Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Svědkyně výslechu dětí: nebyl to nátlak

Když výslech některého z šestice chlapců podezřelých z vraždy jedenaosmdesátileté ženy v Olešnici na Rychnovsku zmohl, policisté mu dopřáli přestávku. Dokola každému z nich vysvětlovali, že nesmí lhát. A ani jednou na ně nezvýšili hlas.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ivysek

Vina vychovatelů?
Dnes uvedli na Nově slova psychologa, který vyslýchal chlapce jako první. Prý je vina i na straně vychovatelů, resp. pedagogů, šlo tomu profesionálním přístupem zabránit. Nevím, jak dlouho byli chlapci v ústavu (jeden z nich utekl 40x), ale dokud v ČR nebude "věznice" pro mladistvé pod 15 let,  neuvěřím, že se s tím dá něco dělat.
0/0
6.9.2004 20:25

krabi

cigánit
zpráva, že chlapci měli vymyšleno několik verzí a lhali mi připoměla, že slovenský výraz pro lhaní, vymýšlení si, matení je cigánit
0/0
5.9.2004 18:30

starfucker

shut up
Nechte už   těch keců, je to všechno naše chyba. Stane se nám jen to, co si necháme líbit.
Neznám alibištější a připos_ranější národ.
Pokud se nejedná o naší kůži, jsme slepí, a následně chytří, že?
Zlo je od slova zlo, nemá žádnou barvu kůže, ani svůj jazyk, nemluví ani cikánsky ani rusky, je to prostě zlo.
Nezajímá mě odkud přichází, vím jen, že se mám bránit.
Jenže my jsme vždycky sr_ali strachy aby na nás někdo neukázal prstem. Všichni jsme raději mlčeli jen abysme nebyli označeni za rasisty.
Ale tady jde o zločin, mě nezajímá jako barvu má parazit, hlavně musím řešit, jej eliminovat. Ten kdo brání zločince je zločinec, je mi jedno jakou má rasu.
 
Takže český národe, v roce 1968 jsi trpěl rudé parazity, v 1969 jsi střílel sám do sebe, vypěstoval sis svoje vlastní parazity, kteří ti přerůstají přes hlavu. A ty si neustale pleteš pojmy jako rasi
0/0
4.9.2004 18:39

zbynek._s

Re: Začněte od soudců
Oživte paměť.... Nejvíc zločinů v této zemi v míru  napáchala justice. Ne Romové!  U soudců dodnes jde o vybranou skupinu státních služebníků, kteří dodnes vedou politické procesy rudého zabarvení.Jen s tím  rozdílem, že jde o procesy dětské.  Nemylme se rétorikou o jejich vzdělávání. Absentuje etika...Začalo to rozeštváváním rodin, kdy příkladně syn žádal pro svého otce smrt. Dnes ho často rovnou zabije a stát vraha osvobodí. Dodnes jsou popouzené  děti zvány k soudům, aby vypovídaly proti svým otcům. Zvyk z totality. Soudy rozbíjejí rodiny, a pak jsou ústavy plny nezbvládnutelných dětí. Kde chybí pevná ruka otcovská, kde není  laskavého  tátova kontaktu, nastupují státní parazité. Soudců, resp. soudkyň máme na 100. tis. obyvatel 3x více , než v jiných státech EU. Na rodinných věcech se živí jako červi. Nejrozsáhlejší týrání v  této zemi je systémové. To je  pro justici a tak výnosný podnik, že je ČR nekriminalizuje.(!) Jde o nedostupnost jednoho z rodičů, nejčastěji otce. Pokračovatelky stranického směru, který se účastnil vraždy M.Horákové a s ním i  udušení  jejího  ženského hnutí,  mají na soudech pré. Nebudu hned i jmenovat, byť bych mohl...Chcete li moralizovat a  ev. stavět dětské věznice, není nic snadnějšího, ale tudy cesta nevede. Naopak, začněte u změny justičního systému, aby  ctil pravdu, zjišťoval skutečnou vinu a jen tupě neprováděl totální útlak otcovství. Ano změna je nutná. Jenže jiná, než zavádění věznic pro děti. Začněte u soudců. Ti by měli být částečně voleni a stát se nositeli nejen výhod ,ale i odpovědnosti -  jako v jinde ve světě. Pokud na ně nikdo nesáhne, budou na národu zase jen dále parazitovat. Už toho bylo dost! A konec  investic do soudního zničování populace.Omezit výdaje na justici a byrokracii  "sociálního" státu, na  omezené ópéďačky, zamrzlé se soudkyněmi u Makarenkových pouček.
Zbyněk Šimůnek, Praha
0/0
7.9.2004 12:10

Modráček

cikáni
Cikáni rozhodně nejsou hodni zvláštního zacházení oproti ostatním občanům. Ba právě naopak, vzhledem k tomu, že to nejsou lidé, by se s nimi mělo zacházet přísněji.
0/0
4.9.2004 14:50

free_live

Zase cikani
No a zase cikani, a to jim Skromach navrhuje zajisteni dalsich socialnich davek, chudackum. A oni tu budou spokojene vrazdit. Ze to provedli rukou mladici nezletilci, to je jen technicke provedeni. Loupit je posilaji jejich rodicove. A ze jednou to dojde tragedie je jasne. Ale nase policie, misto aby se venovala prevenci zlocinu, vybira pokuticky pri krystofovi.
0/0
4.9.2004 12:39

juton

Re:
, Tupého zemanovce Škromacha nesnáším, přesto, jaké zajištění dalších sociálních dávek pro Romy navrhuje? Myslíš tím jeho návrh snížit podporu v nezaměstnanosti? Nebo povinnost přijmout jakoukoliv praci? Či dokonce jeho návrh snižovat sociální podporu rodinám počínaje jejich čtvrtým dítětem?
0/0
4.9.2004 13:35

