Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Šéf teroristů z Beslanu uniká, tvrdí tisk

Šéf teroristů, kteří přepadli školu v severoosetském Beslanu, je podle ruského tisku na útěku. Zatím se o něm mluvilo jen pod přezdívkou Plukovník. Rukojmí ho označili za nejbrutálnějšího z teroristů. Podle deníku Vremja Novostěj je to dvaatřicetiletý Inguš Ruslan Chučbarov.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pinkshadow

Bývalý generální tajemník NATO vyhrál soud o pomluvu v diskusním fóru
George Robertson, který je bývalým generálním tajemníkem Severoatlantické aliance (NATO), vyhrál soudní spor se skotským týdeníkem Sunday Herald. Žaloba se týkala pomluvy, která se objevila v internetovém diskusním fóru tohoto periodika.
Robertson spor vyhrál přesto, že list inkriminovaný příspěvek zrušil téměř okamžitě, co na něj byl právě Robertsonem upozorněn. Podle dostupných informací je toto první vyhraný soudní spor, v němž je vydavateli dán na zodpovědnost příspěvek třetí osoby v internetové diskuzi.
 
...protiamerické opičky, dejte si pozor...
 
          
 
 
0/0
13.9.2004 7:30

free_live

jako vzdy
Kdyby ho dostali na poprve tak valka konci. Je to jako s Bin Ladinkem, taky je nepolapitelny. A valcime dal.
0/0
11.9.2004 11:50

geenius

Perspektiva světa v režii plíživého pravicového převratu.
Pokud  politika ve světě v režii plíživého pravicového převratu po vzoru bušistů bude pokračovat, čekájí svět skutečně "skvělé " zítřky. Postupně bude zlikvidováno vše, za co lidé bojovali, umírali  a byli vězněni uplynulá dvě století. Právo na vzdělání, na práci, délka pracovní doby, minimální mzda, podpora v nezaměstnanosti, právo na shromažďování, na stávku, odborová činnost, lékařská péče... Ze soc.dem stran se postupně stanou strany pravicového typu a standardní pravice se bude (už teď se děje) čím dál víc uchylovat ultradoprava. Soukromý kapitál se bude čím dál více koncentrovat do nebezpečných rukou.  Peníze se budou jednosměrně přesouvat k horním 10 % obyvatelstva. Nakonec vertikální koloběh peněz téměř ustane a peníze začnou kolovat pouze  HORIZONTÁLNĚ mezi horními vrstvami obyvatelstva stejně jako ve 30. letech  - VZNIKNE KRIZE  z "NADVÝROBY", podobně jako ve 30. letech. S tím ruku v ruce budou stoupat náklady na zbrojení. Postupně se na moci bude opět čím dál víc opět podílet církev. Zhoubně se začne hrát na náboženskou a nacionalistickou strunu (dnešní náboženský fanatismus tomu jen náhrává).  Nakonec, zrovna jako vždy v minulosti  kapitál, náboženství a nacionalismus rozpoutají 3. světovou válku. Po 1.SV zvítězil komunisti v 1/6 světa, po 2.SV už zvítězili ve 2/3 Evropy a v dalších zemích. Po 3. SV zvítězí komunisté na celém světě (pokud 3.SV někdo přežije) - chceme ke komunbismu skutečně dospět takto revoluční rychlou cestou ?(hlava nehlava?) Chybami se člověk učí - chytrej na cizích, blbej na svých a ÚPLNĚ PITOMEJ se nepoučí nikdy. Jsme snad fakt úplně pitomí ?
0/0
11.9.2004 0:40

pinkshadow

Kamil připravil svíčky
...Kamil už zapaluje svíčky ...už musím jít...
 
          
 
0/0
10.9.2004 20:20

pinkshadow

proč úřady neřeknou pravdu?
...ruská vláda lže jako když tiskne...
 
          
 
0/0
10.9.2004 20:12

Elektrikar

Svetovou Valku se jim zachtelo rozpoutat!
Nebejt ryb, nemuseli by bejt rybniky. Tvrdi zastanci teroristu. Nebejt Evropy, nebyla by Amerika. Nebejt Zidu, nebylo by krestanstvi. Nebejt nas vsech, nebylo by teroristickych akci, jen hrbitovni mir po celem mohamedansku. www.geocities.com/kaninislam
0/0
10.9.2004 20:12

Najdete na iDNES.cz