Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vládní krize vzdálila Klause od ODS

V ODS se tomu říká "údolí smrti". Lídři nejsilnější opoziční strany, suverénně vedoucí žebříčky volebních preferencí, tak nazývají cestu, kterou ODS musí urazit, než se podle plánu v roce 2006 ujme téměř po devíti letech znovu moci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Apophys

V.A.T.A. - Valašská tajná armáda
pyšný, pytel, pysk, netopýr, slepýš, pyl . . .   nabob mentor..... haha   
0/0
7.8.2004 17:49

Matinka

¨Politika?
Koho a proč volit, když to jsou všichni pouhé "korytnačky"? Potřebujeme politky pro celý stát? Stejně to jsou jen loupežníci, kteří se pouze čas od času pohádají o prachy, které jsou v tom či onom státě (unii) k mání. Když si je vyhádají, tak je nehorázně rozfofrují. Přitom se neustále třesou a mláti hubou, jak vše dělají pro nás, jen aby byli u dalšího dělení miliard- koryta. Politiky nemám ráda - fuj . Jak jen totálně sabotovat další volby?  Nechci   n i k o h o , ale stejně mi bude někdo přidělen. To je opravdu bezvýchodná situace.
0/0
7.8.2004 16:59

OKEJ

Poradte
Poradte. Mati je blazen do naseho prezidenta. Pry je chytry, hezky, ma sve obrovske charoma, je miloucce vazny...to vse jsou jeji slova. Mame pry nejhezciho prezidenta planety...pry je to fesak chlap. byla by schpna se rozvest a vzit si ho...sveho Vaska. Pomerne dost zarli na Livii, mysli si, ze Livie neni tak hezka a chytra jako ona. Potrebujeme poradit co s tim? Nebo se nam mama zblazni
0/0
7.8.2004 16:57

Matinka

Re: Do toho!
Konečně něco sobotního . Máti bych poradila ať jde do toho, žijeme jen jednou a Livie je navíc velice tolerantní ženská. O plnění svých přání se musí postarat každý sám, občas se hodí pomoc bližních. Tak sedni a a vymysli, jak jim domluvit společné rande. Třeba to vyjde. Držím palce.
0/0
7.8.2004 17:08

martixy

Uvidím...
Příznivci ODS z toho musí mít pořádně popletenou šišku.......Vypadá to, že Klaus chtěl spíše duhovou koalici dle vzoru opoziční smlouvy, Topolánek zase drží nesmiřitelný kurs. ODS snad konečně prochází tou očistou, bolestivou ale nutnou, rád bych je volil, uvidíme....
0/0
7.8.2004 16:39

Johny_S

Re:
Nuže viz. Jakožto řadový člen ODS ti říkám, že Klaus to přehání. Patřím mezi jeho příznivce, vždycky jsem ho chtěl za prezidenta, a proto ho celkem chápu. Jistěže, chtěl ovlivňovat vládu, což nelze v případě současné koalice, avšak lze v případě vlády s ODS. To je však blbost. A proto našemu prezidentovi radím: dočkej času. V tomto případě stojím za Topolánkem. Jakožto předseda se nemohl zachovat lépe. Není žádná alternativa, než nulová tolerance, zvlášť když nám bude vládnout populista Gross.
0/0
8.8.2004 3:05

ccoopp

Re:
Tak to by nám měl vládnout "profesionálníů politik typu Topolánka ? Toho politika který na otázku v sedmičce odpověděl, že nezná odpověď, ale že ji má napsanou někde v papírech které mu přichystali jeho asistenti. NEUMÍ nebo nechce ČÍST ?!
0/0
8.8.2004 7:33

huhu007

Re:
to fakt řekl? No, to je teda "inteligent " nejhrubšího zrna...
0/0
8.8.2004 17:23

fr-mottl

klaus hraje v uplne jine lize
klause nema s normalnimy smrtelniky v ODS nebo jine partaji vubec nic spolecneho. Srovnavat ho muzeme tak treba s Platonem, Kantem, Newtonem nebo Einsteinem. A to nevim , jestli by se tim necitil dotcen. Protoze, budme uprimni, dokazeme si predstavit, ze by napr. Platon tu privatizaci udelal lepe ...
0/0
7.8.2004 16:32

