Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Mocný podnikatel prchá před policií

Vlivný podnikatel, mocný člen havířovské ODS a majitel pozemků pod pražskou Sazka Arenou Petr Kellovský prchá před policií. Podle ní je členem gangu podvodníků, kteří se snažili obchodovat s padělanými šeky neexistující americké banky za osm set padesát milionů korun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Horník Kdojevíc

Mocný socanský ministr financí Svoboda sedí v base
Mocný socanský premiér neobjímá manželku, ale stromy;
mocný socanský ministr vnitra jezdí po nástupních ostrůvcích;
mocný ožralý socanský poslanec Kavan naboural beztrestně 3 auta;
mocná socanská ministryně školství pohrdá českým školstvím a dává raději svou dceru do francouzského lycea za 120 litrů ročně ...
atd. atd.
 
0/0
4.6.2004 18:23

Massa Bob

Srovnejte si situaci, jak by vypadala v USA
Tak si říkám, jak by asi dopadl v USA řidič, který by najížděl na policistu...U nás dostal podmínku a tak měl dost času dále "podnikat" v oboru vytváření falešných šeků. V USA by ho pravděpodobně policista na místě zastřelil. Dobře tak dělají, protože ušetří státu náklady za vyšetřování šekových podvodů.
No a pán je nyní na útěku. Co dodat...? Více pravomocí policii a s tím spojený respekt, no a přidat zároveň kontrolu jejich práce a akcí - nejsem ze zásady příznivec policie. Ale ta americká mi imponuje.
Vážení politici, volení zástupci z ODS, kteří se považujete za pravicové zástupce lidu, prosím berte toto jako podnět k Vaší práci.
 
0/0
1.6.2004 17:30

SMUTNÝ

teď se už nerozčiluju !!!
když se dozvím, že nějaký podnikatel /čti zloděj, gauner/ kterého hledá policie má modrého ptáka. Časy se mění, předtím to umožňovala rudá knížka, dnes zase modrý pták !!!
0/0
31.5.2004 22:28

Michalll

Zbytek toho spolku v pohodě,
obětní beránek nalezen, na čas se dá opět "podnikat" beztrestně.
Zda uprchlík je na Hradě, nevím, jemu podobní bývali obratnější a včas si dokázali zajistit renomé a bezpečí v kontaktu s osobnostmi. vždyť jsou to hybatelé naší prosperity.
Skutečně gauner nemá obvykle zábrany, pokud se neupije nezabije v autě, riskuje v obchodě, ničí sebe i zemi.Náš vzor, televizí doporučený.
To, že je za ním spáleniště mnho nevadí, naše sudety jsou na tom stejně, je to náš domov.Utíká bezpečně, zda s informacemi od policie bez nich nedokážu doložit, jiní utíkajéí méně úspěšně.
Michal, Libčeves, t. 603771186
0/0
31.5.2004 16:52

jenicek25

ODS
Teda netuším, kde se fláká SISKO1, je to sice vůl jak anděl, ale dnes bych s ním částečně souhlasil.  ODS a její členové jsou čím dál častěji zapleteni do podivných machinací, podvodů a podobných aférek. Myslel jsem si, že budu volit ODS, ale zřejmě si to ještě hooodně rozmyslím, protože se mi nechce podporovat takový gaunery. Topoloánku, měl by sis udělat v tom bordelu pořádek, zbytečně tím odrazujete potencionální voliče.
0/0
31.5.2004 15:06

QULPO

A co takhle bamberská aféra ???
Ryba smrdí od hlavy. A je jedno, jestliže to je Kapr, nebo Sumec a tak dále. Čim větší, tím páchne více. Je něco doopravdy shnilého v tomto státě dánském, ale kdo je schopen vyčistit tento Augiášův chlév ??? Miloši Zemane, jak to bylo s bamberskou aférou ??? A o čem se nikdy nemluvilo ???
0/0
31.5.2004 13:16

rewell

doufám
že je už na Bahamách či Virgin Islands a užívá si. Tento stát si totiž nic jiného nezaslouží.
0/0
31.5.2004 9:05

