Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Islamisté: Naším dalším terčem je Putin

Teroristé si za svůj další terč vybrali ruského prezidenta Vladimira Putina. Tvrdí to alespoň ve svém prohlášení na internetu muslimská radikální skupina vystupující pod názvem Islámbulího brigády. Tato organizace se přihlásila ke dvěma teroristickým útokům, které zasáhly Rusko minulý měsíc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

erixis

Dostat Putina asi bude daleko tezsi, nez vrazdit skolaky nekde na Kavkaze
Nepochybuji o tom, ze by radi zabili jeho i celou ruskou vladu, parlament, obyvatele Moskvy, Leningradu a pak jeste celou Evropu..vcetne vsech v CR-Kdyby na to ovsem meli dostatek sil a prostredku. Ty jim doufam FSB neda.
0/0
11.9.2004 10:34

Olgo

Šéf ruské tajné služby vyvrací klišé "islámského teroru".
"V Rusku není nic, co má jméno muslimských teroristů ...Islám je náboženství laskavosti a volá po mírumilovném soužití s ostatními náboženstvími a národy," řekl Patrušev, a vyslovil obdiv ke starobylé a úctyhodné civilizaci a architektuře.
 
Obviňoval média za zobrazování Islámu jako stereotyp a vytváření termínu "islámský terorismus".
Je tu pár lidí, kteří sami sebe připisují Islámu a chovají se proti zásadám tohoto náboženství," řekl shromáždění studentů a profesorů moskevský šéf tajné služby.
 
Řekl, že vláda a náboženští představitelé by měli spojit síly a šířit v Rusku správný obraz Islámu.
Studenti university Patruševovi předali kopii ruského překladu významů Vznešeného Koránu a několik knih o Islámu.
0/0
10.9.2004 15:22

Flat Vamp Original

Re:
...zřejmě hodnej pán, ten tvůj šéf.
0/0
10.9.2004 16:12

Olgo

Re:
já jsem jen zvědav, jestli ho Putin za tyto slova taky vyhodí z funkce, i když to řekl před půl rokem
0/0
10.9.2004 16:33

USA_rulezz

Pro dobrou vec
sem dycinky  ... jen by jeste na ten seznam meli pripsat aspon toho GWBushe
je to hruza, ze "demokracie" znamena taky casto to, ze k moci se dostane strasna zruuuda - u velmoci je to samozrejme viditelnejsi
0/0
10.9.2004 13:50

merrygold

výnosný kšeft
Nezapomeňte, že terorismus je velmi výnosný kšeft a nikdo z těch pánů nahoře ať už v Rusku nebo Americe nemá nejmenší zájem ho zastavit. Kdo dodává zbraně Čečencům, jsou to ruští generálové a vládní úředníci a Al Kaidu taky nevyzbrojuje Ježíšek.
0/0
10.9.2004 12:45

Olgo

ještě lepší kšeft :))
31.1.1974 bylo registrováno vládním výborem SSSR pro objevy a vynálezy zařízení Radioson (Radiospánek) jako "Metoda vyvolání spánku radiovými vlnami". V dokumentu Laboratoře bioelektroniky Výzkumného ústavu radioelektroniky Akademie věd SSSR se píše: "V r. 1973 bylo u vojenské jednotky 71592 v Novosibirsku postaveno zařízení Radioson a byla provedena předběžná aprobace. Během pokusů s vojenskou jednotkou bylo dosaženo pozitivních výsledků." Autoři knihy mluvili i s jedním z autorů tohoto vynálezu, který uvedl, že podle výpočtů byl generátor schopen uspat město o rozloze 100 kilometrů čtverečních, že současná technologie umožňuje umístit ho na satelit a zasáhnout účinně ještě větší oblasti a že by generátor bylo možné použít nejen k mnoha dalším účinkům na psychiku, ale i k úplné regenaraci všech buněk lidského těla. Informaci o zařízení Radioson publikují ve své knize i V. Lopatin a V. Cygankov a uvádějí také, že, podle výzkumů ruských vědců, by záření fyzikálních polí mohlo vyvolat i genetickou mutaci. 
0/0
10.9.2004 15:26

