Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Klaus řekl europoslancům, jak se chovat

Pár dní před odjezdem prvních českých europoslanců do Štrasburku si je pozval na pohovor prezident Václav Klaus. Řekl jim, že jsou především poslanci za Českou republiku a měli by se tak chovat. Po devadesáti letech jsou poprvé naši poslanci mimo tuto zemi, připomněl Klaus.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

obcanek

hej hola
IP adreso za NATem jsi tam?
0/0
18.7.2004 16:31

redback

určitě jim taky
řekl: neberte úplatky nebo se z toho zblázníte. Já vím o čem mluvím.
0/0
17.7.2004 9:29

Johny_S

Re:
A kolik jsi na těch úplatkách vybral?
0/0
17.7.2004 10:38

vamberk

Opět šťouchanec MF do prezidenta Klause !
1) Název článku : "Klaus řekl europoslancům jak se chovat" - přece vůbec nevystihuje ve stručnosti záměr této schůzky 2) fotka je "ausgerechnet" když si potřásá ruku právě se zástupcem KSČ - vybráno zřejmě záměrně. Celkový dojem : opět se projevují Leschtinovi pohrobci v MF Dnes. Je to trapné a nedůstojné.
0/0
17.7.2004 3:08

Sadas

Komunisti
Jo, ještě pro "1 130 a dále", co se týká komunistů, opravdu je to o volební kázni. Komunisti chodí disciplinovaně k volbám. Takže my ostatní, když se vykašlem na volby, preference komunistům vyskočí. Je to nepříjemné, ale je to tak. Nic víc, nic mín. Žádná tragedie, i když historie varuje, asi bychom měli být zodpovědnější.
0/0
17.7.2004 2:33

Sadas

Volby
Původně jsem chtěla pouze reagovat na podněty, ale to nejde," občánek" je řejmě zarytý příznivec soc. dem. a "1 130 a blabla" je jinde. Ale o to nejde. Tlustý řekl /a pak odvolal/ : Udělejme úřednickou vládu do příštích voleb. Pro mě, občana, je to velmi rozumná úvaha, ale ne pro politiky. Mr. Topolánek a další z ODS potřebují, aby se ČSSD zkompromitovala absolutně sama. Je nezajímá prospěch občanů a této země, bohužel, je zajímá jejich prospěch v příštích volbách. Ale to je pro naše politiky asi jediná cesta. Nakonec musím přiznat, že Špidlova vláda byla natolik odvážná, že se pokusila o nějaké reformy /sebevražedné/ . Celá ODS se neobtěžovala s ničím podobným, i když startovací plochu měla mnohem větší. A to jsem volič ODS, z donucení, nemám jinou volbu doprava, sakra.
0/0
17.7.2004 2:21

Johny_S

Re:
Počkej - jak že se nepokusila? Vždyť odborníci se shodují, že Klausovy balíčky, které v žádném případě nebyly vydávány za reformu, byly výrazně razantnější než tzv. Špidlova a nyní Grossova reforma. Jinak, úřednická vláda není dobrý nápad a Vlastík mě štve, že takhle přestřelil. Úřednická vláda má smysl pouze tehdy, když povede k předčasným volbám, protože nemá sílu provést žádné reformy (vládla by hlavně s podporou ODS a ČSSD a obě strany mají na reformy naprosto rozdílný názor), a tudíž bude jenom udržovací. My ale reformy potřebujeme, nemůžeme mít dva roky udržovací vládu - což nás ovšem s fýrerem mašin Grossem čeká. Jediným rozumným řešením je nové rozdání karet. Není v tom "dravčí touha po moci odhalená v celé své nahotě", jak o tom trochu demagogicky a populisticky mluví Gross - protože stejně tak lze namítnout, že i snaha za každou cenu se udržet u moci je "dravčí touha po moci odhalená v celé své nahotě".
0/0
17.7.2004 10:45

obcanek

Re:
občánek není zarytý nepříznivec ČSSD,občánek je nepříznivec současného vedení ODS, nebo%t,jak zde občánek již mnohokráte zopakoval - není důvěryhodné a to z důvodů,které tady také mnohokrát zopakoval a představa,že ODS zachrání situaci ve státě je ještě horší sen než dosavadní situace.Nezastávám se nikoho ze současné koalice,ale až vyhraje ODS,bude lidem podstatně více ouvej.Kdo nevěří,dočká se.
0/0
17.7.2004 18:39