jirka04

Re:
Ale Františku? Pořád stejný klausobíjce? No tak!
0/0
7.8.2004 20:46

obcanek

Re:
Kdokoliv by udělal privatizaci lépe než Nejchytřejší největší a nejlepší ekonom na světě.Víc to zmrvit totiž nešlo ....
0/0
8.8.2004 20:03

duch_otce

Re:
Dobře. Předložte prosím stručný návrh, jak byste Vy, občánku, doporučoval bolševíky totálně vytunelovanou zemi uvést do pořádku. Mohl jste to dokonce udělat už tenkrát.
0/0
9.8.2004 8:04

brukew

aby bylo jasno
Postrachem silnic jsou podle policistů i lékařů senioři, kteří usedají za volant bez platné lékařské prohlídky. Tu sice mají podle zákona pravidelně absolvovat všichni řidiči již od 60 let věku, praxe je však zcela jiná. 7.8. 11:01
ČESKÁ REPUBLIKA - Současnému stavu nahrává fakt, že policie nemá pravomoc od řidičů-seniorů toto potvrzení vyžadovat. V novele zákona, kterou hodlá předložit ministerstvo dopravy, se sice o této pravomoci nově hovoří, zatím ale není jisté, zda ji Poslanecká sněmovna schválí.
Policisté by přitom přivítali, kdyby se starší lidé museli prokazovat nejen řidičským průkazem, ale i platným potvrzením o zdravotní prohlídce, které bylo dříve součástí řidičského průkazu. "Mohu ze své praxe potvrdit, že se najde spousta lidí, kteří za volantem vzhledem k pokročilému věku už nemají co dělat. Myslí si, že když pojedou pomalu, nemůže se nic stát. Ale svojí až přehnaně opatrnou jízdou vyvolávají v rušném městském provozu opravdu nebezpečné situace," řekl zástupce šéfa ostravského dopravního inspektorátu Ervín Adamec.
Nehody po kolapsu
"Kdyby policie měla možnost u důchodců kontrolovat doklad o lékařské prohlídce a hrozily by za nedodržení této povinnosti pokuty, situace na silnicích by se mohla zlepšit. Vždyť je statisticky prokázáno, že spoustu nehod zaviní právě starší lidé vlivem náhlého zdravotního kolapsu," doplnil zástupce šéfa dopravně-správního oddělení ostravského magistrátu Vitkor Baránek.
K poslední takové tragické nehodě došlo ve čtvrtek v Opavě, kde 81letý řidič zezadu v plné rychlosti vrazil zezadu do automobilu, který na křižovatce dával přednost jinému vozidlu. Stařec utrpěl vážná zranění, kterým později v nemocnici podlehl.
Podle současných zákonů jsou řidiči povinni nechat si p
0/0
7.8.2004 13:16

Eldrb

Re:
Co to sem cpeš , To je provokace,nebo co tím sleduješ ? Jakej stařec ,jaký šoféři....jaká je souvislost s daným tématem ?
0/0
7.8.2004 13:24

Eldrb

Klaus má pravdu.
Topolánek je špatný předseda opoziční strany ,notabene strany,která se pasuje do role pravice.
Je s podivem jak nedokázal využít silného zaváhání vládnoucí koaly.
Ano , po volbách do EU ODS vyvolala obrovský nátlak na zhroucení Špidlovy vlády ,což se jí zdařilo. Ale po té ?
Nic ,vůbec nic. Žádné zásadní prohlášení,žádný nátlak v parlamentu ,senátu . Ticho po pěšině.
V roce 1997 po odstřelu Klause a ODS toho brilantně využil Zeman a dostal ČSSD z pozice nízce peferované strany na politický vrchol.A to přesto ,že tehdejší president Havel preferoval jiné politické uskupení které zcela nezakrytě podporoval,ač hlásal nadstranickost.
Dnešní ODS pod vedením Topolánka naopak Klausovi roli ztížila.
Nabízí se dvě odpovědi. První je ta,že Klaus si nepřál to ,aby se Topolánek stal premiérem. Tato úvaha prolétla tiskem. A druhá možnost je ta,a já se k ní přikláním,že se Topolánek lekl případné odpovědnosti.Zkrátka, "chlap gulama" se nám podělal !
Pánové z ODS ,odmítli jste výzvu a to se vám zcela určitě nevyplatí ! Oslabíte ,a to citelně, Grossík socanům reputaci napraví,má na to pomocníky a pacholíky z KDU - ČSLa Uhnie. I ta Uhnije posílí na váš úkor. A konečně komunisté ,ti posílí a to značně.
Takže pane Topolánek,podělal jste to !
0/0
7.8.2004 12:49

