Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Beslan pohřbívá mrtvé, obětí přibývá

Severoosetský Beslan se chystá pohřbít první z 394 obětí teroristického útoku v místní škole. Desítky zuhelnatělých a roztrhaných těl se zatím nepodařilo identifikovat. Lékaři jim proto odebírají vzorky DNA. Podle zpráv severoosetské televize se stále pohřešuje 260 lidí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pinkshadow

Rusáci se chtějí učit od Izraele
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov a jeho izraelský protějšek Silvan Šalom v pondělí podepsali společné prohlášení o spolupráci v oblasti boje proti terorismu. Právě mezinárodní protiteroristické tažení se stalo hlavním tématem Lavrovovy jednodenní návštěvy v Izraeli.
 
         
 
0/0
7.9.2004 6:13

ulukomorja

Realita show:
CT1. Odbornik z Policejni Akademie velkohube hodnoti ”neschopnost ruskeho Specnazu: ”melo by se uzavrit... spatna organizace... my spolupracujeme se spickami v Evrope”. Z cehoz vyplyva, ze kdyby v Beslanu byl cesky ”specnaz”, ten by tam udelal poradek raz-dva. Mraz jde po kuzi: praporcik Honza Novak vlece za vlasy arabskeho zoldnera, zatim co Pepa Kralicek s kralovskim usmevem odnasi ve svalnatem naruci maleho osetince. Za pet minut tentyz program analyzuje realitu: dva ozrale skiny dusi skupinu odvaznych ceskych policistu. Ti chudaci byli pozadane, aby ”ztisili” koncert supermanu, ale na miste zjistili, ze haslerky to nebudou: to je pry vec mestskeho uradu. Opravdu skoda, ze nebyli v Beslanu – tam by se urcite proslavili.
0/0
6.9.2004 23:26

Michalll

obřad ano, změna stylu ještě více
Shledávám informace českých medií jednostranné .Bandité nebudou šetřit lidské životy, nechtějí je ani odpravit ihned. Potřebují profesionálně režírovanou show pro media, stupňování napětí, dramatický vrchol. Kvalifikovaný odpor na samém začátku by nejen uchránil zřejmě řadu životů, ale také zhatil scénář banditů a jeho důsledky na nás všechny proměněné jejich útokem. Zatímco vojáky lze do akce poslat rozkazem -  ty je potřeba ocenit -  akce odporu přítomných otců by mohla být účinnější, ač s osobním rizikem i právním.  Člověk nemusí být loutka, zemřít se dá se ctí, důstojněji než ovce na jatkách. Podobně jako při napadení úlu, obránce nemá velkou šanci na přežití. I bránící se včely mrou. Je to však smrt smyslupná, hodnotná. Zemřít později jako ovce na jatkách, přežít své bezbranné děti, je pro člověka život smutný. Jsou země, kde také  ženy mají potřebný výcvik a výzbroj, naštěstí, jednu nadějnější zprávu kopíruji:
/Pavel Michal, Libčeves, t. 603771186/
A suicide bombing attack was prevented at the Erez Crossing in northern Gaza early this morning. An alert female soldier - 20-year-old Michal Eliyahu of Jerusalem - suspected one particular Arab, among the thousands who pass through daily, because he "looked at me strangely.  I had never seen him before, and he looked at me with raised eyebrows, and then tried to avoid my gaze." Michal called him over for an extra check, but he tried to ignore her.  He finally came over, and when she saw that his entry pass had expired three years ago, she called over her commander.  Within seconds, he stood the terrorist against a wall, trained his weapon on him, and told him to remove his shirt.  The terrorist at that point admitted that he had "something" - an explosive device - in his pants.  The explosive was later safely detonated, and the would-be mass-murderer was taken into custody.&nb
0/0
6.9.2004 16:58

pinkshadow

Rusko nemá zdravotnický materiál
Ruský Červený kříž v neděli požádal o naléhavou zdravotnickou pomoc pro stovky zraněných po pátečním masakru rukojmích v severoosetském Beslanu. Ve svém prohlášení upozorňuje, že je nutné na místo tragédie do dvou dní dodat potřebný zdravotnický materiál, jinak prý hrozí nebezpečí, že počet mrtvých poroste.
 
