Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

USA stáhnou tisíce vojáků z Evropy

Americký prezident George Bush se rozhodl, že přivede domů desítky tisíc vojáků USA ze základen po celém světě. Největší početní redukce čeká Evropu a Asii, odkud má být staženo celkem sedmdesát tisíc příslušníků armády.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

geenius

doplnění
...bohatství. A BUŠISTÉ si z nich dnes vzali příklad.
0/0
17.8.2004 20:50

geenius

Odpověď pro Olgoo (se dvěma o na konci) z jiných stránek
Zamyslel ses někdy nad tím, proč třeba Němci a Japonci šli po válce tak prudce ekonomicky nahoru ? Jako dva poražené národy měli již v 50. a 60. letech nejvyšší životní úroveň na světě. Mohli si už tehdy dokonce dovolit najímat dělníky z okradených zemí. Proč asi. Jednoduší imbecilové tvrdí (bohužel i dost Čechů), že to je německou u japonskou pracovitostí a důsledností. Houby pracovitostí - právě tyto dva národy v poslední historii nejvíce nakradli po celém světě. Sdrancovali a rozkradli Evropu, Asii, Afriku...Když trochu nadsadím, tak i ten německý voják, který doma našel rozbořenou chalupu, tak jen co donesl domů nakradeno v kapsách, mu stačí na to , aby měl na 10 generací vystaráno. Já, když se svou širší asi dvacetičlennou rodinou přepadnu jedno pražské sídliště, povraždím (zplynuji) lidi, vymlátim mrtvolám zlaté zuby, rozkradu jejich majetek a  z dvaceti nás to přežije  15, tak budu mít také na deset generací vystaráno.  A tí tupí US mani jim ještě ekonomicky pomohli. Nejmíň tři generace Němců a Japonců měli za trest žít v bídě - (nemyslím v ponižujících podmínkách) ale přebytky měly být hodně dlouho převáděny na úhradu škod a utrpení (utrpení a životy se ani vynahradit nedají). Kolektivní vina není prázdný pojem, jak se to dnes vypatlanci snaží tvrdit. A důslední - to byli - ve vraždění a zlodějině. A pracovitými -to jsme je  měli dodnes učit. Takto si žijí nad poměry bezpracně a smějou se naší připosranosti a že na ně makáme  nakonec my v jejich firmách A Vašek Rezavý, odchovaný na kolenou SS-manů, se směje s nimi Zapomněl jsem dodat, že takto se dělá
0/0
17.8.2004 20:49

Dr No

Re:
Máte velmi naivní představu o tom, co se mohlo vejít do kapes těm chudákům, kterým se podařilo přežít válečné běsnění. Ekonomický vzestup Německa a Japonska byl způsoben (kromě německé a japonské pracovitosti - což je navzdory vašemu zlehčování objektivní fakt) jednak vemi významnou pomocí USA a pak tím, že oba tyto státy po řadu let nevyhazovaly miliardy na takovou zbytečnost, jakou je armáda. Jinak vaše řeči o kolektivní vině svědčí, že vám asi nějaký němec či japonec osobně velice ublížil, takže Vám bude nejmíň 80 let - v tom případě smekám před tím, jak jste zvládl moderní technologie...
0/0
18.8.2004 0:09

Olgo

usa go home
Americké vrtulníky ostřelovaly mahdisty, kteří se ukryli na místním hřbitově. Podle BBC stoupal nad město kouř z explozí, které přerušily dodávky elektřiny a telefonické spojení. Místní korespondent Mafarat al-Islam psal v pátek v 15:28 mekkánského času, že američtí vojáci po boji s mahdisty směřují ulicí Roku 1920 k místnímu hřbitovu. Podle očitých svědků vrtulníky ostřelovaly hřbitov Salam u hrobky imáma Alího, nad který stoupal kouř. Ulice města byly prázdné, protože obyvatelé se po dvoudenních bojích neodvažovali vyjít na ulici. Ačkoliv americké síly použily obrněná vozidla, mahdistům se podařilo stáhnout na bezpečnější pozice, aby se mohli připravit na další kolo bojů. Odpoledne obsadili Američané pozice v blízkosti sídla Muqtady as-Sadra, ale taktický přesun mahdistů je uvedl do značného zmatku. Podle korespondenta milice bojují s velkou vynalézavostí a pružností, lákají Američany na různá místa a pak je vyčerpávají bojem.
0/0
17.8.2004 18:05

zpravodajec007

Re:
Teda to se čte skoro jako detektivka. Hlavně to "stažení se na bezpečnější pozice" je zajímavý eufemismus pro útěkovou variantu zvanou Zajíc. 
0/0
17.8.2004 18:52

barbudo

Re:
, ... jo, Švejk měl ty pozice ještě "předem připravené" ...
0/0
17.8.2004 20:53