ASICSAK

ODS JE PRO MNE STRANOU.......
........VSEHO ZLA PO ROCE 1989. JE TO BANDA LUMPU, ZLODEJU A KOLABORANTU. EX-SOUDRUZI A PANOVE KLAUS, KOLAR, RUML, TLUSTY, TOPOLANEK, LANGER, ATD. PATRI DO PRACOVNIHO TABORA..... ODS ODS ODS  
0/0
31.5.2004 8:50

Kyki

Re:
pravda, bohuzel cssd, modlici a dalsi nejsou o nic lepsi
0/0
31.5.2004 8:51

rewell

Re:
stále se ukazuje, že jediná demokratická strana v této republice, co je v parlamentu -  je ODS.
Protože u ostatních stran by případné "minely" zahráli do autu, resp. pod sankcemi by zakázali zveřejňovat.
Je to další trik koloťuka grosstapoviče a jeho věrných před možnými volbami, aby oslabili opoziční stranu.
0/0
31.5.2004 9:08

CoCs

ODS je strana napojená na organizovaný zločin
ODS, je bandou p r a s a t , všechny ODScký s v i n ě by měli poslat na jatka a vyrobit z nich jed na krysy.
0/0
31.5.2004 8:27

Libor0

Pokud
se jedná o člena ODS, nic se mu nestane. Veřejnost jim věří ať se děje co se děje a v případě soudu si nikdo na nic nebude moci vzpomenout. Klaus by o tom mohl vyprávět. 
0/0
31.5.2004 6:18

Gejza Šlapka

Re:
Tak, tak. Předpokládám, že v příštích volbách do EP už bude stejně jako Kožený, Železný a jim podobní na kandidátní listině. A občané (nebo spíš občanky) tohoto Absurdistánu jim oddaně odevzdají své hlasy, protože jim to přeci tak sluší s tou novou kravatou. Ti by se přece nedokázali na nikoho špatně podívat natož někoho okrást.  
0/0
31.5.2004 9:37

huhu007

Člen ODS
 - jak příznačné
0/0
30.5.2004 11:59

MilanMilanMilan2

Koloběh
Nejprve někteří podnikatelé utekli před právníky, nyní utíkají před policií a když budou od ní chyceni, setkají se zase s právníky, kteří běží o kolo zpět. Tak se točí kolo osudu několika podnikatelů.
0/0
30.5.2004 11:46

Kyki

skoda
ja jsem ten nadpis spatne precetl a uz jsme myslel ze clenove ods a jinych podobnych stran s vedouci ulohou jsou na uteku, protoze je nejaka revoluce konecne vedouci k demokracii. ale bohuzel jsem se spletl :( srdce mi ale zaplesalo. takhle to bude zase pochybeni jedincu, nikoliv systemu
0/0
30.5.2004 11:39

vlado99

Tuneláři všech režimů spojte se
Tuneláři a zloději se vždycky vážou (lezou do p.... ) k té politické straně, která je u moci. Když vládli komančové, byli všichni zloději v KSČ. O tom se ale tenkrát nesmělo psát. Když bylo u moci OF, přesunuli se tam. Tam za tu krátkou dobu trvání tak velká příležitost nebyla, no i když.... Při vládě ODS, se lupiči přestěhovali mezi její příznivce. Možná se ještě budeme divit až půjde od válu soc.dem. Teď jsou totiž zloději tam.  Největší sranda na tom je, že se jedná o stejné gaunery. Až to ČSSD nebude mít v ruce (policie, soudy) , opět vše vyleze na povrh. A toto se bude s každou vládou neustále opakovat. 
0/0
29.5.2004 18:05

Kereme

Re:
Vážený pane, za vlády ČSSD byl zatčen a odsouzen její vlastní ministr financí Svoboda, proto se domnívám, že nemáte pravdu.
0/0
31.5.2004 0:28