geenius

Doplnil bych - viz příspěvek níže !
Venca Rezavý po cestě kolem světa za naše peníze prohlásil, že když tak cestoval, utvrdil se že "společným rysem všech náboženství na světě je TOLERANCE" a pan Uhde mu tehdy v TV oponoval, že naopak společným rysem všech náboženství na světě je DOGMA a tvrdý řád (totalita). Takovéhoto chytráka jsme uměle vynesli do nebes. Jinými slovy - z hňupa jsme v rámci své české připosranosti udělali hrdinu a osobnost . Jestli pak by to dnes řekl znovu - když denně vidíme, jak náboženství je tolerantní. DRZOST to byla říci to již před 11. zářím  - je to výsměch všem milionům obětí náboženství za 2000 let od narození Krista . A je to výsměch i samotnému Kristovi.
0/0
10.9.2004 12:07

EAMON

Re:
Jsi zmrďák.    
0/0
10.9.2004 12:09

Kolokol

Re:
Řekni nám ještě to o těch třech vousatých pánech.
Třeba je tu dnes někdo poprve (a naposled) a příšel by o to.
0/0
10.9.2004 12:21

Kolokol

Re:
Omlouvám se, ono je to již o kousek níž.
Něco úplně nového tam nemáš??
0/0
10.9.2004 12:23

merrygold

Re:
Co chcete, již "svatá" matka Tereza prohlásila, že "utrpení chudých je božím požehnáním", takže vybrané milodary použila raději na šíření křesťanství (katolického), jen mimo Indii založila 300 klášterů, zatímco ti chudáci, které sebrala někde na kalkatské ulici umírali v těch jejích hospicích na matračkách bez léků a její sestry je ještě před smrtí bez jejich souhlasu v bezvědomí pokřtily mokrou houbou.
0/0
10.9.2004 12:38

geenius

Re: Odp.
A vůbec bych se i nedivil, kdyby tito vyznavači pomoci zbídačeným nebyli skrytí sadisti (ukájející se na krvi a utrpení jiných). Neříkám, že všichni, (tak jako je velké procento homosexuálů a pedofilů v církvích). Jinak pomoc zbídačeným není na škodu - ale nic neřeši. Je - li organismus (lidská společnost ) nemocen proto, že mu proudí do žíly jed (léčba - podávání protilátek  je  jen z nouze ctnost), nejlogičtější a nejúčinnější je tu jehlu s jedem vytáhnout. (odstranit příčinu). Člověk nemusí páchat zlo, aby následně mohlo být DOBRO.
0/0
10.9.2004 13:03

geenius

Re: Opr.
Opr.      ...byli skrytí sadisti....
0/0
10.9.2004 13:07

pinkshadow

databáze nicků Sudajeva:
...Vrabčik, Vrabčiak, Vrabčiatko, Kutozov, Sudajev, Sudajev_PPS_43, Sudík, Stalinista, Tukarev, Berija, KeoghHarry, Amanita, geenius, Petrmate a další...
 
          
 
0/0
10.9.2004 12:07

Arči

Re:
Už mi to začínalo chybět!Proč to není červeně?
0/0
10.9.2004 12:43

pinkshadow

Re:
...Kamilovi včera tekla krev tak nemůžu červenou nějakou dobu vidět ...stalo se mu to když ležel na stole na zádech a já jsem ho vlastně z toho stolu vytlačil...
 