          
 
0/0
6.9.2004 6:05

geenius

Odp. pro marvvyna
Reagoval jsem trochu zbrkle - rozumím Ti, jak jsi to myslel  a souhlasím s Tebou. Jenže US vlezdoprdelkové jsou schopni milionkrát obhajovat USA - přitom Irák je za oceánem od amerických břehů. Jsou schopni většinou hlásat obludnosti typu vystřílet tu pakáž (přitom Irák nebyl žádnou zákkladnou teroristů), ale v Čečně, která je v teritoriu Ruska (dodnes ji snad žádný stát neuznal) budou tvrdit opak, že tam to není "pakáž" ale mírumilovní muslimové. To může vyplodit jen chorý mozek nebo vyvrhel. A jsou to schopni tvrdit i po tomto masakru. Ale cením si Tě, jsi jeden z mála, kdo se dokáže dívat na problém očima obou stran  
0/0
6.9.2004 1:51

Hrdý Budžes

Jedna velká prosba na geenia
Prosím tě snažně:  Hlavně NEUVAŽUJ. Pak to doopravdy bolí ....
0/0
6.9.2004 1:20

geenius2(klub s vyšším IQ)

Taková malá úvaha
Po celém světě bují terorismus - už snad ve všech světadílech kromě Antarktidy. Přece jen se však "ostrůvek" v teplých krajích najde. Ještě jsem neslyšel o terorismu v Číně - to je snad jediný režim (3.cesta) na světě, který si s ním asi umí poradit a na který si teroristé a jiní extrémisté netroufnou.  Jednak se Číňané nesserou všude po světě do čeho nemají, a jednak je to asi jediná oblast světa, kde panuje řád a pořádek (akorát trest smrti by měli zrušit). Ekonomický růst mají nejvyšší na světě, už poslali do kosmu i vlastní koráb s lidskou posádkou...Tiše pozorují přiblblíky od fanatických katolíků  s naivní  "pseudodemokracií" a "falešnou svobodou" počínaje, ..... a fanatickými ozemhlavoubuchy s ručníkem na hlavě konče. Dva se perou, třetí se směje - praví rčení. Nakonec nás všechny umlátí čepicemi a konečně bude na světě pořádek !   
0/0
6.9.2004 0:35

Isabelle

Re:
Jako vzdy ( ne jako obvykle) nevis nic ani o Antarktida...
0/0
6.9.2004 0:46

rudlanka

Re:
On ví o Antarktidě velmi mnoho, ale po půlnoci se už nechtěl rozepisovat.
0/0
6.9.2004 0:49

Nedobik

Re:
V ANTARKTIDĚ JE TAKOVÁ ZIMA, ŽE SE KOZY TŘESOU A PTÁCI ZALEJZAJ DO DĚR, ISABÉLO, STARÁ BÉLO!    
0/0
6.9.2004 0:53

Isabelle

Re:
Trvalo ti to dost dlouho....ja vim , ze po mne touzis...ale ZAKAZANO PRO SENILNI DEDKY...
0/0
6.9.2004 0:57

geenius

Re: geenius se ptá
 
Je to pravda, že US riťopcháči si čtou denně na stránkách iDNES nejmíň pětkrát jejich oblíbenou pohádku O KRÁLI JIŘÍKOVI Z BUŠE?  A Olgoo a Flat Vamp Originál a Isabelle dokonce ještě před spaním na dobrou noc
 V říši zaslíbené vyšla nová kniha pohádek pro děti  " O králi Jiříkovi z buše". Nevídanou rychlostí však byla kniha přeložena do všech jazyků po celé zemi. Pohádky o Jiříkovi se však  prý nejvíce líbí dětem z nově zpřátelených teritorií. Nejvíce čtená je prý pohádka  Král Jiřík a princezna Ropajda. Stručný obsah pohádky:   Krár Jiřík z buše se nešťastně zamiloval do princezny Ropajdy z tajemné země na konci světa. Děsně po ní toužil a i v noci se mu o ní zdálo (měl i poluce). Princezna Ropajda však byla v moci zlého sultána Sadáma, který ji trýznil v podzemních temných komnatách. Sultán  tajně udržoval nemanželské styky s cizoložnicí Alkajdou (nezákonnou manželkou A Ládina s kouzelnou lampou) a ta ho sváděla k tomu, aby byl ještě krutější. Zlý Sadám Ropajdu nabízel všude po světě, většinou úchylným vládcům  z Evropy, jen Jiříkovi z buše jí nenabídnul. Jiříka to hodně mrzelo, protože on, jako nejmocnější král světa a navíc etalon  Ctnosti  a Morálky by princeznu Ropajdu miloval z čisté lásky. On, který prosazuje sexuální zdrženlivost by ji miloval, jak se na muže sluší. Proto se rozhodl princeznu Ropajdu osvobodit ...,... nakonec se měli všichni rádi až do smrti. Zlý sultán Sadám skončil v šatlavě. A Ládinovi dokonce Jiřík sebral i kouzelnou lampu.   Jinak pohádku v Hulivudu brzy i zfilmují a dokonce vyjde jako PC hra. US-riťopcháči, to si smlsnete  
0/0
6.9.2004 1:01