Júlinek šišal

..viděl jsem to
..už je ženou pryč. Z Evropy i z Iráku. Už se to nezastaví, vracejí se odevšad, nebudou již vraždit nevinné lidi.
0/0
17.8.2004 16:31

hugoventil

Dneska by to šlo
Zrovna dneska je tak krásně to by mohli jít ty amerky do prdele
0/0
17.8.2004 15:53

russsalkableda

okeji
proc v ty smradlavy americe tedy sedis? ... a co dolary, ktery si tam vydelavas, ty ti smrdi taky... proc se tedy z usa nepremistis treba do ruska a nevydelavas rubly ... taky mena
0/0
17.8.2004 12:40

fleret

Re:
protoze nesedi v USA,ale v nejaky omylem vyvorany brazde v Cesky kotline a na mistnim postovnim urade ho obcas pusti ke klavesnici.
0/0
17.8.2004 14:26

Júlinek šíšal

Re: ....sakra,
kordíku .....Ty snad tam dělaš toho pošťáka, ne?
0/0
17.8.2004 15:50

OKEJ

ODPOVED
Ty jsi az moc velkej zaslepenec na to, aby se ti nechalo odpovedet. Ale preci jen jedna odpoved by se nasla: Protoze jsem americkym statnim prislusnikem  zrovna tak, jako ceskym. Snazim se poskytnout vetsi rozmer pohledu o nejakych vecech. Spousty cechu stoji mnohokrat na spatne strane americkych rozhodnuti a ani o tom z neznalosti veci nevi. Protoze, Amerika je prece Amerika? Tato zeme ma spousty chyb a ty to vis...tak prestan buzerovat ctenare na internetu a vymysli neco, co jim prinese osvetu. Tovis....u Ameriky toho moc nenajdes, kdyz o ni prdlajs vis. Jsi jen zavisly na info od medii. A taky asi dost zarlivy..nevim, ale tohle je posledni odpoved ode mne. Dokud nezmenis svuj postoj jednani vuci druhym.
0/0
18.8.2004 6:30

OKEJ

Amerika smrdi
USA by mely stahnout ty svoje magurky odevsad a jednou provzdy. Jsou to USA kdo si pred par desitkami let na strednim vychode vyskolil dnesni teroristy, tenkrat proti Rusku. Kdo jinemu jamu kopa, sam do ni pada. Jsou to USA proti nimz se jejich zaci obratili a jsou to USA kdo vede na svete valky ve velkym. Divim se, ze je ostatni zeme jeste vubec toleruji, respektuji ..DYT NENI PROC!!! A taky se divim, ze si jine staty nechavaji na svem uzemi ty americky vojensky magurky v zelenem
0/0
17.8.2004 10:42

russsalkableda

pokrac. geniovi
mozna degenerujou tkane tobe a ne jenom to -
0/0
17.8.2004 7:46

russsalkableda

;;
genie, co ti amici udelali = to jako ze ses tak negativni
0/0
17.8.2004 7:44

geenius

Degenerace mozkové tkáně
Vnímaví lidé na celém světě již léta upozorňují na skutečnost, že příslučníkům US superříše již delší dobu degeneruje mozková tkáň. Jen takový malý příklad - denně to vysílají na amerických TV stanicích (někdy i na sportovních kanálech), pokud přijímáte satelitní nebo kabelovou TV. Dva šílenci s vyholenejma hlavama, dost často tetovaní, hromotluci s velkými svaly a malým pinďourem a s vybouchaným mozkem tam sebou mlátí v ringu  navzájem o zem a dávají si tupé rány po hlavě (oni ty rány tedy převážně imitují), atmosféru dohecuje "sportovní  moderátor" a dav šílí, fandí, fanynky pláčou, sápou se, div ring nezboří, uzavírají dokonce sázky, kdo z těch dvou blbců vyhraje. Oni snad vážně věří tomu, že zápasí doopravdy - takoví jsou to hňupi. A nebo je to naopak, jsem já vůbec ještě normální. Neměl bych se raději nechat vystřelit na Mars ?  Já tedy nevím, jak se tato "zábava vyšší třídy" nazývá - asi to má nějakej anglickéj název (určitě s koncovkou ing), myslím, že jsem si vzpoměl PŘIBLBLING. Event. mě opravte. Příště uvedu další příklad degenerace mozkové tkáně obyvatel US superříše.
0/0
17.8.2004 1:45

