Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vozíčkáři riskují na plošinách zdraví

Postižený chlapec Petr Doležel z Bezměrova na Kroměřížsku se skutálel dolů i s vozíkem, když se rozviklala plošina, která ho měla vytáhnout do schodů před domem. "Jindy se malý výtah zastavil v půli cesty v prudkém lijáku," popisuje Zdeněk Škaroupka z Ligy za práva vozíčkářů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ZdenekZa

Potrefená husa nebo brouk
Vážený pane, víte houby a jen si svými planými kecy léčíte své mindráky. Tato zařízení od firem neobjednává konečný uživatel a taky je neplatí. Z toho vyplývá, že si dodavatele nevybírá, ani tak jej nezajímá cena, ale kvalita. Partnerem je někdo jiný, v podstatě stát. Já jako nezúčastněný občan a plátce daní tvrdím, že jde o podvodníky a není mi jedno, jak se s mými penězi nakládá. Ona ta aféra nevznikla sama od sebe a dost dlouho trvalo, než se o to vůbec začal někdo zajímat. Proč se o ni zajímá televize, noviny, internetové noviny? Ale to byste Vy se svým trapným mentorováním nepochopil. Klidně si plácejte dál, hlavně kritizujte ty, kteří poukazují na nějaké svinstvo. Komunistické myšlení zde stále přežívá. Darebák není ten, kdo krade a podvádí, ale ten, kdo si dovolí se ozvat? Jen tak dál. Vaši identitu si strčte za klobouk. Podvodník je podvodník i bez Vašich keců a na tom trvám.
P.S. Je zajímavé, že na jiných místech jiné přispěvatele s daleko ostřejším slovníkem nepoučujete. Je mi Vás líto.
0/0
16.8.2004 0:11

balotti.ivona

Re:
Milý pane ZdenkuZa(koho? co?), musím s Vámi plně souhlasit! Komunistické myšlení opravdu stále přežívá a ona ta aféra také opravdu nevznikla sama od sebe, máte naprostou pravdu. Dovolím si Vám jednoduše poradit, obraťte se se svými "přesnými" informace na patřičné Orgány ČR - to můžete i jako anonym  a požádejte konečně alespoň Vy, jakožto dotčený občan, o prošetření celé věci. Třeba už konečně někdo začne něco vyšetřovat a všichni se dopídíme pravdy o "zabijáckých" plošinách, o paní Doleželové(mrzí mne, že ji neznám ) a o dalších aktivitách Ligy vozíčkářů a korektním vyjádřování České obchodní inspekce a třeba taky o soukromých věcech manželů Balotti  a o "bombastickém" vysílání televize Nova .
Přeji Vám hodně úspěchů a pokud si stojíte za svým(i jako anonym), jednejte a nekecejte.
S přáním pochopení mých laskavých slov
Ivona Balotti
jednatelka společnosti Farma-Pemeba zdvihací zařízení s.r.o.
0/0
20.8.2004 10:38

Beetle01

Re:
Ano, pane Zdenku Za(komplexovaný). Doporučuji Vám to samé, co paní Balotti, nekecejte a jednejte. Nebo máte snad strach, že byste Vy sám pak mohl být obviněn z pomluvy, křivého obvinění apod. ??? Tak nehrajte frajera na internetu a čiňte se! A pokud jde o televizi, noviny atd. je celkem zajímavé, že jediná firma u nás má "problémy" s plošinami... Kdopak asi ty noviny "zásobuje" Ale jinak stejně jako Vy věřím, že jednou vyjde pravda najevo a pak se ukáže, jestli jde o "závadné" plošiny anebo o korupci ve státních orgánech a cílenou (třeba placenou, Vy to víte lépe...) kampaň Ligy vozíčkářů.... Mějte se hezky, pane Zdenku (že by Škaroupka...?)
0/0
22.8.2004 19:24