mtis

Re: Průjem a hnědý proužek na trenýrkách?
... nojo vopravdu s tebou soucítím..... to je úděl všech géniů .......
0/0
6.9.2004 1:03

geenius

Re: Odp. viz níže
Jestli se tu o něco snažím, je to právě to, aby díky vlezdoprdelbušistům to nezačalo bouchat i v Praze. A moje příspěvky jsou čteny i v říši zaslíbené - aspoň to někteří zde tvrdí. A je nás mnoho - statisíce demonstrantů v USA ( tisíc jich bušisté zatkli) jsou toho důkazem. Lidé dobré vůle všech zemí , spojte se !
0/0
6.9.2004 1:17

Isabelle

Re:
Nectu zadne tvoje hloupe pohadky....vis kdo byla Isabella Godin.... a nebo kralovna Isabelle Spanelska???
0/0
6.9.2004 1:05

mtis

Re:
TO je teďka mezi místníma komoušema velká mouda, ukazovat jak jsou na tom v Číně skvěle, no ja bejt jima tak se tam vrhnu co mi síly stačí.
Na Slovenských hranicích problémy mít nebudete a na Ukrajinskejch to pár desítek Eur pokryjou.
 
To budou super zprávičky pro Novu - čtyřicet občanů SRN nalezeno poloudušených v kamionu na Mongolsko -Čínských hranicích.
 
Kurnik šopa, jak to že zatím pořád jenom čuju cosi o jakých si čínanech co zdrajů na západ až se jim od prdélky práčí?????
 
Jinak tě vyvedu z tvého omylu, číňani jsou pěkně rozlezlí po celém světě a je spousta míst, kde pořádání pogromů na ně patří k podobným kratochvílím jako u nás k pogromům na židy (Indonésie, Oceánie).
 
A jestli jsi ještě neslyšel o problémech Číňanů s muslimskými Ujugry, tak opravdu čerpáš akorát ze slovníčku Marx-Engls-Lenin. Zatím je to díky dost tvrdému postupu čínských komunistů jakž takž drženo, ale to bylo před 13 lety v Čečně taky.
0/0
6.9.2004 0:49

rudlanka

Re:
V  Mongolsku v hlavním městě Ulan-Bataru unášeli autobusy do stepi, proto tam nyní jezdí trolejbusy.
0/0
6.9.2004 0:53

123freak

SLÁM a hlavní nepřítel RUSKO
Těm islámistickejm vypatlancům určitě nešlo o nějakou nezávislost tzv. Čečenska a jeho obyvatel. Pojem Čečen je totální ptákovina. Na území tzv. Čečenska existuje pár rodových klanů, které jsou mezi sebou víceméně v permanentním konfliktu a jediné co je schopné je na krátký časový úsek spojit je ISLÁM a hlavní nepřítel RUSKO. Svou neschopnost ustanovit svou vlastní samosprávu dostatečně dokázali po roce 1996 kdy fakticky stáhly  ruské ozbrojené jednotky a ty máča jenom rozpoutaly další vlnu teroristických útoků. Moc rád bych viděl podobně mírumilovně zaměřené příspěvky, kdyby se nějakej atentát ve jménu alláha odehrál u nás. Na hrubý pytel hrubá záplata - bez milosti vystřílet a ne s nima jednat.
0/0
6.9.2004 0:32

Gargy

Tragedie, hrůza.
Hrůza, děs. Tak takhle se za svobodu nebojuje. Děti jdou do školy a stane se takový masakr. Tak po takové akci dávám plnou podporu spojeneckým silám v Iráku. Tuhle "islámskou verbež" musíme zprovodit ze světa. Doufejme, že se Rusko poučí z takových akcí a udělá nějaké bezpečnostní opatření. Tuhle z@sranou pakáž postřílet do jednoho. Čečna, Irák? Jedna zkur@ená pakáž a patří zlikvidovat.
0/0
5.9.2004 23:35

marvvyn

Re:
Doufám, že se v příštím životě narodíš jako Čečenec nebo Íráčan. Zasloužil by sis to.
0/0
5.9.2004 23:47

