Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Pozor na falešné pojišťováky, varuje VZP

S příchodem léta se opět zvýšil počet falešných pojišťovacích agentů. Poslední případy jsou z Klatovska, kde byli okradeni dva důchodci. Všeobecná zdravotní pojišťovna varuje před podvodníky zejména starší důvěřivé lidi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Vojtěvákos

SETKÁNÍ
V Kolíně nad Rýnem se v srpnu 2005 uskuteční setkání mládeže podle motta „přišli jsme se mu poklonit“ (Mt 2,2) – což jsou slova tří králů, kterým je zasvěcena místní katedrála. K němu Svatý Otec vydal následující modlitbu: Pane Ježíši Kriste, Spasiteli světa, ty ses stal člověkem, abys nám dal život v plnosti a zůstáváš s námi ve své církvi až do konce světa, kdy přijde tvé království: nové nebe a nová země, plné lásky, spravedlnosti a pokoje. V této naději cítíme sílu a proto ti děkujeme. Prosíme tě: požehnej mladým celého světa. Ukaž se těm, kdo tě hledají; zjev se těm, kdo nevěří. Posiluj své svědky ve víře, aby tě nikdy nepřestali hledat jako moudří mágové z Východu. Dej, aby se stali budovateli nové civilizace lásky a svědky naděje pro celý svět. Jejich službou se staň blízkým těm, kdo trpí hladem, válkou a násilím. Vylij svého Ducha na ty, kdo spolupracují na přípravě světového setkání mládeže. Učiň z nich silou jejich víry a lásky služebníky svého království, aby přijali s otevřeným srdcem bratry a sestry z celého světa. Tys nám daroval Marii jako matku; Pane, dej, na její přímluvu, aby se světové setkání mládeže stalo oslavou víry. Daruj své církvi v oněch dnech novou sílu, aby se ve světě upevňovalo její věrné svědectví. O to tě prosíme, Pane, náš Bože, který s Otcem a Duchem svatým žiješ a kraluješ na věky věků. Amen.
0/0
15.7.2004 21:59

Michalll

Izolovaní důchodci jsou snadná kořist,
jen se bojím, že je někdo začne používat do krmných konzerv...
normální stáří normálních lidí v normální zemi počítá se slabostí té situaci přiměřené, nabízí jim kontak ve všem jednání, třeba formou dobrovolníků skrze obec. Když už někdo přišel o všechny své příbuzné nebo si je znechuti a oni ho nechali na holičkách.
normální stát předem neohlášené podomní obchodníky netoleruje. či snad má parlament provize také z jejich loupežnictví?
Michal, Libčeves, t. 603771186
-ohlášení je lístek poštou předem- sousedé se tak mohou včas domluvit.
stát může fungovat i na jiném proncipu než organizovaný zločin a korupce.
0/0
15.7.2004 18:04

Modráček

Důvěřivost
Je škoda, že se senioři ještě nepoučili a jsou tak důvěřiví. Stačí přece vycházet ze základní premisy, že nikomu cizímu nejde o jejich dobro. Když toho nejsou schopni, snadno podlehnou různým hyenám, které parazitují na jejich naivitě.
0/0
15.7.2004 17:04

Najdete na iDNES.cz