geenius

Re: Oprava: vzpomněl
0/0
17.8.2004 1:47

zpravodajec007

Re:
Jedna zajímavá myšlenka by se tomhle příspěvku přece jen našla. To s tím vystřelením na Mars není až tak špatný nápad, možná by se tu našlo i pár sponzorů.
0/0
17.8.2004 16:25

baronfonlempl

Na mém posledním investičním doporučení již vyděláváte.
Nyní z vydělaných peněz postupně dokupujte CMGI.
0/0
16.8.2004 23:08

geenius

Pro zamyšlení
Tak jsem přemýšlel nad jednou věcí, zda ti US vlezdoprdelkové jsou vážně do morku kostí přesvědčeni o tom, že americká politika za posledních X let je opravdu humánní, pokroková a pro lidstvo prospěšná ?  Já si myslím, že převážně ne, že si jsou dobře vědomi, že vede do pekel. Oni jen doufají, že se jim to peklo vyhne. Mýslím, že jako slabí jedinci prostě jen trpí komplexem méněcennosti a tak se rádi přidají na stranu momentálně silnějšího Asi museli být v životě mnohokrát šikanovaní, tak teď zase chtějí šikanovat oni nebo u toho aspoň asistovat. Chtělo by to pohovor s psychologem, nebo s psychiatrem - tak jako je to dnes v USA moderní. Tám má údajně psychiatra každý druhý - obzvlášť prý příznivci Jirky z buše.
0/0
16.8.2004 23:03

geenius2(klub s vyšším IQ)

Pro zopakování
 
V říši zaslíbené vyšla nová kniha pohádek pro děti  " O králi Jiříkovi z buše". Nevídanou rychlostí však byla kniha přeložena do všech jazyků po celé zemi. Pohádky o Jiříkovi se však  prý nejvíce líbí dětem z nově zpřátelených teritorií. Nejvíce čtená je prý pohádka  Král Jiřík a princezna Ropajda. Stručný obsah pohádky:   Krár Jiřík z buše se nešťastně zamiloval do princezny Ropajdy z tajemné země na konci světa. Děsně po ní toužil a i v noci se mu o ní zdálo (měl i poluce). Princezna Ropajda však byla v moci zlého sultána Sadáma, který ji trýznil v podzemních temných komnatách. Sultán  tajně udržoval nemanželské styky s cizoložnicí Alkajdou (nezákonnou manželkou A Ládina s kouzelnou lampou) a ta ho sváděla k tomu, aby byl ještě krutější. Zlý Sadám Ropajdu nabízel všude po světě, většinou úchylným vládcům  z Evropy, jen Jiříkovi z buše jí nenabídnul. Jiříka to hodně mrzelo, protože on, jako nejmocnější král světa a navíc etalon  Ctnosti  a Morálky by princeznu Ropajdu miloval z čisté lásky. On, který prosazuje sexuální zdrženlivost by ji miloval, jak se na muže sluší. Proto se rozhodl princeznu Ropajdu osvobodit ... , ... nakonec se měli všichni rádi až do smrti. Zlý sultán Sadám skončil v šatlavě. A Ládinovi dokonce Jiřík sebral i kouzelnou lampu.   Jinak pohádku v Hulivudu brzy i zfilmují a dokonce vyjde jako PC hra. US-riťopcháči, to si smlsnete
0/0
16.8.2004 22:54

geenius

Re: Super
Složil jsi to dobře , příteli.
0/0
16.8.2004 22:59

baronfonlempl

Vážení a hloupí proami chlapci.
K mé velké radosti se brzy dozvíte, že ty paneláky si ten USA dobytek shodil sám. O tom již není pochyb...
0/0
16.8.2004 22:15

hovnival-

Re:
to je pravda. videl jsem to na vlastni oci. to prvni letadlo bylo rizeno jakymsi podivnym chlapikem, ktery stal s vysilackou  v New Jersey a letadlo navigoval na dalku. Piloti tam nebyli. Druhe letadlo piloti taky opustili - seskocili na Long Island. Letadlo uz pak bez jakekoli navigace doletelo do druheho domu. Dalsi letadlo spadlo v pennsylvanii - bylo pretizeno, protoze vezlo neschopenky Zidu, kteri nesli ten den do prace, protoze samozrejme vedeli, co se chysta.
0/0
16.8.2004 22:48

baronfonlempl

Re:
Právě v poslední větě shrnujete vše podstané: Proč 11. září nebyl v těch panelákách žádný Žid (nepočítejme jedince, protože celkově tam pracovalo Židů něúrekom).
0/0
16.8.2004 22:52