Gargy

Re:
Ty jsi jeden z těch zabijáků z Beslanu? Podle těch keců to tak vypadá. Zabíjet lidi, jako v tom Beslanu je to poslední, co bych udělal. Ty bys s tím problémy asi neměl. Nech si ty kecy na jindy. Jdi se vysrat.
0/0
5.9.2004 23:52

marvvyn

Re:
No škoda, že jsi nebyl v Grozném na dovolené, když tam Jelcin házel nevinným lidem na hlavy bomby. Zabil jich cca 100 000, myslíš si, že to všechno byli teroristi? Nebo snad chceš tvrdit, že mezi nimi nebyly děti? Ty asi moc chytrej nebudeš, co?
0/0
5.9.2004 23:56

Gargy

Re:
Tohle o chytrosti asi nebude. V Grozném jsem na dovolené nebyl, asi jako drtivá většina Čechů. Politika Kremlu je dost drsná. Nějak mi ale uniklo, že by Ruští vojáci brali čečenské rukojmí a stříleli do dětí, kteří za nic nemůžou. Válka je válka, ale čeho je moc, toho je příliš.
0/0
6.9.2004 0:02

marvvyn

Re:
Takže když někdo vtrhne do cizí země a zabije 400 lidí, tak je to terorista a když někdo jiný vtrhne do cizí země a zabije 100 000 lidí tak je to válka? Promiň, ale na tuhle logiku asi nemám. Nelíbí se mi ani jedno, ale nevidím žádný podstatný rozdíl (kromě počtu mrtvých, kde se mi to druhé číslo jeví podstatně otřesnější). A nemám rád, když někdo vykřikuje tak, jako ty, že by dal všechnu tu "verbež" pobít, podezřele mi to připomíná Hitlera, Stalina a genocidu.
0/0
6.9.2004 0:09

Gargy

Re:
Neomlouvám agresi Ruska proti Čečensku, ale dost mě sere, když pár kreténů si myslí, že jsou nějací hrdinové a pozabíjí dost nevinných lidí. Těch 100 000 lidí snad zabil nějakej Jelcin a ne 400 civilistů ze Severní Osetie. Někde jsem slyšel, že ve válce by měla být čest. To jako vojáci, zabíjet vojáky a ne civilisty. Jestli Jelcin, nebo nějakej jinej kretén nechal zabít 100 000 lidí, tak to neznamená, že to oplatím taky 100 000 zabitýma lidma, nebo jo? Tou verbeží jsem myslel to takzvané komando smrti. To nejsou lidi, i kdyby to byli opati z Vatikánu.
0/0
6.9.2004 0:20

marvvyn

Re:
Já fakt nevím, co bych dělal, kdyby mi někdo házel na hlavu bomby a kolem mě umírali nevinní lidé včetně mých dětí a dalších příbuzných. Co bys dělal ty? Myslíš, že bys jen tak seděl a říkal si "to je drsná politika Kremlu"? Dovedeš si vůbec představit, co to s člověkem udělá? Neobhajuju tady žádné zabíjení, jenom mě prostě mrazí v zádech z podobné představy. Nevidíš žádného nepřítele, jenom padat bomby a spoustu mrtvých bezbranných lidí, co šli třeba zrovna z práce nebo ze školy. To není žádná válka, to je masakr. Nediv se, že potom někomu hrábne, navěsí na sebe granáty a odpálí je v autobuse nebo ve škole. Jasně, že jsou to totální magoři, ale neobjevili se tady jen tak, z ničeho nic. Všechno má svou příčinu a následky bohužel často dopadnou na nevinné lidi. A pokud jde o islám, který jsi tu zmínil, tak ten dodnes nezapomněl na nechutné drancování a masakry, které ve jménu svaté války provozovali kdysi s oblibou křižáci v dnešních islámských zemích. Nám se to možná jeví jako dávná minulost, pro ně je to stále živá a hořká vzpomínka. Pořád je to totéž, akce a reakce, příčina a důsledek neuvěřitelně krátkozraké politiky agrese. Noviny jsou teď plné článků o počtu mrtvých ze Severní Osetie a možná to bude vypadat jako nesmysl, ale já bych k nim přidal ještě jedno smutné číslo: na světě každý den umírá 24000 lidí hlady, z toho 18000 jsou děti mladší 5ti let. Každý den v roce. Nikdo o nich nepíše v denním tisku a až na pár výjimek to v podstatě nikoho nezajímá. Takže pokud jde o teroristu, stačí se každý den podívat aspoň jednou do zrcadla. Bude tam.
0/0
6.9.2004 0:59

geenius2(klub s vyšším IQ)