Futty

Re: Partaje...
V každé straně je ohromné množství starých dědků, kteří jenom prudí. Je velice složité něco prosadit. Ty časy kdy Klaus v Parlamentu fackoval poslance jsou pryč. Nyní se nic neprosadí, protože statků je omezené množství a nemůžeš všem slíbit vše. A to si piš, že každý chce ze členství ve straně vyždímat co se dá. Jó takový je u nás politický trend. 
0/0
7.8.2004 13:30

Johny_S

Re:
Já ti nevím. Mám z toho zrovna opačný pocit. Nevím, co by asi tak ODS měla dělat. Další opoziční smlouva? Ta minulá se jí dost vymstila a současnou by asi voliči taky moc dobře nepřijali. Jít do vlády? To by se mohlo vymstít úplně stejně. Nezapomeň, že vládne populista Gross, který by jakýkoli vstřícný krok vyložil jako své vítězství, čímž by ČSSD získával další a další body. Podle mě spíš Klaus usiluje o to, aby na vládu, např. na zahraniční politiku měl větší vliv, a ODS ho příliš nezajímá. Politiku vlády vedené ČSSD příliš neovlivní, ale co kdyby v té vládě byla ODS, v níž má spoustu příznivců (i já k nim doposud patřím - ale tohle už přehání). Co se týče jakéhosi pohnojení - nevím, co víc ODS měla dělat. Usnesení vydala několik, dokonce posílala poněkud kontroverzní dopisy na velvyslanectví. Už bývaly mohly být předčasné volby. Ale tábor náhle změnil Ko-kott,  a když odešel Bielezs, což blbeček Chüml komentoval jako neobyčejně čestné gesto, obnovila se stojednička. ODS v tomto případě zkrátka nic dělat nemohla a já stojím za Topolánkem (i když jsem ho původně za předsedu nechtěl a preferoval jsem Zahradila).
0/0
7.8.2004 13:46

Eldrb

Re:
Já nemyslel vstup do nějaké duhové koalice ala Tlustý ,to že odmítli Grossovy návrhy to si myslím že je taky v pořádku. Nakonec Gross nabízel to co by opozice v řádném demokratickém státě měla mít tj. možnost kontroly. Při " vítězných " Špidlovolbách v roce 2002 socani za pomoci US a KDU - ČSL a i za pomoci komunistů ODSce odebrali vše. Viz štrapáce s Němcovou jako mistopředsedkyni sněmovny.
Al abych to zkrátil . ODS málo hřímala a musí to napravit při jednání o důvěře pro Grossovu vládu !
Jinak neboj , já osobně stejně jinou alternativu než volit ODS stejně nemám...
0/0
7.8.2004 14:28

Johny_S

Re:
Tak to jo. Já už skoro myslel, že měníš tábor . Jen se neboj, že něco nepřijde. Na podzim mají být komunální a senátní volby, takže se ODS bude muset projevit. Pomalu začíná volební kampaň.
0/0
7.8.2004 14:33

Eldrb

Re:
Ale jó..já si to také myslím. Standa sice nějaké ovečky získá ,někdo prostě uvěří hlášce o výměně trenéra. Ale nebude to vše tak akurátní. Kalousek je dobrej indikátor... . A co říkáš Kájovi Kuenhlů ? To je doktor ,co ?... ..
0/0
7.8.2004 14:42

