Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ivan děsí USA, po něm přijde Jeanne

Obyvatelé Karibiku nemají v posledních dnech chvilku klidu. Po třech hurikánech, které se nad ostrovy prohnaly, řádí v oblasti další tropická bouře Jeanne. Předchozí hurikán Ivan zatím míří k pobřeží USA. Utíká před ním přes milion lidí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Joshua20

F U C K the USA
Dobře jim tak amíkům
0/0
16.9.2004 7:32

Isabelle

...
Ohledne hurikanu Ivan........ jestlize si nejaky bezmozkovci mysli, ze " priroda ja proti USA" co "priroda" udelala v Grenada, Jamaica, Kuba, je to hrozne....USA se, s Ivanem a jemu podobnymi,  vyrovnaji, a jeste pomohou Grenada, Jamaica, sokromne pomohou i Kuba.
0/0
16.9.2004 4:23

geenius

Další tornádo se bude jmenovat Lenin
 
Děda mi říkal, že kdysi dávno žili na světě tři vousatí pánové a ti prý prohlásili a snad dokonce i napsali, že " náboženství je droga" a je prý třeba zrušit jeho moc, nebo ve světě způsobí katastrofu. Usuzovali tak na základě zkušeností s křesťanstvím, které má v historii lidstva na svědomí nejvíce trestů smrti a téměř dvě tisíciletí TOTALITY, utrpení a stagnace (za Krista se pole oralo volem a ještě před sto lety také). Rovněž prý upozornili na zhoubný vliv nacionalismu a nezkrocené moci peněz (kapitálu). Také prý aspoň jeden z nich varoval před levičáctvím (jeho jméno prý začíná na L).  Když tak pozoruji, jaké hrůzy se dnes dějí ve světě, nemohu nevidět, že všude, kde dnes  TEČE KREV, tak v tom největší roli hraje NÁBOŽENSTVÍ, NACIONALISMUS A PENÍZE. Má děda pravdu Resp. měli ti tři pánové pravdu  Jo, děda už si vzpomněl, jmenovali prý se MARX, ENGELS a LENIN.
0/0
15.9.2004 23:50

geenius

geenius se ptá
 
ČTK údajně uvedla, že US riťopcháči si denně čtou nejméně 5x na stránkách iDNES tuto oblíbenou pohádku a ještě před spaním na dobrou noc si ji čtou znovu. Je to pravda ? V říši zaslíbené vyšla nová kniha pohádek pro děti  " O králi Jiříkovi z buše". Nevídanou rychlostí však byla kniha přeložena do všech jazyků po celé zemi. Pohádky o Jiříkovi se však  prý nejvíce líbí dětem z nově zpřátelených teritorií (nejvíce se prý líbí "dětem" v ČR). Nejvíce čtená je prý pohádka  Král Jiřík a princezna Ropajda. Stručný obsah pohádky:   Král Jiřík z buše se nešťastně zamiloval do princezny Ropajdy z tajemné země na konci světa. Děsně po ní toužil a i v noci se mu o ní zdálo (měl i poluce). Princezna Ropajda však byla v moci zlého sultána Sadáma, který ji trýznil v podzemních temných komnatách. Sultán  tajně udržoval nemanželské styky s cizoložnicí Alkajdou (nezákonnou manželkou A Ládina s kouzelnou lampou) a ta ho sváděla k tomu, aby byl ještě krutější. Zlý Sadám Ropajdu nabízel všude po světě, většinou úchylným vládcům  z Evropy, jen Jiříkovi z buše jí nenabídnul. Jiříka to hodně mrzelo, protože on, jako nejmocnější král světa a navíc etalon  Ctnosti  a Morálky by princeznu Ropajdu miloval z čisté lásky. On, který prosazuje sexuální zdrženlivost by ji miloval, jak se na muže sluší. Proto se rozhodl princeznu Ropajdu osvobodit ... , ... nakonec se měli všichni rádi až do smrti. Zlý sultán Sadám skončil v šatlavě. A Ládinovi dokonce Jiřík sebral i kouzelnou lampu.   Jinak pohádku v Hulivudu brzy i zfilmují a dokonce vyjde jako PC hra. US-riťopcháči, to si smlsnete   
0/0
15.9.2004 23:33

pinkshadow

SÝRIE TESTOVALA NA LIDECH CHEM.ZBRANĚ
Syrské speciální jednotky testovaly na obyvatelstvu západosúdánské oblasti Dárfúr chemické zbraně, a způsobily tak smrt několika desítek lidí. Tvrdí to středeční německý list Die Welt, který se odvolává na zprávy evropských tajných služeb. Datum uskutečnění údajných zkoušek nebylo uvedeno. Testy byly prý domluveny na květnové schůzce syrských a súdánských vojenských představitelů v Chartúmu. Zprávu potvrdili prý i očití svědkové. Podle nich bylo do chartúmské nemocnice v červnu přivezeno několik desítek zmrazených těl, na nichž byla patrná zranění vzniklá vlivem chem. zbraní.
 
          
 
 
0/0
15.9.2004 18:17

Sudajev_PPS_43

IMO
Jo jo, i příroda už je proti usa.
0/0
15.9.2004 17:29

Stroza

Re: A na Tobě se taky dost vyřádila
0/0
16.9.2004 2:56

zpravodajec007

Je zarážející,
že se tu ještě neobjevily různé "zaručené" teorie, že ty hurikány na Ameriku posílá Čína, Rusko, Írán nebo někdo další.
Blížit se tak hurikán k Evropě, tak v tom má tutově prsty Bush, podobně jako v evropských povodních, které přeci byly trestem Evropě za malou podporu deinstalace Saddáma.
0/0
15.9.2004 17:22

Najdete na iDNES.cz