Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Svoboda a případ rozzuřené ženy

Zajímavý případ: rozzuřená občanka napíše Ústavnímu soudu od plic, co si myslí o české justici. Že je hanbou pro stát nebo že plodí bláboly. Měla zajímavou myšlenku: úroveň korupce v justici už předstihuje i úroveň korupce v české policii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

hasmen

Co to?
Útok na státní orgán?
0/0
11.6.2004 18:16

Leva

Komunističtí soudci a případ ženy....
Nelíbí se mi zaprvé, že se žena, která protestuje proti českému bordelu v justici označuje za rozzuřenou. Tu dámu prostě nepořádky v rudé justici, pod vedením exkomunisty soudruha Rychetského, nasra.. . To přeci neznamená, že je zuřivá! Neznám demografické rozvrstvení diskutujících, ale ti dříve narození vědí, že práva studovali pouze synkové a dcerunky z papaláško-soudružských rodin. Oni ten bolševismus mají zažraný v genech, toho se nikdy nezbaví. Slušní lidé práva studovat nemohli. A že na tato studia chodila pěkná telata, to je také skutečnost. Tito studenti byli klasifikovaní heslem : BLBÝ , ALE POLITICKY SPOLEHLIVÝ. Ať se někdo pokusí vyhledat životopis z přihlášky na vysokou školu soudruha Rychetského. Určitě tam najdete věty o oddanosti politice KSČ, nesmrtelné lásce k SSSR a další odborné předpoklady. A nyní z této garnitury má pan president Václav Klaus vybrat ty lepší z těch špatných. Toť nadlidská práce, vzláště, když mu házejí klacky pod nohy takoví, jako je rudý novinář Ruml a další senátorská svoloč.
0/0
11.6.2004 9:15

Nedobik

Re:
   
Oznamuji všem komunistům pro mě radostnou zprávu: (Nedobik, 11.06.2004 17:27)
Právě jsem se vrátil z voleb a NEDAL jsem vám hlas!!!
Nikdo se za mě nebude stydět 
 
0/0
11.6.2004 18:18

radonový

Geroj
Pan Rychetský je vskutku hrdina. Na ženu, která jen demokraticky vyjádří svoje rozhořčení pošle policii. Když jsem mu poslal dopis ohledně delegování JUDr. Jiřího Malenovského a na písemných důkazech (12 příloh) jsem doložil že  jmenovaný soudce ústavního soudu se ve své funkci , alespoň v případě ústavní stížnosti č.II.ÚS 289/99, zachoval jako podrazník, lhář a opilec a je tedy osobou pro ESD zcela nevhodnou, zachoval se jako pštros. Ano, pan Rychetský strčil hlavu do písku, odpověděl mi totiž nikoliv sám, ale prostřednictvím odborné poradkyně ÚS, JUDr L.Čihákové dopisem ze dne 8.12.2003 zn. Spr 347/03 a to zcela od věci. Z toho se dá usoudit:
1. Tím, že mé výhrady proti JUDr. Malenovskému jako kandidátovi na evropského soudce nepopřel, tak je de jure potvrdil,
2. Pan Rychetský tím, že navrhl vládě  svého podřízeného jako kandidáta na soudce ESD, ačkoliv jsem mu doložil (cituji ze závěru svého dopisu odeslaného doporučeně  dne 12.11.2003 ... že se jedná nepochybně o hvězdu mezi českými soudci, která má, též nepochybně, šanci důstojně u kteréhokoliv Evropského soudu representovat úroveň soudců v České republice. Bohužel jen ti slušní se budou za něho stydět, ti ostatní, kteří se za něj stydět nebudou, nechť si tuto skutečnost laskavě uvědomí. Ti jsou zcela morálky prosti. Konec citátu),  že se jedná o osobu zcela nehodnou zastávat tak důležité postavení v hierarchii EU, se podle mého názoru dopustil korupčního jednání, forma klientelismus,
3. Chudák "rozzuřená " pani, to si stěžovala tomu pravému hlídači demokracie,
Tak jsem zvědav, zda příspěvek ponecháte nebo odstraníte, mohu Vás všechny jen ujisti, že jsem ochoten kdykoliv na základě písemných důkazů svá tvrzení doložit.
Ing. Ivo Patta
101 00 Praha 10, Na Šafránce 11
0/0
11.6.2004 8:50

Nedobik

Re:
My ti, Páťo věříme a víme, že v této republice bude bordel, dokud to nevyhnije!    
0/0
11.6.2004 18:21

huhu007

Podle mého názoru
Pokud tu babu odsoudí, jsou právníci zapletení do tohoto případu banda tupých prasečkářských kokotů. Že jsou zkorumpovaní - to bych urazil ty dopraváky. To jsou "jenom" zkorumpovaní.
0/0
9.6.2004 23:33