Johny_S

Re:
Copak politický turista Chüml. To je opravdu nová tvář. A Kalouska mi nepřipomínej. Nedávno MF DNES psala, že jeho oblíbená restaurace je U Kolowrata, protože se dobře zná s majitelem. My v Chrudimi majitele této hospody taky dobře známe. Nejprve na začátku 90. nakoupil olejovky (rybičky) za několik milionů a doposud za ně nezaplatil, takže najednou zmizely z obchodů. Počáteční kapitál posléze vložil do místního hotelu Bohemia (zprivatizoval jej), který následně nechal téměř zkrachovat. A když mu u nás hořela koudel, prchl do Prahy (zadlužený hotel včas prodal). U nás se ví, že se přátelí s politiky. A ještě jedna zajímavá věc. Za jeho působení v Chrudimi místní fotbalový tým, a nikdy jindy, byl v první lize. Zvláštní, co? A takovéto přátele, společně např. se Šťávou, Kalousek má. Ať mi pak někdo (teď přesně nevím kdo - snad jack nebo karoten, tvrdí, že KDU není tak špatná, jak si všichni myslí, a že to o Kalouskovi jsou pomluvy).
0/0
7.8.2004 14:54

Eldrb

Re:
....tak jestliže ti někdo dával kázání o čistotě a čestnosti " klidné síly " tak to mohlo být jen to černoprdelnické hovado karoten !
0/0
7.8.2004 17:14

karoten

Re: ?
Copak? Zase povolil svěrač, dědečku Eldrbe?  
0/0
8.8.2004 8:33

karoten

Re: Majitel hospody je správnej odesák.
Nechápu co se Ti na něm nelíbí - tohle je přece důkaz šikovnýho podnikatele. Dělal snad něco protizákonnýho? Vždyť to je styl kterej vy příznivci ODS tolik podporujete! Postarat se o sebe, na všechny kolem se vysrat a bejt za vodou, no ne?
KDU není tak špatná jak si všichni myslí protože kdyby byla špatná, nebyla by ve vládě. Ona je prostě nejlepší, za všech okolností nejschopnější a to pravověrnej ctitel jinýho klubu neunese. Toť vše.
Přeji příjemnou neděli a za týden nashledanou
0/0
8.8.2004 8:43

Eldrb

Re:
Naprosto scestné hodnocení fráterníků ,nakonec od ctitele této strany nelze nic jiného očekávat.
Řekl bych že toto sdělení ohledně uctívání a třídění do fanklubů přesně vystihuje ono rčení : " ..podle sebe soudím tebe.."
....takže karotene , příjemnou dovču ( zřejmě ) a posiluj do dalších bojů které nás bezpochyby ještě čekají...
0/0
8.8.2004 11:47

HolmesS

Re:
Jaký odstřel ODS v roce 1997? To s ČSSD byla jedna ze dvou typických druhů koalice. (Tj. politologicky existují dva druhy a) všechny strany jsou přímo ve vládě nebo b) část stran je ve vládě a zbývající je v parlamentu drží.)
Teprve nyní je ODS v opozici a aspoň 4 roky jí rozhodně neuškodí.
0/0
7.8.2004 14:05

Eldrb

Re:
To je věc názoru Holmesi ! Já to prostě tak s odstupem času a událostí vidím. V roce 1997 šlo o odstřel Klause a ODS. A lví podíl na tom měl Veškrna. Ten tahal za nitky vedoucí k Luxovi a Rumajzlovi.A nebylo to o nějakých černých fondech. Bylo to o rivalitě a ješitnosti ,nic víc a nic míň. A Zeman toho využil k nástupu ČSSD. Viz.jeho akce " Čisté ruce " na to nachytal minimálně 80 % svých tehdejších voličů ( i mě ).
0/0
7.8.2004 14:34

jirka04

Re: Pátým pádem voláme
Takže, pane Topolánku, podělal jste to!
0/0
7.8.2004 20:50

