Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

ČSSD chce zatlačit unii do kouta

Když to máme znovu zkusit s Unií svobody, alespoň ji zatlačme do kouta: ať dostane v nové vládě méně křesel a "horších". Jasnou podmínku mají členové vedení sociální demokracie, od něhož bude v sobotu Stanislav Gross žádat souhlas s obnovením koalice s lidovci a unionisty.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

duch_otce

už to tu bylo
To už tu jednou bylo, kdy tři strany byly sjednoceny v Národní frontě, pod vedením nejsilnější strany. V demokratických volbách dostávali kandidáti Jednotné kandidátky 99.99 % hlasů a na počest voleb zpívali pionýři a pracující přijímali hodnotné závazky. V programovém prohlášení dvou malých stran stálo, že budou neochvějně podporovat všechna rozhodnutí Vedoucí strany.
0/0
19.7.2004 8:54

vamberk

Torzu ze bytků Unie svobody je jen pro smích.
Z původního slepence Čtyřkoalice zbylo jen pár chudáků, kteří se dají na prstech spočítat (Němec, Kühnl), a ti jako chtějí něco převratného dokázat ? Pouze ještě na nějakou dobu se budou držet zuby nehty koryt, než zmizá v propadlišti dějin. Budou hlasovat pro cokoli a s kýmkoliv. To expert Pilip to vyřešil líp - šup do Bruselu a je za vodou.V podobě Unie svobody nám tu zanechal jejich duchovní otec -Velký humanista - pěknou pakáž. Jak jsou na tom např. s dluhy ? Nebude to jako kdysi slavná ODA ? Ta je bude splácet 300 let (teda jediný její člen - senátor Kroupa - asi).
0/0
18.7.2004 3:18

Amanita muscaria

Imo
Jen aby se čssd při tom tlačení nepodělala.
0/0
17.7.2004 18:20

Johny_S

Re:
Ahoj, Sudajeve. Proboha, kam zmizela slavná jména sovětské historie? Nebo jsi přešel na houbičky? Ona muchomůrka červená má něco do sebe, ale já mám radši Boletus satanas. Nepřekonatelná je ovšem Amanita virosa.
0/0
17.7.2004 23:16

Johny_S

Doporučuji k přečtení rozhovor s Panicem v dnešní MF DNES
To je vážně blb. Myslím, že ČSSD může Uhelné sklady tlačit, kam chce, protože ti odkývou cokoli.
Jaká je hranice, za niž v programu vlády nepůjdete? Tu lze těžko definovat. Budeme výsledky vyjednávání posuzovat jako celek a ten se skládá z věcí programových, procedurálních a personálních.
atd.
0/0
17.7.2004 12:45

Dan 1

Re:
Divím se, že to trapné prodlužování agonie neskončí, vpodstatě říká, že do vlády chce za každou cenu, i kdyby měli dostat jedno ministerstvo, a to ještě to zbytečné, o kterém socky tvrdily, že po "reformě" a "decentralizaci" VÚSC nebude potřeba. Zajímalo by mě, co ta šaškárna stála a kolik ročně stojí Němcův paúřad. Z toho, že jeho sesle, na které se rozvaluje, stojí 60.000, lze usuzovat, že to levná záležitost nebude. Typický slizký parazit, kterému zachutnala moc a bude lpět na funkcích tak dlouho, jak to jen bude možné a možné je, že to půjde ještě dva roky, protože ho Standa nezbytně potřebuje a nakonec mu dá nějakou trafiku v polostátní firmě. Jeho odpovědi ohledně Clintona a majáčků svědčí o tom, že je ještě blbější, než Mareš. Panic není, tomu nevěřím. Viz jeho slova o Standovi: Neklademe na stůl věci v úplně krajních pozicích a netrvá nám tak dlouho, než se sblížíme. Nicméně je nevolitelnost ODA, repů, US a DEU jasným varováním pro ostatní, že nenávist není nosný program. Další na cestě do věčného politického zapomnění bude EDJK.
0/0
17.7.2004 15:48

Johny_S

Re:
Panic patrně není, ale je to hezká zkratka jeho jména, která navíc vyjadřuje to, že i v jeho 33 letech mu každý víkend pere maminka.....
0/0
17.7.2004 15:58

Jira7

Jen ať tlačí
0/0
17.7.2004 11:09

Jira7

Jen ať tlačí
Mohli by se z toho taky po....,ale tomu socanskému chomáči by to stejně nevadilo.Hlavně vládnout,i když to neumí.
0/0
17.7.2004 11:08

Najdete na iDNES.cz