blabla1

Souhlas,
taky toho blba vyžranýho nesnáším, jenže to co navrhuje jako kdyby objevil Ameriku, to tu dávno mělo být. Ať to udělají jako Slováci...jenže toho se bojí, kreténi. Povinnost přijmout jakoukoli práci i za málo peněz....hahaha, nevím kdo donutí cigoše makat. Zajímavý je, že na šrot chodit nebo krást a to je taky práce...to jim nevadí.
0/0
5.9.2004 14:06

russsalkableda

..
tak nevim co je horsi, kdyz deti vrazdi rodice a babicky, nebo kdyz rodice vrazdi svoje deti..
0/0
4.9.2004 12:22

zbynek._s

Re: Vyber si
Rusalko bledá, klidně si vyber.V tomhle "právním státě" se vraždí rodiče a děti navzájem . Zavedli to komunisté, kteří donutili mladého, českého Pavku Morozova jménem Martin Frejka, aby požadoval ve sdělovadlech smrt svého otce...."byl to ten nejzavilejší nepřítel," psal a říkal Martin. Mladý muž stejného jména zabil svého otce olympionika.Ještě na dnešní ch soudech vyslýchají "nezávisle" zkaženíé a zmanipulované děti proti svým tatínkům. Mohl bych tio z hlavy odcitovat ty bláboly, které z nich vymačkali a vypreparovali soudkyně a soudní znalci. Jen proto aby si vydělali...
Člověku se z toho zvedá žaludek,  že ani nemůže určit kdy  a kde to skončí. Ministr spravedlnosti Němec dělá, že se narodil na měsíci a blábolí, že jde o prábvní stát. Zdravím toutro cestou ochranu ústavních činitelů s prosbou, aby mu podala zoprávu, že si o něm většina českých otců myslí, že je mentálně retardovaný za postupující demokracií.
0/0
4.9.2004 17:21

zbynek._s

Feministky ať raději mlčí
Otcovské organizace se nevyjadřovaly a feministky -podnikatelky od Baudyšové a Vodičkové aj. ať raději mlčí.Rozvracení rodin, odtrhávání dětí od tátů je jejich denním chlebem na nějž jim dává stát máslo , ve formě finančních tučných dotací. Známý případ, kdy Vodičková nechala tátu protizákoně fízlovat je toho dokladem.  Soudní systém má pak vyděláno a právníci  vč. soudních parazitů mají žně jako červi na mrtvole.Pak máme  plné ústavy kriminálních zmetků, to je snad každému jasné. Jen komunistickým soudcům aby se to vysvětlovalo po lopatě. Parlament by jim měl změnit podmínky aby jejich příživnictví omezil. Tisícenásobně víc českých dětí je postiženo, než romských, ale soudci  a jejich prodejní soudní znalci to nechtějí vidět. Bahno a hamba soudnictví českému, Viktorin Kornel z Všehrd se musí obracet v hrobě.
0/0
4.9.2004 12:00

Koaraeeel

vraždící cikánská bestie
Přátelé, buďte ohleduplní vůči tem chlapcům,vždyť mohou utrpět psychycké trauma,pokud se jim bude stále připomínat smrt důchodkyně,ti milí kluci se jistě polepší, výrazy jako vraždící cikánská bestie sem nepatří.
 
0/0
4.9.2004 11:04

Robo

Vážený státe!!
Jak dlouho ještě mají češi přihlížet  jak nás "menšina" pomalu ale jistě likviduje?????
0/0
4.9.2004 8:51

Sudajev_PPS_43

IMO
Sakra jací chlapci, děti, nebo hoši? Jsou to zmetci, bestie a vrazi, věci se mají nazývat pravými jmény. Nebo je snad máme litovat?
0/0
4.9.2004 8:32

Superťuhýk

A jak je to
s trestní odpovědností rodičů za výstřelky jejich miláčků?
0/0
4.9.2004 7:28

bobes2004

tak a je to zase tady
0/0
4.9.2004 1:43

bobes2004

tak a je to zase tady
u tech chudacku mrnavych musi byt socialni pracovnice, psycholog a ja nevimkdo, aby jim nahodou policajti neublizili, nebo nedej boze na ne delali jakykoliv natlak,vzdyt jsou to deti! Deti, kterym se neudela spatne pri loupeni a deti, ktere bez ostychu UBODAJI cloveka  k smrti..  Misto dozivotn iho vezeni, jak to v leckterych vyspelych spolecnostech byva, socialni pracovnici! SUPER!!! Aby se nam chudacci z toho nerozbreceli.JO... a klobouk dolu pred vysetrovateli, kteri je vyslychaji a neprizabijou na miste...
 
0/0
4.9.2004 1:41

Pucmeloun1

Gina, Gina....
kurna, ze on a ti smradi mrnavi to budou spinavy smradlavy paraziticky .....ale kdepak. tady na iHeute se nesmi takove veci rikat otevrene...tady se sotva muze naznacovat
 
 
0/0
4.9.2004 1:22

p800

Re:
Musím se zastat iDnes i jiných zpravodajských serverů. Tolik "rasistických" - (úmyslně v uvozovkách, protože v tomto případě dle mého názoru o rasismus nejde) příspěvků co se tu za posledních pár dnů objevilo a zůstalo na svém místě, to nikdy nebylo. Konečně začínám mít pocit, že i redaktoři shodili PŘETVÁŘKU..
 
Separace a postupná likvidace cigánů prací.. likvidací myslím likvidaci fyzickou..
0/0
4.9.2004 9:34

Najdete na iDNES.cz