Eldrb

Re:
To mě jako opravuješ ?
0/0
7.8.2004 22:18

redback

ODS
už nemůže nic napravit. Název jejich strany už zůstane navždy spojen s neschopností pomoci českému hospodářství, s vytunelováním českých fabrik a prodejem majetku měst svým soukmenovcům a jejich kamarádům. Stejně tak jako komunisti už nemohou říkat: co už se stalo, stalo se, odteďka už budeme jiní. Jediná možnost je zrušit tu jejich stranu a potichu se infiltrovat do nějaké nové strany, která zcela jitě vznikne, stejně tak jak to udělali ukřivdění komunisti.
0/0
7.8.2004 10:48

Vlk-Honzi

Re: infiltrace
Tak o tu se pokusila US a jak dopadá - dodnes jim dost lidí nezapomenulo způsob, jakým strana vznikla a mají punc zbabělých myší (krys by možná bylo lepší), které si vyskakují jen když kočka vyjde z domu.
Nechci tím říct, že by ODS byla svatá, naopak udělala hodně chyb a kopanců (od podpory bank, neprivatizace telekomunikací, příliš sociálních vymožeností, ...) ale zatím se stále hlásí k odpovědnosti jednotlivce za svůj osud (alespoň více než ti ostatní) a to je pro mě důvod jí volit. BTW ve větší skupině se vždy najdou vyčůránkové, parchanti a lidé nižšího IQ. Ať je to Kavan, Kott nebo kdokoliv jiný.
A k těm komunistům - je třeba si všimnout, že u nás snad jako v jediné post-komunistické zemi drží kontinuitu s KSČ (a proto je také označuji KSČ(M)) a taky že u nás jsou její preference pomalu nejvyšší - to možná nebude náhoda ...
0/0
7.8.2004 11:04

Loner

Re:
Mily Vlku. Pises ze ODS udelala hodne chyb a kopancu. V tomto nemas tak zcela pravdu. To by totiz bylo o NEUMYSLNYCH chybach. Jenze ODS (jeji clenove) tunelovali a kradli pro sebe a sve zname zcela zamerne, to je vec, ktera teto strane vzala duveryhodnost navzdy.
 
Pro mne je uplne jedno jestli jsou u moci zlodeji z CSSD nebo zlodeji z ODS. Jediny rozdil je v tom , ze zatimco CSSD penize o ktere mne okradla pomoci dani rozhazuje "potrebnym" (netahlum, cikanum  a dalsi verbezi), ODS tyto penize bezostysne krade pro sve cleny a  jejich kamarady. Pro mne je to vzdycky stejne, ja to platim.
0/0
7.8.2004 12:04

vafla

Re:
To je pořád dokola. Pokud víš, kdo co konkrétně ukradl, podej trestní oznámení. Jinak jsou to bláboly. Za ODS byla práce, teď je u nás jedna z nejvyšších nezaměstnaností na světě! To, co vymýšlí současná vláda je tragedie, ze které se dlouho nevzpamatujeme!
0/0
7.8.2004 12:25

j@ck

Re:
za ODS byla prace proto, ze se jeste nezrusila zbytecna mista z dob komunismu. ODS never more.
0/0
7.8.2004 12:35

Vlk-Honzi

Re: tunely a krádeže
Znovu opakuji v každé větší skupině se najdou šmejdi - pokud věříte něčemu jinému, jste snílek a idealista, ale rozhodně ne realista. Takže s jistou mírou tunelů jsem smířen (ale přesto proti nim chci bojovat a kritizovat je). Ale domnívám se, že cestou proti nim je spíše zjednodušení daní a zákonů, než vymýšlení výjimek, úlev z daní a dodatků zákonů na každý prd - to přesně nahrává malé skupince, která si zákon vykládá dle sebe. Stav, kdy už ani středoškolsky vzdělaný člověk není schopen vyplnit daňové přiznání a ke každému je výklad, který ovšem lze vykládat několika způsoby - to je marasmus současného parlamentu (i těch předchozích) - proto fandím stranám, které chtějí zjednodušit daň a doufám, že i zákony. Kolektivní vinu ODS moc neuznávám - to bychom všichni byli odbojní lapkové, kteří pod Žiškou bojovali proti Římu ...
0/0
7.8.2004 12:44

