Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Gross sehnal podpisy na vládní většinu

Většina poslanců koalice už posvětila vznikající vládu. Podle předsedy sociálnědemokratického sněmovního klubu Petra Ibla text podporující vznik kabinetu ČSSD, KDU-ČSL a US-DEU podepsalo všech 70 poslanců. Unionisté už také mají všech deset podpisů. Souhlas dodala i většina lidovců.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

cesky_bobes

opět
Krátce vyjádřeno:
Jedná se o vládní kruhovou onanii. Hodně štěstí voliči soc-demo !
0/0
26.7.2004 16:19

Eldrb

Já si myslím..
...že by ho měl Klaus nakopnout do zadku a udělat to přesně tak ,jako to udělal Veškrna v roce 1997 !
 
0/0
24.7.2004 6:13

AlienDUDE

a jedeme dál.....
..... do hajzlu.
0/0
24.7.2004 0:14

Pigo

Pravdivý a morální postoj se stal extremismem !
Příležitost měl každý, kdo přijal pokřivené hodnoty toho podivného spřeženectví . Pak již stačilo jen plout, čekat a vhodný okamžik využít. Stačilo vědět, kde jsou hranice, že pravda není a nebo je jen tehdy, když je to pro stranu výhodné. Pak nic nebránilo společenskému a profesnímu vzestupu. Komunistický systém stál na průměrnosti, nesnášel lidi ctnostné. Jeho největším nepřítelem byl pravdivý člověk. Komunismus se tím sám odsoudil k propadu do ničemnosti.
Pud sebezáchovy spřeženecké kasty byl povýšen nad pud sebezáchovy kulturní, intelektuální i národní. Proto šli až do kolébek a proto nesnášeli pravdu. Odnesla to celá společnost, i ti, kteří komunisty nikdy nebyli a z nichž někteří i seděli v komunistických vězeních . Morální systém byl do hloubky poškozen a česká společnost ztratila křehký, ale jediný pevný bod ve vesmíru.
Pomalu jsme si navykli, že na pravdě, na etických zásadách se v mírnosti, ale důsledně s vědomím následků netrvá. Pravdivý a morální postoj se stal extrémismem. Člověk se jím sám vylučoval ze společnosti. Kdo našel v sobě tu sílu a trval na mravnosti za všech okolností, stával se ne příkladem, ale vztyčeným prstem, který ostatní brali jako výčitku své vlastní malosti a slabosti. Za svou vlastní slabost se takovým lidem mstili, protože nebyli jako oni.žijeme ve vysoce promyšleném kriminálním systému, přesahujícímu daleko rámec dnešní České republiky. V tomto kriminálním systému žijeme už po generace, aniž si je toho většina z nás vědoma. V důsledku své slabé vůle a motivace k vyššímu, tedy k životu v pravdě, jejímu hledání a vyznávání, ale i k odporu ke lži a jejim nositelům a ochráncům, jsme postupně sklouzli až k tomu nejnižšímu, nejkonzumnějšímu, nejživočišnějšímu, co je v nás a kolem nás. Adaptovali jsme se na Zlo, toto Zlo už jako Zlo ani nevidíme a naopak sam
0/0
24.7.2004 0:10

Horník Kdojevíc

Re:
Máte pravdu. Zkusme si nicméně spolu s Markem Aureliem říct "nejlepší pomsta je zapomenout" a současně "ten nejkrásnější svět je v našem svědomí".
No a pak ještě biblické "nehaž perly před prasata - otočí se a sežerou tě".
 
0/0
24.7.2004 9:08

kErbi

REVOLUCI...
to je jediné řešení. Vyházet ty "vyčůraný" zakrmený prasata z oken. To nejsou politici, ale banda maloměstskejch hajzlů, které jde jenom o koryta. Je jedno kdo z kterého bude žrát, hlavně aby tam byli. Ministerstva si přehazují podle toho, kde je zrovna volno. Na to, že by měl ministr ALESPOŇ NĚCO vědět o resortu, který má řídit úplně KAŠLOU. Jako vrchol všeho zvednou sociální dávky, daně (a nezaměstananost - hehe). Ať se mají jim podobní flákači líp. Nakonec v tomhle státě zbyde jen banda nemakačenků (národnost bude 90%romská) ...a Škromach se svýma miliardama pro "chudáky". Sobotka mu je bude velkoryse přidávat - na úvěr - jak jinak, a vůbec tu bude moc "veselo". ALE TO JÁ, MOJE RODINA - A PODLE MĚ NIKDO S IQ NAD 90 - TADY UŽ NEBUDE. SVĚT JE VELIKÝ A VŠUDE LÍP NEŽ V TOMHLE KOCOURKOVĚ... :(( Howg.
0/0
23.7.2004 23:15

j@ck

Re:
hey, take it easy, man....
0/0
23.7.2004 23:18

kErbi

Re:
Try to live here for a while and then TRY TO TAKE IT EASY :-/
0/0
23.7.2004 23:31

ZdenekZa

Nemám jiná slova
než zkur*ení parch*nti.
0/0
23.7.2004 22:07

jirka04

A je tomu tak skutečně?
     Sociální demokracii, lidovce a unionisty spojuje jediné. Touha po moci, tučné prebendy a snaha zastavit alespoň na dva roky čas. Ve jménu těchto "ideálů" jsou schopni slíbit komukoliv cokoliv.  Ale to co je spojuje je také rozděluje. Každý z nich touží po stejných postech jako ten druhý a třetí. Každý chce na úkor těch druhých prosadit to své. To je ta "jednota"! A vydrží přesně tak "dlouho" než jejich osobní zájmy narazí na zájmy těch druhých. A to nebude trvat dlouho!
0/0
23.7.2004 21:16

Futty

Každý ke svému...
Je po válce a kyždý se vrátí ke svému. Na tři měsíce bude klid. Potom nanovo!
0/0
23.7.2004 20:58

chetit

Špidlík
Je vidět,že když Špidla musí od válu,alespoň toho komisaře může dělat,myslím,že se tam smíchy potrhají.Na vládě se nic nezměnilo až na to,že poslanci jako KoKott jsou zpátky mezi svými.Na druhou stranu,berme to tak,že se zvedne konzumace alkoholu a pálenice budou mít větší výdělky snad odvedou větší daňe a státní kasa bude mít aspoň zakryté dno.
0/0
23.7.2004 20:34

EspritFort

Jenom Kotovi jsme museli vést ruku :-)
Ale tomu našemu novému "koalegovi" Kotovi jsme museli vést ruku. A než se nám to s tím jeho podpisem vůbec povedlo, zničili jsme 18 blanketů. Pánové, můžu vám říct, kam se hrabe ten starej film "Uspořená libra", ... co tóóóhle bylo za dílo .
 
0/0
23.7.2004 19:40

Zubrsu

Hajzli pokračují a svině je povede.....
....tomu se říká demokracie.ČSSD se svými kumpány dovedou stát k bankrotu, ale jak se zdá nikoho to moc nevzrušuje. 
0/0
23.7.2004 19:33

Lubenecnik

hanba
zase jenom personální výmena,ale zadna poradná zmena
a navíc donutil posrance (jak ríkával Míla Zemanuj) aby se upsali "dáblu", ale kdo by si za podpis nevydrzoval jeste 2 roky zivobytí
0/0
23.7.2004 19:05

Najdete na iDNES.cz