Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Žaloba

Pane prokurátor nebo státní návladní, nebo jak se jmenujete, dovolte, abych u vás vznesl žalobu za zneužití autorských práv, pohanění a ponížení a násilí na skupině obyvatelstva. Žádám též náhradu škody. Oč jde?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Babul

Tak vidíš, Komáre...
přesně toto si za ty blince zasloužíš - serou na tebe všichni čtenáři I dnes!!!!!
0/0
11.9.2004 22:38

Babul

Bzzzzz...
Komár zase vyblil sobotní sračky, aby měl za co chlastat a ohánět se svými lidskými právy, až ho policajti při Krištofovi chytnou. Doufám, že si dají záležet... V lékárničce musí být dva chromované zavírací špendlíky!
0/0
11.9.2004 17:30

Nou_coment

Pravidla
Dodržování pravidel je jedna věc, však účelnost obsahové náplně těchto pravidel by měla být určující a smysluplná.Tak např. jsem-li účastník silničního provozu - neohrožuji a předvídám, dopravní pravidla mi mají býti návodem. Technický stav, ale i vybavení by mělo být kontrolováno STK a v případech zjevného porušení "zákona" přísluší policii zakročit. Namátkové kontroly vybavení lékárniček, náhradních žárovek a pod.otravují život oboum stranám a nemají mimo zisk z pokut významný efekt. Za opodstatněné považuji kontroly a tresty za požití alkoholu, překračování rychlosti, ohrožující parkování. Statistika nehod by měla býti dostatečným návodem pro policii na co se zaměřit (horlivost sem nepatří - i policajt je snad taky člověk).
0/0
11.9.2004 12:55

Najdete na iDNES.cz