Re: Odp.
Ale jsem přesvědčen, že budeš tvrdit, že Amíci V Iráku bombardovali chirurgicky přesně a že tísíce dětí nezabili  a ještě budeš tvrdit, že Irák leží na území USA a Čečna je od Ruska daleko za mořem
0/0
6.9.2004 0:28

mtis

Re: Iráckých dětí ...
... zabili za těch 14 měsíců pouličního bombometání bojovníci za svobodu Iráku (pod vlajkou spojeného království chálífa Husajna a chálífa bin-Ládínkna-Zarkávího) asi tak 100x víc. O dospělých ani nemluvě.
 
Nejradši mám ti humanisti, kteří končí každou větu v diskuzi slovy "já tě zabijůůůůůůůůůůůůů bůůůůů".
 
Ale ty možná věříš, že Zarkávího bomby jsou tak inteligentní, že zabíjí jenom ami, tož hodně štěstí ve tvém přesvědčení ...    Rusové se už přesvědčili...
0/0
6.9.2004 0:35

geenius2(klub s vyšším IQ)

Re: Odp.
Zarkáví za Sadáma buď držel hubu a krok, nebo se na území Iráku neopovážil ani vstoupit. Až teď v tom bordelu a chaosu, co tam udělali Ami, tam plave jako ryba ve vodě společně s  Američany "osvobozenými" šíitskými  fanatiky.
0/0
6.9.2004 0:44

mtis

Re:
V tom případě je to od Bushe krok hodný génia nemyslíš? Místo aby Zarkáví cestoval svobodně po zeměkouli a chystal atentáty na američany a západní turisty kdekoliv, honí ho po Iráku jako čokla a on vyhazuje do vyhazuje do povětří svou potenciální klientelu.
 
Nevím jak ty, ale já jsem radši, když to bouchne 10x v Bagdádu, než jednou v Praze nebo v New Yorku.
 
Ale možná, že seš borec ze Štadtlu, tož zgébni talk páč takovó štólu jakó je Štadtl nenande terorista ani na kartě ...
0/0
6.9.2004 0:55

rudlanka

Re:
USA má všechny islámské země dobře zmapované.
0/0
6.9.2004 0:59

mtis

Re:
0/0
6.9.2004 1:01

rudlanka

Re:
zmapované, ale ne pod kontrolou.
0/0
6.9.2004 1:06

geenius

Re: Odp.
Jestli se tu o něco snažím, je to právě to aby díky vlezdoprdelbušistům to nezačalo bouchat i v Praze. A moje příspěvky jsou čteny i v říši zaslíbené - aspoň to někteří zde tvrdí. A je nás mnoho - statisíce demonstrantů v USA ( tisíc jich bušisté zatkli) jsou toho důkazem. Lidé dobré vůle všech zemí , spojte se !
0/0
6.9.2004 1:08

mtis

Re:
Myslíš jako, že máme být k bušistickým excesům tak kritičtí jako Putin a potom budeme právě tak ušetřeni jako Rusko resp. Severní Osetie?
 
Tak pravil geeeeeeeeeenius ...
0/0
6.9.2004 1:16

geenius

Re: Odp.
Putin je na jedné lodi s Amíky - on si to uvědomuje, jen Amíkům to dochází velmi pomalu a stále by rádi znovu našuškali extrémistům, že Rusko je největší zlo(ať se jdou vyřádit tam), třeba se jim to opět daří. Stane se zázrak, když si uvědomí, že si stále řežou větev pod vlastní řití.
0/0
6.9.2004 1:26