hovnival-

Re:
to ale neni pravda, ze by tam nebyl zadny Zid. Staci se podivat na seznam jmen.....
0/0
16.8.2004 22:54

baronfonlempl

Re:
Nenapsal jsem, že tam nebyl žádný Žid. Tudíš jsem nemohl napsat nepravdu. Čtěte znovu.
0/0
16.8.2004 22:59

hovnival-

Re:
ja vim, ja jsem to pochopil spravne, kdyz jsem psal zadny, mel jsem na mysli "zadny" - tzn. male mnozstvi. Ale nedomnivam se, ze by o tom opravdu vedeli predem. Jsem presvedcen, ze takove mnozstvi lidi by nebylo schopno to utajit...
0/0
16.8.2004 23:09

baronfonlempl

Re:
No dobře. Proč jich ale naprostá většina chyběla? Bylo úterý (pro ten zločinný spolek den nevýznamný), září, tedy ani vrchol dovolených na severní polokouli nenastal.
0/0
16.8.2004 23:13

hovnival-

Re:
nevim, nemam presne statistiky, kolik jich tam zemrelo, a kolik jich tam pracovalo. takze jakekoli komentare k tomu jsou vlasnte zbytecne.  Ale nevim, jak by byli schopni to utajit. Je jich tu strasne moc, nekdo by to prozradil.....
 
 
0/0
16.8.2004 23:24

František Koudelka 4.Kyju

Re:
Protože většina Židů tam jsou právníci a lékaří, kteří pracují od devíti nebo desíti a to už bylo po všem.
0/0
17.8.2004 8:24

barbudo

Re:
... a už se ví, proč ten barák spadnul?
0/0
17.8.2004 9:55

zpravodajec007

Re:
Jak se může někdo tak blbě ptát? Dyť to tady hovnival popsal snad dostatečně.   
0/0
17.8.2004 16:19

barbudo

Re:
... a je to jistý, že to byly neschopenky? Nebylo to spadaný listí? A která vyšetřovací zveřejnila tento převratný závěr?
0/0
18.8.2004 9:28

baronfonlempl

Vážení a hloupí proami chlapci.
Bušismus je podstatně větší hrůza pro svět, než v podstatě neškodný fašismus. Těžko to ve své příslovečné tuposti pochopíte.
0/0
16.8.2004 22:10

Isabelle

Re:
Pane barone, jiste vite, ze ve vasich letech neni dobre se tolik rozcilovat a hlavne tolik provokovat...malokdo vam to tady uveri...
0/0
16.8.2004 22:26

geenius

Re: Ahoj Isabelo
Jak se máš, co pořád děláš
0/0
16.8.2004 22:31

Isabelle

Re:
Ahoj geeeeenius, mam se dobre a co delam ? Od rana do vecera vzpominam na geeeeniuse, kdy se kooonecne objevi abych ho mohla obejmout!!!
0/0
16.8.2004 22:37

geenius2(klub s vyšším IQ)

Re: Jsem přítel geenia i Ty můžeš být mou přítelkyní
Jsem přítel geenia, i Ty můžeš být mou přítelkyní.
Isabelo slyšela jsi, že se natáčí další díl RAMBA ? Jak prý Rambo s Terminátorem chytili v Iráku Ládina - prej je to bomba - jedna zdalších, která prý umlčí hrdinný irácký lid. Prý to bude ale jako seriál (2. 643 dílů). To je tak na 3 roky. Tedy do roku 2007 se na tom budou bušisté ukájet a to i tehdy, když volby vyhraje Kerry. Prej to do trezoru dávat nebudou, ať prej mají bušisté aspoň nějakou útěchu.
0/0
16.8.2004 22:44

Isabelle

Re:
Tak za prve...ten vyplaznuty jazyk na konci, to se v dobrych rodinach nedela,(a ja se nekamaradim s nikym ze spatnych rodin) a za druhe a nakonec surovosti kohokoliv proti komukoliv nebudu sledovat na zadnem serialu a nebo filmu.
0/0
16.8.2004 22:50

geenius

Re: A četla jsi pohádku z pera mého přítele geenia2 ?
0/0
16.8.2004 22:57

baronfonlempl

Re:
Milá dámo. Nerozčiluji se, právě vzhledem ke svému věku. Provokaci samozřejmě připouštím.
0/0
16.8.2004 22:34