          
 
0/0
10.9.2004 12:53

geenius

Děti se ptají - co jim odpovíme ?
Ve škole nás učili, že po pádu komunismu ve světě lidstvo čekají pouze skvělé zítřky, že všechny země díky soukromé ekonomice  budou bohaté, nikde na světě nebude bída a hlad, ustanou války a nenávist mezi lidmi. Také nám říkali, že i proto se církvi musí vrátit všechen majetek, protože právě  věřící lidé  se budou navzájem milovat a náboženství všude na světě je garancí vzájemné tolerance a míru  a Láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí.  Děda mi říkal, že to řekl jeden velice moudrý pán (dokonce ho prý navrhli na Nobelovu cenu míru za to, že prosazoval bombardování Jugoslávie. Děda si zase nemůže vzpomenout na jméno, ale lidé ho prý přezdívají Venca Rezavý. Bude to skutečně tak ? Nebudu se muset bát jít do školy a jet vlakem nebo metrem, aby tam nebyla bomba? Sousedovic Jiřka  říkala, že   prý bude brzy válka ? Přestávám tomu už rozumět. Když se zeptám mámy, tak mě odbude, že nemá čas na kraviny - má co dělat s podnikáním. A dědovi moc nevěřím - on už všechno jen poplete - jako s tím Marxem, Engelsem a Leninem - viz níže.
0/0
10.9.2004 12:06

fleret

co islamista,to jeden velky pruser
 John Howard prohlásil, že indonéská policie obdržela hrozby útoku na velvyslanectví některé západní země 45 minut předtím, než včerejší výbuch zabil devět lidí a zranil desítky dalších....
Australský premiér řekl, že indonéská policie obdržela telefonický vzkaz požadující propuštění islámského klerika Abu Bakara Bašíra.
Ten je podezírán z duchovního vůdcovství extremistické skupiny Džammá Islamíja.
0/0
10.9.2004 12:06

geenius

Děti se ptají
 
Děda mi říkal, že kdysi dávno žili na světě tři vousatí pánové a ti prý prohlásili a snad dokonce i napsali, že " náboženství je droga" a je prý třeba zrušit jeho moc, nebo ve světě způsobí katastrofu. Usuzovali tak na základě zkušeností s křesťanstvím, které má v historii lidstva na svědomí nejvíce trestů smrti a téměř dvě tisíciletí TOTALITY, utrpení a stagnace (za Krista se pole oralo volem a ještě před sto lety také). Rovněž prý upozornili na zhoubný vliv nacionalismu a nezkrocené moci peněz (kapitálu). Také prý aspoň jeden z nich varoval před levičáctvím (jeho jméno prý začíná na L).  Když tak pozoruji, jaké hrůzy se dnes dějí ve světě, nemohu nevidět, že všude, kde dnes  TEČE KREV, tak v tom největší roli hraje NÁBOŽENSTVÍ, NACIONALISMUS A PENÍZE. Má děda pravdu Resp. měli ti tři pánové pravdu  Jo, děda už si vzpomněl, jmenovali prý se MARX, ENGELS a LENIN.
0/0
10.9.2004 12:05

krysa66

Re:
A proto te jeden teroristickým činem se stal prvním moderním diktátorem na světě, rozpotal vyhlazovací válku proti všem co nevyhovují jeho teorii o vhodném člověku. A  poněm přišel veliký mírotvorce ze stejné líhně a nechal odstranit několik desítek miliónů přebytečných lidí ve svém státě a ve spolupráci s jiným mírotvorcem vyhladili jeden národ. A jejich nástupci pokračovali, nechávali žít jenom ty co měli čisté myšlení a ostatní likvidovali. Mimo jiné podporovali sobě podobné a ti dodnes představují poměrně dobrou teroristickou školu. Ostatně nebili to rudé brigády a Marxovi děti co zahájili vlnu teroru???
0/0
10.9.2004 15:16

krysa66

Sorry za pár chybek
Poslední věta má znít : Ostatně nebyly to rudé brigády a Marxovi děti co zahájily vlnu teroru?
0/0
10.9.2004 15:19

pinkshadow

Movladan Ugludov vedoucí zahraničního odboru čečenského Informačního výboru:
Co se děje v Rusku je zákonitým důsledkem politiky současného režimu Kremlu. Výbuchy, válka, pohromy, katastrofy - vše je svázáno s jménem jednoho člověka - Putina. Není důležité, zda výbuchy letadel měl na svědomí Čečeněc nebo Rus. Důležité je to, že příčinou všeho je agrese Ruska proti Čečensku.Dokud trvá tato agresivní válka, do té doby bude Rusko vybuchovat, tonout a hořet.
 