Johny_S

Re:
To ještě jde? Pochlub se.....
0/0
18.7.2004 0:36

obcanek

Re:
Tak si zkus představit konec 19 a začátek 20 století v USA,zaměstnanci bez jakýchkoliv práv a ochrany.To se právě pokouší ODS prosadit.Vážně by se Ti líbilo kdyby lidé tak kolem 45 let ztrativší zaměstnání po 3 - 6 měsících byli nuceni po rozprodání všeho co mají  prodatelného končili na charitě,protože jsou zcela nepoužitelní - a to je sen ODS,nechť se každý postará o sebe,důchodci jsou přítěž společnosti která se kvůli nim zadlužuje,nemocní mají smůlu a jiné lidumilné názory?(upozorňuji není můj případ,patřím mezi lidi spíše s  nadprůměrnými příjmy,jyk ksem již v jedné diskusi na sebe prozradil,bydlím ve vlastním a nejsem zaměstnanec).Jenom si trochu  v hlavě dovedu srovnat reakce lidí,kterým toho už mnoho neznývá.Pokud tě někdo zatlačí ke zdi,většinou tě to nutí odrážet se a tlačit přímo proti tomu,co tě k té zdi tlačí a ne odrážet se a tlačit bokem.
0/0
18.7.2004 12:05

Johny_S

Re:
To všechno je pěkný nesmysl. Předvádíš tady docela pěknou směsici demagogie a zavádějících tvrzení. Nidko se nechce vracet do systému, jaký v USA panoval někdy koncem 19. století. To totiž ani dost dobře nejde, protože svět od té doby urazil docela dlouhou cestu. Ono by stačilo vybudovat to, co je v USA nyní. ODS se ovšem dle mého názoru shlédla spíše v éře Margaret Tchatcherové, která z Británie, patřící po dlouhé vládě sociálních demokratů mezi chudší evropské země, opět udělala zemi celkem prosperující. Co se týče sociálního systému, hovoří se spíše o zpřísnění, aby nebyla možná černá práce se současným braním dávek, případně nejrůznější podvůdky (vím o spoustě případů ze svého okolí). Rovněž tak o zpružnění trhu práce, protože ten současný produkuje velké množství nezaměstnaných. Nevím, jak ODS, ale s rozprodáváním nadbytečného majetku nedávno přišel Škromach, a to je sociální demokrat. Nikdo také neřekl, že jsou důchodci přítěží společnosti, tak nevím, proč to vkládáš zrovna do úst ODS. Nikdo to totiž ani říci nemohl, protože každý z nás se jednou stane důchodcem, a proto by byl rád, aby s ním bylo zacházeno co nejlépe. Důchodci ovšem tvoří stále větší zátěž pro státní rozpočet. Nezodpovědní mladí lidé nemají děti, důchodců naopak přibývá. Průběžný systém financování, nastavený na vysokou porodnost a nižší průměrnou délku života, se tak stává neudržitelným. Za několik desetiletí by jenom vyplácení důchodů polykalo stamiliardy ze státního rozpočtu ročně. Zadlužování by prudce rostlo, a pokud by se nic neřešilo, přišel by jednpou bankrot. V tomto okamžiku by všichni sociálně potřební, a tedy i důchodci, přišli o veškerý přísun peněz. A proto je to třeba změnit. Současná vládní koalice navrhuje pouze kosmetické změny se zachováním průběžného financování, ale to je neudržitelné. ODS toto financování navrhuje zrušit nebo aspoň omezit s tím, že by se namísto toho zavedlo povinné spoření. Kolik by si kdo naspořil, tolik by pak dostával. Za ty nejchudší a za nezaměstna
0/0
18.7.2004 13:28

Johny_S

Re:
...né by to platil stát. Co je na tom nehumánního, nechápu. Možná mi to vysvětlíš. Nevím také, kde jsi přišel na údajnou smůlu nemocných. Chceš snad tvrdit, že je současný sytém zcela vyhovující a nevyžaduje žádné reformy? ODS nenavrhuje nějaké zcela placené zdravotnictví, jaké bylo v USA na začátku 20. století. Pokud vím, tak spíš chce reformovat systém pojištění. V současnosti se platí víceméně stejné, a 100% toho, co pojišťovny vyberou, stát sebere a znovu přerozdělí (což mi silně připomíná socialistické hospodářství nedávných dob). ODS navrhuje, aby zdravotní pojišťovny byly klasické soukromé pojišťovny, v nichž by si každý vybral, kolik chce na pojištění dávat. Pokud by to bylo méně, musel by si posléze nějaké zákroky zaplatit. A naopak. Nejchudším by zas přišpíval stát. Opět v tom neshledávám nic nemorálního. Jak tento systém přispěje k naprostému rozvratu? K tomu spíš přispěje zachování současného....
0/0
18.7.2004 13:31