Isabelle

Re:
Tomu verim, zname se uz dost dlouho!
0/0
16.8.2004 22:39

baronfonlempl

Re:
Prolezl jsem různé stránky a hledal Vaše příspěvky. Šlechtic neskládá poklonu často. Kdyby byla individua Vašeho ražení v převaze, musel by být svět lepší. Ale on není...
0/0
16.8.2004 22:43

fleret

.
Většina ze 70 tis.vojáku se má vrátit na území Spojených států. Celá operace by mohla trvat šest let.
Cílem je nahradit množství amerických základen flexibilními jednotkami, které budou lépe odpovídat novým hrozbám.
0/0
16.8.2004 22:05

Olgo

Re:
BU BU BU, strašák hrozný už je za rohem
0/0
17.8.2004 11:11

geenius2(klub s vyšším IQ)

Nová kniha pohádek
V říši zaslíbené vyšla nová kniha pohádek pro děti  " O králi Jiříkovi z buše". Nevídanou rychlostí však byla kniha přeložena do všech jazyků po celé zemi. Pohádky o Jiříkovi se však  prý nejvíce líbí dětem z nově zpřátelených teritorií. Nejvíce čtená je prý pohádka  Král Jiřík a princezna Ropajda. Stručný obsah pohádky:   Krár Jiřík z buše se nešťastně zamiloval do princezny Ropajdy z tajemné země na konci světa. Děsně po ní toužil a i v noci se mu o ní zdálo (měl i poluce). Princezna Ropajda však byla v moci zlého sultána Sadáma, který ji trýznil v podzemních temných komnatách. Sultán  tajně udržoval nemanželské styky s cizoložnicí Alkajdou (nezákonnou manželkou A Ládina s kouzelnou lampou) a ta ho sváděla k tomu, aby byl ještě krutější. Zlý Sadám Ropajdu nabízel všude po světě, většinou úchylným vládcům  z Evropy, jen Jiříkovi z buše jí nenabídnul. Jiříka to hodně mrzelo, protože on, jako nejmocnější král světa a navíc etalon  Ctnosti  a Morálky by princeznu Ropajdu miloval z čisté lásky. On, který prosazuje sexuální zdrženlivost by ji miloval, jak se na muže sluší. Proto se rozhodl princeznu Ropajdu osvobodit ... , ... nakonec se měli všichni rádi až do smrti. Zlý sultán Sadám skončil v šatlavě. A Ládinovi dokonce Jiřík sebral i kouzelnou lampu.   Jinak pohádku v Hulivudu brzy i zfilmují a dokonce vyjde jako PC hra. US-riťopcháči, to si smlsnete
0/0
16.8.2004 19:42

Olgo

bush
Bush zdaleka není prvním grázlem, který terorizuje vlastní národ a celou planetu pomocí vymyšlených nepřátel a uměle vyrobených nebezpečí. V historii byla celá řada podobných kreatur. Co ale dělá tohoto muže zvlášť nebezpečným, je skutečnost, že drží prst na knoflíku největšího arzenálu jaderných, biologických a dalších ZHN. A vše naznačuje, že nebude váhat ten knoflík stisknout. Nerad maluji čerty na zeď, ale tak špatně jsme na tom nebyli, co svět světem stojí, jak by řekl klasik...
0/0
16.8.2004 18:52

geenius

Re: Souhlas
Hodně lidí si žije v klídku a nebezpečí, jenž představuje kovboj z buše pro celou planetu si neuvědomují. Ještě prosím Tě co je to zač -ten Fischer - to vůbec nevím
0/0
16.8.2004 19:03

Olgo

Re:
hodně dobrej šachista, přečti si http://www.zvedavec.org/zpravySQL.php?clanek_id=920 Na Bobbyho Fischera si mnozí z nás pamatují. Proslavil se svým šachovým uměním, jeho památný souboj se Spasskim z roku 1972 dal dokonce vzniknout několika anekdotám. Např. této: "Do Gulagu přijela nová várka vězňů. Starý vězeň se ptá jednoho z čerstvě příchozích: 'Nevíš, jak dopadl šachový souboj Fischer - Spasskij?' Vězeň svěsil hlavu a tiše řekl: 'Prohrál jsem.'"
Dnes jeho bývalý soupeř Spasskij (ano, ten, o kterém je předchozí anekdota) píše osobní dopis prezidentu Bushovi, aby od novodobého Gulagu ochránil Fischera.
Co strašného Fischer udělal? Odmítá Bushový kecy o válce proti terorismu a říká naplno, co si myslí.
Se Spojenými státy Fischer vede osobní válku už od roku 1992. Tehdy vydaly americké úřady na Fischera zatykač, protože si dovolil hrát (a vyhrát tři miliony) v bývalé Jugoslávii, a tím porušil sankce americké vlády proti prezidentu Miloševičovi. Od té doby po něm Američané jdou.
0/0
16.8.2004 19:08

Najdete na iDNES.cz