MINULYCH VOLEB NEBYL A K PRISTIM NEPUJDES............TAK SI NESTEZUJ A SOUPEJ NOHAMA,MAS NEJMENSI PRAVO TADY NADAVAT
0/0
23.9.2004 13:46

habit

Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
...jsem prilezitostnym volicem ODS, a jsem spis prakticky zalozeny. Misto fnukani, ze tady neni nikdo, kdo by mi rozumel a kdo by dokazal vyresit moje problemy, hledam nekoho, kdo mi bude nejmin vadit a nejmin prekazet....
0/0
23.9.2004 13:49

Zmuda

Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
Já teď nevím,zda-li toto patří mě.Jestli ano,tak se omlouvám.Musel jsem se vzdálit,proto jsem neodpověděl.
0/0
23.9.2004 16:07

habit

Re: Re: Re: 2 zmunda
...stat nebo vlada ti demokracii neda - ta se ti naopak snazi ji co nejvic omezit. A cim vic ti bude nabizet, ze se o tebe postara, tim vic si ji vezme...
K te nezamestnanosti - v dobe, kdy koncila vlada ODS, byla nezamestnanost kolem 6% - a bylo to zpusobeno hlavne utlumem rustu, ktery zaznamenala evropska ekonomika. Pred tim to bylo kolem 4%. Dnes, kdy jde tento rust vsude kolem zase nahoru (u nas nejpomaleji), u nas nezamestnanost lame rekordy. A na to nejlepsi se jeste musime pripravit, az skonci sezonni prace.
O tom, jestli nekdo neco vyresi, se da jen spekulovat - pokud nema moznost to ukazat, tezko te muze presvedcit. Ale tahle vlada ukazala celkem jasne, ze to resit neumi...
0/0
23.9.2004 13:46

UglyTroll

Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
Jak to chce ODS řešit???? Odpovíte mi nebo se budete furt odkazovat na minulost???
 
(už se nemůžu dočkat na odpověď:"rovnou daní"....:o)
0/0
23.9.2004 14:01

habit

Re: Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
...rovnou dani... treba tim, ze da vic prostoru prirozenemu vyvoji - neveril bys, kolik veci dokaze fungovat bez zasahu statu lepe...
Neexistuje jednoduchy a jednoznacny recept na reseni problemu, na ktere se ptas. Ale existuje schopnost spolecnosti tyto problemy potlacit - pokud se ovsem nesnazis silou a vsemi prostredky tuto spolecnost usmernit podle omezenych predstav nejakeho demagoga. Spolecnost je organismus podobny jakemukoli zivemu organizmu. Kdyz je nemocny, muzes nasazovat stale nove a nove a stale silnejsi leky - tak to delaji socialiste - nebo ho nechat, at si vytvori vlastni obranu. Ta druha cesta je sice zdlouhavejsi, ale ma jeji ucinek je dlouhodoby a pevnejsi.
0/0
23.9.2004 14:26

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
Prejimam tvuj zpusob argumentace (v otazce nezamestnanosti). ----> Supr nejlepe zde bylo za komunistu !!! To byla nulova nezamestnanost !!! odee-es povalilo komunisty (protoze oni davali prilis nizke dyska na rozmarily luxus byvale tzv. sede zony - dnesnich klientu odee-es), ale jejich system zamestnanosti si radi jeste 7 let podrzeli. A nekteri jejich pohunci tim dodne sargumentuji..
0/0
23.9.2004 14:04

Vaclav Hanus

Re: Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
Na Slovensku uz 6 let vladne pravice podobna ode-es. Jaka je tam nezamestnanost??? O nejake procento to stlacily, ale pouze upravou vykazovani statistik.
0/0
23.9.2004 14:33

UglyTroll

Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
O.k. jaká je nezaměstnanost v polsku? Je to jednoduchá otázka prosím o číslo..... Nevíte? Jak víte, že jsme na tom nejhůř? Snad né z večerních zpráv ODS, ehm chtěl jsem říct TV Nova....
0/0
23.9.2004 14:27

habit

Re: Re: Re: Re: Re: 2 zmunda
...zminoval jsem se o rustu ekonomiky, a tam je to dano jednoznacne.
0/0
23.9.2004 14:37

habit

Re: Re: Re: Jasná profilace
...tak tohle si schovam. Timhle jsi me dostal, mistre Hanusi. Tohle by kdysi dali na prvni stranku Rudeho Prava   -
p.s. i kdyz emotikony obvykle nepouzivam, nemohl jsem se udrzet....
0/0
23.9.2004 13:09

Vaclav Hanus

Re: Jasná profilace
Ale, mam pravdu, ne?
0/0
23.9.2004 14:26

habit

Re: Re: Jasná profilace
...sympatizanti fasismu a diktatur maji sve strany, vetsinou nalevo a vetsinou velmi ukaznene - oni nejhlasiteji volaji po poradku a tvrde ruce.
Tech par rentieru, co u nas je, se zpravidla o politiku nezajima - dohromady by dali sotva nejake to promile...
Podnikatele a management - s tim by se dalo souhlasit, ovsem ne zcela obecne. Ale ze by jich u nas bylo 30%?
ODS neni strana zalozena na stranicke discipline a pevne volicske zakladne - strana samotna ma cca 20tis. clenu (0,2% populace). Vetsina volicu jsou sympatizanti, kteri nehledi na stranu. ale na politiku, a preferuji samostatnost pred peci statu...
0/0
23.9.2004 13:05

Vaclav Hanus

Re: zmudy ...cnost..
Dobreeeeeej ...politruuuuk.! Pred nastoupenym muzstvem bys urcite obstal.
0/0
23.9.2004 12:54

Vaclav Hanus

Re: Re: zmudy ...cnost..
...patrilo samozrejme - zmuda.
0/0
23.9.2004 12:55

LOBOGO

Kořistka byl na detektoru lži
a ztrhnul ho. přístroj prostě nevydržel termití kecy a zhroutil se.Myslel to upřímně
0/0
23.9.2004 11:08

habit

Re: Kořistka byl na detektoru lži
...ja si myslim, ze detektor lzi, stejne jako cela vlada a vladni koalice, vyjadril Koristkovi plnou duveru a vyjadril presvedceni, ze dukazy se jiste najdou...
0/0
23.9.2004 11:11

Najdete na iDNES.cz