obcanek

Re:
Takže pokud někdo navrhuje zrušení minimální mzdy,to jest příjmu za 8 hodin denně práce 22 pracovních dní v měsíci,to znamená povolit možnost platit méně než stačí na prostou reprodukci pracovní síly  je to v pořádku.Pokud někdo nebude mít na to,aby komerční pojišťovně platil zdravotní pojištění v takové výši,aby měl zaručeny všechny lékařské zákroky které potřebuje bez ohledu na příjmovou skupinu tak má smůlu a může zdechnout.A pokud je nemocný důchodce tak ať si raději hodí mašli.Fajn,jen houštPodle tohoto modelu,mladí a zdraví nebudou platit téměř nic,jenom povinné,starší budou povětšinou bez práce,protože agismus funguje dosti dokonale a nebudou mít platit z čeho.Stát se o ně postará,jak píšeš,ale z čeho to už nenapíšeš.Já to napíšu za tebe,z daní,které nikdo nechce platit a které by ODS nejraději zrušila úplně a platit všechno na místě hotově a cash.Vylezeš z baráku na ulici a hned tam bude turniket s kasou,který napíše insert coin,aby si směl jít po chodníku,který má v ekonomickém nájmu s.r.o nebo a.s. v majetku některého ze zastupitelů.Jako třeba Evropark na Praze 1.A to jim t.y automaty koupila radnice na návrh pana Buergermaistera.
0/0
18.7.2004 14:49

Johny_S

Re:
Zase demagogie. S tou minimální mzdou nevím, jak je to v sousedních zemích (pokud pominu pomalu se hroutící sociální státy typu Německa a Francie), každopádně si myslím, že v tvém případě to bude podobná poplašná zpráva jako rušení zákoníku práce. To je totiž vytrženo z kontextu. Některé vztahy už teď chrání občanský zákoník, další se dají přidat, proto ODS říká, že je vlastně zákoník práce zbytečný. O tom, co se stane, když někdo nebude mít na zdravotní pojištění, jsem už psal, tak nevím, proč teď tvrdíš něco úplně jiného. Bude to platit stát. Daně totiž zůstanou, nechápu, jak jsi přišel na takovou blbost, že by se měly rušit. Budou ale moci být nižší. A opět tam cosi zmateně meleš o důchodcích. Právě průběžné financování povede k tomu, že umřou v bídě, protože stát na to hodně brzo nebude mít. To další už jsou jenom bláboly, na které nemá cenu reagovat.
0/0
18.7.2004 15:16

obcanek

Re:
Bude to platit stát .. z čeho????Pak kdo je demagog.Pokud posčítáš co vše by se z daní mělo platit,současná výše daní po odbourání zbytečných výdajů na byrokracii by to možná stačila pokrýt.O důchodcích nemelu zmateně,jasně a konkrétně říkám : Pokud by si zdravotní pojištění hradil konkrétně každý sám podle své úvahy,mladí a zdraví by platili pouze nejnižší možné zákonné minimum,nemocným by nestačil jejich plat a důchodci ze svých důchodů (pro tvoji informaci,je to skupina obyvatel s nejvyšší potřebou zdravotní péče) by na to neměli.Musel by to podle tebe platit stát.Z čeho,chce li ODS snížit všechny daně.Z přerozdělování pojistného to nepůjde,žádné přebytky nebudou.A k plánu ODS na penzijní reformu - pokud se uskuteční to,co ODS navrhuje,povinné spoření do soukromých fondů,jsem zásadně proti tomu,aby mi stát nařizoval,že mám dávat peníze do soukromého fondu,aniž tyto peníze bude garantovat.Bude li  tyto peníze garantovat,proč to má být soukromé komerční pojištění - aby bylo dosm míst v dozorčích radách a tučné odměny za zasedání z peněz pojišěnců?
0/0
18.7.2004 15:38