          
 
0/0
10.9.2004 12:01

Vladce

Re:
podle mě by měli nejdřív islamisté zastavit genocidu v Dárfúru a pak by se teprv s nima mohlo začít o nečem bavit
0/0
10.9.2004 12:03

barbudo

Re:
... a jak to asi tak Čečenci mají zařídit?
0/0
10.9.2004 12:06

Arči

Další oběť z Beslanu
http://gazeta.ru/firstplace.shtml
0/0
10.9.2004 11:58

meriss

Proces s Miloševičem: Vnucení obhájci chtějí skončit s poukazem na spravedlivý proces
Tuto klasicky "nevhodnou" zprávu si můžete přečíst na http://sweb.cz/messin . Noviny a TV radši mlčí. Přeji příjemné počteníčko a použití vlastního mozku. 
0/0
10.9.2004 11:33

Kolokol

Re:
No a co?? Ex offo jmenovaní obhájci se proti svému jmenování odvolali.
Aha já zapoměl, to je TAKOVÁ  MEDIÁLNÍ BOMBA, že by o tom měly všechny světové deníky referovat na prvních stranách a TV kvůli tomu přerušit vysílání.
0/0
10.9.2004 11:53

meriss

Re:
Vzhledem k tomu, jaký humbuk se dělal před zahájením tohoto "procesu století" a "nejdůležitějšího soudu od Norimberku" je nynější mlčení médií více než zarážející. Nejde jen o první strany, jde o to, že to není v těch novinách radši vůbec nikde, tedy kromě HM jak se píše v čláku. Čus-)
0/0
10.9.2004 12:00

meriss

Re:
V TV nemyslím přerušení vysílání, ale alespoň malou zprávičku v rámci zahraničí, ta taky nebyla...
0/0
10.9.2004 12:02

Flat Vamp Original

0/0
10.9.2004 12:17

Kolokol

Re:
Třeba to tam není proto, že to je "důležitá" zpráva pouze pro tebe a možná tak dalších 15 trumpetů po Evropě.
0/0
10.9.2004 12:04

meriss

Re:
Víš , když se v roce 1999 házely bomby na YU, tak se kvůli podpoře lidí k této válce nalhalo spousta příběhů v médiích. Když se u soudu prokázala většina jako lži, média u toho už nejsou. Chápeš????
0/0
10.9.2004 12:18

Flat Vamp Original

0/0
10.9.2004 12:19

barbudo

Re:
... a proč taky ... bomby dnes padají jinam ...
0/0
10.9.2004 12:21

meriss

Re:
Velmi správně, hlavní média plní vždy úkoly  a zmatená polupace Impéria je vláčena od zásahu k zásahu od Kosova přes Afghánistán k Iráku a bůhvíkam ještě. Tak nás čekají lepší zítřky..
0/0
10.9.2004 12:27

Flat Vamp Original

0/0
10.9.2004 12:44

ScipioAfricanus

Fakt zajimavy logo tripodu
jinak bila stranka. Co to ma spolecnyho s Milosevicem?
0/0
10.9.2004 13:39

ScipioAfricanus

Pokud to neni zajimavy
tak teda nechapu, proc se za ten proces vyhazuji tak tezky prachy. Vlece se uz pekne dlouho a lidi kolem nej je vic nez dost. Klidne by mohli delat neco uzitecnejsiho a smysluplnejsiho, tedy pokud jsou toho takovy kravy jako je Karla z Mostu a spol. schopny.
0/0
10.9.2004 13:42