oolliinnaa

Kde je naše slavná demokracie?
Proč už dneska nemůže člověk říci, co si myslí ? Myslím, že politici se bojí, že by to mohla být pravda a ikdyž je to smutné, tak to pravda je.  Dneska už řádný občan nenajde zastání ani u soudu, protože stát vymýšlí zákony, které postrádají logiku a navíc většina z nás aci zastává názor, že kdo má peníze, tak má všechno. Je mi opravdu líto, že žiju v takové zemi a představa, že bych do této společnosti měla jednou přivést své děti, se mi opravdu příčí. Dnes se člověk opravdu cítí, jak za komunismu a bojí se něco říct, aby neskončil za mřížemi. Naši páni politici by se měli za myslet nad tím, kde jsou jejich sliby a přesvědčení než se dostali do politiky. Nejkdřív lidem slibují jak se budou mít dobře a co všechno pro ně neudělají. Lidé je zvolí z naivní důěry v jejich ideály a po krátkém čase, kdy si poslanci uvědomí, že se už vlastně můžou přestat přetvařovat před občany,  začnou se starat jen o to jak si nahrabat, co nejvíc. Bohužel se to asi už nikdy nezmění a lidé se budou snažit přežívat od výplaty k výplatě, aby si páni politici mohli zvedat platy.
Olga Císřová, PARDUBICE
0/0
9.6.2004 18:17

antix

nerada to dělám,
ale dnes poprvé musím dát autorovi bezvýhradně za pravdu.
0/0
9.6.2004 11:31

medved_cz

NEMA PRAVDU!
Soudci jsou az druzi. Viz zprava organizace Transparency INternational o nejvice zkorumpovanych zamestnancich v CR za rok 2003: Prvni misto (nejvice uplatni) - dopravni policiste. Druhe misto - soudci. Treti az ctvrte - ostatni policiste a lekari. Takze dotycna nema pravdu v tom, ze jsou soudci vice uplatni nez policiste. Dopravaci jsou horsi. Proto navrhuji zverejnit v novinach omluvu: "Omlouvam se soudcum, za nepravdive tvrzeni, ze soudci jsou vice zkorumpovani nez policiste. Podle Transparency international jsou soudci DRUZI NEJZKORUMPOVANEJSI VUBEC."
0/0
9.6.2004 11:08

Evilman

Svoboda projevu
Za komunistů jsme říkali: V Ceskoslovensku je zaručena svoboda projevu, bohužel už není zaručena svoboda po projevu.
 
0/0
9.6.2004 10:45

Evilman

Vo to jim jde!
Aby jsme všichni drželi hubu, krok a rozestupy!
Jak já to tu nesnáším!
0/0
9.6.2004 10:43

habit

Inu spejeme k socialismu...
... a tento trend je v cele EU. O Schroederovi taky nesmi nikdo napsat, ze si barvi vlasy. U nas mame tu vyhodu, ze nedotknutelnost uradu je zde zakorenena. A Spidla vi, na cem stoji socialni stat - na nekontrolovatelnem a nedotknutelnem urednikovi, a na ucinnem represivnim aparatu. Obcan je tu od toho, aby odevzdaval mzdu a dostaval od statu kapesne.
0/0
9.6.2004 10:18

ellukas

Re:
Dekuji alespon za to kapesné, za ODS nebylo ani to a za komunisto nebyly zase mzdy.
0/0
9.6.2004 14:18

vafla

Re:
Nerozumím. Za ODS se nevyplácely mzdy? Jak to tak vypadá, tak v některých podnicích se navyplácí až teď za vlády sociální demokracie.
0/0
11.6.2004 18:15

ellukas

Souhlas s clánkem
Naprosto souhlasím s panem St., navíc ta dotýcná nedelala verejne. Na druhé strane nevidím ani pochybení státního zástupce, protoze ten je povinnen prosetrit kazdé podezrení.
0/0
9.6.2004 7:41

Zubrsu

V tomhle Špidlově státě......
........je možné všechno............bohužel.Je to daň za "blbost", že takový idiot mohl být zvolen premiérem země!
0/0
9.6.2004 6:37

paltt

Svoboda slova uplatnena v praxi
Dle Ustavy CR ma kazdy pravo na svobodne vyjadreni svych nazoru, doslova se tam pise: "Svoboda projevu je ZARUCENA". Take poukazani na nepoctivost, slendrian, podvod ci zneuzivani moci, nesmi byt duvodem k obvineni, nebo nedej Boze k trestnimu stihani. Tedy alespon v civilizovanych statech tomu tak je. Ovsem v CR, prolhanem a korupci prolezlem Kocourkove, kde krute prohrava ta pani se zavazanyma ocickama. Je to zrejme jiz bezny standart. Nedodrzovani zakonu se stalo beznym jevem a prave vrcholni predstavitele justice, policie a hlavne "slavni" politici stanovili latku. Zakladni lidska prava jsou asi nenavratne pryc. Ztrata svobody projevu, ztrata soukromi, smirovani, kontrola nazoru. Presumkce neviny, nedotknutelnost vlastnictvi? Vse se deje s tichym souhlasem a podporou politiku. Prave tech, kteri maji pracovat pro lidi. A jsou skutecne tyto «Organy statni spravy» zde pro lidi? Opravdu potrebujeme nezodpovedne soudce, zkorumpovanou policii a prodejne politiky? Kde je sakra ta svoboda!
0/0
9.6.2004 3:14

Kokeš

Ne v šuplíku!
Špatně pane Steigerwald! Ne, tento případ by neměl skončit v šuplíku. Měl by skončit velmi přísným trestem pro toho státního žalobce!
0/0
9.6.2004 1:36

scorpion

Re:
Tak tak.
0/0
9.6.2004 8:11

Najdete na iDNES.cz