Johny_S

Re:
Jak chceš tedy reformovat důchodový systém? Průběžné financování povede ke státnímu bankrotu a pak skutečně nastane to, před čím varuješ v souvislosti s vládou ODS. Komerční pojištění je tu od toho, aby vzniklo konkureční prostředí, protože pokud není, bývá to zpravidla daleko dražší. Zdravotní pojištění: pokud je někdo tak neprozíravý a platí si pouhé minimum, je pak jeho chyba, když na péči nebude mít. Pokud bude prozíravě platit vyšší, bude se mu zdravotní péče hradit z tohoto pojištění a pak mu na to pochopitelně plat stačit bude. Je to pouhá modifikace současného systému, kdy občan dostane více na výběr - a nevnucuje mu něco stát, který sám ví, co je pro něj nejlepší (což je socialistický přístup). Na současný sociální systém stát zkrátka nemá, pečovatelský sociální stát se ukazuje jako přežitek a je třeba ho reformovat. Jinak hrozí státní banrkrot. V konečném důsledku je tedy sociální stát asociální, protože nakonec se budou právě ti nejpotřebnější mít nejhůř.
0/0
18.7.2004 15:49

obcanek

Re:
Občas mi to připadá,jako když ten druhý vůbec nečte,nebo čtenému nerozumí.Ty mi tvrdíš,že lidé si budou dobrovolně platit větší pojištění než v zrovna v této chvíli potřebuji .... Hm,asi budeš jeden z blahoslavených ... Vzpomeň si,kolik lidí si po povodních na Moravě začalo na baráky platit pojištění proti živelné pohromě.Kolik z nich si přečetlo drobným tiskom psané podmínky pojistné smlouvy.Kolik z nich myslelo dopředu ???? A pak to zase flastroval stát z úplně jiných peněz.Stejně tak by to dopadlo v případě dobrovolného pojištění jak zdravotního tak i sociálního.A že by v pohodě někdo ty fondy zlehýnka vytunelovával,o tom nepochybuj,to si piš.A když by si lidé platili jenom to ,co by opravdu museli,nezbylo by státu zase než to zacvakat s rozpočtu a co do něj dáš.Jenom,co vytlučeš z lidí na daních ..... .
0/0
18.7.2004 15:58

obcanek

Re:
aha,zase došly školy ...
0/0
18.7.2004 16:28

Johny_S

Re:
Zase jsi mi neodpověděl, jak si ty představuješ reformu důchodů. Zatím jsi jenom obhajoval pečovatelský stát, který na nezodpovědné lidi dohlédne. Něco ti řeknu - dokud bude pečovatelský stát, lidi budou i nadále nezodpovědní. Jen se neboj, že kdyby jim šlo o holou existenci, že by si nedali pozor. A pokud ne, tak se potřebují spálit. Pak si určitě pozor dají. Současný sociální systém spěje k bankrotu. Pochybuji, že by někdo fondy tuneloval, na to už by si stát snad dohlédl. Nebo chceš tvrdit, že i zahraniční důchodové fondy někdo potichu tuneluje? Nebo že někdo potichu tuneluje ty současné české dobrovolné? Podle mě v převážné většině případů nikoli. Omlouvám se za tak pozdní odpověď, ale teprve nyní jsem dorazil do Prahy.
0/0
18.7.2004 20:51

obcanek

Re:
sorry,nebyl jsem na této stránce,dneska řádím jinde.Nechci nic tvrdit,ale mám dojem,že jsem četl bůhsuď kde,že jakési problémy s důchodovými fondy v v cizině jsou.Konkrétně si to teď nevybavuji,ale skutečně moje pohnutky nejsou emocionální.Neobhajuji pečovatelský stát až natolik,ale pravdou zůstává,a doufám že tady mi dáš za pravdu,že naši lidé a zejména mladší generace ve své většině na budoucnost příliš nemyslí.A pak jsou nutné rezervy na přerozdělování nikoliv jako princip,ale jako pojistka pro případ katastrofického scénáře.Jako politik musím mít k dispozici analýzy všech možných variant a prostředky na jejich řešení.Asi budu teď za cynika a krkouna,ale vyplacení náhrad za vyplavené nepojištěné domy způsobilo to,že se lidé nepojistí,protože stát se postará.Stejná tragedie je pro jednotlivce když postaví dům,nepojistí jej a nebo nepojistí protí živelným pohromám a praští mu do něj blesk a barák shoří jako pro tisíce vyplavených.Ten první dostal a dostane prd.Ty tisíce a desetitisíce dostanou vždycky a od každé vlády,to už je moc hlasů a když se to rozmázne,tak se prohrají volby.Takže stejně i v ostatních pojištěních - zdravotních,důchodových - musíš,pokud se jedná o dobrovolnost pojištění.mít rezervu na řešení tisiců,desetitisíců,možná i milionů nezodpovědných.
0/0
18.7.2004 22:07