Kokeš

Vážně ?
A teď k faktům: Hned na začátku se dočteme: "Vlivný podnikatel, mocný člen havířovské ODS..." Nevím, zda je Kellovský podnikatel, asi jo. Vlastníkem pozemků pod Sazka Arenou je firma, v níž je jediný akcionář, takže budiž. Ale v souvislosti s ODS jsem to jméno nikdy neslyšel. Havířovské sdružení ODS je dost malé a Kellovský tam žádnou funkci nemá. Zda je řadovým členem, to nevím. Členem zastupitelstva nebo Rady města Havířova taky není, těžko tedy říct, jaké volby manipuloval. Takže ten člověk je možná (???) řadový člen ODS v Havířově a možná ani to ne. Porovnejte to s konstrukcí článku - to jsou prosím česká "nezávislá" média těchto dní...
0/0
29.5.2004 14:00

Zwerg

Re:
Kellovský je členem havířovské ODS, to se nedá nijak okecat. Toto je pochopitelně informace velice snadno ověřitelná! A jestli je vlivným členem ? Ale samozřejmě, že je. Je vlivný svými penězi a kontakty. To, zda má i nějakou formální funkci přece není naprosto vůbec podstatné - aspoň na něj není tolik vidět.... Důležité je, že má Kellovský schopnost pomocí financí, informací a svých kontaktů ovlivňovat ty členy ODS, kteří formální funkce mají.... a tím být tedy vlivným...  Např. takový Al Capone přece také neměl žádné formální funkce, oficiálně to byl pouze rentiér...
 
Druhá věc ovšem je, že v současné situaci by jistě mnoho Kellovského spolustranníků a bývalých přátel bylo velmi rádo, kdyby členem ODS nikdy nebyl a vlastně radši ani nidky neexistoval.... Viď Kokeši ?!
Není on ten Kellovský vlastně pouze postava zcela vymyšlená českými novináři, coby nečestný útok proti neposkvněné cti ODS ?
0/0
30.5.2004 13:44

Kokeš

Re: Vážně?
A jak to lze "snadno ověřit"? Prozraď. A jaké volby manipuloval, když není ani v zastupitelstvu? Což naopak snadno ověřit šlo. To tedy manipuloval asi dost blbě...
Kdo z vás kdy slyšel o "vlivném Kellovském" z ODS?
0/0
30.5.2004 14:48

Zwerg

Re:
>>> A jak to lze "snadno ověřit"?
Což takhle dotaz přímo na havířovskou ODS ? Myslím, že pokud by v IDNES napsali lež, tak se tato pobočka velmi rychle ozve sama, že ?!
 
>>> A jaké volby manipuloval, když není ani v zastupitelstvu?
Al Capone také nikdy v žádném zastupitelstvu nebyl, nebyl dokonce ani u policie...  Přesto byl schopen v Chicagu dosadit (s pomocí odborů zmanipulovaných voleb) městskou radu i policejního ředitele - vše dle svých potřeb... On sám však samozřejmě oficiálně nikde nefiguroval, přesto řídil celé město......
 
Ale zanechme spekulací a vyčkejme, jak si s celým případem poradí policie a případný soud... Jistě jsme oba za jedno v tom, že si přejeme, aby byl Kellovský co nejdříve dopaden a celá jeho záležitost náležitě vyšetřena.... Pak se uvidí o co vlastně jde...
 
>>> Kdo z vás kdy slyšel o "vlivném Kellovském" z ODS?
Vždyť to říkám pořád - za chvilku se jistě dozvíme, že vlastně ani žádný Kellovský nikdy neexistoval a vše si pouze vymysleli ti zapšklí a úspěch nepřející novináři, že ?! 
0/0
30.5.2004 15:57

Kokeš

Re:
2 Zwerg
Řekl bych, že dost plácáš. Nevyloučil jsem, že jakýsi Kellovský je řadovým členem ODS kdesi v Havířově. Nevyloučil jsem ani, že Kellovský je skutečně gauner.  Ostatně podobných gaunerů je ve společnosti a logicky i v partajích (všech) hafo. Mluvil jsem o něčem jiném, co se ti nějak nehodí do krámu - mluvil jsem o serioznosti českých médií. A tak, jak je to anoncováno,  to má vyvolat představu o jakémsi děsivém zločinci, snad přímo předsedovi ODS. Slušný novinář by podobnou zprávu nikdy takto nezpracoval. Ovšem slušného novináře těžko hledat v Mladé Frontě...
0/0
30.5.2004 18:59

Zwerg

Re:
>>>Řekl bych, že dost plácáš. Nevyloučil jsem, že jakýsi Kellovský je řadovým členem ODS kdesi v Havířově.
 
