Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Senátorova nehoda je promlčena

Bez určení viníka skončilo vyšetřování nehody, kterou podle původních poznatků policie zavinil plzeňský senátor Richard Sequens (nezávislý) u Rudné u Prahy. Úřady nedokázaly v roční lhůtě označit viníka. "Případ skončil u ledu," řekl Karel Lukeš z plzeňského magistrátu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

paltt

Je to nejak "nalevacku"
Uplne vsechno je ovlivnovano tim, ze vymahatelnost prava v CR je NULOVA. Bohuzel i obsah slov pravo, pravni stat a moralni spravedlnost je v CR naprosto odlisna. Takze hul do ruky a "mileho" pana senatora proste umlatit. Pripadne nejakou sikovnou neregistrovanou zbran ..., ale vzdyt to znate. Charles Bronson vzal pomyslne a pouze ve fimech spravedlnost do vlastnich rukou, a hned bylo mene nasili. Take by jsme takoveho nejakeho "Charlese" potrebovali. Mozna dokonce, kdyby jich byl cely pluk, bylo by to na CR malo!
0/0
24.7.2004 18:21

Viktor68

rovnost duše
To je jen další arogantní prolhaná tvář. Zašmoulit to jak to jde a tvářit se že to přece ti druzí zavinili. Když jde o úspěch tak já, když o neúspěch tak ti druzí. Kde je trochu rovné jednání a kde je rovnost duše, kterou nám mají pání senátoří předvádět jako první. Co by se stalo kdyby pan Seq se postavil jako chlap a řekl "Ano já jsem to zavinil, každý máme nárok na chybu. Omlovám se" místo víc než podivného chování.  Myslím, že by si pak získal o 100% víc voličů. Senátorovi Seq se to vrátí jak bumenrang. Je to jen otázka času.
0/0
24.7.2004 11:17

jirka04

To není přece porvé!
     Politici všech zabarvení se jednoznačně tváří, že povinnosti z práva vyplývající toliko na lid obecný se vztahují. Sobě odsouhlasili a plně využívají nejrůznějších imunit a navíc potřebných právních kliček, viz uvedený senátor, či svého času náměstek Antl! Třeba. Ale je na nás, jak dlouho jim to budeme trpět
0/0
24.7.2004 10:15

redback

můžete si za to sami ...
volové, že nechodíte k volbám. V Česku nebude fungovat právo, dokud zákony nebudou platit pro všechny stejně. Když si můžete koupit soudce nebo policajta, strana může beztrestně dělat daňové podvody a brát úplatky za privatizace tak je to banánová republika.
0/0
24.7.2004 9:04

OldFaker

Jo, blbci....
...jsme my. Pokaždé si u voleb připadám jako za totáče - kolem samej komunista a vrstva lidí, co se báli promluvit ( zuřivě chodili na 1. máj a komunistům lezli... však víte kam...) a pak se z nich stali členové ODS... Takový národ asi potřebuje aby mu vládnul hnůj...
0/0
24.7.2004 9:27

jirka04

Re:
"Moudrá" slova. ODS nemusíte mít rád, dokonce máte právo ji nenávidět. Ale ani to Vás neoprávňuje k takovýmto závěrům. Podobné lidi najdete v každé současné straně a možná, že se Vaše slova vztahují i na Vás samotného. Přece se říká: "Postřelená husa nejvíce křičí".
0/0
24.7.2004 10:05

OldFaker

Opravňuje, mladý muži, opravňuje....
...přestože ostatní strany se snaží dostihnout zkaženost a zkorumpovanost struktur, svázaných s ODS, nedosahují jejich výsledků ani trochu! Má to, bohužel, historické příčiny, neboť po celou dobu transkradace ekonomiky to byla ODS která byla považována za garanta "tržních reforem" což, jak se ukázalo, nejen nezvládla, ale i vytvořila vrstvu kleptokracie, dodnes vládnoucí ! A tato vrstva si platí politikou ODS vlastní nesestřelitelnost ... Jenže "politici" ČSSD a KDU to ODS závidí, takže ty hnusné a škodlivé vztahy neruší, jen se do nich snaží namontovat také! Takže, mladý muži, ODS je pro mne stranou kleptokracie, zatímco ostatní jsou zlodějotvorné.... BTW: svůj politický profil jsem zde presentoval, je z něj zřejmé, že opravdu vím, o čem píšu, ale nebudu se opakovat.... U nás se říká: " Postřelena sfiňa..." hm....pěkný den...
0/0
24.7.2004 15:43

OldFaker

Pamatujte si, prosím:
RICHARD SEQUENS je nevolitelný! Jeho strana je NEVOLITELNÁ....Udělejte něco pro svou bezpečnost, když soudci jsou tak laciní!!!!!
0/0
24.7.2004 0:50

hasmen

Re:
Vleze jinam
0/0
24.7.2004 0:51

OldFaker

Proto říkám:
Strana do které vlezou Sequensové, Bieleszové, Kottové a jiní Langrové, jsou nevolitelné, dokud si tohle lidi neuvědomí, budou mít pořád Grossy a jiné jelimany.... http://www.blisty.cz/2004/7/9/art18840.html
0/0
24.7.2004 1:33

borisov1

Re:
Obávám se, že to není tak jednoduché. Abstrahujeme-li od stran v kterých jsou kariéristé, mamonáři, opilci, převlékači kabátů a přitakávači (tj. od stran v kterých jsou Špidlové, Kottové, Svobodové apod.), dosáhneme nirvány, neboť nám nezbude nic. Nepředpokládám, že by někdo volil kreatury typu Grebeníček. Rád bych věděl koho byste čistě hypoteticky doporučoval volit v příštích volbách. Já se přiznám, že už jsem nad tím zlomil hůl.
0/0
25.7.2004 12:46

hasmen

Kdo je viník?
Senátor jel loni 13. července se svým opelem po vedlejší silnici a nedal přednost autu jedoucímu po dálničním přivaděči.
Senátor však požádal, aby byl případ převeden na odbor dopravy na plzeňském magistrátu. Tam úředníci dospěli k závěru, že nehodu zavinili oba řidiči. Využili k tomu posudek, podle kterého jel Bernhardt větší než povolenou devadesátikilometrovou rychlostí.
----------------------------------------------------------------------
Tak to se mi asi pouze zdá
0/0
24.7.2004 0:30

OPTIM

Re: Bohužel asi
nezdá
0/0
24.7.2004 0:51

hasmen

Re:
no aspoň je jasný,proč to chtěl přeložit právě tam...
0/0
24.7.2004 0:53

Cert_Bertik

Re:
Všcihni jsme si rovni,někteří jsou však rovnější. Toto heslo polatné za komunistů holt platí pořád
0/0
24.7.2004 1:28

Najdete na iDNES.cz