obcanek

Re:
Důchodce je zátěž pro státní rozpočet ..Tyto zátěže státního rozpočtu platily dlouhá léta do státního rozpočtu - neřeš komu - dost peněz.Za tyto peníze,připusťme se i v dobách mynulých sem tam něco postavilo.Po převratu a rozprodávání majetku pořízeného mimo jiné i z těchto peněz místo toho,anby se takto získané prostředky uschovaly pro potřeby  třeba penzijní reformy se pořádaly megalomanské akce jako zasedání měnového fondu,zasedání nato,začaly se stavět L159(za které vlády schválené).Momentálně jsou tito důchodci věřiteli tohoto státu.A ne zátěž tohoto rozpočtu.
0/0
18.7.2004 15:48

obcanek

Re:
oprava minulých,fuj ta čeština zase pláče
0/0
18.7.2004 15:49

Johny_S

Re:
Morálně možná. Jenže jak říkám, důchodový systém je nastaven pro vysokou porodnost a nižší průměrný věk dožití. Tím pádem přispívali do úplně jiného systému, který je neudržitelný. Daleko lepší je individuální spoření - na druhou stranu, já přece neříkám, že by se měly vzít důchody stávajícím důchodcům. Jenom říkám, že současní pracující by si měli honem rychle začít spořit a za léta, kdy ještě fungoval průběžný systém, by jim důchod hradil stát podle tohoto systému (a tedy současným důchodcům i nadále). Ta reforma myslí hlavně na budoucnost. A jestliže je to neudržitelné, nedá se nic dělat. Jedinou možností je prodat Telecom, ČEZ a další podniky, co ještě zbývají, a tyto miliardy použít na uhrazení plateb stávajícím důchodcům. A ti mladí by se o sebe už museli postarat sami (tj. spoření). Jinak to nejde.
0/0
18.7.2004 15:53

obcanek

Re:
apak se ale najdou tací na tomto fóru - tuším že nejde o tvůj případ - kteří se vyjadřují o neoprávněných valorizacích důchodů.Moji rodiče si vysloužili důchod za minulého režimu (nebyli v partaji) a kupní síla jejich důchodu je v současnosti nižší než tehdy.Skutečně se jedná o neopodstatněné a neoprávněné valorizace ???
0/0
18.7.2004 16:02

OldFaker

"Milí poslanci...."
...řekl stínový profesor :"... hlavně té Evropě ukažte, jak z reformy ekonomiky udělat státní bankrot, to přece umíme nejlépe..." " ..a také jim ukažte, jak to udělat, že v zemi nas...štvané na komunisty, je po patnácti letech volí pětina obyvatel...."
0/0
16.7.2004 23:30

1_130_202_135

Mizím...
Užívejte si noci i následujícího víkendu - bude horko!
0/0
16.7.2004 23:28

1_130_202_135

To nejhorší zjištění je
že bez ohledu na charakter volebního systému je dnes ZASE největším problémem KSČ(M). Po 15 letech....
Těch jejích pro mne záhadných 20% volebních hlasů představuje absolutní mat pro všechny demokratické (berme i tu ODS jako demokratickou, ať je klid) strany. To je prostě otevřená rána, kterou se do systému jen valí hnis...
A oni se jen usmívají, lezou po polických funkcích výš a výš a už si nestydatě říkají i o místa ve vládě....
0/0
16.7.2004 22:42

obcanek

Re:
Katastrofické to je,ale není to chyba jenom ČSSD,ono když veřejně špičky - promiň,ale nikdo jiný to neříká- ODS prohlašují,že je třeba zrušit zákoník práce,tak prostě ti zaměstnanci jej volit nebudou a budou volit toho,kdo jim slíbí že ho ještě zjemní.A to je dost převzatej z EU.A mimochodem zákonem definovaná práva dělníků jako první prosadil Churchill a taky Roosevelt.
0/0
16.7.2004 22:46

1_130_202_135

Re:
No - po pravdě - když vidím, jaká je vymahatelnost zákoníku práce, tak jeho zrušením by se zase tak moc nestalo....
0/0
16.7.2004 22:58

obcanek

Re:
ale ti,kteří mají problémy se zaměstnavatelem si myslí že by se stalo
0/0
16.7.2004 23:12

