Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jak mocný úředník ovládá sněmovnu

S vytlačením alkoholu ze sněmovny to neměl její šéf Lubomír Zaorálek snadné. Musel počkat, až kancléř Petr Kynštetr odjede na zahraniční cestu. Jen v jeho nepřítomnosti se Zaorálkovi podařilo prosadit zákaz alkoholu v předsálí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Michalll

Nejen ve sněmovně,
nedostatečná kvalifikace, připravenost vydírat získanými informacemi pro udržení se v sedle je obecná naše přednost.
Možná tím tento stát drží pohromadě, lepší něco, než-li nic. máme tak i soji identitu, cizincům vstávají vlasy na hlavách a nijak mezi nás infiltrovat nebudou, kromě pár banditů.
Některé národy záměrně smrdí, jiní nepoužívají toäletní papír, když mají přece palec od přírody zadarmo, což je v pořádku, jen je potřeba o tom vědět a umět si to přiznat. konečně se to osvědčilo a je to tedy i kvalita.
Čím větší smetiště v pohraničí, tím sude´ták déle bude sedět v bavořích, i meningokok nám pomáhá, landsmanschaft pozoruje nanejvýš z Prahy či rovnou lépe jen z letadla.
My Vám rozumíme, pane kancléři, možná jste se v komunismu dokonce neuplatnil podle chuti a musíte si to dohnat.
Michal, Libčeves, t. 603771186
0/0
6.6.2004 18:39

hasmen

Re:
Bohnice a Kosmonosy zdraví Libčeves
0/0
6.6.2004 23:08

Kereme

Soudruh kancléř
Soudruha kancléře bych okamžitě hnal svinským krokem ze sněmovny. Okamžitě odvolat - nechci, aby tam pracoval někdo tohoto typu, kterého ani nevolím a který se chová takto autoritářsky a navíc brzdí pozitivní snažení jiných. FUJ FUJ FUJ, kancléři pryč!
0/0
5.6.2004 21:08

turista-

Ostrava
Maji v Praze byt zadarmo, vlak 1.tridu maji taky zadarmo a jede to do Ostravy 4hodiny - a oni jeste fasuji letenky ...
0/0
5.6.2004 16:41

TopGum

koho to prekvapuje?
Jiste, pane ministre!
0/0
5.6.2004 16:31

DeMatrini

Jak to pak má vypadat
ve státě, když ani nejsou schopni udělat pořádek ve vlastní sněmovně. To tedy opravdu není divu, že tady je tak neuvěřitelná džungle. Nevím, proč by se s ním nedalo zamést, když de facto odpírá daňovým poplatníkům jejich nezpochybnitelné právo na informace.
0/0
5.6.2004 15:13

bernardyn

Paraziti v Kocourkově
Na jedné straně se tu šetří na věcech, kde by se vůbec šetřit nemělo ( platy zdravotníků, policistů) a na druhé straně tu máme takovýhle zbytečný aparát, o kterým se zřejmě záměrně vůbec nemluví, ale do zdravotníků, policistů či učitelů se každý novinář či média strefují. Je to záměr a drtivá většina lidí to neumí prokouknout, protože věří každý blbosti, která se v televizi řekne.
0/0
5.6.2004 10:41

slepyce

Takovihle paraziti
a jim podobni jsou placeni z nasich dani!!!!!!!! A oni prohlasi, ze se zadne vydaje nemusi zverejnovat!!!!!! Tak jenom musime poslouchat, jak nejsou penize na skolstvi a zdravotnictvi, ale nam obycejnym lidem by se pekne zatocila hlava z te sumy, ktera tece temhle nenazranym parazitum mezi prstama!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
5.6.2004 10:33

Alesek2004

Snad si někdo nemyslí,
že na nižších stupních byro-správy je to jinak!!
Tady je dokonale zakonzervovaný stav a nejhorší je, že ani ti, kteří to mohou změnit, nemají zájem. Zájmem volených orgánů se totiž stalo jen to, aby si během volebního období nahrabali co nejvíc a pak si právě v těchto strukturách vybudovali a zajistili teplá místa pro sebe a své příbuzné a známé!!!!!
Jaký pak mají důvod něco měnit? Kapři si rybník nevypustí. Vždyť i ten zbytečný Senát vznikl jako trafika pro ty poslance , kteří by přišli o koryta!!!!!
0/0
5.6.2004 10:05

turista-

Re:
Senat ne. Mozna to tak zamysleli, ale nevychazi jim to. ODS sice vzdycky nejakou tu nulu nasadi, ale z principu vetsinoveho volebniho systemu jich tam projde min nez do snemovny.
0/0
5.6.2004 16:36

twkiwi

toto je jen spicka ledovce,
 v ceskem state smrdi rozlozenych veci vice.Jako krajan zijici sice drahna leta na jizni polokouli nicmene neustale citici s normalni mensinou obyvatel paskvilu zvaneho Ceska Republika , navrhuji toto reseni:Vyhledat posledniho zijiciho potomka habsburskeho rodu,ustavit ceske kralovstvi a dosadit tuto osobu na cesky trun-rozpustit stavajici parlament,postrilet komunisty a jejich socdemacke slouhy-pilne pracovat pod laskavym vedenim panovnika a doufat ze za 100 let bude kralovstvi cech moravy a slezskych zemi solidni konstitucni demokratickou monarchii vedenou slusnymi lidmi ku prospechu slusnych lidi.
0/0
5.6.2004 9:25

Ccecil

Šedá eminence úředník
Všichni svorně nadávají na politiky. Jistě, mohou za mnohé a mají moc, ale je tu ještě jiná skupina lidí, kteří mají paradoxně větší moc, nejsou voleni a dokáží na svých postech vydržet překvapivě dlouho. Jsou to státní úředníci od ministerstev, přes sněmovny a kancelář presidenta až po finanční, celní, statistické a jiné úřady. To jsou ti lidé, kteří v podstatě vytváří a určují naší situaci.
Jen si připomeňte, kolik vysokých úředníků bylo v poslední době stíháno pro různé propojení s organizovaným zločinem. A to není ani ta pověstná špička ledovce. 
Politici přicházejí a odcházejí, většinou jsou příliš zavaleni prací, než aby dokázali rozbít dokonalou strukturu této úřednické mafie. Ta jim zařizuje servis. Tím mají moc ovlivňovat do značné míry jakéhokoliv politika. Většině politiků to vyhovuje a s radostí přijímají tuto symbiózu. A když ne, tak nepohodlný úředník je vyexportován na vyšší post někde jinde.
Podívejte se někdy i tímto směrem. Tam se tvoří naše současnost. Politiky vidíme a nakonec je nemusíme volit, ale co úředníci?
 
0/0
5.6.2004 9:23

Pomesian

IMO
AŤ mi ho dají na půl dne a poví i to co neví.
0/0
5.6.2004 7:01

Najdete na iDNES.cz