Johny_S

Re:
Mnoho členů ODS z této poněkud sporné doby odešlo do US. A současná ČSSD taky hrabe dost pro sebe (neprůhledná privatizace pokračuje). To bys musel zrušit všechny poliické strany.
0/0
7.8.2004 13:49

Jira7

Krize
Je dlohodobá,socani zazdívají,co se do,komouši se smějí pod jejich heslem,čím hůř,tím líp,US-Deu,končí,hadí strana,to je klasika no a ODS sama nic nezmůžeJedině jiný volební systém,prostě vítěz bere vše a vládni.Jenomže většině partají se to z různých důvodů nehodí,tak se z toho stává začarovaný kruh a ty občane,voliči?Jdi do PRDELE
0/0
7.8.2004 10:33

gumig

zavist a úplatky, úplatky a závist
, Jestliže generace před náma pod vedením komoušů pěstovala závist, pak asi těžko najdeme dostatek lidí, kteří by chtěli něco jiného. Veřejně každý bude blábolit, že nic a nikomu nezávidí. Jenže chraň panbuch, aby měl soused o jeden kul v plotě víc. Stejně tak každý bude žvatlat, že by chtěl změnu, ale jak přijdou volby šup tam s komoušema a je jedno jestli se menují ČSSD nebo KSČM. Takove prostředí vybuduje nebo spíš prohloubí stav kdy před rokom 1989 byl nutný uplatek v servisu, v zelenině, ve stavebninách a obavám se říct i v nemocnicích. Pocitu že všechno je všech jsme se za 14let nedokazali oprostit. Dá se spekulovat kdo a která strana za to může. Můžeme si za to sami protože to tak chceme a jasně si to vždy potvrdíme ve volbách. A je nas dost těch co chceme všechno všech a tím padem nic ničí.
0/0
7.8.2004 10:26

baronfonlempl

Po každé,
tedy i po sametové revoluci se dostane k moci revoluční lůza. Vládne dosud. Klaus je jejím příslušníkem, stejně jako Zeman, Kalousek ... Co tedy očekáváte?
0/0
7.8.2004 9:25

Vlk-Honzi

Re: lůza
Z té už tam zase takový dav nezbyl a v každé skupině se najdou schopní i neschopní (i všeho schopní) - takže je asi normální, že tam pár revolučníků zůstalo, jiný byli nahrazeni. Smutné je, že ti nahrazující jsou z té generace, která prostě dělá jen politiku - ti mají (pochopitelně) ambice si vydělat - no a proto je tam p. Gross a jeho parta, která jede stylem "já na bráchu ..." konečně ODS před nimi nebyla o moc lepší - můžeme jen věřit, že už tam nastoupí skupina lidí, kteří jsou "za vodou" a nabudou mít tak silné nutkání se starat jen o své korýtko, případně lidí, kteří na hmotné statky moc nehledí - ale tam je zase problém, že ti velmi často nejsou dobrými hospodáři. Tak takové bych doporučil hledat na volebních listinách a už na podzim v komunálkách.
0/0
7.8.2004 11:24

Futty

Jak si ODS poradí...
Průmysl, obchod a životní prostředí v našem státě je zcela závislé na dovozu zemního plynu a ropy. V minulosti byl přístup k této komoditě velice laciný. V současnosti ceny rostou a dodávky se budou muset omezovat z důvodů cen a omezené nabídky. Německo je z 25% závislé na dodávkách z Ruska a my   z 85%. Při propojení našich ekonomik si můžete snadno spočítat co příjde.   Pro Rusko je stále výhodnější dodávat ropu a plyn do Číny, která má aktivní obchodní bilanci. Poptávka v Číně roste o několik procent ročně a tato země je ochotná akceptovat i cenu 50 USD za barel ropy. Už vidím Římana a Tlustého jak otázku energií řeší.
 