1_130_202_135

Re:
Jo? Ja čekám na soud s bývalým zaměstnavatelem už přes dva roky,  a proto si myslím, že zákoník práce ve spojení s místní vymahatelností práva je jen těžítko, aby nelítaly papíry po stole
Na druhou stranu - docela příjemně narůstají úroky a penále na požadované částce....
0/0
16.7.2004 23:24

svobodny clovek

Re:
Problem neni jen v tech kteri "se usmivaji, lezou po politickych funkcivh vys a rikaji si o mista ve vlade". Problem je v tomto narode. Problem, ze temer 20% volicu voli KSC(m). Pokud petina lidi voli komouse tak ten narod je v prodeli
0/0
16.7.2004 22:47

j@ck

Re:
vzdyt uz tady bylo mnohokrat napsane, ze komance voli hlavne duchodci a stara generace, ktera je zazila. za par let uz tady nebude nikdo, kdo by je volil, tak jen trpelive vyckejme...
0/0
16.7.2004 22:51

obcanek

Re:
Trpíš bludem,že důchodců a staré generace je 20% voličů?
0/0
16.7.2004 22:52

j@ck

Re:
neznam demograficke udaje, takze nevim, kolik je v tomto state duchodcu a kolik z nich chodi k volbam (ale bude to asi vetsi procento nez u lidi v produktivnim veku). kdo je teda voli? ja neznam jedineho mladeho cloveka, ktery by je volil? mozna to bude tim, ze kdyz se k volbam dostavi jenom 30 procent lidi a komousi maji jak je znamo velmi dobre organizovane sve ovecky, tak jim potom ty procenta narostou.
0/0
16.7.2004 22:58

1_130_202_135

Re:
Ano...
0/0
16.7.2004 23:00

svobodny clovek

hodnoceni diskuze
 
1_130_202_135 - vi a cem mluvi
 
Martixy - hrozny debil
renek - tradicne rozumne nazory
0/0
16.7.2004 22:17

1_130_202_135

Re:
No auditor nám tady ještě chyběl . Já už v té diskuzi bloudím tak, že moc jistý v tom, co mluvím, nejsem...
0/0
16.7.2004 22:18

Isabelle

Re:
Vsechno znate skoro vyborne...ale kdo z vas umi tancit tango??
0/0
16.7.2004 22:50

j@ck

Re:
jako kazdy normalni chlap strasne nerad tancuju...
0/0
16.7.2004 22:53

Isabelle

Re:
Tak to mas pravdu...omlouvam se...o mnoho lepsi je vybehnout na hriste a strefovat se do micudy...ja to mam taky rada...jenom jsem chtela prerusit ty hadky aby jste se nezacali "vazne"urazet...
0/0
16.7.2004 22:58

j@ck

Re:
tancuju radeji nez se strefuju to micudy... spis te ty politicke debaty moc nebavi, co? tam u vas je to prece jenom prilis vzdalene. jake je tam pocasi?
0/0
16.7.2004 23:05

Isabelle

Re:
Urcite to kazdy pozna, ze o politice CR nic nevim....ale zasteskne se mi obcas po cestine, pisu to nedokonale a vim, ze se do mne radi nekteri "hrdinove strefi", ale myslim si, ze tu mam vic pratel nezli nepratel...ale ted uz musim utikat...tak dobrou noc a preji ti uuuchvatnou partnerku na tango....
0/0
16.7.2004 23:15

obcanek

Re:
o politice ČR nic nevím - šťastná to žena ...
0/0
16.7.2004 23:18

1_130_202_135

Re:
ale v podstatě je na tom stejně jako my všichni tady - co se týká té politiky
0/0
16.7.2004 23:21

j@ck

Re:
dobrou noc. at se ti zda o nejakem peknem princi, se kterym budes celou noc tancovat tango. ja uz jdu taky, zitra musim brzo vstavat...
0/0
16.7.2004 23:20

obcanek

Re:
ale taky,za mlada plamenně,dneska vláčně a vychutnávám.Našlapovat přes malíkovou hranu levé nohy jako jaguár plížící se argentinskou pampou za vlahých nocí,pomalu,vláčně a pak prudce šmrnc ....a zakopnem o pařez ....
0/0
16.7.2004 22:57

1_130_202_135

Re:
Typické argentinské tango? To sice neumím, ale vím, jak se to řekne!!!
0/0
16.7.2004 22:58

Isabelle

Re:
Uuuuchvatne je Tango to Evora.....to se ti podlomi kolena!!!
0/0
16.7.2004 23:01

1_130_202_135

Re:
Ano, to je právě typické tango - "tango typýčo"
0/0
16.7.2004 23:13

Najdete na iDNES.cz