Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Bushův právník odešel kvůli spotům o Kerrym

Boj o prezidentské křeslo v USA má další "oběť". Tým George Bushe opustil právník předvolební kampaně Benjamin Ginsberg. Přiznal, že byl poradcem skupiny, která zpochybňuje zásluhy kandidáta demokratů Johna Kerryho ve vietnamské válce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pinkshadow

Sadr bojem ničeho nedosáhl
Sadr 13. srpna vyzval iráckou prozatímní vládu, aby odstoupila. Zdůraznil, že jinak zůstane se svými ozbrojenci v Nadžafu a že bude v případě nedosažení dohody o mírovém řešení krize dále bojovat.
Prostřednictvím svého mluvčího Sadr vzkázal, že je připraven souhlasit s tím, aby modré přilby Spojených národů nahradily v zemi mnohonárodnostní síly vedené Američany. Tyto síly však hodlají zůstat v zemi nejméně do všeobecných parlamentních voleb, které se v Iráku plánují na leden 2005.
 
   
 
0/0
27.8.2004 6:29

pinkshadow

ceny ropy opět klesají
Noční sabotáže na ropovodech z jižních nalezišť do přístavních terminálů v Perském zálivu ve čtvrtek ráno narušovaly vývoz ropy z jihoiráckých přístavů. Iráčtí ropní činitelé i obchodníci však později uvedli, že vývoz ropy se kvůli tomu snížil jen o necelou třetinu místo původně odhadované poloviny. To na trzích obnovilo prudký pokles cen ropy z posledních dní. Po zprávě o sabotážích stoupla ve čtvrtek cena americké lehké ropy jen zhruba o 30 centů, po poledni však obnovila trend poklesu. Americká ropa spadla proti středečnímu závěru o více než 60 centů pod 43 dolarů za barel a ropa Brent klesla pod 40 USD za barel.
   
 
 
0/0
26.8.2004 19:28

Olgoo

Kdo si myslite,ze je vetsi c u r a k ? Bush nebo Kerry
0/0
26.8.2004 17:21

kdyz to tak pozoruju

Re:
Myslim si, ze jsou oba stejne velci c.raci, ale vubec nejvetsi c.rak jses Ty
0/0
27.8.2004 1:48

monstrum

Pravda
Bushův právník odešel od Bushe , protože zjistil, že George Bush neexistuje. Ve skutečnosti se jen zblízka snímá kašpárkové divadlo, když je vidět v televizi.
Potvrdil to Spejbl a Hurvínek. Mánička nemohla protože měla zrovna sex se Žerykem.
0/0
26.8.2004 14:01

geenius

Pro US riťopcháče
US riťopcháči, stejně to máte marný.
1. O Bušíkovu riťku je velký zájem (přetlak) 2. On stejně nemá rád buzeranty (má prý osobní zkušenost a zklamal se v nešťastné lásce) 
Víte co se říká - nejprotivnější nekuřák je odnaučený kuřák. 
0/0
26.8.2004 12:53

geenius

Vymezení pojmů
Za účelem diskuze na těchto stránkách rozuměj pod pojmy: 1) BUŠISTA -osoba jež přímo podporuje vedení nemravné dobyvačné války, ukájející se na utrpení jiných a na čištění análního otvoru SATANA Buše.  2) US RIŤOPCHÁČ - osoba jež nadšenecky a tupě obhajuje vše, co USA činí. 3) US PŘIPOSRANEC - osoba, jež účelově obhajuje vše dle bodu 1) a 2), vědoma si však nesprávnosti svého konání. 3) HŇUP - osoba, jež mnoho rozumu nepobrala a škodí tím i ostatním
0/0
26.8.2004 12:47

Hnidopich

Re:
Krásně vyjádřeno - jednoznačně patříte do bodu 3.
0/0
26.8.2004 15:37

pinkshadow

zločinci Miloševič a Saddám
Soudci Mezinárodního trestního tribunálu pro bývalou Jugoslávii (ICTY) rozhodli, že proces se Slobodanem Milo- ševičem, který byl již několikrát kvůli zdravotním problémům obviněného přerušen, se už nebude odročovat. Trvají na tom, aby bývalý jugoslávský prezident zahájil svoji obhajobu příští týden.
...Miloševič ani Saddám si nikdy nepřipustili, že někdy budou souzeni za své zločiny... 
   
