Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Mluvit s politiky je dobrý výcvik, ne zlý

Politici Zahradil, Rouček, Fajmon a možná i další besedovali na středních školách. Vysloužili si ostrou kritiku, zneužívají podle ní studentstvo ke své politické činnosti, dopouštějí se jí tam, kde je to zakázané. Napadení se brání.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

0100

Od Zahradila je to svinstvo takhle zneužívat volební kampaň
Je to neetické to co provádí a amorální. Jako pravicový volič jsem ho chtěl volit, ale nyní můj hlas nezíská. Pokud chce oslovit mladé voliče, tak rozhodně ne na školách, kde mu je nadiriguje ředitel školy. Ten by měl okamžitě za své amorální rozhodnutí ihned dostat vyhazov. Zahradil může svou kampaň klidně dělat na náměstí, kam si mladé voliče sezve. Jenže, kdyby to neměli povinné nařízené ředitelem školy, tak by na něj hodili kládu. Mimochodem, i kdyby to nebylo povinné ve škole, stejně se to tam nedělá, protože studenti na takové přednášky raději jdou, aby je někdo nevymáchal při maturitě. A takových metod pro své přednášky snad nemá Zahradil zapotřebí. Poškodil tím ODS a měl se poučit, když Klaus před volbami dělal přednášku ve škole, setkalo se to u veřejnosti s nevolí. Zahradilovy to ještě jak je vidět nedošlo. Proto můj hlas nedostane, ačkoli byl jasným favoritem. Takhle se politika nedělá a takové metody dobrovolně povinné jen poškozují ODS a politiky v ní. I když pokud tam budou mít takovou kriminální sběř jako je Kellovský, tak zaniknou na nedostatek poctivých lidí. A takových je tam 50% od podnikatelů s vánočním štěstím v Praze až  po litoměřické darebáky , kteří byli namočeni do krádeží aut a mediálních hochštaplerů konče. Kdypak zase vystoupí nějaký osvícenec z ODS a na obranu Kellovského zase spustí kampaň ,, Nekriminalizujme podnikatele?" Není toho už příliš pánové? Nechtěla by strana tak trochu pročistit a s každým, na koho padlo byť podezření se rozloučit???
0/0
29.5.2004 8:13

Horník Kdojevíc

Re:
Typická bolševická rudá slina. Socan Rouček byl ve školách se Zahradilem - bolševik to ovšem pokrytecky zamlčí. Volezlí geronti z KSČM by v mládeži vzbudili leda tak hnus - ti do škol nepolezou. A kdyby náhodou nějaký rudý slizoun se ve škole objevil - jak by odpověděl na dotaz ohledně komunistického kata Aloise Grebeníčka?
 
0/0
29.5.2004 9:35

huhu007

Re:
typická prasečkářská propaganda. Tlusté písmo a razantní urážlivý tón bohužel nic nezmění na faktu, že onen posranec - ať už to byl Rouček nebo Zahradil - tam nešel kvůli své lásce k mládeži ale za účelem propagace své vlastní strany. Je úplně jedno, jestli s nimi mluvil o EU nebo o problematice spotřeby toaletního papíru. Komouši jistě do škol nepůjdou - tam se jejich voliči nerekrutují - ti vznikají až posléze z neúspěšných, starých a odkopnutých - takže by se jim spíš mohlo dařit v domovech důchodců. Modré straky hledají podporu od budoucích voličů, protože čím mladší, tím blbější, nezkušenější a zmanipulovatelnější. Kdyby se opovážil předstoupit před jiný ansámbl (třeba před klienty zkrachovalých bank a kampeliček), možná by dostal ťafku a odešel by s baterkou pod oběma očima.
Modří mafiáni tímhle samozřejmě zákon porušili a nezmění na tom nic ani článek pana Steigerwalda, který pro ně za 60 tisíc měsíčně lobbuje. Ale co, za 60 litrů by v tomhle posranistánu lobboval kdekdo.
Kromě posránků s ODS lobbují i jiní, ale proč argumentovat objektivně, když modrostraky rovněž lžou: například o státním dluhu neustále tvrdí, že jde na vrub vládnoucích socanů. Pravda je ovšem taková, že na vrub socanů jde z 1 biliónu jen asi 350 mld.. 650 mld. pochází z éry Klausova bankovního socialismu a můžou za něj právě modrostraky. Prostě zloděj křičí: chyťte zloděje.
0/0
30.5.2004 17:25

Johny_S

Re:
, A na tos přišel kde? Možná jsi trochu zaspal dobu, ale už i Sobotka přiznává, že dluhy Klausovy vlády v současném zadlužování tvoří jenom malý podíl. Říká to vládní ministr, víš, ne jakési modrostraky. Například v současném rekordním schodku státního rozpočtu tvoří ztráta Konsolidační agentury asi 20 miliard. Dalších asi dvacet miliard je naše platba do EU. Zbytek jde na vrub Špidlova velkolepého sociálního státu. Ale tebe nepřesvědčím, že? Typické socanské myšlení našeho poněkud pomaleji uvažujícího premiéra. Na dluhy ODS by byl shopný vymlouvat se ještě za padesát let.
0/0
30.5.2004 19:20

sokrates45

Re: ALE PANE BREBTO
Vážený, pokud byste byl rozhodnut volit Zahradila, pak byste jej volil i po jeho diskusi. Chcete ze studenstva udělat pitomečky, kteří nešmějí nic jiného, než sedět ve školní lavici? Co Zahradil porušil? Založil ve škole organizaci politické strany? Ne. To jediné totoiž zákon nedovoluje. Tedy když například KLAUS, ŠAPIDLA NEBO KDOKOLI JINÝ BESEDUJE SE STUDENTY V AULE VYSOKÉ ŠKOLY TAKÉ JE TO NEMORÁLNÍ? nEBO MĚŘÁTE DVOJÍM METREM JEN PROTO, ŽE SE BLÍŽÍ VOLBY A ŽE JSTE SOCAN? Nikde nebylo řečeno, že někdo někoho nahnal. Zahradil měl setkání, na kterí přšli pouze ti studenti, kteří chtěli. Nikdo je nenutil. Takže pokud chcete kázat o zákonu a morálce, nejprve se s tím zákonem seznamte a hlavně si zameťte u sebe, pane mravokárče.
0/0
30.5.2004 0:48

Najdete na iDNES.cz