ScipioAfricanus

Minuly tyden jsem to zaslechl v radiu
jinak o tom nikde ani zminka. Proste se to ten slavnej tribunal snazi za kazdou cenu zamest pod koberec, protoze az do ted dostavali vsichni svedci obzaloby od Milosevice tezce zabrat (vetsina by mela skoncit v lochu pro drivejsi lahani) no a ted jsou tezce podelani z toho ze by si Molesevic zacal volat svoje svedky vcetne tech nejvetsich zvirat a vyslechnul si je pekne pod prisahou. Je to takova ostuda a naprosty propadak, ze uz proste zkouseji vsechno jak mu zacpat hubu.
0/0
10.9.2004 13:17

ScipioAfricanus

Navic to minuly teden byl dost neprijemny kontrast
zatim(?) neprukaznych obvineni Milsevice proti zcela prokazatelnym zverstvum muslimu. Asi to novinari nepovazovali za prilis corect, pote co se jich naprosta vetina v souvislosti s valkou v Bosne a pozdeji v Kosovu ukazala jako naprosti idio*i
0/0
10.9.2004 13:21

Sudajev_PPS_43

**********
Центризбирком уже выбрал президента
Центризбирком России провел полномасштабную тренировку с проверкой стыковки систем ГАС "Выборы" и деятельности участковых избирательных комиссий.
По словам главы ЦИК Александра Вешнякова, в условиях, максимально приближенных к реальности, сто тысяч человек. Перед ними поставили &
0/0
10.9.2004 11:14

Isbjoerna

A proc?
"Tschetschenische Separatisten haben im Internet ein Kopfgeld auf die Festnahme Putins ausgesetzt. Für "aktive Hilfe zur Ergreifung des Kriegsverbrechers Putin" wurden 600 Millionen Rubel (16,4 Millionen Euro) in Aussicht gestellt..."
 
Putin habe angekündigt, er wolle alle Muslime in der Welt und in Tschetschenien angreifen.
"Unsere Reaktion darauf wird von allen Menschen in Russland klar und deutlich vernommen werden."
0/0
10.9.2004 11:06

Sudajev_PPS_43

**********
Ale že je tu smutno bez Srnečka
0/0
10.9.2004 11:02

geenius

Doplnil bych - viz příspěvek níže
Venca Rezavý po cestě kolem světa za naše peníze prohlásil, že když tak cestoval, utvrdil se že "společným rysem všech náboženství na světě je TOLERANCE" a pan Uhde mu tehdy v TV oponoval, že naopak společným rysem všech náboženství na světě je DOGMA a tvrdý řád (totalita). Takovéhoto chytráka jsme uměle vynesli do nebes. Jinými slovy - z hňupa jsme v rámci své české připosranosti udělali hrdinu a osobnost . Jestli pak by to dnes řekl znovu - když denně vidíme, jak náboženství je tolerantní. DRZOST to byla říci to již před 11. zářím  - je to výsměch všem milionům obětí náboženství za 2000 let od narození Krista . A je to výsměch i samotnému Kristovi.
0/0
10.9.2004 10:49

Sudajev_PPS_43

Re:
Jo jo, a Daník to už nerozchodí.
0/0
10.9.2004 10:51

Sudajev_PPS_43

Komerční sdělení
http://www.putin2004.ru/
0/0
10.9.2004 10:37

KeoghHarry

Re:
...pardon za ten předchozí atak, nějak se mi to tady špatně zobrazovalo, ale už je to o.k....
0/0
10.9.2004 10:51

Sudajev_PPS_43

Re:
jasný, já taky myslel že jde o omyl.
0/0
10.9.2004 10:58

fleret

kterej krava tady rozhazuje stranky ?
Sudy,nevis o tom neco ?
0/0
10.9.2004 10:28

Najdete na iDNES.cz