Beetle01

Panu Zdenkovi 2
Nic Vám přece nebrání kupovat zařízení levnější a lepší, tak proč jste to Vy nebo ten, za koho mluvíte, neudělali? Proč takto tedy obíráte stát, který by mohl přispět nebo zaplatit ty výrobky více lidem? Stát by ušetřil, Vy byste byl nadšen z krásného, dokonalého, skvěle fungujícího výrobku od jiné firmy a ušetřil byste si čas na nadávání třeba na počasí nebo na tvrdé rohlíky.
Jinak, pane Zdenku, klidně pokračujte ve svém nadávání na koho chcete, třeba i na mne, pokud Vám to pomůže a udělá radost (přestože Vy neznáte mne a já neznám Vás), ale já považuji "debatu" s Vámi z uzavřenou.
P.S. A až budu chtít KONKRÉTNĚ Vám, pane Zdenku,  říct, že jste podvodník nebo zloděj, nebojte, podepíšu se.
 
 
0/0
15.8.2004 23:45

Beetle01

Panu Zdenkovi
Pane Zdenku, když se neustále otíráte o mne, zkuste si dvakrát, třikrát přečíst, co jsem vám psal, třeba pochopíte, že vy mluvíte o vašich problémech s firmou a já o nedostatcích ve vašem slušném vychování. Netuším, jaké máte s uvedenou firmou kšefty, ale jestli je pravda, jak říkáte, že firma prodává zařízení za sto tisíc o mnoho dráž, tak - a teď jsme u té hlouposti - proč ho kupujete a nekoupíte nějaké jiné za těch sto tisíc???? To fakt nechápu. Asi pro to, že (jak říkáte) to platí stát a ne vy.
PROČ TEDY OKRÁDÁTE STÁT????
 A kdo je tedy ten zloděj???
0/0
15.8.2004 23:02

ZdenekZa

Možná by nám paní Balotti
ráda vysvětlila, co dělala asi tak před 2 či 3 lety po reklamaci na dvoře u Doleželů. Paní Balotti, nehrajte si na hlupáka, je známo, že jednu firmu máte Vy a druhou Váš manžel, který žije kdesi v Itálii. 
Kdo prodává zařízení (navíc nefunkční) se skutečnou hodnotou pod 100 tisíc sestavené kdesi ve sklepě z podřadných dílů za 270 tisíc, JE DAREBÁK A ZLODĚJ. Ale platí to stát a úředníkům to bohužel málo vadí. Však z jejich peněz to není. Takže v každém případě jste podvodníci a patříte za katr.
Pokud se Vás zastává nějaký neinformovaný brouk, je to jen ukázka jeho naivity a hlouposti.
0/0
15.8.2004 20:54

Beetle01

Panu Zdenkovi
No jak říká dědeček hříbeček: "Nic jsi nepochopil Ivane..." Já jsem nepsal nic o firmě paní Balotti, ale o tom, že když někomu nadávám do zlodějů, tak je opravdu velká frajeřina dělat to jako anonym....
0/0
14.8.2004 18:58

ZdenekZa

Re: Ale Broučku,
je to stejná frajeřina jako hrát si jako anonym na slušňáka. Kdo si mastí kapsy na vozíčkářích, je darebák a kdo se takových zastává, je totéž. Doufám, že s nimi ČOI řádně zatočí.
0/0
14.8.2004 20:52

Beetle01

Re:
Ach jo, je to marný, je to marný.... No jestli si potřebujete léčit své komplexy anonymním nadáváním na internetu, tak si to užijte, třeba se vám uleví. Myslím, že je opravdu zbytečné na vaše nadávky dále reagovat.
0/0
15.8.2004 10:16

ZdenekZa

I Vy jeden Broučku01,
že Vy jste hlavní montér firmy paní Balotti? Nebo její údržbář?
0/0
14.8.2004 10:34