Vidíš, a já bych řekl, že řeč je o naprosto určitém Kellovském, který je členem havířovské ODS. No, avšak evidentně jsem se mýlil - řeč je totiž o JAKÉMSI, pravděpodobně zcela imaginárním Kellovském, který je snad odkudsi z Havířova - no nikdo pořádně neví odkud je a kam jde, že?! Vždyť to říkám pořád - Existuje vůbec nějaký Kellovský ?
 
>>> A tak, jak je to anoncováno,  to má vyvolat představu o jakémsi děsivém zločinci, snad přímo předsedovi ODS.
 
A kdepak Kokeš z dotyčného článku vyčetl tuto informaci ? Nebo že by si Kokeš  před čtením lupnul tak trochu koks ? Nejspíš to tak nějak bude.....
0/0
30.5.2004 22:27

juton

Re:
, Kellovský je členem havířovské ODS už podruhé, když se loni vrátil, mnozí členové na protest z ODS odešli. Kellovský měl mnoho problémů, dosud od něj město marně vymáhá nedoplatky za pronájem bývalého kina. Zastupitelem nebyl, přesto se jednání běžně aktivně účastnil. Je to holt figurka známá a na jeho příkladu je vidět, co zmůžou prachy.
0/0
30.5.2004 17:23

kodlik

Který mocný člen Čssd tohle vypustil?
0/0
29.5.2004 12:45

Eldrb

Re:
...že by Špidla ?
0/0
29.5.2004 13:43

Kereme

Re:
Já myslím, že to bude tím, že je to podvodník a člen ODS. Strana by si měla tohle hlídat a tyto lidi mezi sebe nepouštět, neboť pak na to sama doplácí vlastní zkorumpovaností.
0/0
31.5.2004 0:30

Pepan11

Typicky uspesny sametovy
Ano, presne takto si predstavuji uspesneho sametoveho podnikatele. Podvod ve vsem, na co sahne, zkorumpovane vse v jeho dosahu. Ale stejne uz je asi na Bahamach.
0/0
29.5.2004 11:52

JanekJankovic

1
To Thyronx: v diskuzich o autech placas vetsinou voloviny,ale tady jsi napsal jediny rozumny nazor.Naprosto souhlasim !
0/0
29.5.2004 10:46

Bastable

to je odporná ,ale opravdu odporná lež ,
0/0
29.5.2004 10:31

redback

politická ochrana
Já si myslím, že je dost důležité zveřejnit, ke které politické straně příslušný gauner patří, protože tito lidi zneužívají skupinové moci stran, mají ochranu a informace od politiků svých stran. Naštěstí to ještě lze říkat veřejně.
0/0
29.5.2004 10:21

Marťásek

Zmanipulované volby
A nechápu, jak může někdo zmanipulovat tajné volby. Pokud tedy přímo neuplatí předsedu komise a nevymění urnu za jinou, plnou lístků jiné strany, nebo nevyřadí lístky nějaké strany jako neplatné apod.
Rozdáním pár korun lidem to přece nejde. Mi kdyby někdo nabízel 10.000 Kč za hlas, tak peníze s radostí přijmu a slíbím mu, že tam hodím jeho stranu. Za plentou si ale stejně hodím, co budu chtít, a ten blbec se to nemá šanci dozvědět. O tom jsou tajné volby. Tajné volby takto zmanipulovat prostě nejdou! Naopak veřejné volby by zmanipulovat šly, protože ten člověk by si pak mohl na nějakém seznamu ověřit, jestli jsem slib splnil a mohu dostat odměnu. Ale v tajných volbách nemá šanci. A ne jak to vysvětloval opačně Cyril po prezidentských volbách ...
A jestli jim někdo přece jen za pár korun dal hlas, je to jeho věc, takových moc nebude. A je už jedno, jestli těm lidem dáte 150 kč, nebo slíbíte bezplatné zdravotnictví a po volbách budete hledat cestičky, jak lidi nechat připlácet ... To druhé je horší.
0/0
29.5.2004 10:10

