Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Noční nehoda ochromila výpadovku

Havárie tří automobilů ochromila v noci provoz na dálničním přivaděči u obce Kyšice. Dva lidé byli těžce zraněni. Záchranáři je odvezli do Plzeňské fakultní nemocnice. Provoz byl obnoven až časně ráno.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Shumway

dneska tihle, zítra jiní
 .kdo se bojí na silnici , ať se jde raději projít do lesa, aletam ho zas může žvejknout relaxující Valenta na krosce, tak se v tom vyznejte :-)
0/0
17.7.2004 22:22

OldFaker

Dobře tedy!
Na tom místě jsem už párkrát zažil, že v noci, kdy si nejsem na výjezdu ( no, vjezdu ) jist, jak to tam vypadá, zvolním a kolem mne se přeženel jeden, jednou i tři za sebou, dementi, kteří netušili, co je na příštích padesáti metrech! Jeden dokonce měj všelijaká blikátka a OBRYSOVÁ SVĚTLA .... Takže pro ty, kteří propadali ve třetí třídě z fysiky: pokud jedu někam tak rychle, že bezpečně nezastavím před jakoukoliv překážkou,, jsem idiot, dokonce nebezpečný idiot! Toto není nic k diskusi, to je fakt! a takové ty " an defekt " a podobně si nechejte pro policajty, pokud Vám na to skočí!
0/0
16.7.2004 22:53

GhorX

Re:
Sice Vám to nepřeju, ale až Vám rupne v běžné cestovní rychlosti v mírné levotočivé zatáčce guma a vletíte do svahu, pak (pokud přežijete) dojdete k závěru, že nejste neomylný.
0/0
16.7.2004 23:02

OldFaker

Když mi v mírné...
...zatáčce ( nerozlišuji pravé a levé...) rupne guma - bude mi pěkně horko, je to vyzkoušeno - se Š-120 pravá přední , 100km/h , bez přejetí bílé čáry.... Ale je pravda, že okolo mne auta utíkala na všechny strany...s MB230 výbuch pravé zadní, 160km/h.... stopy ukazovaly přejetí bílé čáry na třech místech, asi 50 m od sebe, o 1m.... bál jsem se brzdit na krev, trvalo to asi 160 m od výbuchu gumy ( na betonu bylo vidět takové "sluníčko" ) ....tento údaj by mohl dokazovat Vaši teorii, leč bylo to ve dne, okolo mne nikdo nebyl....
0/0
16.7.2004 23:17

OldFaker

Nedávno tady byla debata....
...jak jezdit v noci, abych si nebouchl! Dopadla tak, že se nedá nic dělat, že je povolená 130 km/h, tak se může tak jezdit pořád - jak vidíte, nemůže! Setkali se prostě tři idioti, neptejte se mě, jak jsem na to přišel - odpovím Vám: Jen idiot vletí na přivaděči do auta, ležícího napříč dálnice!
0/0
16.7.2004 22:15

GhorX

Re:
Pomalu s tím odsudkem, ten první mohl "dojet" třeba na defekt a ten druhý už (možná) nestačil zastavit.
0/0
16.7.2004 22:27

Najdete na iDNES.cz