Hrdý Budžes

Což o to Lidé dobré vůle by se spojili ...
... ale kdo dodá zbraně když už i v Rusku vypukl kapitalismus ...
0/0
6.9.2004 1:18

geenius

Re: Odp.
Ty to víš ? A v USA jim to ještě nedošlo.
0/0
6.9.2004 1:30

wertzy

...
 :DD nice
zaslepenci, proberte se....
0/0
5.9.2004 22:44

Isabelle

Re:
Pripravovali  vsechno mnoho tydnu do predu, nikdo si toho nevsimnul, meli zahrabane zbrane, a pripravene strelecke ochranne pozice,..... zase, nikdo to nevidel?? a nebo nechtel videt??
0/0
5.9.2004 23:19

geenius

Re: Odp.
Činíš-li tak úmyslně (podporuješ zlo) - nechť jsi zatracena, činíš-li tak z hlouposti - nechť je Ti odpuštěno !
0/0
5.9.2004 23:37

mtis

Re: Jaký vodpuštění
Vona se, ty truhlíku, slušně ptá, jak se jim podařilo dopravit na během prázdnin nepozorovaně do té školy ty metráky trhavin a tuny střeliva a zbraní. Možná by si zasloužila nějaké chytré vysvětlení ...
 
A přestaň laskavě mávat těma svýma Rudýma Khmérama jako mazlíčakama američanů, je to fakt dost trapný. Ještě bys mohl vytáhnout amerikou podporovaný Vietkong a to bych už opravdu řval smíchy ui přes dráty...
Na ruským webu jsem před chvílí naopak četl, že mezi zlikvidovanými araby byli Jordánci a Syřané. A kdopak vyzbrojoval Sýrii a Irák celá desetiletí a štval je za studené války proti Izraeli?
Nó stratégu, pochlub se čí to byli mazlíčci?
Určitě ami ty blb.čku.
0/0
5.9.2004 23:53

geenius

Re: Odpusť !
Zapomněl jsem dodat, že Amíci podporovali také Pinocheta  A to odsoudil celý svět !
0/0
6.9.2004 0:04

mtis

Re: A Castra, a velkého Che...
... ty kašpárku ...
0/0
6.9.2004 0:06

mtis

Re: Hele
já si maslel, že největší trouba je tady Sudajev, ale ten je proti tobě teda bedna.
 
Rozhodně alespoň uráží bez toho aby se pokoušel předvádět nějaký ujetosti, který jsi vyčetl někde na nějakým připosraným komunistickým webu ... ten když chce prudit tak si aspoň nevymýšlí ...
0/0
6.9.2004 0:11

geenius2(klub s vyšším IQ)

Re: Odpověď pro Hrdýho Budžese
Říká se, že ideologie se točí v kruhu - tak dlouho jdeš ultradoprava, až se ocitneš ultranalevo. A to, je právě to, co nevíš, Ty hňupe a nikdy vědět nebudeš,protože to vědět nechceš. Jsi tak tupej, že prostě nevidíš, že USA byly a jsou dodnes schopny se spolčit i s ďáblem (i Ládin byl agent CIA ) v rámci své pravicové ideologie, jež má jen velmi málo daleko k pravicovému extrémismu ! Jestli nevíš, že Sověti s Vietnamci bojovali proti Rudým Khmérům a díky nim byli poraženi a že USA jen proto, že polpotovci byli protisovětští, je podporovali, dokonce veřejně v OSN a neuznávali osvobozené území od toho MORU a zastoupení v OSN pod názvem Kampučia, tak je to tvůj problém a nemudruj, když jsi totálně zblblej dnešní propagandou.
0/0
6.9.2004 0:23

mtis

Re:
Ty to musíš vědět nejlíp, páč si to už votočil dokola voběma směry viď ty prdino... zkus něco vyplodit mimo Copy-Paste... a trochy toho spermatu na slipech ...
0/0
6.9.2004 0:37

Isabelle

Re:
Co ja cinim a nebo necinim nema na nic vliv, ( a urcite nepotrebuji od tebe odpusteni), napsala jsem fakta, jak to CBC (coz je velice neutralni Canadska zpravodajska spolecnost) ukazovali v TV, rozhovory s detmi a s temi co meli to stesti tuhle hruzu prezit......
0/0
5.9.2004 23:59

geenius

Re: Odp.
Tvá otázka je jako laparoskopická sonda - vidím ti až do slepého střeva. Budiž čest, že jsi to vyslovila skrytě - o to více je to ale záludnější a bezcharakterní.
0/0
6.9.2004 0:08

Isabelle

Re:
Co asi ty vis o charakteru???
0/0
6.9.2004 0:12

Najdete na iDNES.cz