 
0/0
26.8.2004 11:40

geenius

Re: geenius se ptá
Je to pravda, že US riťopcháči si čtou denně na stránkách iDNES nejmíň pětkrát jejich oblíbenou pohádku O KRÁLI JIŘÍKOVI Z BUŠE?  A Olgoo a Flat Vamp Originál dokonce ještě před spaním na dobrou noc
 
V říši zaslíbené vyšla nová kniha pohádek pro děti  " O králi Jiříkovi z buše". Nevídanou rychlostí však byla kniha přeložena do všech jazyků po celé zemi. Pohádky o Jiříkovi se však  prý nejvíce líbí dětem z nově zpřátelených teritorií. Nejvíce čtená je prý pohádka  Král Jiřík a princezna Ropajda. Stručný obsah pohádky:   Krár Jiřík z buše se nešťastně zamiloval do princezny Ropajdy z tajemné země na konci světa. Děsně po ní toužil a i v noci se mu o ní zdálo (měl i poluce). Princezna Ropajda však byla v moci zlého sultána Sadáma, který ji trýznil v podzemních temných komnatách. Sultán  tajně udržoval nemanželské styky s cizoložnicí Alkajdou (nezákonnou manželkou A Ládina s kouzelnou lampou) a ta ho sváděla k tomu, aby byl ještě krutější. Zlý Sadám Ropajdu nabízel všude po světě, většinou úchylným vládcům  z Evropy, jen Jiříkovi z buše jí nenabídnul. Jiříka to hodně mrzelo, protože on, jako nejmocnější král světa a navíc etalon  Ctnosti  a Morálky by princeznu Ropajdu miloval z čisté lásky. On, který prosazuje sexuální zdrženlivost by ji miloval, jak se na muže sluší. Proto se rozhodl princeznu Ropajdu osvobodit ... , ... nakonec se měli všichni rádi až do smrti. Zlý sultán Sadám skončil v šatlavě. A Ládinovi dokonce Jiřík sebral i kouzelnou lampu.   Jinak pohádku v Hulivudu brzy i zfilmují a dokonce vyjde jako PC hra. US-riťopcháči, to si smlsnete
0/0
26.8.2004 12:46

Páťa Tlučhoř

usasshoes
zrušte už jednou provždy ty spojený státy! jih dejte mexičanům, sever kanaďanům a katolickou mafii v čele s bushem popravte!
0/0
26.8.2004 11:38

princ_Valnoha

Re:
Bushe bych tipl na bigotniho jizniho baptistu
0/0
26.8.2004 12:34

tajemnik letajiciho ostrova

.
z bushova tymu by mel nejlepe odstoupit sam bush
0/0
26.8.2004 11:15

tajemnik letajiciho ostrova

.
koukam ze schyzofreni lepic pink se nam tu stale opakuje a nafa tu kravinu porad dokola, ikdyz ji sam neveri
0/0
26.8.2004 11:15

pinkshadow

útok na Irák byl správný
...útok na Irák byl správný ...režim Saddáma Husajna ohrožoval své sousedy a používal chemické zbraně proti vlastním obyvatelům ...jen ve válce proti Íránu, kterou Saddám začal, zahynulo 1 000 000 lidí ...nikdo němůže popřít, že Saddámův režim vlastnil a vyvíjel zbraně hromadného ničení ...díky  izraelskému útoku na irácký jaderný reaktor neměl Saddám materiál na výrobu jaderné munice...
 
   
 
0/0
26.8.2004 11:01

Dr. Fe1

Re:
No a ........
0/0
26.8.2004 11:25

dandy11

Re:
Aha, tak takhle to je. No tak to asi fakticky je správné.... Ale co třeba taková Severní Korea, tam je obětí režimu a navíc komunistického pokud vím několik miliónů, nebezpečí nejen pro okolní země znamenají její nukleární zbraně a nosiče, pořád to napadá svobodnou Jižní Koreu a co třeba nyní Súdán, tam ty křesťany teď taky mastí po desetitisících, Etiopie, která neustále napadá Eritreu, proč tam se neudělá silou pořádek, co Bushmane. Že by tam nebylo nic zajímavého, mě tak napadá např. ropa?
0/0
26.8.2004 11:36

pinkshadow

Re:
...Severní Korea je v americkém hledáčku ...žádné ústupky z americké strany nebudou...
 
   
 
0/0
26.8.2004 11:42

Gottwald

Re:
hehe, ale když válku proti Íránu začnou USA, tak bude vše v pořádku, že
0/0
26.8.2004 13:26

DDT074

Re:
USA zdecimovalo puvodni obyvatelstvo - takze pouzilo zbrane proti vlastnim obyvatelum.
USA vyviji zbrane hromadneho niceni.
USA napada jine staty.
KDO tvrdi, ze je tato politika spravna je hlupak.
BUD ma chranit pred tzv. bezpravim kazdeho nebo jen sebe (pripadne na zadost obyvatel dane zeme kde by se zasahovalo).
0/0
26.8.2004 15:21

Najdete na iDNES.cz