Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Střední Amerika má pohotovost, pohrozila Al-Kajda

Armáda a policie Guatemaly, Hondurasu, Nikaraguy a Salvadoru vyhlásily stav nejvyšší pohotovosti. Teroristická síť Usámy bin Ládina Al-Kajda hrozí čtyřem státům útoky. Chtějí, aby země stáhly své vojáky z Iráku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

geenius2(klub s vyšším IQ)

Vymezení pojmů
 
Za účelem diskuze na těchto stránkách rozuměj pod pojmy: 1) BUŠISTA -osoba jež přímo podporuje vedení nemravné dobyvačné války, ukájející se na utrpení jiných a na čištění análního otvoru SATANA Buše.  2) US RIŤOPCHÁČ - osoba jež nadšenecky a tupě obhajuje vše, co USA činí. 3) US PŘIPOSRANEC - osoba, jež účelově obhajuje vše dle bodu 1) a 2), vědoma si však nesprávnosti svého konání. 4) HŇUP - osoba, jež mnoho rozumu nepobrala a škodí tím i ostatním
0/0
19.8.2004 10:33

hulibrk1

geenius,
ty musis bejt neskutečnej kret0n, 4ur8k a trotl. chápeš to ?
0/0
19.8.2004 6:25

tajemnik letajiciho ostrova

Re:
no ja treba nechapu ty cisla... kreton, aurbk a trotl?
0/0
19.8.2004 7:25

František Koudelka 4.Kyju

Re:
Víš tajemníku, my dva spolu asi moc nesouhlasíme, ale přesto bych o tobě nenapsal, že jsi úplně blbej, což o Geeniovi učiním zcela bez problémů, to není o názorech to je prostě o tom, že je to vůl (o tobě si myslím, že máš chybné názory, a ty si jistě myslíš to samé o mně, ale nemyslím si, že jseš veleblb). Jinak ta šifra vznikne českým psaním na anglické klávesnici, ale to ty jistě víš.
0/0
19.8.2004 8:31

geenius

Vyhodnocení včerejší diskuze
 
Rada starších a nejmoudřejších se usnesla, že titul ZLATÝ TUPOUN  z dosavadního průběhu diskuze si odnáší Flat Vamp Original. A to i přesto, že se tu vymáčknul jen párkrát, stálo to za to!
A nyní si mužete US připosranci navzájem vylít dušičku a co máte na srdci. Na dočasnou dobu vám to povolujeme. Jdeme si zahrát plážový volejbal.
0/0
19.8.2004 2:04

geenius

Nová kniha pohádek
V říši zaslíbené vyšla nová kniha pohádek pro děti  " O králi Jiříkovi z buše". Nevídanou rychlostí však byla kniha přeložena do všech jazyků po celé zemi. Pohádky o Jiříkovi se však  prý nejvíce líbí dětem z nově zpřátelených teritorií. Nejvíce čtená je prý pohádka  Král Jiřík a princezna Ropajda. Stručný obsah pohádky:   Krár Jiřík z buše se nešťastně zamiloval do princezny Ropajdy z tajemné země na konci světa. Děsně po ní toužil a i v noci se mu o ní zdálo (měl i poluce). Princezna Ropajda však byla v moci zlého sultána Sadáma, který ji trýznil v podzemních temných komnatách. Sultán  tajně udržoval nemanželské styky s cizoložnicí Alkajdou (nezákonnou manželkou A Ládina s kouzelnou lampou) a ta ho sváděla k tomu, aby byl ještě krutější. Zlý Sadám Ropajdu nabízel všude po světě, většinou úchylným vládcům  z Evropy, jen Jiříkovi z buše jí nenabídnul. Jiříka to hodně mrzelo, protože on, jako nejmocnější král světa a navíc etalon  Ctnosti  a Morálky by princeznu Ropajdu miloval z čisté lásky. On, který prosazuje sexuální zdrženlivost by ji miloval, jak se na muže sluší. Proto se rozhodl princeznu Ropajdu osvobodit ... , ... nakonec se měli všichni rádi až do smrti. Zlý sultán Sadám skončil v šatlavě. A Ládinovi dokonce Jiřík sebral i kouzelnou lampu.   Jinak pohádku v Hulivudu brzy i zfilmují a dokonce vyjde jako PC hra. US-riťopcháči, to si smlsnete
0/0
19.8.2004 1:52

Mitchell

To jim jde
Vyhrožovat, strašit, škodit. Už aby dostali pořádně přes pazoury, nic jiného si nezaslouží.
0/0
19.8.2004 1:02

Najdete na iDNES.cz