0/0
7.8.2004 9:24

123freak

Re:
To jak jim jde vládnutí už jednou předvedli.  
0/0
7.8.2004 9:28

IGY

ODS nebo ČSSD
ODS nebo ČSSD, vždyť je to stejná banda, které jde jen o vlastní prebendy. Polovina z nich jsou bývalí komunisti, takže o co vám vlastně jde? V tomto státě stejně vládnou komunisti.
0/0
7.8.2004 8:48

123freak

Re:
0/0
7.8.2004 9:22

Prubojny_kapitalista

cha
"Bohužel", každý člověk je omylný a omylný je i Václav Klaus.  Teď trochu šlápl vedle. Je to jednoduché. Volby do PS vyhrála ČSSD. Líná verbež dala hlasy socanům s vidinou sociálního státu, kde pečení holubi ve formě sociálních dávek a léků zdarma pro starochy, přímo před rypák lítají a je teď jednině správné, že jim byla místo holuba před frňák hozena realita.  Topolánek se ukazuje jako velice chytrý leader, když odmítá jakoukkoliv formu držet u moci sebranku, která zvýšila nezaměstnanost, likviduje podnikatelské prostředí, šacuje lidi o poslední prachy a pokud by tohle nestačilo, tak lže jako když tiskne a tuneluje stát tak, že i Klausova vláda v 90. letech je proti tomu malý kapsář.  Je to vynikající postup, když defakto dal českému hlupáčkovi podržet čumák ve vlastních chcankách jako štěněti, aby si uvědomil, co znamená zvolit si do čela státu socany, pámbíčkáře a Havlovu skupinku "nezávislých " kámošů. To je pro Čechy cenná z kušenost. Děkujeme Topolánku za to.
0/0
7.8.2004 7:59

wo_co_go

Re:
tak tohle je celkem přesný, akorát vidím ten zástup líných a neschopných, jak Tě smetou v podnělí v pracovní době od svých PC v kancelářích ....
0/0
7.8.2004 8:13

A.V.SUVOROV

Re:
Já ho smetu hned, Topolánek je vůl v tom má Klaus pravdu, to jeho vyčkávání nás zadlužuje víc a víc, je jednoduché jen sedět a čekat až se vláda ČSSD zhroutí, ale odskáčeme to všichni. ( nejsem v zaměstnání a píši ze svého písí)
0/0
7.8.2004 8:41

Prubojny_kapitalista

Re:
To ale nemůžeš vyčítat Topolánkvi. Zadlužuje nás ČSSD s Lidovci a US a ti dostali od voličů "souhlas". Když si vzpomenete na předvolební kampaň, tam socani slibovali modré z nebe, všechno pro všechny a tak si to musíme vyžrat, bohužel všichni, a to je o důvod víc, jít k volbám a spočítat jim to. Topol se ukazuje jako člověk pevných zásad, který se nenechal zlákat korytem, to musíme ocenit. Národ má takovu vládu, jakou si zaslouží
0/0
7.8.2004 8:47

A.V.SUVOROV

Re:
Tvému morálnímu ohodnecení Topolánka se musím smát. Člověk pevných zásad chachacha . Já vím že nás Topolánek a jeho strana nezadlužuje, ale to jejich čekání nahrává součastné vládě pokračovat vesele v zadlužování a tunelování, mimo jiné to také nahrává komunistům. Myslím si že v nejhorším nabídne ČSSD spolupráci KSČM a zůstane u vlády další volební období. A celá ODS a KDU ČSL bude nahraná a my tím pádem taky.
0/0
7.8.2004 8:58

Prubojny_kapitalista

Re:
Když je většina národa pro socalismus a komunismus s lidskou tváří?  Co by jsi chtěl dělat? Mysliš, že národu vadí, že je Špidla zadlužil a Gross je dorazí?  Nebuť směšný. Vidíš snad demonstranty v ulicích? Svěráka se Smoljakem a Fialovou na ČT s cedulí, "Grossi, Kalousku a Němče odejděte"? Současná situace lidem vyhovuje a úbytek preferncí ČSSD je jenom proto, že podle slov V. I. Špidly "musel sociální stát plný solidarity se sociálně slabšími dočasně ustoupit". Je to tady v pldeli. Dlohodobě. S tím nic nenaděláš.
0/0
7.8.2004 9:07

Najdete na iDNES.cz