mravkolev

p
klaus ho schovává doma pod postelí , v noci si tuhle pomoc musí odpracovat na lívii ,  
0/0
29.5.2004 9:31

mravkolev

Re:
opdrcat
0/0
29.5.2004 9:33

Bastable

Re: ta se snad ani šoustat nedá ,proto Klaus chodí šoustat mladou,ale je chytrá!!dělá ,že o ničem ne
0/0
29.5.2004 10:34

Marťásek

blbí novináři
Ten chlap patří za mříže. Ale proč se tak rozepisují, že je z ODS, to přece nehraje žádnou roli. Stejné grázly mají i v ČSSD a všech ostatních stranách.
 
sisko1, kde jsi? Už se těším na příspěveček ...
0/0
29.5.2004 9:12

mravkolev

Re:
esli ste si nevšimnul, v článku se píše i o zmanipulovaných volbách, a to už stojí za to zmínit se o politické příslušnosti 
0/0
29.5.2004 10:01

Montaigne

nedávno tady
pár namistrovaných šášulů operovalo s pojmem looser. Ach ano, co jsme my, obyčejní loosers proti takovému "podnikateli" z ODS. Jen můžeme tiše žasnout.
0/0
29.5.2004 9:05

Praseckar

Tak pry podnikatel
a z ODS...to ho muszou zavrit rovnou. S touhle kombinaci pravdepodobnost ze to nebude grazl je blizka nule
0/0
29.5.2004 8:53

dukeprvni

Co je to zas za blbost
mocny podnikatel prcha pred policii. V Cesku mate jen podrazniky a zlodeje. Vo zadnejch podnikatelich nevim...  Teda krom tech co podnikaji zlodejny a podrazy.
0/0
29.5.2004 6:09

zlej

Re:
pan chytrej. Zaměstnanej.
0/0
29.5.2004 8:23

Rada8

Re:
nepřipadáš si jak před 40 lety? tehdy taky ti nefachčenci s rudou knížkou vyřvávali co živnostník, to lump.
0/0
29.5.2004 9:01

old fashioned Vince

Souhlas
Thyronx, je to novinářská žumpa, já ji rád nazývám "iYesterDADAy"  Keep cool, Thyronx...
0/0
29.5.2004 5:15

Craig

Re:
Vincku, co tak brzy po ranu
0/0
29.5.2004 6:03

Thyronx

Panecku to je IQ...
iDnes si smlsla na ODS a i kdyz podvod spachala skupina lidi a ne ODS , smahem se politicka strana odsuzuje. Vase IQ je opravdu na urovni 10ti stupnoveho piva.
0/0
29.5.2004 3:22

Rada8

Re:
souhlas. vypadá to spíš jako pokus zdiskreditovat ods. kdyby napsali všechny ty podvodníky včetně příslušnosti k jednotlivým politickým stranám, bylo by to fér.
0/0
29.5.2004 9:08

JosefSk

Re: Rada8
Ty naivko, kde žiješ? Otevři už konečně oči ! Pokus zdiskreditovat ODS nemůže nikomu vyjít, protože se celá tato strana zlodějů a mocipánů dávno zdiskreditovala. Je to všechno jedna sračka... Nebo si myslíš, že takový gauner, který si kolem sebe živí svoji mafii by měl být ctihodným a váženým obyvatelem Havířova ??? Gauner tohoto formátu má sedět až zčerná. ODS vždy sloužila jen jako výtah do vysokých funkcí a do společnosti "vlivných" podnikatelů.
0/0
29.5.2004 18:32

mravkolev

bb
až takhle jednou bude prchat klaus s klausovou
0/0
29.5.2004 2:45

Rada8

Re:
a pročpak by takhle měli prchat? pouč mě prosím
0/0
29.5.2004 8:57

Najdete na iDNES.cz