Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Noví ministři: jen žádné velké změny

Příplatky u doktora nebudou a ani nájemné nevyskočí v příštích dvou letech prudce nahoru. Noví ministři za ČSSD, které chce přivést do své vlády premiér Stanislav Gross, s žádnými razantními kroky nepočítají. ČSSD nechce riskovat další pokles obliby u voličů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

xmian

jediná koncepce, která by měla smysl
by bylo zrušení celého státního aparátu s poddanstvím občana a přenesení zodpovědnosti za život společnosti na jednotlivé místní samosprávy. To je jediná možná rozumná cesta, jak předejít neustálému vytahování peněz z kapes občanů, jak zprůhlednit hospodaření institucí financovaných z daní, jak předejít nezaměstnanosti, monopolům moci ap. Dokud nebude politická síla v zemi, která neudělá tuto reformu a neponechá státní aparát pouze jako informační a koordinační nástroj, problémy se budou pouze kupit a "odsouvat" do budoucna.
0/0
4.8.2004 12:03

Iridium

Nic nového pod Sluncem
To se zase bude parazit Křeček tetelit blahem. Ve zdravotnictví taktéž vše při starém, hlavně nic nedělat. Ministrstvo vnitra? Jistě, hlavní motto je přidat bengám, to je přece prvořadý zájem daňového poplatníka. Že by bylo nejprve dobré provést v policejních řadách pořádnou čistku? To né, oni se policisté po zvednutí platů chytí za nos a přestanou brát úplatky, že. Bulharský botanik Palas uhájil post pro nedostatek alternativ, Dostál no comment. Naději sna dmůže vzbuzovat jen Jahn, ale jen pokud mu ideály vydrží a dokáže je naplnit.
0/0
3.8.2004 8:52

treskoun

to jsou kecy
to jsou kecy od týdle divný party
0/0
3.8.2004 8:48

verni

bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blabla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
0/0
3.8.2004 8:43

Hahad

Re:
bla
0/0
3.8.2004 12:41

Johny_S

Re:
Alb
0/0
4.8.2004 0:52

Futty

Historická porážka..
Gross svým postupem zajistí historickou porážku ČSSD, která prostě přestane existovat. Budou pouze dvě strany. Na pravici ODS a na levici KSČM. Bude klid a nebudou žádné koalice!
0/0
3.8.2004 8:19

PBO

Máme rádi svý jistý....
"Tak už máme skoro přiklepnuté posty, Vašek na Hradě s tím stejně nemůže nic dělat, i když se mu moc nelíbíme, tak a začíná nám 2-leté období nicnedělání, protože kdo nic nedělá, nic nezkazí!!! A kdybychom něco pokazili, tak bychom za 2 roky mohli zaplakat u voleb. Ale nebojte, to se nestane, vše zůstane při starém. Jen my noví ministři se budem trochu déle rozkoukávat, pak budem vymýšlet nové reformy či vize no a než se o nich začne pořádně diskutovat, tak už nám to skončí..." FAKT SKVĚLÉ!!! Opravdu Klausovi nezávidím. Jmenování nové vlády mu pořádně hne žlučí. Ale co může dělat, že? P.S. To o těch policajtech a platech - já osobně bych se taky cítil důležitější a prospěšnější, kdyby mi někdo zvedl plat, ale to mi za jejich vlády nejspíš nehrozí:-(((((
0/0
3.8.2004 6:42

Eldrb

Objev...
..."Pokud bude policista lépe placen, bude mít pocit, že ho společnost potřebuje."  Sakra ,to myslí vážně tento nový ministr ?
Policajti jsou placeni velmi dobře už nyní. Ovšem jak kteří !
A že by byl jejich výkon nějak světoborný ? Nevím, nevím.
Jo na řidiče,to si umí vyšlápnout,ale zase jak na které a jak kde.
0/0
3.8.2004 6:41

Johny_S

Re:
Copak policie. Docela do toho vidím, a dokud neodstraní staré bolševické struktury (což se ovšem nestane, když se teď Gross obklopil bývalými vysoce postavenými esenbáky, většinou byvšími komunisty), které praktikují bolševické metody ještě po čtrnácti letech, nezmění se nic. Kritizuješ oprávněně šlendrián? Máš smůlu, postaráme se o tebe. Zkritizuješ toto? Budeš degradován. Atd. Všichni se klepou, aby se náhodou těm nahoře na kraji a na prezídiu neznelíbili. Kdo by potom chtěl k takové policii? Není divu, že nejsou lidi a berou každého. A pak to podle toho vypadá.
0/0
4.8.2004 0:56

JanHus

-
Zvyk je zelezna kosile
0/0
2.8.2004 23:34

Najdete na iDNES.cz