Beetle01

Panu Zdenkovi
Pane Zdenku, když někoho konkrétního napadáte, chtělo by to se podepsat celým jménem a ne jenom jako "Zdenek Za" (teda pokud to není něco jako Medvídek Pů) . Ale to by se asi hůř nadávalo, viďte....?  
0/0
13.8.2004 20:11

balotti.ivona

Zdenkovi
Milý pane Zdenku,
moje společnost Farma NIKDY nedodávala ani neinstalovala plošinu v Bezměrově. Se svým vyjádřením se musíte obrátit na smluvního partnera klienta z Bezměrova.
Dále,  plošina umístěná v extrémních podmínkách (nejedná se o Bezměrov)byla první námi dodávanou externí plošinou a naopak se domnívám, že jsme byli více než seriozní, že jsme uznali, že z TECHNICKÉHO hlediska hladkých kolejnic, které v kruté zimě mohou namrznout, jsme vyměnili klientovi plošinu za jinou , jiného TECHNICKÉHO rázu, která pracuje na jiném principu, což se prohlédnutím technické dokumentace dá jednoduše vyvodit.
Ale uznávám, že Váš slovník je opravdu výtečný.
Ivona Balotti
0/0
13.8.2004 17:11

Michalll

Pro hi-tech a postižené,
tedy zranitelné a bezbarnné, je lepší zahraniční dodavatel.
když vám český hostinský naředí tonik nepitnou vodou, může to být dobrá náhrada za projímavou vodu, také člověk získává imunitu.
Ale zdravotnictví není špás, zvláště když jsou zfalšovány kategorie výrobků snad korupcí na nejvyšší úrovni, tam kde firmy s chutí prodávají prázdné krabice na dobírku.
takových věcí mnoho, do značné míry i školství a část zdravotnoictví samotného.
doufejme že vhodní advokáni nejen zastupují organizovaný zločin aby mohly inovovat své vládě konkurující limuziny, ale nabídnou pomoc i zde.
Navíc je Štrasburg atd. i když TV a bulvár nutně potřebuje dramatický pohřeb, který tu ještě nebyl....
michal, libčeves, t. 60377-1186
0/0
13.8.2004 16:36

ZdenekZa

Naprostá neschopnost
Vážená dámo, píšete, že "Plošinu jsme vyměnili ...... , ale z důvodu extremních klimatických podmínek v místě instalace, kde jsme uznali, že se bude lépe hodit jiný typ plošiny."
Na základě čeho jste tedy instalovali typ, který dané klimatické oblasti nevyhovuje?
DILETANTI, DAREBÁCI a  ZLODĚJI.
0/0
13.8.2004 15:35

ZdenekZa

Tak nevím....
Paní Balotti, nelžete tak trochu?
"Pravdou je, že máme JEDNU problematickou plošinu" " z důvodu extremních klimatických podmínek v místě instalace".
Vážená dámo, Bezměrov neleží v extrémní klimatické oblasti!!!!
Takže to máme dvě. A co ty další?
0/0
13.8.2004 11:47

balotti.ivona

Reakce
Pane Koubku, klobouk dolů! Netušila jsem, že  náš hodinový telefonický rozhovor, týkající se plošin společnosti Farma, dokážete zredukovat na 2 holé věty! Nedokážu mít jedinou pochybnost o vaší novinářské profesionalitě a etice. Ráda bych uvedla na pravou míru vaše 2 holé věty, případně je rozvinula do souvětí. Pravdou je, že máme JEDNU problematickou plošinu, která však do dnešního dne nebyla řádně předána a dokončuje se tak, aby mohla být řádně uvedena na trh. U druhé ČOI prošetřované plošiny pouze chyběla dokumentace k dálkovému ovládání. Plošinu jsme vyměnili ne z důvodu vadného výrobku, ale z důvodu extremních klimatických podmínek v místě instalace, kde jsme uznali, že se bude lépe hodit jiný typ plošiny. Mrzí mne, že o společnosti Farma bylo uveřejněno spoustu velmi zavádějících a poplašných zpráv a nikdy nás nikdo nevyzval, abychom se k tomu mohli vyjádřit. Dokonce v den a hodinu, kdy probíhala tisková konference v budově ČOI, jsem byla přímo v této budově, o patro níže, při projednávání záležitosti kontrolovaných zařízení a nikdo mne nevyzval a dokonce mi nedovolil se této tiskové konference zúčastnit. Každý logicky myslící člověk příjde na to, proč!
Celou záležitost považuji jednak za diskriminaci a jednak za cíleně vedenou a zaplacenou kampaň.
S přáním pochopení mých slov
Ivona Balotti
jednatelka společnosti
0/0
13.8.2004 9:50

Najdete na iDNES.cz